PDA

Zobrazit normální verzi : Současný stav kotelny.



VINCE C.
21-02-12, 18:14
Zdravím místní hráče,

předem se omlouvám za svoji dlouhou neaktivitu a opuštění projektu videí. Momentálně nemám mnoho volnýho času a pokud už si ho na chvíli najdu, tak si jdu zahrát, než abych se ještě mořil nad další prací.

Ale přišel jsem s uplně něcim jiným. Za poslední dva měsíce se uroveň tohoto serveru propadla do pekel. Nárůst cheatingu už je tak rapidní, že server z mýho pohledu není dále místo, kde si člověk může jít zahrát. Naprostá ignorace a nedostatek schopnýho adminování udělala z kotelny další obyčenej nosteam server, kde je na 10 hráčů minimálně jeden blbeček s wallhackem, občas i víc. Tím bych chtěl Kotla varovat, aby se o ten server začal starat nebo mu revenue z sms příspěvků začne rychle klesat. Nikdo nemá zájem hrát v žumpě a ještě za to platit. Peace

mrkvicka
21-02-12, 18:19
Zdravím místní hráče,

předem se omlouvám za svoji dlouhou neaktivitu a opuštění projektu videí. Momentálně nemám mnoho volnýho času a pokud už si ho na chvíli najdu, tak si jdu zahrát, než abych se ještě mořil nad další prací.

Ale přišel jsem s uplně něcim jiným. Za poslední dva měsíce se uroveň tohoto serveru propadla do pekel. Nárůst cheatingu už je tak rapidní, že server z mýho pohledu není dále místo, kde si člověk může jít zahrát. Naprostá ignorace a nedostatek schopnýho adminování udělala z kotelny další obyčenej nosteam server, kde je na 10 hráčů minimálně jeden blbeček s wallhackem, občas i víc. Tím bych chtěl Kotla varovat, aby se o ten server začal starat nebo mu revenue z sms příspěvků začne rychle klesat. Nikdo nemá zájem hrát v žumpě a ještě za to platit. Peace

konečne si to niekto všimol.. dejfa som nevidel 2 mesiace na JB a mrkni sa kedy bol naposledy prihlaseny

Charon35
21-02-12, 19:18
Odkedy som "vo funkcií", bolo cca 80 žiadostí a z toho sa zobralo len asi 7 ľudí. Z toho jeden odišiel kvôli ... osobným dôvodom. Zbytok nestál za reč. Takže vybrať dobrého admina, je vcelku problém.

Problémy, ktoré vidím ja:
- Demence
- naraz odišlo veľa skúsených adminov a ešte sa nezaplátala diera po nich
- blbosti, ktoré musí Kotel riešiť na úkor serverov

hatlos
21-02-12, 23:43
To víš, když tu přiběhne hráč co vystřídal padesátšest stýmů a 72 nicků dostane práva. Nic na něho nemaj a je to ultrspičkovejsráč. Penízky jsou na učtu tak proč bych něco dělal, až ubyde tak stím začne možná něco dělat. Ale né nezačne. Udělá další demenci a naučí i ty hloupé poctivce cheatovat. Chtělo by to přisypat trochu uhlí jinak ti to zhasne šmoulo.

Navíc, je to dost způsobeno tím že admini typu : NemiKD, který chtěl jen práva z frajeřiny. To je číthanter jak prase. Za Ten měsíc a půl rozdal ze vším všudy 4 bany. Myslím že je to dost málo. Ale stým a csko má zaplé pořád. Mixuje, cwčkujem gatheruje jo a dělá dobré turnaje.

Ale červenokabátník mluví za vše
Vyreseno. Anketa neni smerodatna, vzhledem k poctu uctu mozocrew.

