PDA

Zobrazit normální verzi : bb_dust_iplay



UchihaShisui
18-01-16, 13:32
Poprosil bi som stiahnuť z bb serverou mapu bb_dust_iplay

Dvovod CTčka stavaju pred ZM spawnom campy a na ľavo aj na pravo a ostatne CT pak skapu lebo to hrači blokli ja som včera urobil jednu VEC dal som pred ZM spawn 2 locknute bloky aby tam nikto nestaval a nikto to neblokoval lebo to ide na nervy a niaky rozmaznany admin mi cez voice hovoril že dostanem ban pričom som tam mal prvy blok tak da rozum že tam stavam ja nechapem prečo niešiel o par metrov ďalej si stavať campu mesto to to rozmaznane decko dalo ban Ten ban mi nevadi vadi mi spravane admina že sami vismieval cez voice plus mi dal ban za ničene cudzeho campu pričom ja nechapem akeho keď ten camp som staval s jednim hračom ktory mi dal Tčko takžesme ho stavali spoločne len že prikonci ho niekto rozobral niekto kto može brať locknute bloky neviem kto to bol lebo skončil čas stavania a začal čas pripravy


preto prosim a žeby to bolo spravodlive dať buď anketu na zmazane mapy ktorej blokuju spawn alebo okamžite zmazane mapy
čo sa tika admina druhy krat nech pochopi že ked niekto si stava camp nema pravo mu sa vihražať banom + ja nechapem toje take tažke isť si postaviť camp mimo ZM spawnu a neblokovať vchody !!!

Paulie
18-01-16, 18:27
Jsem určitě proti smazání mapy je to velmi oblíbená mapa mezi hráči vím, že se tam dějí bloky apod., ale vždy to má svůj následek ban a jak si říkal, že přes voice někdo mluvil je blbost admini se snaží vyjít právě vstříc.Ale řešil bych to tam nějak trochu jinak, ale to nezáleží až tolik na nás, ale na adminech servera nebo kotla jsem PROTI .
Když tak požádej kotla, aby nastavil to že lidé nemohou blokovat spawn toto je asi jediná véc, protože jak jsem říkal je to oblíbená mapa.
- Můj názor

Troppe
18-01-16, 19:24
Ahoj :)
To "rozmazlené děcko" který si říká Admin jsem byl podle všeho Já. Voice jsem použil,abych upozornil ostatní hráče. Na Serveru je moc lidí a chat si nestihnou přečíst.
Teď k banu. To je pěkné,že si chtěl udělat něco pro ostatní hráče,jenže jak jsem přišel na Server,tak vedle tvého locklého bloku stavěl někdo jiný. Odvodil jsem si z toho,že si ho úmyslně blokl. Napiš mi prosímtě tvůj nick ve hře,ať ten ban zruším. Zjevně to nebylo úmyslné.
Nyní k mapě. S mapou jsou celkem problémy,skrz ten spawn. Předtím jsem jim ty kempy vždy jen rozebíral,no nepoučili se. Nyní dávám za to ban na hodinu,pokud to bude pokračovat,tak bany budou podle všeho delší. Mně mapa sama o sobě nevadí,rád na ni stavím. Stačí když si hráči postaví schůdky a je to v pohodě. Nejlepší by bylo,když by tam pokaždé byl Admin,boužel to se nedá zařídit.
Ta anketa by taky nebyla špatná.

MartyEE
18-01-16, 19:38
Týpek jak si sa rozbehol. :D Keď sa ti nepáči, tak tú mapu nehraj, ezy proste sa prepojíš na XP1/XP2. V prípade, že je tá mapa na oboch serveroch, tak nestavaj pri spawne a už keď chceš aspoň tam urob schody (10sec. času), pokiaľ sa pred tým ospravedlníš adminovy, že si ich tam zabudol dať, tak admin ti ban nedá (rozobere tvoju drahocennú stavbu tým si zapamätáš, že to takto nemá byť a už ich tam dáš/budeš stavať inde). Keď je zastavaný spawn napíš cez ! . Veľa šťastia v hre. :thumsup4:

E: mapu určite nezmazať, od toho sú ADMINS, aby tam robili poriadok, viem nejde to vždy
E2: zbytočná téma, lock. Keď tak žiadaj o unban :thumsup4: >> http://csko.cz/unban/

Martin17CZ
18-01-16, 19:52
PROTI
Mapa je naprosto v pohode akorat nejaky admin by mohl upravit na mape spawn, jen aby tam postavil schudky a pak prakticky neni sance nedostat se do sveho kempu (pokud neblokuji primarni vychod ZM).
:)