PDA

Zobrazit normální verzi : Oldschool - Baterky



SEDA EMINENCE
22-12-15, 22:17
Protestuju proti novému nastavení serveru oldschool - přesněji - blokace baterek. Když už je to oldschool - tak by to tam mělo zůstat, navíc je to skvělá věc pro domluvu hráčů. ( drop zbraně, ukazaní směru kam má jít atd.... )

A zároveň bych tímto chtěla požádat, aby byly baterky opět navráceny a my mohli zase blikat jak diví :D

Detektor
22-12-15, 22:21
Lenže viac sa tie baterky používali na lagovanie ako na pomáhanie .

SEDA EMINENCE
23-12-15, 01:43
Aspoň na oldschoolu by být měly.... tradice jsou tradice. A když už si nemůžu zablikat na GO :D tak si chcu zablikat aspoň tam. Když se na serveru sejde dobrá parta lidí :D tak jsou baterky k nenahrazení.

Acid
23-12-15, 14:38
Lidi by měli přestat hrát na kalkulačkách a bylo by po problémech.

Britny
23-12-15, 14:43
To je kvůli Káji, protože ona furt nadávala, že jí na jb blikají :D Ale podle mě to je taky blbost to odebrat, však je spousta míst a šachet na pubech, kde ani není vidět, tak si musím rožnout -_-

SEDA EMINENCE
23-12-15, 14:48
Například mapa alpin na oldschoolu - průchod jeskyní se ještě dá ale místnost s hostagema kde je úplná tma... a T tam mají ve zvyku kempit.

LejS
27-12-15, 21:09
Som za Detektorov názor :)

Musíme počítať s tým źe nie každý ma dobrý Počítač aby utiahol to blikanie baterky aj keď sa to na prvý pohľad zdá ako úplny nezmysel :D.
Ale tie Baterky niesu skôr dobré. OldSchool nehrám moc často ani také public servery ale Nočné videnie ktoré je napríklad užitočné ako na mape widlákof v tých kanáloch podzemných tak je to tam potrebné :wink:

PROTI

SEDA EMINENCE
27-12-15, 21:18
Jestli má být oldschool server kde mají být zachovány alespoň nějaké aspekty hry, jak vypadala v minulosti - měly by tam zůstat i baterky.... hráči kteří s tím mají problém tak můžou jít třeba na dust... kde ani nefunguje teamflash.... To bychom teamflash mohli taky vypnout na všech serverech. Zakázat awpčka, lamopalky ... a jak už tu někdo někde říkal - řezat se nožíkama.

LejS
27-12-15, 22:19
Neviem či tento komentár smeroval na môj názor :D...

...No hráči ktorý majú problémy s PC ktoré neutiahnu ani primitívne baterky (prepáčte že tak poviem) Tak tvorí kotelnu min. 60% keď nie viac.
A čo sa týka tých zákazov to je ďalší dobrý nápad :D Samozrejme by sa o tom muselo trošku viac podiskutovať.
A čo sa týka ešte tej baterky. Tak som stále PROTI. Mám na to svoje dôvody. :)

peta
28-12-15, 17:05
To není náš problém, že máte pc na píču a pokud Vám to vadí utíkejte si hrát kostičky (minecraft) tam Vám to stačí. Doufám kotle že to vrátíš bo toto je tragedie už..


Lenže viac sa tie baterky používali na lagovanie ako na pomáhanie .

Detektor
28-12-15, 18:31
Dobrá blbost prečo by si mal niekto kupovať nový PC zato ze je kopa dementných ľudí a robia napriek druhým ? Vravíš tu ze ti ľudia majú ist hrať majnkraft tak prečo Nejdes ty hrať na iný server kde baterky idu ? :) Oldschool mi je u riti tam nech to kľudne povolí ale ostatne aimy nech nechá tak ..

LejS
28-12-15, 21:29
To není náš problém, že máte pc na píču a pokud Vám to vadí utíkejte si hrát kostičky (minecraft) tam Vám to stačí. Doufám kotle že to vrátíš bo toto je tragedie už..

