PDA

Zobrazit normální verzi : Reset všech statů na bb!



neznamiWolfi
03-04-16, 15:14
Ahojte, chtěl bych požádat (znovu) o reset všech statů na BB u všech hráčů, není to jen moje myšlenka, myslí si to i jiní lidé.

Důvody:
1. K vůli začátečníkům.
-Začátečník se připojí na server, už je zde hodně full hráčů a tito hráči co tu ještě hrají se rozdělují na 3 kategorie
A. Ti co se vychloubají a rádi zabíjí nováčky protože nemají staty.
B. Admini - Ti tu musí chodit i kdyby je to nebavilo, je to jejich povinnost a hlídají to tu
C. Ti co chtějí pomáhat druhým staví jim, nechávají jim killy atd.
A kvůli skupině A. kteří je furt zabíjejí je to přestane bavit a odcházejí, nebo jsou zbytečně naštvaní.
Dneska ráno nás dost bylo spokojených že je restart ale bohužel ne na dlouho.
Proč? Všichni si byli rovni a začít od znova, a ti co mají dobré stavby tak by to konečně začali dávat.
Protože i kdyby byl ten kemp sebe dobrý nepomůže jim přece proti full zombíkovi nebo skoro full.
2. Už to ty hráče nebaví
-jak už jsem tu zmiňoval ty začátečníky, tak už je tu pravý opak a to full hráči, které to už přestalo bavit když už dosáhli svého a nebavilo by je to ,kdyby si dali reset z důvodu že zase tam budou Full hráči ,kteří jim budou škodit.

To je asi odemne vše díky za vyjádření a myslím si že tyto důvody hovoří za vše. Wolfi

Kotel
03-04-16, 15:17
Spíš bych na jednom serveru vypnul expy.

MartyEE
03-04-16, 15:18
Kvôli tomu,že sú pár ľudí full určite nepripadá do uvahy reset statov, reset bol iba nedávno a dosť veľa hráčov je rozbehnutých .. PROTI, Reset by som možno uvítal, tak o rok aj pol.

https://ctrlv.cz/shots/2016/04/17/27bO.png

Koprakek
03-04-16, 15:25
Já bych dal reset na server COD, protože pro nováčky je to hra k ničemu.

neznamiWolfi
03-04-16, 15:26
Kotle, to by nebyl špatný nápad.

neznamiWolfi
03-04-16, 15:26
Koprakeku, hrál si na bb? tam je to podobné.

MartyEE
03-04-16, 15:27
Nechápem, ja som full a keď si spraví nejaký no-name týpek HS-air, tak mám problém ak je kvalitný, tak sa inšpirujte a skusajte. Predovsetkym to chce trpezlivost a nic nejde hned

Troppe
03-04-16, 15:33
Já bych klidně ten reset dal. Už je to celkem nuda (aspoň pro mně) a začátečníky to taky určitě nebaví. Zase když si resetnu staty pouze já,tak si nezahraju :(:D

Nejakej Muerteeee
03-04-16, 15:34
Na BB jsem hrával dávno. Začal jsem tam hrát zrovna když byl reset a pamatuji si že to byla sranda a zábava. Teďkom jsem si postavil 4 ledder a bum nějakej týpek 13k HP. Nemám šanci to ubránit s AKčkem a 37 nabojema. Nebo jsem měl dlouhý tunel a potom ještě 3ledder, byly jsme tam 2 s AK a zase nás nějakej borec sundal sám. Jsem PRO.

Samco
03-04-16, 15:42
Reset bol pomerne nedávno. Skôr ako o taký rok určite nie. Myslím si však, že na jednom servery by sa mohlo skúsiť vypnúť XP ako píše Kotel (zatiaľ aspoň na skúšobnú dobu). Mohli by sa na ňom učiť hlavne nováčikovia a keď naberú dostatočné skúsenosti, tak to určite zvládnu na ostro na XP servery.

hofy
03-04-16, 15:52
jeden server bez XP by byl super

^SeaBi
03-04-16, 16:27
Já jsem určitě Pro, důvody vypsal muerte i mário.

Awesome^.
03-04-16, 17:32
Já bych dal reset na server COD, protože pro nováčky je to hra k ničemu.

