PDA

Zobrazit normální verzi : Rozvíjení CS:GO



Klinderovec
18-12-15, 19:47
Dobrý večer,
chtěl bych se zeptat, zda máte v plánu rozšiřovat servery na CS:GO. Myslím, že by to hodně hráčů uvítalo a spoustu nových lidí by tady začlo hrát.
Mám na mysli módy např. Jaibreak, Surf RPG, apod.

S pozdravem Klinderovec

Grakon2702
18-12-15, 19:54
Prej se na tom pracuje. S jb komunitou na 1.6 jsem už skončil. Pokud tu bude aj na csgo, tak to zkusím ještě tam. Spíše je tu problém nahnat lidi na ostatní servery, které tu už na csgo jsou. Jediné, co se tu drží, je hungergames.

Klinderovec
18-12-15, 20:24
Samozřejmě, že se nedrží klasické módy :) Nejspíše je to tím, že proč by lidé hráli klasický mód na komunitních serverech, když můžou hrát kompetitivní mód a další, které už tam jsou od Valve ;)

Každopádně, vážné by to bylo super. Přecijen, klasická 1.6 už je CCA 16 let stará a můžeme být rádi, že se to ještě hraje. Je to super hra, ale CS:GO už pomalu tuto klasiku dohání :)

Zoyer
18-12-15, 20:29
Mohl by se udelat surf, cod server a ostatni mody ktere si nezahrajes na valve serverech.

Reflex.
18-12-15, 20:34
Zombie by nebol spatny mod na GO.

Klinderovec
18-12-15, 20:37
Přesně, určitě by to přilákalo spoustu nových lidí :)

Kotel
18-12-15, 20:38
Další módy jsou v plánu. Během vánoc budu mít snad dostatek času. Momentálně zkouším zombie mód.

Klinderovec
18-12-15, 20:43
Další módy jsou v plánu. Během vánoc budu mít snad dostatek času. Momentálně zkouším zombie mód.

Super, pak by se hodil ještě JB. Určitě by komunita rostla.

Kotel
18-12-15, 21:02
U jb nevim, jaky pluginy pridat. Spustit ho klidne muzu s tim, ze mi pak nekdo rekne, co tam chybi atd., protoze ten mod nehraju.

Grakon2702
18-12-15, 21:13
Já ten mod hrál několik let a zkoušel jsem i zahraniční servery jak v 1.6 i csgo. Asi jedinej jsem tady nahypovanej z toho, kdyby tu byl na go takový mód :D. Záleželo by, co by bylo cílem. Udělat to stejně jako na 1.6? Já bych to i bral, je to přijatelnější a již vžitá volba.

KeYo
18-12-15, 21:58
jop urobit 1.6 JB len v GO.. kludne to zapni a po case ti budeme hovorit co tam chyba a pdoobne

Kotel
18-12-15, 22:39
Udělat to stejně je dobrý nápad, ale je to dost práce, protože engine hry a kódování pluginů je úplně jiné, takže některé věci nejsou možné. Nejdřív se pokusím poskládat něco funkčního z toho, co jde sehnat a pak to možná nějak dám dohromady.

Zoyer
18-12-15, 22:43
Co jsem videl, tak je i bb na go. V lednu ti muzu pomoct s hledanim pluginu a mozna se to pokusim naucit kodovat nebo upravovat :entneho: Nemuze to byt tak tezke, jen to chce cas a trenink :D

NarutoO
19-12-15, 00:06
...čas jsou... je mana.

True story.

The Keox
19-12-15, 21:06
hodně gráčů hraje SURF a JB...sem pro surf jelikož je to dobrý mód :drool:

Kotel
19-12-15, 21:46
Přidal jsem celkem dobrý zombie. Jb má ještě nějaké mouchy, ale plugin obsahuje vše potřebné.

Klinderovec
20-12-15, 10:59
Super !

Grakon2702
20-12-15, 15:03
Návrh na pravidla pro CSGO servery:
Obecná pravidla:
1. Zákaz podvádění nebo znepříjemňování hry ostatním hráčům v jakékoliv formě. (Cheatování, skriptování, spolupráce s nepřítelem, blokování spoluhráčů, zdržování hry apod.)
2. Zákaz nevhodného chování v jakékoliv formě. (Urážení ve voice chatu i chatu normálním nebo jen ve formě nicku aj.)
3. Zákaz jakékoliv formy reklamy, které by mohly tomuto hernímu portálu uškodit.

Pravidla pro JB:
Pravidla pro CT (dozorce):
1. Základní povinností pro dozorce je vlastnit funkční a dobře srozumitelný mikrofon, hlídat Simona a chránit ho před zabitím ze strany vězňů.
2. Dozorce musí poslouchat příkazy Simona, popřípadě mu pomáhat a, pokud možno, nijak nenarušovat hru.
3. Dozorce má primárně právo zabít jakéhokoliv hledaného vězně nebo vězně se zbraní v ruce, pokud sám Simon nenařídí jinak.
4. Pokud nemá žádný jiný dozorce funkci Simona, musí jakýkoliv jiný dozorce, pokud možno, co nejdříve převzít tuto funkci na sebe.

Pravidla pro Simona:
1. Základní povinností Simona je jakkoliv zabavit vězně, nikoliv se jich však co nejrychleji zbavit!
2. Simon má zakázáno dávat vězňům nesmyslné nebo nesplnitelné příkazy.
3. Simon má zakázáno dávat vězňům příkazy na myš. Výjimka může nastat v případě, pokud se jedná o nějakou hru. Tak samo platí i pro Chat.
4. Simon má zakázáno nadržovat!
5. Simon má právo zabít vězně, který: nesplňuje jeho příkazy, podvádí nebo prohraje při nějaké hře, je hledaný nebo má zbraň v ruce, anebo ho ohrožuje na životě.
6. Simon má právo zabít dozorce, který neplní jeho příkazy, vyrušuje ho, nebo narušuje jeho hru.
7. Simon má povinnost dát tzv. VD (volný den) vězni, kterému byl v předchozím kole udělen tzv. FK (freekill). Simon může dát tzv. HVD (hromadný volný den), který platí pro všechny vězně.