Ja sa nebavím o tom že niektorý ľudia majú PC na píču. Kostičky teda.. "minecraft" majú ísť hrať? :-)
Prepáč ale 1. Neviem prečo tu nadávaš 2. Ja len hovorím že tie baterky sa tam nemôžu dať naspäť a 3. že Bohate stačí Nočné videnie ktoré je vhodné na widlákove.

#Lej

Giussepe
29-12-15, 01:19
prej by mohl na ty fps dropy fungovat příkaz

r_dynamic 0

Tak někdo, kdo ty fps dropy máte to zkuste a napište jestli to funguje.

btw, jsem pro vrácení baterek.

DiEAcE
29-12-15, 02:49
Zdravim..

Na oldu jsem nahral par let a nikdy s tim nikdo nemel problem a daji se tam na spouste map vyuzit, tak proc uz zaslou vec zase menit?!..

peta
29-12-15, 19:07
1. Protože vždy se svět řídí podle pár nespokojených lidí většinou což úplně k ...
2. no comment raději..
3. Jistě baterka, co je zadarmo bude zrušena ano a místo toho jak troubové si budeme kupovat noční vidění za 1 250 „good idea”. To by se tu muselo prvně hrát na úrovní, že aby toto bylo dobré řešení.. :D Už vidím jak na to mám + wepky s tím jak tu hrajete skoro každý kolo save :D. Ano ano ano už se těším na éru hraní bez baterky s tímhle řešením tady za těch podmínek jak totu admini vedou. Raději půjdu jinám jako jiní určitě, co to uvidí stejně.


Ja sa nebavím o tom že niektorý ľudia majú PC na píču. Kostičky teda.. "minecraft" majú ísť hrať? :-)
Prepáč ale 1. Neviem prečo tu nadávaš 2. Ja len hovorím že tie baterky sa tam nemôžu dať naspäť a 3. že Bohate stačí Nočné videnie ktoré je vhodné na widlákove.

#Lej

Detektor
29-12-15, 20:24
Tak teda odíď zato ze si nemôžeš blikať baterkou (y)

LejS
29-12-15, 22:01
1. Protože vždy se svět řídí podle pár nespokojených lidí většinou což úplně k ...
2. no comment raději..
3. Jistě baterka, co je zadarmo bude zrušena ano a místo toho jak troubové si budeme kupovat noční vidění za 1 250 „good idea”. To by se tu muselo prvně hrát na úrovní, že aby toto bylo dobré řešení.. :D Už vidím jak na to mám + wepky s tím jak tu hrajete skoro každý kolo save :D. Ano ano ano už se těším na éru hraní bez baterky s tímhle řešením tady za těch podmínek jak totu admini vedou. Raději půjdu jinám jako jiní určitě, co to uvidí stejně.

Tváriš sa ako by pre teba 1 250bolo veľa :D tak bóže vynecháš jedno kolo Deagle alebo SMG neviem. Tie baterky nieje potreba.

Samco
29-12-15, 22:11
Baterky sú zlo, je fajn, že sa na klasických serveroch zakázali. Užitočné sú akurát tak na niektorých ZM módoch. Začni tam hrať a môžeš si tam blikať koľko chceš. :D

Giussepe
29-12-15, 23:05
hráč s fps dropama:

"Hm, mám fps dropy při zapnutí baterky. Zkusím na netu najít řešení, abych to spravil. Hmmm, jenže to stojí úsilí a čas. Tak radši začnu všude pindat, že baterky jsou na hovno a padá to takhle půlce lidu na portálu, tak ať to zrušej."

Baterky nejsou zlo. Zlo jsou hráči-ignoranti, který místo aby vynaložili vlastní úsilí, tak radši poškodí všechny ostatní.

Autungtung
30-12-15, 03:32
Tak přijde mi to pitomé zakazovat baterky, to se může rovnou zakázat smoke granát, který dle mého laguje hráčům daleko více.

