PDA

Zobrazit normální verzi : Jailbreak - csko.cz:27806



FizzyBubble
31-12-15, 16:17
CS:GO JAILBREAK
IP: csko.cz:27806

http://s32.postimg.org/6y4vbxn85/20160517190106_1.jpg



Na serveru jsou tyto funkční mapy, ostatní mapy nefungují či shazují server (NEVOTUJTE JE !!):

jb_cavern_v1
jb_clouds_beta02_clwofix
jb_jailberd_v5_final_fix
jb_nm_kistroll_b1b
jb_spy_vs_spy_v1-3
jb_summer_jail_v1
ba_jail_sand_csgo




Návrhy na přidání/zrušení/úpravu:

změnit mp_friendlyfire na 0 (CT se mohou mezi sebou hitovat) - důležité
opravit bug s texturou nože (přidat CT a T texturu nože) - důležité
upravit poměr CT:T na 2:1- důležité
ztišit zvuky alarmu při vzpouře, muziky na konci kola a při přestřelce (neslyšim pokud se CT na něco ptají) - důležité
dát pryč skin Hitlera od CT - důležité
zrušit VD, pokud hráč dostane další VD
ve football pluginu opravit spawnutí míče (nefunguje to)
přidat možnost navrhnout mapu do hlasování o další mapu
zrušit výběr zbraně ze simonmenu (uvolní se jedno místo např. pro fotbal menu)
upravit fotbal mod na fotbal menu do simonmenu, pokud by to ještě šlo
nastavit různé odměny v dolarech za různé činnosti (napíšu tabulku)
odstranit nákup životů a rychlosti z /weapons menu, jelikož toto je už v CT shopu i s nákupem gravitace
změnit damage rozevíracího nože na 25 dmg (původně 50), kuchyňského nože na 50 dmg (původně 70), bayonetu na 75 dmg (původně 100)
pokud jsou dva přeživší vězni a jeden z nich má VD, VD automaticky nevyprší (upravit, aby vypršelo)
přidat napsaní nicku hledaného vězně do chatu (SPAM v chatu po 15 vteřinách = Hledaný vězeň je "nick hráče" nebo Hledaní vězni jsou "nicky hráčů")
přidat na server pingovou ochranu
když se na sebe postaví víc jak dva hráči najednou, tak je to automaticky posunuje pryč (opravit, aby na sobě mohlo stát tak max. 5 T)
při zapnutí a vypnutí stop, to napíše MIKROFONY ZAPNUTY/VYPNUTY (opravit na STOPY ZAPNUTY/VYPNUTY)
nastavit HVD na dobu dvou nebo tří minut
nastavit, že po HVD nepůjde mód
upravit v pravidlech, že pozici hráčů nesmí prozradit hráč, pokud mu to nepřikáže simon
při přestřelce jdou házet zbraně (zakázat to)
nastavit VD na stejnou dobu jako v CS 1.6. ( na CS 1.6 3 minuty, na GO je to moc, stačí 1,5 minuty)
snížit rychlost drog + pokud T vezme zbraň zrušit rychlost z drog
změnit barvu VD ze žluté na zelenou
přidat originální skin pro simona a zrušit označení zelenou barvou
vote nastane v 43:00 po ukončení hlasování se čeká na doběhnutí času do 45 minut, pokud ale všichni zemřou, tak se změna mapy ruší, (nastavit vote na 44:00 a od 44:30 dát freeze všem hráčů, aby se nemohli hýbat - provizorní řešení bugu vote)




Návrhy a nápady jsou vítány !!!

Kotel
02-01-16, 20:29
JB bude zatim vypnuty, nez se opravi nekonecna smycka, ktera tam je.

FizzyBubble
07-01-16, 18:54
JB opět v provozu !!!

Kotel
08-05-16, 14:10
Jdu se vrhnout na jb, takže pokud máte další nápady kromě výše uvedeného, tak sem pište.

Grakon2702
08-05-16, 14:56
Dalo by se to udělat úplně stejně, jak máme tady v 1.6? Např. fronty v simonování, rychlý ukazatel momentálního Simona a počtu živých a mrtvých vězňů, stejné simon menu, pravidla atd.