Fixa :)
22-02-12, 00:19
Naprosto s tebou souhlasim. Tak nejak to tu jde do kelu, vzdycky jsem se sem chodil odreagovat od neuspesnych cwcek nebo jen tak si zahrat, ale nyni si tu clovek kazi naladu jeste vic. Mnozi se to tady vlezdoprdelakama a hlupakama. Co se tyce adminu, nechci byt konkretni, stalo se mi dvakrat, ze jsem napsal ze mam podezreni na cheating, frajer mi napise, ze mam nahrat demo a hodit na server. Jako nebyt tam ten admin, tak to udelam, ale ja si o prava sakra nezadal! Kdyz se neceho ujmu, tak to delam zodpovedne a ne ze se rozplyvam nad tim, ze jsem admin a ze mi The Pro a spol budou lezt do prdele. V zadostech o prava kazdej 2. nebo spis 80% lidi pise, chci delat neco proti cheaterum na serveru...Pak to jebou...Ja nejsem jeden z tech, co za kazdou diru obvinujou, ale kdyz uz je tam kurva nejakej dmnt s whckem a hraje to tak okate, ze to nejde prehlidnout a na serveru je admin, tak snad clovek ocekava, ze se bude neco dit. Ocekavam negativni reakce typu, tak odsud vypadni, ale proc bych to mel delat? Csko hraju 3 roky a na kotelne jsem zacinal a tenhle pub byl vzdycky na vyssi urovni, nez mnohe jine servery, tak proc by se to melo menit?!

mrkvicka
22-02-12, 08:18
Naprosto s tebou souhlasim. Tak nejak to tu jde do kelu, vzdycky jsem se sem chodil odreagovat od neuspesnych cwcek nebo jen tak si zahrat, ale nyni si tu clovek kazi naladu jeste vic. Mnozi se to tady vlezdoprdelakama a hlupakama. Co se tyce adminu, nechci byt konkretni, stalo se mi dvakrat, ze jsem napsal ze mam podezreni na cheating, frajer mi napise, ze mam nahrat demo a hodit na server. Jako nebyt tam ten admin, tak to udelam, ale ja si o prava sakra nezadal! Kdyz se neceho ujmu, tak to delam zodpovedne a ne ze se rozplyvam nad tim, ze jsem admin a ze mi The Pro a spol budou lezt do prdele. V zadostech o prava kazdej 2. nebo spis 80% lidi pise, chci delat neco proti cheaterum na serveru...Pak to jebou...Ja nejsem jeden z tech, co za kazdou diru obvinujou, ale kdyz uz je tam kurva nejakej dmnt s whckem a hraje to tak okate, ze to nejde prehlidnout a na serveru je admin, tak snad clovek ocekava, ze se bude neco dit. Ocekavam negativni reakce typu, tak odsud vypadni, ale proc bych to mel delat? Csko hraju 3 roky a na kotelne jsem zacinal a tenhle pub byl vzdycky na vyssi urovni, nez mnohe jine servery, tak proc by se to melo menit?!


teraz je taka doba ... všetko sa serie s tým nič nenarobíš

Jihlavanka:)
22-02-12, 09:35
konečne si to niekto všimol.. dejfa som nevidel 2 mesiace na JB a mrkni sa kedy bol naposledy prihlaseny

Na JB se tady zapomělo. Steně tak i na ostatní servery. Když tam někdo má zaplé, tak se to buď ignoruje nebo je to někoho kamarád, tak se to nevidí.

ZombieBot
22-02-12, 09:42
Dejf je momentálně AFK, omlouval se, že tu teď dlouho nebude.

grEy
22-02-12, 09:46
Odislo zopar najlepsich adminov, tak sa nemozete cudovat, ze stupa pocet cheaterov. (alebo skor klesa pocet banov za cheaty) Ked je malo adminov, tak sa hraci stazuju, ze sa mnozia cheateri (comu chapem). Ked sa naberu admini, ktori vedia tych cheaterov odhalit a su okej (ako pre koho), tak sa tu riesia konflikty, mnozia sa hadky a odchadzaju ini admini. Chapem vase rozhorcenie, ale verte, ze fakt nikto z nas nema dobry pocit z toho, ked tu ma 1 z 10 hracov cheaty. Snad to mozem povedat za vsetkych adminov. Ja osobne sa snazim reagovat na vsetko, neviem ako ostatni.


nebo je to někoho kamarád, tak se to nevidí
Tak ty chces byt asi vtipny, napis mi nick admina, ktory tu nejakemu kamaratovy umyselne prehliada wh alebo nejake ine cheaty (dokonca na jailbreaku) a ja ti zatlieskam.

Jihlavanka:)
22-02-12, 09:53
Tak ty chces byt asi vtipny, napis mi nick admina, ktory tu nejakemu kamaratovy umyselne prehliada wh alebo nejake ine cheaty (dokonca na jailbreaku) a ja ti zatlieskam.

Napis mi nick admina, ktery pouziva ve hre svuj nick, pod kterym je znamy a pouziva ho ve 100% pripadu. Na JB to nebylo, pub. nebo megapub. Mimochodem staci, aby se ho zastali kamaradi ze serveru, nemusi to byt admini a projde to. !Nerikam, ze v tomhle pripade to byl admin.!

