PDA

Zobrazit normální verzi : Neustalí Camp ..



SandyMan !
07-02-12, 20:17
Vážení hráči ... Camp je hrůza na všech serverech a všechny to deptá .. na awp si chci zahrat ale pulka lidi když tam přídu čupí se zoomem a čeká aš tam někdo vykoukne a da mu kill (Hs) .. Ale bohužel nejhorší je že ty lidi ani nevěděj že Cempej .. Ze si stoupnou do malinke skulinky bedny okna ci do dveri a čekaji .. to je prostě neuvěřitelné .. Věčina lidí je v top15 nebo v nízkem ranku jen kuli Campu . . Když je někdo zabije vulgarné se nadepuji a odejdou .. To je prostě nejvíc co mě štve :wall: Myslel sem že kdyby se Camp trestal lidi by si víc zahráli .. :) Dal bych cemp jako Čup Zoom a čekat to je opravdu stupid .. :wall: Jistě Camp je i že běhate na jednom místě tam a spět ale co jineho dělat na Awp .. ! To by bylo jako se sam zabit ... ! :) Tímhle textem chci naznačit jestli by se camp na Awp Zakázal .. ! Osobně ja bych měl screenu cely PC ! :DDD Protože deně na Awp potkávám tolik camperu že ... :DD O tom sem napsal celý članek děkuju za předčtení OranGe :)

Svacinar
07-02-12, 20:28
Za to jak moc jsem se tomuhle shitu zasmál jsem ti musel dát t-up :D já teda co jsem hrál na awp, tak jsem neviděl nikoho, nikdy (fakt nikdy) někde čupět se zoomem. Maximálně když je poslední a vím, že mi tam vyskočí, tak si počkám, jinak ne.

SandyMan !
07-02-12, 20:34
Za to jak moc jsem se tomuhle shitu zasmál jsem ti musel dát t-up :D já teda co jsem hrál na awp, tak jsem neviděl nikoho, nikdy (fakt nikdy) někde čupět se zoomem. Maximálně když je poslední a vím, že mi tam vyskočí, tak si počkám, jinak ne.

Ok Pro tvojí radost ti nafotim par screenu ..

ZombieBot
07-02-12, 21:03
Ok Pro tvojí radost ti nafotim par screenu ..

Radši natoč pár dem a HLAVNĚ se nauč česky.