PDA

Zobrazit normální verzi : team MG1+



Mr.BlackDay
29-12-16, 00:15
Čaute ľudia hladám pohodových ľudí na kompety. Som MG2 a potreboval by som viac ľudí ktorí si chcú zahrať z chuti a vedia čo to trafiť x) :gabe:
Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198354547267/ (nový steam, na starom VAC. Bol som rank DMG)
Ak by sa niekto našiel pridajte si ma alebo mi napíšte na profil.

LeBaux
29-12-16, 06:15
Nechápem ako niekto, kto dostal VAC môže byť admin.
DMG si bol asi preto, lebo si cheatoval.

Mr.BlackDay
29-12-16, 08:54
No to asi nie :) . Mysli si čo chceš.
E: s nikým sa tu hádať a urážať nebudem.Ak sa ti nepáči a urobí sa ti dobre na duši môžem si kľudne dať odobrať práva ,neviem čo s tým má kotelna ale budiš.Ps: tie práva mi aj tak chýbať nebudú :)

mirecc
29-12-16, 09:28
Nechápem ako niekto, kto dostal VAC môže byť admin.
DMG si bol asi preto, lebo si cheatoval.

čo ma spoločné VAC na csgo s právami tu? to teraz ak by som si na metine stiahol speedhack dostal by som ban tak nemôžem mať práva tu? :D

LeBaux
29-12-16, 10:23
Keď chceš analógiu, je to to isté ako keby si niekoho zastrelil v Nemecku, ale v ČR by si bol považovaný nie len za nevinného, ale mohol by si byť aj policajt.
Ľudia čo cheatujú v akejkoľvek online hre proti iným ľudom sú charakterovo nevhodní pre adminov, už len preto, že im vlastne z princípu cheatovanie nevadí, ak to nie je na ich dvore.
Z môjho pohľadu akonáhle existuje jasný dôkaz - tak by mal mať hráč ban všade. Tak fungovalo forfairplay.com a ban sa prenášal na všetky ligy.
To, že nemám rád gamesites neznamená, že si zapnem WH a pôjdem tam ostatným kaziť život.
Na druhú stranu je to len môj názor, myslím že kotel a admini (neviem či všetci) majú rovnako liberálny názor ako vy dvaja, takže ste v pohode.
Ak sa nemýlim aj Bee dostal pred nedávnom VAC ban na CSGO a nikomu to nevadí.
Takže v pohode hľadaj tím ďalej, nezabudni zase cheatovať, len aby po pol roku boli zmazané všetky tvoje zápasy a postup ľudí, čo hrali v tvojom tíme + dostal si zase ban :)

Mr.BlackDay
29-12-16, 11:12
Chápem ťa ako rozmýšlaš bohužiaľ je pravda že som sa zapol a hneď som dostal aj ban :). CS:GO som už nikdy nechcel zapnúť pretože: som hrával sám a už som to jednoducho nechcel hrať. No teraz som si ho kúpil preto aby som si čiste len zahral s kamarátmi a spolužiakmi. Nejde mi o to niekomu zhovadiť rank cheatmi to mi ver a za 2. Tie peniaze čo som do toho dal mi za to nestoja.
Toto bolo len tak na oddôvodnenie VAC banu