Britny
30-12-15, 03:58
Baterky sú zlo, je fajn, že sa na klasických serveroch zakázali. Užitočné sú akurát tak na niektorých ZM módoch. Začni tam hrať a môžeš si tam blikať koľko chceš. :D

Je vidět, že ty asi moc ten AIM nehráš, že spíš banuješ kodery a hráš na BEBE, pač toto co si napísal je ta největší kravina. Baterka prostě k csku patří, na mnoha servrech je potřeba si svítit v šachtě. Jak sem psala, celých těch asi 5 let? Co kotelna stojí :D baterky normálně fungovaly a ted nějací šašci z JB napíšou emo příspěvek, jak jim tam pár CT bliká a baterky zmizí z AIMU ??? Ty příspěvky oba dva kvůli baterkám byly z Jailu, kde tam psali spíš JB hráči, jak ti co vůbec vlezou na aim, jenže na JB se taky nemůžou zakázat, taky tam jsou určité šachty.. Baterka k 1.6 patří stejně jako smog, hečko.

Raději by bylo užitečnější kdyby se vyply zvuky na "fire in the hole" protože při 30 lidech na dustu, kde to ze začátku každej hodí, není nic slyšet -_- raději at mi blbec bliká, než celou minutu poslouchat fire in the hole.. Dakujem :wub:

Kotle modlím se k tebe, snad naše prosby vyslyšíš a světlo nám opět vrátíš :hypocrite:

peta
30-12-15, 08:02
Abych si neudělal z Tebe lidskou baterku.. :think: Koukám že to máš dobře promyšlené, ale i tak se mi to nelíbí a budu furt proti tomu i kdyby nevím co.


Tváriš sa ako by pre teba 1 250bolo veľa :D tak bóže vynecháš jedno kolo Deagle alebo SMG neviem. Tie baterky nieje potreba.

Já Ti dám prý choď na ZM.. Jediný mod který tu hraji je tak w3 ale i tam je potřeba té baterky na některé mapy. Bohužel někteří to nepochopí buď to mají wooden pc a nebo v lepší případě znají jeden server primárně a na ostatní chodí z důvodu „!”.
Hlavně mi nejde o to kktské blikání ale o ten princip baterky k čemu všemu se dá využít troubo! Sorry, ale řekl sis o to chytrej jak radio ale když Tě vidím řešit věci na serveru je mi na blití tady rozumu tři prdele ale na serveru nejsi schopen ani kicknout kkty, co stojí a davají save i na blbej dgl/či jinou wepku co stojí minimum.


Baterky sú zlo, je fajn, že sa na klasických serveroch zakázali. Užitočné sú akurát tak na niektorých ZM módoch. Začni tam hrať a môžeš si tam blikať koľko chceš. :D

Konečně někdo to chápe jak to doopravdy je!!!


Baterky nejsou zlo. Zlo jsou hráči-ignoranti, který místo aby vynaložili vlastní úsilí, tak radši poškodí všechny ostatní.

ps: Kotle, doufám že už to vrátíš srandy bylo dost až až a vtipné to už není spíše k pláči ale to už si přeberte jak chcete!!! Heslo dne a nick Chci baterku zpátky do píče.. :P

DiEAcE
30-12-15, 09:05
Pardon..

Dle mě tenhle Topic stojí za hovno a old se má nechat při starém přesně tak, jak jej kotelna vychovala, když to nikomu nevadilo, aby jej zachovala.

Nemá cenu to řešit, všechny základní paragrafy a možnosti tam patří stejně tak, jako héčko do 1.6

DiE

:moqq
30-12-15, 10:47
Jsem pro vraceni baterek. HL je 17 let starej engine. Kdyz si vzpomenu, co jsem v ty dobe mel za sunku, tak moc dobre nechpu, cim tady nekteri argumentuji (i kdyz se rozhodnu ignorovat fakt, ze dnesni steam verze je samozrejme narocnejsi + amx muze zvysovat naroky). Podle me je ale problem spis v tom, ze si nekteri hraci neumi nastavit CS umerne svemu stroji. Jinak me ihned napadlo i presne to, co zminuje Tung. Smoke je v ohledu snizovani fps u slabych PC daleko horsi, takze zakazeme i SG? Asi ne.

Rad bych baterky videl zpet i na megapubech.

Samco
30-12-15, 11:33
Je vidět, že ty asi moc ten AIM nehráš, že spíš banuješ kodery a hráš na BEBE, pač toto co si napísal je ta největší kravina. Baterka prostě k csku patří, na mnoha servrech je potřeba si svítit v šachtě. Jak sem psala, celých těch asi 5 let? Co kotelna stojí :D baterky normálně fungovaly a ted nějací šašci z JB napíšou emo příspěvek, jak jim tam pár CT bliká a baterky zmizí z AIMU ??? Ty příspěvky oba dva kvůli baterkám byly z Jailu, kde tam psali spíš JB hráči, jak ti co vůbec vlezou na aim, jenže na JB se taky nemůžou zakázat, taky tam jsou určité šachty.. Baterka k 1.6 patří stejně jako smog, hečko.