AlternativníPravda
22-02-12, 09:54
Je tady pár zkušených hráčů, kteří nemají stým, možná by se mohly udělovat vyjímky.

grEy
22-02-12, 09:57
Ja uz to, co si napisal nebudem radsej komentovat, ved to je uplne smiesne a ak by sa naozaj take nieco niekedy dialo, staci mi napisat spravu, ja nikomu nenadrzujem a dam ban aj svojmu bratovy, ak tu bude cheatovat. Som zvedavy, kedy mi pride od teba prva sprava s niecim takymto.


Napis mi nick admina, ktery pouziva ve hre svuj nick, pod kterym je znamy a pouziva ho ve 100% pripadu
grEy :D... napr. (ak spectujem niekedy niekoho, kto ma pozna a vie ze som admin, a vidim, ze ma wh, tak idem na chvilu off a zmenim nick, aby hned nezdrhol, lebo s tym mam zle skusenosti, ale to sa nerata)

ZombieBot
22-02-12, 10:06
Napis mi nick admina, ktery pouziva ve hre svuj nick, pod kterym je znamy a pouziva ho ve 100% pripadu. Na JB to nebylo, pub. nebo megapub. Mimochodem staci, aby se ho zastali kamaradi ze serveru, nemusi to byt admini a projde to. !Nerikam, ze v tomhle pripade to byl admin.!

ZombieBot, Nemik, grey a tak dál, neaví ho nelze používat ve 100% případů, když někoho spectíme, a zná nás, tak musíme bejt covered.

Kotel
22-02-12, 10:50
O jaky server konkretne se jedna? Adminu je stejny pocet jako pred vanocemi. Na classic a dm se nabralo/vratilo vic zkusenych adminu, nez tu kdy bylo.
Kdyz se kouknu na odehrate minuty za posledni 2 dny, tak na classicu hraje aktivne: t.twisted, magi, dnk, dlouhis, mecky, Bezdak, BiA Fz, GoldaQ*, Johny Pampeliska, Valdez-9
Na mega pub: baf, Bezdak, Maly Buu
Na dm: MAGI, ZEUS, BUBEN, Johny Pampeliska
Skoro kazdy admin ma na techto serverech navstevnost 1-10 minut, coz bych prikladal k tomu, ze prisli na zavolani kvuli cheaterovi.
Jestli je problem na only dust2 nebo dm2, tak tyto servery jsou nove a zavisi na reportu od hracu.
Nove adminy se snazime nabirat i bez zadosti, kdyz vime, ze na to nejaky hrac ma. Kdo chce, muze se podilet na naboru, ale musi samozrejme splnovat nejake pozadavky.
Dokud nenapisete v cem konkretne je problem, nemuzu ho resit.


Adminy tu pomlouva kazdy druhy, ale 80% zprav pres ! jsou falesne poplachy a admini je presto resi.
Neverim, ze kdybyste meli na nekoho opravnenou stiznost, ze ji nenapisete na forum, kdyz se tu resi kazde sproste slovo.
Posty ostatnich ani nebudu komentovat, jb je uplne jina kategorie a dema cheateru s wh v avi, co maj 250mb jsou vetsinou k nicemu. Na pomluvy bez dukazu jsme tu zvykli.

EDIT: jinak si nevzpominam, ze by na classicu nekdy nebyl admin od dopoledne do vecera. Admini jsou na ts do 2 rano.

mrkvicka
22-02-12, 16:38
O jaky server konkretne se jedna? Adminu je stejny pocet jako pred vanocemi. Na classic a dm se nabralo/vratilo vic zkusenych adminu, nez tu kdy bylo.
Kdyz se kouknu na odehrate minuty za posledni 2 dny, tak na classicu hraje aktivne: t.twisted, magi, dnk, dlouhis, mecky, Bezdak, BiA Fz, GoldaQ*, Johny Pampeliska, Valdez-9
Na mega pub: baf, Bezdak, Maly Buu
Na dm: MAGI, ZEUS, BUBEN, Johny Pampeliska
Skoro kazdy admin ma na techto serverech navstevnost 1-10 minut, coz bych prikladal k tomu, ze prisli na zavolani kvuli cheaterovi.
Jestli je problem na only dust2 nebo dm2, tak tyto servery jsou nove a zavisi na reportu od hracu.
Nove adminy se snazime nabirat i bez zadosti, kdyz vime, ze na to nejaky hrac ma. Kdo chce, muze se podilet na naboru, ale musi samozrejme splnovat nejake pozadavky.
Dokud nenapisete v cem konkretne je problem, nemuzu ho resit.