Kotel
08-05-16, 15:09
Kromě ukazatele to jde. Asi to bude i snažší než předělávat něco jiného. CSGO engine už nemá funkce na hud messages, takže se nedá zobrazit kdekoliv cokoliv.

FizzyBubble
08-05-16, 17:40
Když jsem mrtvý a píšu do chatu něco pro CT, tak to CT nevidí, myslím tím teda, všichni živí hráči to nevidí. Což je docela problém.

Kotel
09-05-16, 10:37
Zobrazení pravidel momentálně není možné kvůli updatu serveru (zrušili funkci motd).

hotovo (netestováno):

zrušit rtv
přidat /weapons pro všechny dozorce
přidat doplňovanání HP pro vězně do simonmenu
přidat /shop pro vězně
zrušit náhodné HVD
veřejný chat mrtvých T nevidí všichni hráči (upravit, aby viděli)
upravit poměr CT:T
povolit CT brát granáty (HE duel, kvůli tomu nefunguje a ani při normální hře nejdou vzít)

FizzyBubble
09-05-16, 12:11
zrušit rtv Ok
přidat /weapons pro všechny dozorce Ok (pár změn navrženo)
přidat doplňovanání HP pro vězně do simonmenu Ok
přidat /shop pro vězně Ok (pár změn navrženo)
zrušit náhodné HVD Ok
veřejný chat mrtvých T nevidí všichni hráči (upravit, aby viděli) Ok
upravit poměr CT:T Ok
povolit CT brát granáty - Nepřidávat

Kotel
09-05-16, 12:40
Granáty brát nemůžou pořád, ale při duelu by to jít mělo.

FizzyBubble
09-05-16, 12:57
Aha to jsem nezkoušel.

E: Zkoušel jsem teď všechny PP a fungují bez jediného bugu, až na pár zmeň od 1.6 duelů je to fajn, jelikož každá zbraň má full zásobník, což by se mohlo i nemuselo upravovat. HE duel jsem tam však nenašel.

Kotel
09-05-16, 20:44
Přidána fronta na simona.
Přidané 3 mapy.
Odměny za zabití atd. tam jsou, jen prachy nejsou vidět, nevím proč.
Nahrazeny věci v shopu u t na věci, co máme na 1.6 jb.

Grakon2702
11-05-16, 20:38
Přidat ke stopkám desetinnou čárku.
Přidat HVD.

Edit: Později ještě upravím...

qvsaa.
12-05-16, 13:42
Neviem či to je chyba alebo sa to stáva len mne, ale pri spustení prestrelky si skúšam prehodiť zbran na nožík, prehodím a späť na zbraň už nejde.

Kotel
12-05-16, 17:10
Chyba servera.
Zkuste ty stopky a hvd.

Grakon2702
12-05-16, 17:24
Stopky jsou OK. Na HVD potřebuju víc jak dva živé vězně a moemntálně jsem na serveru dám, což znamená, že hop nelze spustit.

Edit: Tak teď funguje i HVD.

+ mám poznámku k HUD: Co jsem se dozvěděl od Kotla, tak je možné zobrazit pouze jednu HUD zprávu. Nemůžeme tak rychle zobrazit kdo je Simon, kdo kolik má peněz a nicky hráčů. Simona zobrazit pomocí HUD nemusíme, protože se před nick automaticky připíše Simon. Problém je z penězma a zobrazením nicku. Pokud vím, tak peníze jsou přednastavené HUD, které by mělo jít vidět stejně jako např. HP. Předpokládám, že se tedy jedná pouze o nějaký bug (můžu se však mýlit). Co se týče zobrazení nicku, tak mám nápad. Mohl by se napsat skript, který by při namíření na hráče nejdříve smazal předchozí HUD, poté zobrazoval HUD se jménem tak dlouho, jak se bude na hráče mířit. Při namíření jinam by se obnovilo opět to staré, co tam bylo předtím.