Raději by bylo užitečnější kdyby se vyply zvuky na "fire in the hole" protože při 30 lidech na dustu, kde to ze začátku každej hodí, není nic slyšet -_- raději at mi blbec bliká, než celou minutu poslouchat fire in the hole.. Dakujem :wub:

Kotle modlím se k tebe, snad naše prosby vyslyšíš a světlo nám opět vrátíš :hypocrite:

Na AIM servery si idem niekedy zastrieľať, ale doteraz som nenašiel jedinú mapu, kde je úplná tma a tá baterka by tam bola naozaj taká potrebná. Možno tak jedine na de_widlakof. Bébé momentálne už moc nehrám a baterka tam nie je. :P



Já Ti dám prý choď na ZM.. Jediný mod který tu hraji je tak w3 ale i tam je potřeba té baterky na některé mapy. Bohužel někteří to nepochopí buď to mají wooden pc a nebo v lepší případě znají jeden server primárně a na ostatní chodí z důvodu „!”.
Hlavně mi nejde o to kktské blikání ale o ten princip baterky k čemu všemu se dá využít troubo! Sorry, ale řekl sis o to chytrej jak radio ale když Tě vidím řešit věci na serveru je mi na blití tady rozumu tři prdele ale na serveru nejsi schopen ani kicknout kkty, co stojí a davají save i na blbej dgl/či jinou wepku co stojí minimum.

No neskoč hneď z okna kvôli tomu a toto čo píšeš tak si ma s niekým zrejme mýlíš. :thumsup4:

peta
30-12-15, 11:38
Chceme baterku zpátky!!!

Acid
30-12-15, 12:43
hráč s fps dropama:

"Hm, mám fps dropy při zapnutí baterky. Zkusím na netu najít řešení, abych to spravil. Hmmm, jenže to stojí úsilí a čas. Tak radši začnu všude pindat, že baterky jsou na hovno a padá to takhle půlce lidu na portálu, tak ať to zrušej."

Baterky nejsou zlo. Zlo jsou hráči-ignoranti, který místo aby vynaložili vlastní úsilí, tak radši poškodí všechny ostatní.

Po dlouhé době souhlasim :van17:

Grakon2702
30-12-15, 13:02
Napadlo mne jedno univerzální řešení pro všechny, záleží však na tom, jestli to vůbec na goldsource půjde udělat. Existuje cvar pod názvem mp_flashlight, který může vypnout baterky. Tohle je však serverový cvar a jeho nastavení ovlivní všechny klienty na serveru. Mohl by se však udělat ještě jeden speciální cvar, který by mohl napsat pouze klient do konzole a ovlivnil by tak pouze sebe sama. Tzn., že každý hráč by si pak sám rozhodl, jestli chce vidět ve hře baterku nebo ne.

SEDA EMINENCE
30-12-15, 13:54
Napadlo mne jedno univerzální řešení pro všechny, záleží však na tom, jestli to vůbec na goldsource půjde udělat. Existuje cvar pod názvem mp_flashlight, který může vypnout baterky. Tohle je však serverový cvar a jeho nastavení ovlivní všechny klienty na serveru. Mohl by se však udělat ještě jeden speciální cvar, který by mohl napsat pouze klient do konzole a ovlivnil by tak pouze sebe sama. Tzn., že každý hráč by si pak sám rozhodl, jestli chce vidět ve hře baterku nebo ne.