Adminy tu pomlouva kazdy druhy, ale 80% zprav pres ! jsou falesne poplachy a admini je presto resi.
Neverim, ze kdybyste meli na nekoho opravnenou stiznost, ze ji nenapisete na forum, kdyz se tu resi kazde sproste slovo.
Posty ostatnich ani nebudu komentovat, jb je uplne jina kategorie a dema cheateru s wh v avi, co maj 250mb jsou vetsinou k nicemu. Na pomluvy bez dukazu jsme tu zvykli.

EDIT: jinak si nevzpominam, ze by na classicu nekdy nebyl admin od dopoledne do vecera. Admini jsou na ts do 2 rano.

ok budeme dokonaly
bežím hladat cheaterov nech mas radost

Trsak
22-02-12, 16:50
Jakože sorry, říkejte si co chcete, ale tenhle server není co býval.
Skill hráčů z 90% na nule. Demence 99% hráčů (viz řvaní do mikrofonu, ...). Za admina se bere kdokoliv kdo má pár kámošů v admin teamu...
Nevím čím to je, ale dřív jsem si zahrál mnohem líp a v klidu. Teďkom pravidelně odcházím ze serverů nasranej kvůli tomu co tam něktěří předvádí.
Btw: Ty 20ti minutový kola na JB jsou fakt luxus, mno..

NemiKD
22-02-12, 16:59
ZombieBot, Nemik, grey a tak dál, neaví ho nelze používat ve 100% případů, když někoho spectíme, a zná nás, tak musíme bejt covered.

Vždycky hraju pod svým nickem.

Trsak
22-02-12, 17:00
Nevím proč tu řešíte kdo hraje pod svým nickem, to je fakt demence toto už...

NemiKD
22-02-12, 17:08
Mimochodem na kotelnu chodí mnohem víc lepších hráčů, dřív sem nechodil nikdo, skoro nikdo. Vy co říkáte, že skill na kotelně je na slabé úrovni, tak se prosím zamyslete jak jste každý hrál před šesti měsíci. Na kotelnu jde proud nových hráčů, co se to učí a prostě musíte občas pochopit, že každý flash nemusí padnout správně a že každý neví jak se nakupuje bindama.

S těma cheaterama, na fóru se stále řeší nějaké stížnosti i já jako admin musim demo vzít a dát ho na fórum a pak toho cheatera zabanovat pokud se na tom admin tým dohodne a sorry, kotelna má 30 serverů a žádostí je tu docela hodně, nemůže bejt každá žádost vyřešená za dvě minuty.

Trsak
22-02-12, 17:10
Mimochodem na kotelnu chodí mnohem víc lepších hráčů, dřív sem nechodil nikdo, skoro nikdo. Vy co říkáte, že skill na kotelně je na slabé úrovni, tak se prosím zamyslete jak jste každý hrál před šesti měsíci. Na kotelnu jde proud nových hráčů, co se to učí a prostě musíte občas pochopit, že každý flash nemusí padnout správně a že každý neví jak se nakupuje bindama.

S těma cheaterama, na fóru se stále řeší nějaké stížnosti i já jako admin musim demo vzít a dát ho na fórum a pak toho cheatera zabanovat pokud se na tom admin tým dohodne a sorry, kotelna má 30 serverů a žádostí je tu docela hodně, nemůže bejt každá žádost vyřešená za dvě minuty.

Před 6ti měsíci jsem hrál 2x líp, než hraju teď :D.. Jinak čím to asi je, že je tu tolik začátečníků? Protože skilleři odešli.. :D

NemiKD
22-02-12, 17:12
Před 6ti měsíci jsem hrál 2x líp, než hraju teď :D.. Jinak čím to asi je, že je tu tolik začátečníků? Protože skilleři odešli.. :D

Na kotelně nikdy moc skillerů nebylo a moc jich nebude.

Trsak
22-02-12, 17:14
Ty seš tu novej co? Alespoň co já jsem byl admin, ty jsi tu ještě nebyl. Jde to vidět...

NemiKD
22-02-12, 17:17
Ty seš tu novej co? Alespoň co já jsem byl admin, ty jsi tu ještě nebyl. Jde to vidět...