Pravidla pro vězně:
1. Primárním úkolem vězně je jakkoliv zabít všechny dozorce a Simona.
2. Povinností vězňů je přímo a bez zdržování plnit Simonovi příkazy či zákazy. Vězeň se může rozhodnout příkazy ignorovat, potom ho však Simon může zabít.
3. Vězeň, který má udělen VD, si může dělat, co chce, nesmí však nijak narušovat hru Simona. Simon ho může přikázat zabít, pokud ho vyrušuje nebo mu narušuje hru.
4. Vězeň má zakázáno jakkoliv zabíjet ostatní vězně. Toto pravidlo neplatí, pokud se mezi vězni hraje hra o přežití určená Simonem.


Snad jsem na nic nezapomněl.

Grakon2702
21-12-15, 14:03
Na JB už funguje simon. Má tam i simon menu v angličtině. Funguje tam poslední přání. Všechno je v angličtině a některé funkce ještě nefungujou.

Každopádně nejvážnější věc je ta, že jsou buglá pravidla. Když napíšu !rules do chatu, tak mi celá obrazovka zčerná a ve hře nemohu nci dělat, jenom slyším zvuky. Hru pak mohu ovládat pouze přes konzoli. Když napíšu disconnect, obrazovka stále zůstává černá. Hru mohu pak vypnout pouze přes správce úloh.

Giussepe
21-12-15, 18:03
PRAVIDLA PRO JB:






snad jsem na nic nezapomněl.

Grakon2702
21-12-15, 19:08
PRAVIDLA PRO JB:






snad jsem na nic nezapomněl.


Taky varianta. Vládne jen ten nejsilnější!

Mr.N0b0dy
22-12-15, 13:07
Nevím, jestli je na to plugin či co, ale v GO jde vidět, pokud má někdo zbraň, má ji totiž na zádech/"opasek" a tak bych chtěl vědět, jestli už je to v tom zakomponované.

Kotel
25-12-15, 01:50
Borec, co dělal módy na csgo pro gs, je dal veřejně, takže gg easy. Pokud máte nějaké drby, proč to udělal, tak sem s nimi :)

FizzyBubble
25-12-15, 19:52
Tomu říkám týmovej hráč.

Grakon2702
25-12-15, 21:11
Nejdříve to dá veřejně a pak se bude ohánět všema možnýma právníma sračkama, že to je jen jejich, že chcou dva miliony odškodné apod. Taktika dobře promyšlená dopředu přesně na úrovni GS :D.

Kotel
26-12-15, 00:16
Sourcemod má licenci GNU GPL 3, která ti defakto nařizuje, že zdrojáky musíš dát k dispozici. Mimo to se nedá nijak dokázat, že používáš něčí zdrojové kódy.

Grakon2702
30-12-15, 01:42
Pro Kotla: PP (tzv.poslední přání) je součástí módu JB. PP může získat pouze vězeň, který zůstane jako jediný ze všech vězňů naživu. Pomocí PP si může vězeň vybrat typ souboje s jednotlivými CT např. přestřelku pouze s deaglem nebo AWP. Tady na 1.6, když zůstane poslední vězeň, objeví se mu automaticky již menu s výběrem PP. Pokud to menu zavře, může ho zpětně obnovit pomocí napsání příkazu /pp do chatu.

Tady v csgo je to samé. Bohužel to menu, které se objeví hned po tom, co zůstane poslední vězeň, je buglé. Přesněji řečeno, pokud vězeň z toho menu něco vybere, tak se to bugne a nebudou se s vybraným CT moct nijak zabít (a ani ostatní je nemouhou zabít). Mohou se zabít pouze oni sami, když napíšou kill do konzole. Aby si tedy poslední vězeň vybral své PP, musí to počáteční menu zavřít, poté napsat /pp do chatu, aby se mu objevilo již funkční menu s PP.

FizzyBubble
30-12-15, 01:53
Pro Kotla: PP (tzv.poslední přání) je součástí módu JB. PP může získat pouze vězeň, který zůstane jako jediný ze všech vězňů naživu. Pomocí PP si může vězeň vybrat typ souboje s jednotlivými CT např. přestřelku pouze s deaglem nebo AWP. Tady na 1.6, když zůstane poslední vězeň, objeví se mu automaticky již menu s výběrem PP. Pokud to menu zavře, může ho zpětně obnovit pomocí napsání příkazu /pp do chatu.

Tady v csgo je to samé. Bohužel to menu, které se objeví hned po tom, co zůstane poslední vězeň, je buglé. Přesněji řečeno, pokud vězeň z toho menu něco vybere, tak se to bugne a nebudou se s vybraným CT moct nijak zabít (a ani ostatní je nemouhou zabít). Mohou se zabít pouze oni sami, když napíšou kill do konzole. Aby si tedy poslední vězeň vybral své PP, musí to počáteční menu zavřít, poté napsat /pp do chatu, aby se mu objevilo již funkční menu s PP.

A kdo na to přišel :D:D:D

Grakon2702
30-12-15, 10:07
A kdo na to přišel :D:D:D

Tak já nevím, já tam přišel, už když se to vědělo, ale z tvého příspěvku předpokládám, že jsi na to asi přišel ty :).