Konečně inteligentní názor :)

Detektor
30-12-15, 14:09
Raději by bylo užitečnější kdyby se vyply zvuky na "fire in the hole" protože při 30 lidech na dustu, kde to ze začátku každej hodí, není nic slyšet -_- raději at mi blbec bliká, než celou minutu poslouchat fire in the hole.. Dakujem :wub:

Kotle modlím se k tebe, snad naše prosby vyslyšíš a světlo nám opět vrátíš :hypocrite:

Toto je pekná blbost co si napísala cez fire in the hole nepočujes a ked začnú blbci blikať baterkou počuješ ? Ďalšia vec veľmi lahko sa tym znepríjemňuje hra tak ze si Walkujes a dement za tebou bliká baterkou a prezradí ta -_- Ani na jednej mape na aime som baterku nepotreboval ani nebudem hoďte si tie baterky na Oldschool (ale nikde inde) a uz neotravujte

Britny
30-12-15, 14:30
Toto je pekná blbost co si napísala cez fire in the hole nepočujes a ked začnú blbci blikať baterkou počuješ ? Ďalšia vec veľmi lahko sa tym znepríjemňuje hra tak ze si Walkujes a dement za tebou bliká baterkou a prezradí ta -_- Ani na jednej mape na aime som baterku nepotreboval ani nebudem hoďte si tie baterky na Oldschool (ale nikde inde) a uz neotravujte

Spíš je blábol co píšeš ty. "Fire in the hole" ti jde po celou dobu co vůbec hráš, na začátku až po konec kola. Za to baterkou ti tam každý druhý nebliká jak o život a zatím sem si nevšimla, že by toho bylo nějak moc zneužívané. Prostě jen někteří maj low pc, chceš snad zrušit aji smog? Který ti lítá každou mapu někam? Navíc je úplně jedno jestli blbec co jde zamnou běží a dupe, nebo svítí.. Vyjde to úplně nastejno. Na only dust2 je to asi jedno, tam jede furt dokola jedna mapa, která nevyžaduje světlo, ale na ostatní aim servrech, kde se mapy mění a kor na mega, či oldu, classiku.. Je to nesmysl.

Detektor
30-12-15, 14:40
Nebliká ? Na inferne stále niekto ... Smoke hodis a mas lagy ked prejdes lenže ked ide niekto celu hru zapnutou baterkou tak to laguje furt a este nebodaj ked ich je viac .. Tu baterku využívali na normálne použitie možno 20% ľudí na serveroch a dalších 80 % to zneužívalo ..

Btw. Vypnutie fire in the hole skús toto http://www.playzone.cz/forum/counter-strike-16/jak-vypnout-zvuky-jako-napr-fire-in-the-hole-gogo

Giussepe
30-12-15, 14:44
Napadlo mne jedno univerzální řešení pro všechny, záleží však na tom, jestli to vůbec na goldsource půjde udělat. Existuje cvar pod názvem mp_flashlight, který může vypnout baterky. Tohle je však serverový cvar a jeho nastavení ovlivní všechny klienty na serveru. Mohl by se však udělat ještě jeden speciální cvar, který by mohl napsat pouze klient do konzole a ovlivnil by tak pouze sebe sama. Tzn., že každý hráč by si pak sám rozhodl, jestli chce vidět ve hře baterku nebo ne.

to by právě měl řešit příkaz, co jsem napsal výše. Onen r_dynamic 0.

Tenhle příkaz vypíná dynamický světla, což by prej měla být i baterka, ale netestoval jsem to tak nevím jestli to funguje.

Grakon2702
30-12-15, 15:08
to by právě měl řešit příkaz, co jsem napsal výše. Onen r_dynamic 0.

Tenhle příkaz vypíná dynamický světla, což by prej měla být i baterka, ale netestoval jsem to tak nevím jestli to funguje.

Odzkoušeno na rezervačce. Nefunguje. Našel jsem si cvarlist pro 1.6 i s popiskama funkčností příkazů.

http://www.jpeg.cz/images/2015/12/30/JHbGl.png (http://www.jpeg.cz/obrazek/eQ47)

Mr.N0b0dy
30-12-15, 15:12
Toto je pekná blbost co si napísala cez fire in the hole nepočujes a ked začnú blbci blikať baterkou počuješ ? Ďalšia vec veľmi lahko sa tym znepríjemňuje hra tak ze si Walkujes a dement za tebou bliká baterkou a prezradí ta -_- Ani na jednej mape na aime som baterku nepotreboval ani nebudem hoďte si tie baterky na Oldschool (ale nikde inde) a uz neotravujte

Je rozdíl mezi baterkou, kterou využívá jeden dement a házením +- 30 granátů za kolo, tak toto by jsi si mohl uvědomit, ještě přes ten zvuk baterky jde všechno v pohodě slyšet, kdežto přes voicespam této hlášky skoro nic nejde slyšet.

le0he
30-12-15, 17:07
Nebliká ? Na inferne stále niekto ... Smoke hodis a mas lagy ked prejdes lenže ked ide niekto celu hru zapnutou baterkou tak to laguje furt a este nebodaj ked ich je viac .. Tu baterku využívali na normálne použitie možno 20% ľudí na serveroch a dalších 80 % to zneužívalo ..