Na kotelně sem začínal před hodně dlouhou dobou a jde vidět, že nepamatuješ doby kobEra a Darka, arryho atd.

Trsak
22-02-12, 17:19
Pamatuju, ale to už je dávno pryč :D.

apach29
22-02-12, 17:20
Muj nazor kazdej zna a neni treba ho tu rozepisovat. Jinak souhlas s VINCEm.

InVitro
22-02-12, 17:31
Rektální alpinismus je zde velice rozšířenou činností, zejména pak u mladší generace lidí, kteří si v tomhle přímo libují a tím zákonitě rozděluje místní komunitu lidí na dva ostrovy, což nevyhnutelně vede k totální destrukci z jedné ze stran a to potom šíří velice tristní dojem na ostatní hráče. Takže ve zkratce není se čemu divit, že odtud odchází lepší playeři/admini a množí se tu počet haxorů, když tady vládne stejná pakáž 14/15-ti letých dětí jako před 3 měsíci kdy jsem tu byl naposled.

Trsak
22-02-12, 17:34
Stejně nevím, proč se namáháme - vše je stejně přece v pořádku, skoro žádní haxoři nejsou a admini jsou tu nejlepší pod sluncem.

headmaker
22-02-12, 18:22
LoL ta demence hráčů je už tak vysoká, že prostě z 20 lidí na dm je 10 lidí úplně mimo. Že tam chodí Johny Pampeliška?? Joke ? Neviděl jsem ho tam ani jednou a to tam hraju 2 hoďky denně. Zeus zřídka a Buben též. Vyjímka MAGi, co tam chodí pravidelně.Vše musí hráči reportovat přes ! nebo hodit na fórum. Mezitím si admini si vesele kecají na ts3...

Bezdak
22-02-12, 18:39
Pyčovat umí každej, ale že by jste něco udělali pro to, aby se to zlepšilo? Ne, to už je na vás moc, radši budete jen nadávat..

apach29
22-02-12, 18:45
Pyčovat umí každej, ale že by jste něco udělali pro to, aby se to zlepšilo? Ne, to už je na vás moc, radši budete jen nadávat..

Ja bych rad, ale to by hodne soucasnych namachrovanych adminu skoncilo.

Dwane Dibbley
22-02-12, 19:07
Pyčovat umí každej, ale že by jste něco udělali pro to, aby se to zlepšilo? Ne, to už je na vás moc, radši budete jen nadávat..

snaha byla, nakonec status vyvrhele

monty
22-02-12, 19:20
VINCE C. ----------> Souhlas,hrával jsem tu před dvoumi rokami a úplně něco jiého :)

Kotel
22-02-12, 19:20
Tak naberu kazdyho, co si napise zadost. To bude lepsi. Jinak nejaky navrh jak zvednout skill hracu? S kazdym dalsim serverem se cast odebere na ten dalsi a diru zaplni novacci. Napada me jedine zmenit classic na steam only.

apach29
22-02-12, 20:00
Napada me jedine zmenit classic na steam only.

A kdyz jsem ti to navrhoval asi pred pul rokem, tak jsi byl proti. Jeste by to chtelo povyhazovat par adminu, co si nedelaji svou praci a maji prava jen na volnej slot a frajereni. Mas moznosti to zjistit, ja ne, tak na tom zapracuj.

BUBEN
22-02-12, 20:02
LoL ta demence hráčů je už tak vysoká, že prostě z 20 lidí na dm je 10 lidí úplně mimo. Že tam chodí Johny Pampeliška?? Joke ? Neviděl jsem ho tam ani jednou a to tam hraju 2 hoďky denně. Zeus zřídka a Buben též. Vyjímka MAGi, co tam chodí pravidelně.Vše musí hráči reportovat přes ! nebo hodit na fórum. Mezitím si admini si vesele kecají na ts3...


Máš pravdu. Jsem tam pouze o víkendu. Když příjdu v 7 večír na kolej, už nehraji. Navíc na NTB se hraje blbě. Já jsem to Kotlovi psal, jak budu hrát. Nikomu z nás není 13. Prostě já nebudu doma ve 2 hodiny a do 10 večír bych mastil. Jen říkám, že je to fakt. Jak Kotel psal, nabere další lidi a třeba se to zlepší.

