PDA

Zobrazit normální verzi : -Lion- Neoprávněný kick od admina



-Lion-
22-01-11, 11:56
Podávám stížnost na admina, který mě a hráče -Storm- dnes 22.1.2011 v 10:49hod neoprávněně kicknul na W3 serveru. Předpokládám, že jediný jeho "důvod" mohl být ten, že jsme zabíjeli víc hráčů, než bylo jeho ego schopné snést.

BAWSON
22-01-11, 12:03
tohle je znama dvojka... radi si na vnt, takze se nedivim, ze dostali kick.

storm
22-01-11, 12:06
Cílem každého serveru by mělo být udržení si skilled hráčů na něm. Pokud mě (-Storm-) dá admin bezdůvodný kick ze serveru bez jakékoliv diskuse jen kvůli tomu, že sem lepší než on, tak si prosim zkontrolujte jaké lidi v admin teamu máte.

Larodar56
22-01-11, 14:05
V záznamu chatu sem nic nenašel.

InVitro
22-01-11, 14:32
Bezdůvodný kick to určitě nebyl . Já tam sice nebyl ale pochybuji, že by ti admin dal kick jen proto, že jsi udájně lepší než on . :-S

BAWSON
22-01-11, 14:32
10:33:25 <STEAM_0:0:26470993><147.32.114.178> -Storm- : storm a lion jsou stari skilleri
tohle je fakt zabite xd. pred rokem hrali na soe ware serveru a dostali tam tusim ban za to, ze si radili na VNT.

storm
22-01-11, 15:22
Pro Larodar56: o to jde, že si v záznamu chatu nic nenašel, protože nám admin, taky nic nenapsal, prostě nás kicknul a ani neudal důvod.
Pro bawsona: mimochodem na soe ban nemáme, můžeš se tam jakéhokoliv admina zeptat
co se týče vnt, máte na serveru nastaveno, že ve spectator modu se stejně nemůžeš dívat za protistranu, tak co bych asi mohl přes vnt radit

apach29
22-01-11, 15:30
Ono kdyz si nekdo radi po VT tak si taky muze vykoledavat ban za WH. Kdyz nekoho, kdo si po VTcku radi, potkam, nejdriv mu pisnu at to vypnou. Pokud to neudela, ma kick. Tva stiznost se tu nemela ani objevit, nemas ban, tak to ners. Po kicku se muzes kdykoli znovu pripojit a jestli je server plnej, kup si VIP.

72 Virgins
22-01-11, 18:35
Liona i storma znám asi 2-3 roky kdy jsem byl adminem na KLT serveru. Lion je křivák a zbabělec ode mě dostal takovejch kicků, že si v životě snad nepamatuju nikoho jiného koho bych viděl tolikrát vykopnutého, ale pokud dostává neoprávněný kick, tak to dobře není. Dobré by bylo aby se vyjádřil admin, co ho kicknul a uvedl důvod.
Storm byl zas dobrej a poctivej hráč, vůbec tohle duo nechápu jak může hajzl co klidně blokuje spoluhráče jen aby měl své oblíbené awp a storm klasickej teamovej hráč (dříč) tvořit tak dlouho duo.