Poznámka k HVD. Na 1.6 po ukončení HVD dostanou všichni kill a začne nové kolo. Zde po skončení HVD kolo stále přetrvává. Toto by se mělo změnit na verzi z 1.6, protože při větším počtu vězňů rozuteklých po mapě je to potom neřešitelná situace pro CT.

Dále by se mohl přidat cvar na příkaz /menu, který by zobrazil pravidla (stejně jako v 1.6)

Dále mám poznámku k Simon menu. Jeho momentální rozložení je celkem nepřehledné a zdržuje hru Simona. Doporučuju ho udělat úplně stejně, jak je v 1.6

Edit2: Mohl by se ještě pořešit bug s nesprávnou pozicí držení zbraně a neviditelnosti zbraně. Je to dost otravné.

Kotel
13-05-16, 16:45
Předěláno simon menu.
Přidány barvy.

Grakon2702
13-05-16, 17:00
Hráč, který se pokusí o vzpouru, by se měl automaticky obarvit na červeno.
Barvy fungujou dobře, ale když chci někoho označit a zároveň držím klávesu na mluvení, tak se nic nestane. Akorát se menu přepne zpátky na nejvyšší.
Do chatu by se mělo každému hráči napsat, jakou mu simon dal barvu.

Kotel
13-05-16, 18:29
Opravena přestřelka.
Přidán allchat.

Grakon2702
13-05-16, 19:57
Z mrtvých CT nepadají zbraně. Tohle se musí rychle opravit.

Edit: Když jsem mrtvý, mohu spectovat všechny. Měl bych spectovat pouze svůj tým. Důvody psát netřeba.

Edit2: Pokud jsou dva pžeživší vězni a jeden z nich má VD, tak se to VD má automaticky zrušit. To zatím nefunguje.

Edit3: Do chatu by se automaticky mělo napsat, kdo je hledaný vězeň. Normálně na 1.6 je to napsané na obrazovce pomocí HUD. Tady HUD moc nefunguje, tak alespoň do toho chatu by se to mělo napsat.

Kotel
14-05-16, 12:44
Přidány mapy:
jb_snow - tak bohuzel nefunguje a to ji typek delal pred tydnem
jb_sandypicnic_final1_fix2 - nefunguje
jb_jailberd_v5_final_fix

qvsaa.
14-05-16, 13:29
Ak by ste chceli niekto testovat a nebol by Vas dostatok, tak kľudne steam www.steamcommunity.com/id/qvsaatwo :)

FizzyBubble
14-05-16, 14:56
Všechny návrhy, co zde zazněly jsem napsal do mého prvních příspěvku, aby to bylo trošku přehledný. Červeně jsou označeny úpravy, které by se měly vyřešit před ostatními, ostatní jsou stylistické či méně důležité věci (pokud má někdo názor, že mám něco přidat do červeného z černého, ať sem napíše).

Kotel
14-05-16, 15:56
Chat mrtvých vidí všichni nebo ne? Pravidla už nejdou zobrazit přes příkaz, Valve to blokli.

Grakon2702
15-05-16, 16:21
- Na server by se hodila ping ochrana.
- Zakoupené vězeňské pomůcky by měly zůstat v inventáři i další kolo (pokud vězeň přežije).
- Při módu si mohu koupit vězeňskou pomůcku, to by však správně jít nemělo.
- Pokud to jde, tak by se mohla vypnout ochrana vůči stavění věží. Když se na sebe postaví víc jak tři hráči najednou, tak je to automaticky posunuje pryč.

Kotel
16-05-16, 20:46
Pomůcky zůstanou i další kolo.
Shop nefunguje při módu.
Přidány stopy pro simona.
Přidána fronta na CT - když hráč chce jít k CT, ale je plno, další kolo to prohodí náhodně jednoho hráče.
Předělané menu.
Přidány skiny do shopu věznů.
Přidány skiny hráčů pro VIP (zatím pro všechny).
Do menu přidané zatím základní pravidla.