EDIT: A koho by jsi vzal na DM? Když vemem jednoho, nic to neřeší. Stále bude hodně hodin neobsazených a další slohové práce budou vznikat.

mrkvicka
22-02-12, 20:32
Tak naberu kazdyho, co si napise zadost. To bude lepsi. Jinak nejaky navrh jak zvednout skill hracu? S kazdym dalsim serverem se cast odebere na ten dalsi a diru zaplni novacci. Napada me jedine zmenit classic na steam only.

skvor by si na ten classic mohol zvysit sloty..
alebo urobit rovno uplne novy steam server lepsie pre teba!

Kotel
22-02-12, 20:40
Classic steam se tu navrhuje od zmeny ip, kdy tu skoro nikdo nehral. Pak se musi pocitat s tim, ze dopoledne a v noci tam ze zacatku nikdo nebude. Mozna povolit vstup jen vip hracum ns + steam. Vecer se tam stejne nikdo bez vip nedostane. To by melo omezit cheating. Uz asi mesic se tam nedostanou hraci s protokolem 47, na kterem se cheatuje nejvic.
Zvednuti slotu jenom zhorsi situaci.

Nov3
22-02-12, 20:44
Pičovať na kotla viete,ale keby ste sa oto všetko mali starať tak sa nato vyjebete..

Giussepe
22-02-12, 20:45
Zdravím místní hráče,

předem se omlouvám za svoji dlouhou neaktivitu a opuštění projektu videí. Momentálně nemám mnoho volnýho času a pokud už si ho na chvíli najdu, tak si jdu zahrát, než abych se ještě mořil nad další prací.

Ale přišel jsem s uplně něcim jiným. Za poslední dva měsíce se uroveň tohoto serveru propadla do pekel. Nárůst cheatingu už je tak rapidní, že server z mýho pohledu není dále místo, kde si člověk může jít zahrát. Naprostá ignorace a nedostatek schopnýho adminování udělala z kotelny další obyčenej nosteam server, kde je na 10 hráčů minimálně jeden blbeček s wallhackem, občas i víc. Tím bych chtěl Kotla varovat, aby se o ten server začal starat nebo mu revenue z sms příspěvků začne rychle klesat. Nikdo nemá zájem hrát v žumpě a ještě za to platit. Peace

Nesouhlasím.
Předně v jedné větě píšeš o úrovni classic serveru a v další hned o celém portálu. Tak se kurnik rozhodni. Za druhé nesouhlasím s tvým tvrzením o nárůstu cheatingu na classicu. Ještě se mi nestalo, aby když se kouknu na classic, aby tam nebyl minimalně jeden admin online. Dále tvoje věta ohledně adminů na classicu "Naprostá ignorace a nedostatek schopnýho adminování" je podle mého úplně zcestná. Myslím, že baf, martii, t.twisted, bia fz a další, co hrajou na classicu jsou dost schopní admini.
Já sice moc na classic nechodím, ale když si tam jdu občas zahrát, tak mě se zdá že úroveň hráčů je poměrně vysoká. Jasně sem tam se najde pár newbiků, ale to všude.

Nevím, mě se zkrátka zdá, že tím jak si tu rozjel ten tvůj "help project", tak nastala tvoje minuta slávy a všichni ti lezou do zadku. Jediná věta s kterou souhlasím je ta poslední, ale to dle mě není případ kotelny.

AnnoyingGreg
22-02-12, 20:46
Odchody před několika měsíci měly mít probouzecí efekt. Jediný co se tim probudilo, je hromada žádostí od Aloisů, co tu hrajou už 11 let, CS přibližně 8, vrazili do VIP 545465486 € a tzn. instantní le AMX_MOD_MENŨ. Nemikovi jsem na TS před všema řekl co si o jeho adminování myslím. Kotel ho včetně kofiho považuje za člověka kotelně přínosného, tak mu tu šanci teda dejte. Kdyby ji Kotel nedal vám a před měsíci mně, taky by to nešlo. Je spousta dětí, kterým rodiče steam koupí, takže to není 100% lék na demenci..ale zkusit by se to mohlo. Pouštět pouze VIP hráče možná odběr VIP zvedne..ale 30Kč/měsíc je při dobytí 200Kč od rodičů schopnej dát snad každej.

