PDA

Zobrazit normální verzi : world of warcraft mists of pandaria



mrkvicka
16-12-11, 22:25
píšte názory o tomto datadisku ... ja si myslim.. ze je to celkom fajn ..


som naozaj zvedavý na vaše názory :)

Jihlavanka:)
30-12-11, 12:56
Pandy do světa WoW nepatří. Dřív to byl jen joke v podobě companionu. Až ten datadisc vyjde končím s Warcraftem. Nelíbí se mi pandy pobíhající po Orgrimmaru. Hraju RP a dost si na tom lpím. Pandy budou největší fail od blizzardu, hned po vlkodlacích a mimozemšťanech - a ty jsem ještě snesl.

Shinigami
01-01-12, 17:13
Najlepšie bolo TBC. Tie ostatné datadisky sú o hovne. Prechádzať BT-čkom to bolo husté. Už Wotlk ma neočaril, teraz keď vyjde tento datadisk tak už to nezapnem.

vydle
12-08-12, 02:01
mist of pandarie stoji ehm jak bych to rekl slusne.... to nejde stoji za hovno hral jsem betu kdyz ji pustily a ze by me to oslovilo se rict neda. nejlepsi datadisk po tbc byl jeste wotlk cataclysm uz stal za hovno a tento? ne e 4 a pul roku na ofiku mi stacilo abych si udelal obrazek o tom jak blizzard udela neco dobre a pak to dosere tim ze chce tahat z lidi penize ale kdo ne ze? :)

Lawrence
13-01-13, 17:43
Mě se mopko docela líbí- 90lv cup, boje minionu a další hezky zpracované mapy je pro mě velké+, ale pandy mě zrovna moc nenadchly stejně jak monk.

Kazki
13-01-13, 20:15
ja hram CATA, je to nieco nove, sice Worgen to uz uplne dojebal ale... na pandadii sa mi paci iba to ze tam je lv 90, nove spelly, raidy atd.. ale pandy tam nemaju co robit... skazili to no...

Burton
14-01-13, 17:34
Najhoršie na WoW datadiskoch je že každým novým je to lahšie a lahšie, ako keby to robili pre 8ročné deti... Hrával som na Offi od Vanili a bolo to niečo fakt úžasné, síce pri tom človek musel stráviť pol života ale proste bez toho to nešlo. Ako bolo písané TBC bolo naozja vydarený datadisk a imo tam to malo ostať. Jediné + čo priniesol wotlk sú achievmenty... Aby som to skrátil keď si chcete zahrať WoW a nie nejakú sračku chodte hrať na Vanilu/TBC a zabudnite na Pandy.

Ešte sa chcem vyjadriť k tomu čo napísal Jihlavanka, pandy do sveta WoW patria, boli spomínané už pri W3, takisto v pôvodnom WoW, takže to nie je nič nové či si len tak vymysleli :)

http://www.wowpedia.org/History_of_pandaren_in_Warcraft - aby sme sa nehádali (dúfam že to nebudete považovať za nejakú reklamu... :D )

bloodykill
25-05-13, 13:37
Nakonec jsem si WoW: mop koupil a musím říct, že to je pecka.Pandy mě nějak neserou, nové lokace jsou nádherné, dungeony a další věci jsou taky na špičkové úrovni.
Za mě to je super.

Kazki
25-05-13, 14:13
Nakonec jsem si WoW: mop koupil a musím říct, že to je pecka.Pandy mě nějak neserou, nové lokace jsou nádherné, dungeony a další věci jsou taky na špičkové úrovni.
Za mě to je super.

jn, vacsina hracov hovori ze je to total sheit, ale na offiku to ma zmysel, na jednom freecku sme boli thunderkinga a te textury su totalne premakane, proste nieco super :-D kazdu chvilu mi chodi 10dnovy key do hry na offi, asi ich zacnem vyuzivat :-D

mrkev
25-05-13, 22:04
jn, vacsina hracov hovori ze je to total sheit, ale na offiku to ma zmysel, na jednom freecku sme boli thunderkinga a te textury su totalne premakane, proste nieco super :-D kazdu chvilu mi chodi 10dnovy key do hry na offi, asi ich zacnem vyuzivat :-D

Na jakom freecku si bol na thundera? Ved ziadny free server nema 5.2 iba 5.0.5

Posli link

Kazki
25-05-13, 23:29
http://www.xtremetop100.com/world-of-warcraft
tam je par 5.2 ale toto bol tusim realm s custom dungeonmy, a bol tam aj thunderking. meno neviem ale je to jeden z nich (top30)

bloodykill
30-05-13, 21:25
S freečkama jsem nadobro skončil.Věčně něco nejelo, dost se jich zrušilo a o podpoře ani nemluvě. Na offiku je dobrá komunita, minimum bugů, kvalitní GM team prostě super.