PDA

Zobrazit normální verzi : Zombie Escape - výhody pre VIP hráčov.



Reflex.
20-02-15, 16:15
Ahojte ... viem, že táto téma tu už bola, ale chcel by som ju oprášiť a navrhnúť, aby sa dali nejaké .MENŠIE. bonusy pre VIP hráčov (skin je len vizuálna stránka) chcelo by to aj nejaku vec ktorá by mala nejakú funkciu. Zoberte si, že na každých serveroch sú nejaké updaty (na niektorých malé) ale predsa len sú. Rozhodol som sa preto napísať tému o tom aké by ste si vy priali updaty pre VIP hráčov. :-)

Samco
20-02-15, 21:50
Najprv by trebalo upraviť a vychytať "chyby" na servery, čo sa jedná máp, pripojenie hráčov k T a pritom sú CT, obmedzenie granátov a ešte to odhadzovanie zombíkov je tiež blbé. Potom by sa mohlo hovoriť o "inováciach".

Reflex.
25-02-15, 16:03
Hej to je dosť vážna vec... no tak by trebalo povedat Kotlelovi, že nech sa trošku viac zamerá na ZE a poprípade by mohol pridať aj zopár máp :-)

Samco
25-02-15, 18:39
Čo sa týka máp tak to je myslím že OK, aj tak vždy sa len budú furt dookola točiť jurské parky. Ale predsa keby už sa mali pridať, tak by bolo vhodné aj nejaké zalagované odobrať.

Reflex.
26-02-15, 12:37
No to je už len kozmetická uprava ale to hlavne je dať nejaké výhody pre VIP hráčov. Povedz Samco, že by si privítal keby boli nejaké výhody pre VIP... ja určite a myslím si, že aj ostatný VIP hráči.

Samco
26-02-15, 15:53
Popravde, mne by bohato stačilo ak by všetci hrali tak ako majú, čakajú sa a a spolupracujú. :D
Čo sa týka VIP, tak ja som toho názoru, že každý server nemusí mať šialené výhody pre toho, kto si zaplatí to euro mesačne, takže tu dávať niečo pre VIP je podľa mňa zbytočné. Samozrejme - môj názor :)

Reflex.
28-02-15, 20:36
Hej myslím si, že nieje potrebne mať nejaké šialené výhody mne by stačilo napr. VIP rýchlosť, alebo VIP zbrane a táák :-)

Samco
28-02-15, 20:37
Rýchlosť určite nie, bolo by to nefér, maximálne nejakú vecičku v shope.

Reflex.
28-02-15, 21:09
No tak rýchlosť možno nie ale bol by fajn padák? :) raz som to videl na nejakom rumunskom servery si kupili za body padak.