Blázniš Kopre, na CODe som expil commando ešte keď bol hrateľný, teraz by som ho na 200 poriadne nevyexpil po zmenách. Nepáčilo by sa mi prísť o tu 200ku, teraz je to tam aj tak viac o itemoch ako o lvly.

cyyxk
03-04-16, 18:35
Blázniš Kopre, na CODe som expil commando ešte keď bol hrateľný, teraz by som ho na 200 poriadne nevyexpil po zmenách. Nepáčilo by sa mi prísť o tu 200ku, teraz je to tam aj tak viac o itemoch ako o lvly.

Asi tak, sice cod už nějak moc nehraju, ale mám 3x 200 a nechci o ně přijít :D

K bb bych klidně reset dal, jak píše Mario je to nuda když máte vše full..

Baxo15
03-04-16, 20:03
Starý post som zmazal:D:D
Porozmýšlal som a reset by sa tam predsa hodil. Určite PRO reset.

E:konečne si tam zahrá aj ZeMi7.:D

Qwix
03-04-16, 21:17
Ja som vylepšený zo 40% a už sa ma dávať reset statov? :-(

MartyEE
03-04-16, 21:40
njn, vidis..

Troppe
03-04-16, 22:07
Je to v podstatě na vás,můj názor znáte.
Já to s tou fullkou vydržím.
Někoho to možná přestane bavit,uvidíme.

Qwix
03-04-16, 22:45
Je to naozaj diskutabilné, čo som si všimol na serveru, tak tam je zopár full hráčov, väčšina sa ešte len expí. Preto si myslím, že by bolo nefér, aby sa dal reset statov, myslím, že to ma ešte čas.

neznamiWolfi
04-04-16, 07:46
Hele, já taky nejsem full a taky o to žádám.
A to né k vůli sobě, ale proto aby měl každý šanci, se vyexpit normálně.
za 1. to určitě půjde lépe když tě každé kolo někdo nezabije (full hráč).
a za 2. jak už jsem psal dělám to hlavně k vůli začátečníkům, kteří už to tu nezvládají protože si postaví např. kemp fakt dost dobrý, oba mají akačka a ani tak to nedávaj. Tohle mě donutilo znova napsat tuhle žádost aby se hrálo lépe. Chtělo by se na to dívat i z jiného úhlu a né jen ze svého.
Psal si že si vyexpený na 40% a to brání se vyexpit znova? Aspoň toho rychleji dosáhneš (Toho fullu)
No nebudu tě přesvědčovat, dal jsem ti úvahu nad kterou by si se mohl ještě zamyslet a zvážit ji, fakt se zkus podívat z role nováčka, nebo fullu. :)

Qwix
04-04-16, 09:22
Dal som do toho kopu času a poviem ti, že od znova by sa mi nechcelo ísť.
Ako písal Hofy, mohol by sa na skúšku zaviesť BaseBuilder bez XP, tam by mohli hrať skúsení oldschool hráči, čo sú full.

MartyEE
04-04-16, 15:55
JJ, koli tomu, ze 20% hráčov je full vyexpenych dame reset? A čo druhí hráči, ktorí sa expia? Aj oni chcu byt full a vy im to prekazite zkrz toho, ze sa Vam ''zle hra'' .. stale sa tu motate iba okolo novacikoch, ale novacik ako taky ktory hraje bb prvy krat skape aj ked bude hrat proti botom lebo je to proste ''novacik''


BTW: Dame reset, my dobri hraci sa naexpime a zas bude len kolotoč a plakanie, aby bol zas reset ... uz to vidiiiim :slap:, taky priklad ArmySkill, tez nebol fulll na BB a my sme uz davno boli fullky a nexpil sa pohdke

SAMCO: Vidis dokonca polovica uz nehraje aktivne popripade si zakupili steam a uz nemaju staty

Troppe
04-04-16, 17:27
Hlavně jde o to,aby si tu měl friends. Bez kamarádů se to tu dá těžko uhrát.
Mně je to fuk,já to vydržím i s tou fullkou. Nechme to teda zatím tak,uvidíme později.