Btw. Vypnutie fire in the hole skús toto http://www.playzone.cz/forum/counter-strike-16/jak-vypnout-zvuky-jako-napr-fire-in-the-hole-gogo


Ale to není až tak pravda, však ja denně hraju na pubu a baterku jsem viděl někoho zneužívat 1 za 2 dny.

DiEAcE
01-01-16, 21:27
Tvůj slovník, Detektore, mě nijak nezaráží, ale aspoň se nevyjadřuj k serveru, na kterém jsi nikdy nehrál a nechej si své inteligentní poznámky pro sebe, díky.

Maaaaaaaaaaja
04-01-16, 12:59
Když tam ty baterky budou, bude to jako vždy. Lidi svítili, svítit budou. Lidi ty baterky zneužívali, zneužívají a zneužívat budou. A vy, co říkáte, že to tak není, tak jste všichni ti s těmi lepšími PC, kteří ani nepostřehnou, že někdo pustil světlo, protože vám to nic neudělá. Já když si vzpomenu třeba na D2, když stojím za CT na B plantu, tak jakmile někdo pustil světlo v horních katech, na B nebo na midu před B, okamžitě fps drop až ke 4. Jen jeden příklad z tisíce, zkuste si napsat fps_max 5 do konzole, ať chápete, o čem je řeč. Kdybyste toto někdy zažili, tak nepíšete. Když někomu napíšete slušně, ať vám v okolí nebliká, že vám padá fps, tak 90% lidí začne ještě dělat naschvály, začne běhat za váma a bliká vám do xichtu. Atd. Baterka - věc, která je na serverech k ničemu.

Grakon2702
04-01-16, 16:50
Já navrhl individuální řešení pro všechny, tak uvidíme, zda si toho někdo vůbec všimne.
Btw, součástky na stroje, které by rozjely cs 1.6 alespoň na těch 60-100 fps stojí dneska pár korun.
Btw po druhé. Ten fps drop u baterek je opravdu obrovský, alespoň při vyšších fpskach. Já normálně hraju na 400+ fps, ale když zapnu baterku, změní se to na 200+.

SEDA EMINENCE
05-01-16, 11:07
Na 1,6 lze mít více než 100 fps???

Majo o dust2 se tu nikdo nebaví. S tím že tam neni ani flash tak at tam nejsou ani ty baterky. To je mi fuk. Zde jde hlavně o oldschool připadně classic -tady už asi budeš protestovat- a pub. A nemyslím si žebych zrovna já měla nejaký výkonný počítač nebo dobrý internet. Protože se mi to taky kolikrát seká. To ale nemění nic na tom. Že tak baterky patří a měly by být navráceny.

LejS
05-01-16, 14:15
Ako som povedal :D
Tie baterky je zbytočné vrátiť a ako hovoril už DiE tak táto téma stojí zahovno a akurát sa tu budeme hádať lebo ako napríklad Britny baterky treba alebo Samčovi a mne to strašne prekáža.

#toť vše z mojej strany lebo túto tému tu už riešim dokopy 2 týždne! :D hh :D

Nihilia
05-01-16, 14:57
Když baterku zrušíš, budou nadávat ti co ji chtějí.
Když ji necháš, budou nadávat zase druzí.

Řídil bych se jednou věci. Je to součást hry? Ano, je. V tom případě ponechat.

