PDA

Zobrazit normální verzi : Klasické GunGame mapy



BiA Fz
06-02-12, 11:07
Poslední dobou jsem zašel častěji než jindy na náš server GunGame abych zavzpomínal na moje začátky s hraním cska :D a myslel sem, že tam chodím jen ve špatnou chvíli, ale nakonec jsem ani v maplistu nenašel některé klasické mapy! Je fajn, že je tam třeba gg_fy_repub nebo gg_4season- to je klasika....ale taky tam je několik podle mě špatnejch map, který sou moc velký a se spoustou slepejch cest, což ke gg moc nepatří.

Každopádně, chybí mi tam úplně nejklasičtější mapy: gg_anubis , gg_ashlar, gg_dust_arena, gg_dusty_fortress a hlavně gg_fy_inferno. (Možná sem nějakou zapomněl, už je to pár let zpět.) Plus jsem ještě přidal do balíčku podle mě zajímavou (a každopádně dobrou) mapu gg_toypark.

Takže bych byl rád, kdyby se objevily na serveru, nejlíp namísto některých nevhodných (kdyžtak na ně ukážu prstem) ale zatím bych aspoň rád přidal ty zmiňované, vše sem nahrál sem: http://csko.cz/dema/upload/dir/GGmapy.rar K mapě anubis je potřeba model anubise ve složce s názvem medion strčit do složky models, což jsem k tomu přibalil.

GG!

Kotel
06-02-12, 12:36
Pridal jsem je.

Lynviy
06-02-12, 13:11
Před asi 30 minutama tam byla hodně velká mapa s pyramidou a každý měl spawn na druhý straně mapy a hodně lidí si na ni stěžovalo... každopádně prosím o její zrušení. Děkuji

EDIT: Byla to mapa gg_anubis

BiA Fz
06-02-12, 14:14
Zajímavý, hrával sem to asi 2 roky na serveru, kde to bylo pořád plný a nepamatuju si, že by si na ní kdo kdy nestěžoval :-)

11:56:26 <STEAM_0:0:38818504><86.49.9.142> Lynviy : probihat furt jak dement tuhle mapu abych 1x hodil HE a chcipnul me fakt nebavi

Když to neumíš, zkus začít hledat chyby jinde než v mapě ;) Tahle mapa je typicky gungame; náhoda a luck je vyeliminovaný těma spawnama na minimum, vtip je v tom, že lezeš vždycky do prostředního vchodu a nepleteš se chotbama v těch postranách (tam můžeš leda lovit lamky.) Že tu mapu neznáte je smutný, stačí se tohle na ní naučit.

72 Virgins
06-02-12, 15:21
Je fakt, že první server, který jsem na kotelně navštivil byl GG. Bohužel tam byly naprosto katastrofální mapy a tak jsem zkusil zombiky :). Ani nevim jak je to teď, ale pokud pořád stejně možná by to chtělo mapy zrekapitulovat.

3k a Jerry
06-02-12, 17:45
Měl bych taky k tomu jednu připomínku,
Nevím zrovna jak se ty mapy jmenují, ale jsou hned za sebou a sou skoro stejné a nebaví mě hrát skoro dvě stejné mapy za sebou ..
Jsou to ty mapy, které jsou ze dřeva uprostřed věž a postranách 4 veže ..
A také ješte jedna připomínka , bohužel si taky nevzpomínám na název ale je to ta mapa, kde vyhrají písničky jste někde uvnitř a jsou tam ty bazény, (myslím že většina víte), tak tam nemůžete vytáhnout knife dokud nemáte 25 lvl což je docela na nic a potom tato mapa ztrácí význam ..

Kotel
06-02-12, 17:56
gg_waterland jsem dal pryc, mapy jsem trochu prehazel

ZombieBot
06-02-12, 18:26
gg_waterland jsem dal pryc, mapy jsem trochu prehazel

Když už jsi v tom, tak jí smaž i z paintballu, nehodí se to tam, spawny jsou tam hrozné, někdy se spawne T a CT vedle sebe a pak si jeden z nich nezahraje... Fuj.