Samco
04-04-16, 18:05
JJ, koli tomu, ze 20% hráčov je full vyexpenych dame reset? A čo druhí hráči, ktorí sa expia? Aj oni chcu byt full a vy im to prekazite zkrz toho, ze sa Vam ''zle hra'' .. stale sa tu motate iba okolo novacikoch, ale novacik ako taky ktory hraje bb prvy krat skape aj ked bude hrat proti botom lebo je to proste ''novacik''


BTW: Dame reset, my dobri hraci sa naexpime a zas bude len kolotoč a plakanie, aby bol zas reset ... uz to vidiiiim :slap:, taky priklad ArmySkill, tez nebol fulll na BB a my sme uz davno boli fullky a nexpil sa pohdke

To je moc veľa tých 20 %. Tu má podľa mňa maximálne 15 hráčov full staty.

Baxo15
04-04-16, 18:10
tam by mohli hrať skúsení oldschool hráči, čo sú full.
len skoro kazdý čo je full je admin:D:D (hovorím skoro).Však len s tých pár hráčov je s adminov full samčo,cxk,mario. :laughing1: A oni sa vyserú hrať len tam.:D

Standislav
05-04-16, 20:46
Souhlasím s Wolfim chtělo by to restart všech statů :)

Bender9
05-04-16, 21:23
Ja bych souhlasil s tim, ze na jednom serveru by XPcka nebyly.

Daxer
06-04-16, 14:58
na BB jsem PRO
ale na COD?To je podle mě kravina..

Mr.N0b0dy
06-04-16, 17:28
Však jsem tu svoji 30 expil na COD tak dlouho, lol. Zapomeňte na reset COD, pls

valentino
09-04-16, 16:49
pro pro bb

Nejakej Muerteeee
15-04-16, 09:02
jak to teda vypada?

Qwix
15-04-16, 09:29
No dúfam, že nebude reset.

neznamiWolfi
18-04-16, 07:48
A proč v doufáš, minule jsem tě viděl na serveru a na 40% vyexpený si fakt nebyl. Měl si základní zbraň hp taky extra né. Nevím jak to s tebou vypadá s přebíjením a nábojema ale to 40% fakt není.
Mohl by si to pochopit, že každý nechace/nemůže stavět s každým začátečníkem. Ale to ty asi nechápeš, když stavíš s těma nej na serveru. (vyexpených)
To je můj názor na tebe a demonstraci proti tvému přízpěvku.


Ještě odbočím, mohlo by se to už rozhodnout? Je to tu poměrně dlouho, aby jsme třeba zbytečně nedoufali o reset. Díky

MartyEE
18-04-16, 08:09
http://csko.cz/forum/showthread.php?44731-Reset-stat%C5%AF/page2 - Tu máš odpoveď

Qwix
18-04-16, 09:07
A proč v doufáš, minule jsem tě viděl na serveru a na 40% vyexpený si fakt nebyl. Měl si základní zbraň hp taky extra né. Nevím jak to s tebou vypadá s přebíjením a nábojema ale to 40% fakt není.
Mohl by si to pochopit, že každý nechace/nemůže stavět s každým začátečníkem. Ale to ty asi nechápeš, když stavíš s těma nej na serveru. (vyexpených)
To je můj názor na tebe a demonstraci proti tvému přízpěvku.


Ještě odbočím, mohlo by se to už rozhodnout? Je to tu poměrně dlouho, aby jsme třeba zbytečně nedoufali o reset. Díky

Pretože som nemal prenesené staty.

kuba002
31-08-16, 20:08
Teď jse zrovna znudy dívám, i když je to starší téma :happy: a byl by jsem PRO

behindyou
08-09-16, 16:48
hlasil by som aj s koprom na ten COD lebo vždy ked som tam hraval bol tam minimalne jeden ktory mal lvly 100+ a možno 2x sa mi stalo že tam boli hrači lvlom ako ja.... a tiež by som privital kotlov navrh ale tak že sa na jeden uplne zastavia xp a vynuluju že to bude iba o skillu a možete si tam dokupiť armor/hp alebo kupiť speed za body alebo za peniaze a akčka by sa bud unlockovali alebo kupovali.

HiderSwager
08-09-16, 18:47
Já bych ten reset bral. Aspoň bych zase něco hrál. Jako s 10K HP a fullct mě to nebaví. A ten COD server také. Chtěl jsem si tam zahrát a nejde to. Na BB je plno lidí co mají 3k-6k a ani nemají pořádně vyexpované CT. Takže se tomu vůbec nebráním.