EDIT: Zrušil se server demence, zkus teda místo něho založit ten Classic steam a ukáže se.

mrkvicka
22-02-12, 20:55
Classic steam se tu navrhuje od zmeny ip, kdy tu skoro nikdo nehral. Pak se musi pocitat s tim, ze dopoledne a v noci tam ze zacatku nikdo nebude. Mozna povolit vstup jen vip hracum ns + steam. Vecer se tam stejne nikdo bez vip nedostane. To by melo omezit cheating. Uz asi mesic se tam nedostanou hraci s protokolem 47, na kterem se cheatuje nejvic.
Zvednuti slotu jenom zhorsi situaci.

pokial s neho urobis steam server tak.. ty cheateri ktory cheatovali na demenci pojdu na ine servery zahrat s cheatmi.Myslim kotelnu :)
ocakavaj naval cheaterov

Kotel
22-02-12, 20:59
Pičovať na kotla viete,ale keby ste sa oto všetko mali starať tak sa nato vyjebete..
Tak pulka z nich se na to uz vyjebala. Vetsina hracu je spokojena. Stiznosti na adminy je minimum. Na foru se resi prevazne jenom hovna. Ted je tu konecne neco, co je podlozene argumenty, i kdyz konkretni priklad chybi, ale resit se da. Predpokladam ze se jedna o classic pripadne dm.

K adminum, napada me udelat topic, kde kazdy navrhne admina z rad hracu, ktery splnuje jeho predstavy tzn.:
musi mu byt 18-30 let
musi byt online minimalne 5 hodin denne
musi odpovedet na kazdou otazku okamzite a s klidem
nesmi nikdy! napsat sproste slovo at uz v chatu, na foru nebo na ts i v soukromem chatu
musi zkontrolovat kazdeho hrace podezreleho z cheatu na jakemkoliv serveru
musi se libit kazdemu hraci i adminovi (zahrnuje i zabanovane a postizene jedince)
nesmi nikdo nikoho urazit, pomluvit, ponizit ci jinak znemoznit, i kdyz porusuje pravidla, i kdyz si zacal
EDIT: musi mit steam 7 let a nahrano 1000 hodin
podminky se vztahuji na vsechny bez rozdilu modu


EDIT: vetsina hracu nebude davat 30kc proto, aby si mohli 5 minut zacheatovat na classicu (musi si navic zmenit ip a steamid, coz vetsina neumi), samozrejme jsou tu vyjimky kvuli bugu, ale to brzy osefuju

grEy
22-02-12, 21:03
Ja by som navrhoval hraca "maso na kostech", velky panko.

kouzelnik
22-02-12, 21:05
Ja by som navrhoval hraca "maso na kostech", velky panko.
A já myslel, že mě :(:D

grEy
22-02-12, 21:07
Nesplnas podmienku zakupeny nonsteam, sorry, brah.

kouzelnik
22-02-12, 21:14
Nesplnas podmienku zakupeny nonsteam, sorry, brah.

Ok, v pohodě :D

tyger103
22-02-12, 21:16
K adminum, napada me udelat topic, kde kazdy navrhne admina z rad hracu, ktery splnuje jeho predstavy tzn.:
musi mu byt 18-30 let
musi byt online minimalne 5 hodin denne
musi odpovedet na kazdou otazku okamzite a s klidem
nesmi nikdy! napsat sproste slovo at uz v chatu, na foru nebo na ts i v soukromem chatu
musi zkontrolovat kazdeho hrace podezreleho z cheatu na jakemkoliv serveru
musi se libit kazdemu hraci i adminovi (zahrnuje i zabanovane a postizene jedince)
nesmi nikdo nikoho urazit, pomluvit, ponizit ci jinak znemoznit, i kdyz porusuje pravidla, i kdyz si zacal
EDIT: musi mit steam 7 let a nahrano 1000 hodin
podminky se vztahuji na vsechny bez rozdilu modu



Radši se zeptám,myslel jsi to ironicky?

Lynviy
22-02-12, 21:17
Radši se zeptám,myslel jsi to ironicky?

Taky si říkám. Hodně drsné podmínky.

Kotel
22-02-12, 21:20
Radši se zeptám,myslel jsi to ironicky?
Parametry jsem odvodil podle komentářů a stížností na fóru, takže jsou reálné. Hráč, co je nesplňuje, nemá předpoklad pro funkci admina a je nutné počítat s tím, že na něj budou stížnosti. A to vše za nulový plat. Admin dále plní funkci fackovacího panáka, osobní život je tabu.

tyger103
22-02-12, 21:25
Parametry jsem odvodil podle komentářů a stížností na fóru, takže jsou reálné. Hráč, co je nesplňuje, nemá předpoklad pro funkci admina a je nutné počítat s tím, že na něj budou stížnosti. A to vše za nulový plat. Admin dále plní funkci fackovacího panáka, osobní život je tabu.