PS: na čem proboha hrajete, že vám PC neutáhne 13 let starou hru, na kterou potřebujete 500Mhz počítač, 100 mega ramek a 16MB grafiku.

peta
05-01-16, 15:09
Hraji na kalkulačkách beztak.. :doge:

LejS
05-01-16, 15:29
Nahilio :D O tom tu hovorím stále! :D :doge:

peta
06-01-16, 14:24
Tak co bude Kotle už se nějak rozhodl co bude s těma blikačkama na kolo? :doge:

LejS
07-01-16, 15:16
Mením názor ;)

Určite ich povoľte pretože som sa pred pár dňami stretol presne s tým čo Britny. A kto má horší PC alebo ako povedal Peťa že hrajú na Kalkulačkách tak tu majú aj iné servery kde je to zakázané. Teraz neviem presne aké. Ale na AIM sekcii je teda ich dosť kde sa nemôžu stretnúť s tými blikačkami :D

peta
10-01-16, 08:42
Tak jak teda bude nějaké vyjádření nebo se to nebude řešit nijak..?

Maaaaaaaaaaja
11-01-16, 12:48
@ Nihilia: Já měl ntb s grafickou kartou intel graphics media accelerator x3100. Když jsem si našel porovnání grafáren na webu, tak z nějakých 260 typů byla asi na 250. místě. Ke hrám velmi špatná jednoduše. Hra na 30 fps, v baterce 4. Ne každý hraje na výkonném stolním pc. .... Btw. světlo je součást hry, pokud tak nastavíš flashlight.

@ Eminence: D2 byl příklad, takhle to funguje na každé mapě. Když bych vzal třeba train a stál bych na velkém plantu vzadu ve tmě, tak jakmile by někdo rozběhl velký plant za T, a je jedno odkud, máš fps dole ihned. Jakmile máš někoho s baterkou v dosahu, a věř, že ho nemusíš ani vidět, fps dropujou jak cyp. A jinak máš recht, na classicu jsou baterky k ničemu, jelikož ani na jedné mapě není místo, kde bys potřebovala svítit.

[H]e||
11-01-16, 15:45
Because ma poprosil, aby som to sem hodil -
Dobrý deň, všimol som si tu tému ohľadom oldschoolu a bateriek tak som sa rozhodol niečo napísať. Hrával som na oldschoole asi tak rok do zadu, sem tam tam zajdem a proste omáčky okolo toho. Vždy tam bola baterka a nikdy ja osobne som s tym nemal problem. Stal sa mi aj prípad čo tu vypisujete, že to dropovalo, dokonca som hral proti typkom co si to nabindovali na strielanie, teda strelali a zaroven blikali jak vianocny stromcek ale nešiel som sem zakladať tému, že aha dropuje mi fps, zničte baterky. Opravil som si to. Ja sám som ju dosť často používal v mapách militia, estate atď. kde proste baterka pomohla dosť. Napadá ma taká otázka: Že či tí čo sú pre zrušenie baterky tam hravajú často alebo iba občas. Ak tam hrá furt tak stojí za zváženie ale ako vravím, sú tam miesta kde sa baterka využie, a + enemy vidite na 200 kilometrov ako má zapnutú baterku. S pozdravom Nekolegialny.

Smackk
17-01-16, 01:51
Ahoj, já jsem rozhodně PRO vrácení baterek :)
Na oldschoolu jsem hrál asi před rokem a půl +- a jak už je výše zmíněné, nikdy jsem s tím problém neměl a to nemám žádného rychlíka.. (Max. 60fps) Rozhodně to není tak hrozné jako když někdo hodí smoke, který se podle mě využívá ještě víc než baterka. Takže jak už jsem zmiňoval jsem pro vrácení baterek a to nejen Na oldschool, ale i na ostatní Aim servery :). To je z mé strany zatím vše :)

Kotel
17-01-16, 23:59
Tak to uz je vic lidi pro, takze je vratim.

wocogo
06-02-16, 21:54
Já jsem pro zrušení baterek - většinou to používají jen děti nebo naschvál "vychcánci", aby zlagovali soupeře. Pokud se někdo dorozumívá baterkama je to smutné - pokud jde o old, zkuste se naučit klasické radiové hlášení. Cover me!
ALoha,

kočičí hlavy (hrající na kalkulačce).

wocogo
06-02-16, 21:55
AHA, již se odhlasováno :-( Tak doufam, že SEDA EMINENCE mi alespon teda koupí nový noťas! Abych si zkusila jaké to je hrát s baterkou bez lagů.