PDA

Zobrazit normální verzi : Bug



TheRockO.o
29-11-16, 21:22
Dnes sa mi stala zaujímavá vec bol som na servery bola mapa el... (neviem názov) a hral som za detektíva. Hra išla normálne ako vždy hľadanie mŕtvol atď... Ale keď sme dospeli do stavu že som mal asi okolo seba 4 zelených a nikto z nich nebol zrádca tak sme začali hľadať v skupinkách po mape zrádcu to jedno kolo trvalo asi 5-7min a po uplynutí toho času začalo nové kolo a hráči písali že sme boli iba my a nikto iný. A prešli sme každé zákutia na tej mape na 100%.

2. Asi o 2 neskôr sa mi stalo že som sa pripojil na server a nemal som cross zo začiatku sa hýbať nedalo a ani prehadzovať zbrane,nabíjať.

Killer Bee
29-11-16, 21:31
Ten první bug jsem taky zažil. Zbyl jeden detektiv a 4 poslední hráči a všichni označení tak jsem ze srandy zabil jednoho označeného a skončilo kolo že vyhráli nevinný.

K druhýmu problému s crossem - stačí se reconectnout a hotovo. Stává se to některým též.

IKEA
29-11-16, 21:47
Dalsi je ten, ze se připojíte na server a po začátku kola mate 0 karmy

Burak1
30-11-16, 14:55
Ten cross se nenačte každému 20+ napojenému hráči na mapách de_eldorado a de_westwood (zkoušel jsem). Nejspíš to bude tím, že mapy jsou tvořené pro 20 lidí max. Ten bug s těma hráčema jsem ještě nezažil. O té 0 karmě jsem psal už kotlovi, ale ani on neví čím to je, možná bugy, možná některým z pluginů, kdo ví.

halelujah
30-11-16, 21:53
Mňa trápi ako často to padá a aky vplyv to má na počet hráčov. Bolo tam na oboch serveroch 23 a 17 ľudí. Obe potom padli všetci išli na 1 kde ostalo 14 hračov a ked to zase padlo hralo tam len 7.

Kotlys
25-12-16, 13:46
Haleluah ,ano často to padá,ten cross a další blbosti někdy musíte vypnout úplně csko a znovu zapnout,reconnect někdy nefakčí
Jinak když je poslední zradce a par nevinnych + dozorce, zrádce položí někde bombu ,oni zrádce zabijou tak to chvilku jeste hraje bez zrádců a až pak naskočí další kolo .

Koprakek
25-12-16, 13:54
Ten cross se nenačte každému 20+ napojenému hráči na mapách de_eldorado a de_westwood (zkoušel jsem). Nejspíš to bude tím, že mapy jsou tvořené pro 20 lidí max. Ten bug s těma hráčema jsem ještě nezažil. O té 0 karmě jsem psal už kotlovi, ale ani on neví čím to je, možná bugy, možná některým z pluginů, kdo ví.

Zažil jsem i na office + italy.

Kotlys
25-12-16, 14:09
kopr kotel psal že je to tím ,že vytvořili špatné spawny a prostě nekomu to udělá že se nemože hýbat a nejde cross,přehazování zbraní ,je to na všech mapách

Kotel
27-12-16, 01:31
Dnes jsem opravil asi 20 chyb, ktere mohly zpusobovat pad serveru. Jeste je tam dost, ktere zpusobuji bugy se spawnem apod.

Kotel
27-12-16, 20:20
Tak 2 hodiny nepadl ani jeden server, tak je to celkem ok. Jeste tam je bug, ze jsou 2 hraci v jednom. To je asi bugnute mrtve telo, ktere ma lezet na zemi.

Nihilia
29-12-16, 08:55
Moje subjektivní nápady:

1) Omezit počet hráčů jen na 20, aby se nebugovaly croosy.
2) Vytvořit třetí server, protože již nyní ty 2 bývají dosti plné a je někdy problém se přihlásit.
3) Po přihlášení na server se zobrazí základní princip hry, ale osobně bych tam dal ještě základní pravidla, přímo pro TTT.

Například:
- zákaz bezdůvodného hitování hráčů
- zákaz fragování spoluhráčů (zrovna tohle mě vytáčí nejvíc, když zrádce zabíjí zrádce nebo detektiv zabíjí detektivy)
- zákaz zneužívání mikrofonu (někteří jsou schopni do toho mlet celou mapu takové kraviny, které absolutně nesouvisí s hrou)

Burak1
29-12-16, 13:08
Ty pravidla tam jsou.

Je zakázáno úmyslně a bezdůvodně hitovat a zabíjet ostatní hráče.
Je zakázáno prozrazovat polohu a profesi jiného hráče.
Je zakázáno spamovat voice chat.
Zrádci mají zakázáno se střílet mezi sebou, pokud nejsou předem domluveni.

Kotel
29-12-16, 15:16
3. server i pravidla tam jsou od včera. Omezení na 20 neřeší problém s crossem. To je bug v nějakém pluginu.

shootradar
01-01-17, 19:46
16x se reconnectnu na oba servery a vzdy bugnuty cross. Nechci nic říkat, ale už je to poněkud otravné.

Burak1
01-01-17, 19:49
Ono není zas tak jednoduché dojít na to, co to zapříčiňuje.

Kotlys
01-01-17, 20:00
To není ,ale spravíš jednu chybu a hned se najde další :D,spravíš tu a najde se opět další ..


16x se reconnectnu na oba servery a vzdy bugnuty cross. Nechci nic říkat, ale už je to poněkud otravné.

Jinak to se mi stává taky často ,dobrej způsob je vypnout csko a zapnout ,pak už to odbugne

shootradar
01-01-17, 20:04
To jsem udělal, ale nepomohlo to, proto je to otravné. :D

Kotlys
01-01-17, 20:09
To jsem udělal, ale nepomohlo to, proto je to otravné. :D
No jsem zapoměl dodat ,všiml jsem si toho že na TTT 1 když to mám buglé(cross,přehození zbraně,atd.)tak to nemám buglé na TTT2 a naopak.

rejdžyoda
07-01-17, 18:48
Ono není zas tak jednoduché dojít na to, co to zapříčiňuje.

Hele tak zkuste třeba na pár hodin zhodit servery a udělat údržbu tam kde se to stává podívat se do výpisu konzole (jestli nějakou máte kde jsou vypsány dropy pluginu nebo chyby) myslím si že to většina ocení i když to chvíli nepoběžě ale zkusit najít příčinu takto

Leilloo
17-02-17, 11:09
Nechcem zakladat novy topic tak to hodim sem.. Velmi vela krat sa mi deje ze na zaciatku kola ked sa mi hodi zbran FAMAS tak automaticky mam Burst-Fire mode a nejde mi pravym tlacitkom zmenit,deje sa to aj ked zoberem zbratn zo zeme tak automaticky je tam Burst a nie vzdy je to fajn...Ak by sa to niak dalo nastavit ze by som si to sam nastavoval :)