PDA

Zobrazit normální verzi : Steam... fatal eror...



Frackore
16-12-11, 23:07
Zdravím,
před 14 dny, jsem přeinstaloval winy a od té doby se snažím zprovoznit steam, když ho nanistaluju tak funguje... CSko šlape ale jakmile steam vypnu/restartuju PC tak už ho nepustím. Vyběhne mi hláška "Fatal error : failed to load platform modules". Našel jsem toho na netu hodně, co by to teoreticky mohl způsobovat, taky jak se to dá řešit. Přeinstaloval jsem znova winy 4x, jako tupec a pořád nic a to nepočítám ty blbiny,který jsou doporučený pro zprovoznění u kterých jsem strávil taky X času.
Může mi někdo pomoct, prosím ? už na to prostě nemam nervy... :X

ZEUS
17-12-11, 11:46
http://csko.cz/forum/showthread.php?2655-Steam-Fatal-Error
Tenhle měl stejnej problém, zkus smazat tohle C:\Program Files\Steam\steam.dll a následně zapni steam.

Frackore
17-12-11, 12:08
To jsem zkoušel, začal se stahovat update při logu na účet opět error. Zkoušel jsem i přemazat skoro všechno a nechat jen steam.exe a steamapps a furt to samý :( Jediný co šlo bylo reinstalovat steam, to jsem ho pak pusil ale jakmile ho vypnu tak už si nezahraju...

apach29
17-12-11, 12:23
Ta PC davej do stavu spanku a nevypinej ho na tvrdo.

zaludex
17-12-11, 14:16
To mu nepomůže když stačí aby vypnul steam a už musí reinstall.

apach29
17-12-11, 14:20
Steam nevypne, celej PC misto toho aby ho vypnul, da do rezimu spanku a vsechny spusteny aplikce se tim nevypnou, ale uspi. Kdyz zapne PC, nebude to jako po RR, ale jako by ho jen ozivil.

zaludex
17-12-11, 14:31
Tak to sory nějak sem to nepochopil .
Já když dam pc do režimu spánku tak se my pc sice nevypne ale když ho pak spustím dá mě to pak rovnou do přihlašovacího menu a všechny programy off. A účet odhlášen .

VINCE C.
17-12-11, 15:29
Na některý tyhle problémy pomáhalo smazat soubor .blob ve steam adresáři.

Frackore
18-12-11, 06:09
Já ať smažu cokoliv, tak si to update znova stáhne a opět to nefunguje. Já už fakt nevim co s tim. Dnes jsem ještě reinstaloval winy a na uplně čistých windowsech to taky nefunguje...

VINCE C.
18-12-11, 14:50
Není to něčím, co nainstaluješ společně se steamem a pak se po restartu aktivuje a má to se steamem nějakej konflikt?

ZEUS
18-12-11, 15:18
Viděl bych to na čistou instalaci, nepřidával bych tam žádný programy jen steam a zkusil to a postupně bych přidával programy.

Frackore
18-12-11, 21:14
Společně se steamem intaluju skype, origin ovladače na desku, grafiku, zvuk a síťovku... Hlavně mě to dělá od tý doby co jsem přešel na 64 bitový winodwsy, protože jsem dokoupil ramky... Pak začal problém... :( Já zítra něco vyzkouším a dám vědět...

Frackore
12-01-12, 23:31
Nepodařilo se mi zjistit, proč a co to způsobuje. Zřejmě zatím stojí druhý disk, plný dat a i virů. Tak jsem ho odpojil a nanistaloval jinou verzi windowsů a hele funguje to. Takže pro další adepty kterým to nejde, nevím čím to je... :(