Dakota
17-05-16, 14:39
Pomůcky zůstanou i další kolo.
Shop nefunguje při módu.
Přidány stopy pro simona.
Přidána fronta na CT - když hráč chce jít k CT, ale je plno, další kolo to prohodí náhodně jednoho hráče.
Předělané menu.
Přidány skiny do shopu věznů.
Přidány skiny hráčů pro VIP (zatím pro všechny).
Do menu přidané zatím základní pravidla.

Přidána fronta na CT - když hráč chce jít k CT, ale je plno, další kolo to prohodí náhodně jednoho hráče.

To znamená, že každé kolo se jedno Ct vymění s nějakým teroristou, který má zájem jít k Ct?

Kotel
17-05-16, 14:55
Většinou ano.

Latins
17-05-16, 18:00
Hm...Tohle zní trochu divně...Není náhodou lepší udělat stejný JB jako na 1.6 akorát s lepšími věci, které jsou už navrhnuty a schváleny, akorát se ještě nezavedly. Nevím, je to jenom můj úhel pohledu. Ale zní mi to divně, když budu chtít k CT a prostě jenom tak si změním tým a čekám na další kolo, kdy mě to moovne...

Kotel
17-05-16, 19:47
Takže je v pohodě, když jsou tam celou mapu stejní hráči?

FizzyBubble
17-05-16, 19:52
No na 1.6 jsou většinou celou mapu ti samí CT ale občas je vystřídat, by nebylo k zahození. Je tu však jeden problém a to ten, že to , může kopnout toho nejrozumnějšího a nejlepší Simona, co zabaví vězně pryč od CT. Zatím to však nemůže nastat a tak bych to zatím nechal.

Kotel
17-05-16, 19:55
Cim bude Simon neschopnejsi, tim driv se to vystrida.

Kotel
18-05-16, 10:48
Přidány další modely. Přidaná mapa spy neco.

FizzyBubble
11-06-16, 16:56
Nové návrhy na změny:

odebrat mapy
ba_jail_sandstorm - hráči se bugují v celách, žádné atrakce, atd...
jb_obama_v5_beta - CT mají buglé vidění a vidí jenom černou obrazovku
upravit poměr CT:T na 1:3, 2:6, 3:9 atd... (zatím hraje obvykle 10-12 hráču, takže je to vyhovují poměr, později by se poměr vrátil na ten co je v CS 1.6)

FizzyBubble
12-06-16, 15:56
Přidány další nové návrhy a připsány i s předešlými na začátek threadu.

Kotel
12-06-16, 18:22
Upraven poměr ct.
Upraveno hvd.
Povolen drop zbraní.
Opraveny stopy simona.
Přidáno vypsání nicku hledaného vězně.
Upraveno vote.
Upraven spect.
Upravena délka mapy.

FizzyBubble
12-06-16, 18:56
Upraven poměr ct. - OK
Upraveno hvd. - OK
Povolen drop zbraní. - OK
Opraveny stopy Simona. - Pořád to píše, mikrofony zapnuty, místo stopy zapnuty
Přidáno vypsání nicku hledaného vězně. - Napíšeto to, že vězeň zaútočil na CT ale myslel jsem spíš, že bude jednou za 15 vteřin spamovat Hledaný vězeň je "nick hráče"
Upraveno vote. OK
Upraven spéct. - OK
Upravena délka mapy. - OK

FizzyBubble
16-06-16, 14:54
Po updatu nastal bug, že simon musí zapnout mikrofony, aby byl slyšet.

Kotel
16-06-16, 21:37
Snad opraveno.

FizzyBubble
17-06-16, 00:45
Opraveno a přidával jsi jednu novou mapu ?

Kotel
17-06-16, 09:57
Ano

FizzyBubble
17-06-16, 15:27
Už to zase nefunguje, nevím v čem by to mohlo být.

FizzyBubble
23-06-16, 08:35
Tak už to delší dobu zase funguje, ale v jednu chvíli to po opravě nešlo. Jinak napsal jsem pár nových návrhů.

Kotel
23-06-16, 10:32
Hm, od 16. jsem nic neupravoval, ono možná záleží na situaci, jaká nastane na serveru.