Bezdak
06-02-12, 20:11
Tu mapu s pyramidou bych smazal, teďka sem tam byl a jako fakt až moc velká, hra trvá hrozně dlouho..

BiA Fz
06-02-12, 20:22
Tu mapu s pyramidou bych smazal, teďka sem tam byl a jako fakt až moc velká, hra trvá hrozně dlouho..

a to vadí? já měl jedinej problem s touhle mapou, že bych si jí rád zahrál, ale byl tam přeplněnej počet 18 slotů tak sem se ani nemohl připojit x))

Kotel
07-02-12, 00:52
Me se zrovna tahle libila. Mozna to chce upravit spawny, ale je moc mala, pak by se kazdej spawnul druhymu do xichtu.

BiA Fz
07-02-12, 12:30
Pamatuju když sem jí začínal hrát, tak mě anubis taky štvala. Ale je to o tom, že se prostě musíte cpát do horního podlaží, jak to tak v GG mapách bývá, tzn. prostřední vchod do pyramidy a nahoře sou dobrý kempy i pozice, ze kterých můžete odstřelovat nic netušící hráče v nižších patrech, taky se dá skočit na sochu toho Anubise a hlavně nesmíte bloudit v komoře s bednama.

Procházel sem ještě gg mapy co jsem kdysi nasbíral na nejrůznějších serverech a našel jsem ještě 2 dobrý mapy: gg_star a gg_magichal
http://csko.cz/dema/upload/dir/Amapy.rar

GG star je asi nejzábavnější mapa na gungame co sem kdy hrál, mistrovský dílo od někoho, kdo fakt ví co dělal; s teleportem, větrákama, vyhazovadlama a možnosti v jednom místě proplouvat podlažím a taky místem na doplnění 100 hp vždy pokud proběhnete (a nezabijou Vás) určitou částí mapy- nahoře v centru. Magichal je zase spíš taková gg klasika, obdélníková mapa se spoustou překážek a s vyvýšením po stranách. Prosil bych ještě o přidání těhle dvou :)


Pro veřejnost, abyste si nemysleli, že sem cpu všechny mapy co mám v kompu a co mě bavěj, ale věřili mi, že přihazuju jen to nejlepší :D :P přidávám na ukázku párek béčkových map (gg_downtown a gg_mini_cbble) který jsou taky hratelný a líběj se mi, ale na serveru myslím bejt nemusej:
http://uloz.to/13196034/b-mapy-cs1-6-rar

Hrával sem to fakt hodně, hodně a ještě víc pár let zpět; všude kde se dalo, ale rád bych, aby tu na Kotelně byli jen ty nejlepší z gg map. Pro ukázku přidávám ještě pár Céčkových map co se taky někde hrávalo; z nich je zajímavá asi jen gg_bikiny, protože při free pohledu zhora to je ženská v bikinách :-)) ale jinak hra na ní nic moc, strašně obyčejný, prázdný ulice ;D
http://uloz.to/13196036/c-mapy-rar

Kotel
07-02-12, 13:37
Nemusis je uploadovat, staci nazvy. Chybi tam soubory, takze je stejne stahuju znova.
Na anubis nebyly vytvoreny spawny pro gg, tak ji jeste zkusime.

heilig
18-05-13, 20:46
kotle čo keby si dal po zabití granátom vote map aby sme si vedeli vibrať tu dalšiu mapu a nie aby server dával len jeden ciklus :)

DarkAspecT
18-05-13, 20:51
kotle čo keby si dal po zabití granátom vote map aby sme si vedeli vibrať tu dalšiu mapu a nie aby server dával len jeden ciklus :)
Zeptám se tě narovinu, budeš žádat o práva? Tvůj post hunt je úděsnej, vyjadřuješ se všude a navíc tohle je rok a 3 měsíce starej thread.

heilig
18-05-13, 20:54
jj ale potrebujem mať 100 príspevkou :) jak si ma odhalil :D :D :D