Reálné zcela jistě nejsou,maximálně: musi mu byt 18-30 let,musi mit steam 7 let a nahrano 1000 hodin.
Když se každý zamyslí,tak by to musel být naprogramovaný robot,když to přeženu.

Dwane Dibbley
22-02-12, 21:25
jeste chvilku a budu mit vsechno http://www.flyffworld.com/forums/images/smilies2/Tongue.png

Lynviy
22-02-12, 21:26
Třeba zmírnit ten věk a nezáleží na tom jak máš dlouho Steam, to skill neurčuje.

grEy
22-02-12, 21:28
Vy ste to asi nepochopili. Kotel nepozaduje od admina to, co napisal. Pozaduju to (podla staznosti a niektorych cry threadov) niektori hraci.

kouzelnik
22-02-12, 21:30
Reálné zcela jistě nejsou,maximálně: musi mu byt 18-30 let,musi mit steam 7 let a nahrano 1000 hodin.
Když se každý zamyslí,tak by to musel být naprogramovaný robot,když to přeženu.

Proč roboti? Já mám nahráno přes 4500 hodin :)

Dwane Dibbley
22-02-12, 21:30
Proč roboti? Já mám nahráno přes 4500 hodin :)

si r0b0t

tyger103
22-02-12, 21:31
Už jsem to pochopil :) Kotle ty jsi ty poslední 2 věty rychle dopsal a editnul nebo jsem to nedočetl?

Kotel
22-02-12, 21:33
Dopsal jsem vety za slovem EDIT

tyger103
22-02-12, 21:36
Já myslel tyhle 2 věty : "A to vše za nulový plat. Admin dále plní funkci fackovacího panáka, osobní život je tabu."
Jestli si to ještě rychle neupravil,ale je možný,že jsem to spíš nedočetl.
Nicméně to už neřeš,nějaký můj fail :))

baf
22-02-12, 21:45
Kurnik tak s tim vekem sem v dupe :)

Fixa :)
22-02-12, 22:20
To, ze by se classic zpristupnil jen hracum se steamem a s vipkem by nebylo k zahozeni. Prece jen to snizi urcity procento cheatingu. Chlapec si radsi pujde cheatovat na ruskej server, nez aby platil 30kc, samozrejme se najdou vyjimky. Ikdyz steam neni zarukou skillu, prece jen si myslim, ze ubyde tech absolutne tupych hracu, kteri ani nerozumi ukolum mapy, poflakujou se po mape a spis prekazeji. Takovy hraci at se uci s botama nebo at si skoci na ten Megapub, jak uz se zminovalo.

Pepik.skill
22-02-12, 22:21
Třeba zmírnit ten věk a nezáleží na tom jak máš dlouho Steam, to skill neurčuje.

čichám tu že někdo chce práva

Kotel
22-02-12, 22:34
Zkuste jen tak vyjmenovat, koho povazujete za lepsiho hrace, co ted hraje na classic/dm. Pak urcime, kolik lepsich hracu je nutnych k tomu, aby se VINCE nezlobil.

Svacinar
22-02-12, 22:40
Dlouho jsem tam nebyl, ale podle mě johnix a chtson, ostatní co uměj střílet už jsou admini.

NemiKD
22-02-12, 22:43
dobrý hráči co jsem videl na kotelne

Hex, Kirby, Superstar, pytex, duke_duke, un1, jckl, gns, jri, salva, stepa, madcat

headmaker
22-02-12, 22:49
MAGi je ted na tyden v autu, nebot jel na soustredko, hm tak na cely dm nam zbyli tak 3 admini? Kdyby vic tak me opravte....

Svacinar
22-02-12, 22:59
dobrý hráči co jsem videl na kotelne

Hex, Kirby, Superstar, pytex, duke_duke, un1, jckl, gns, jri, salva, stepa, madcat

Jak často tu hrajou?

NemiKD
22-02-12, 23:03
Jak často tu hrajou?

un1 a duke_duke maj ban, Kirby je tututu na toho si lidi stezujou ze ma zaplo - hraje docela casto
Stepa hraje casto
Superstar a pytex vecer kdyz hrajou poker
jckl gns a jri skoro vubec
Salva jednou parkrat do tydne

Otazkou je, jak si tyhle hráče udržet a přitáhnout další.

headmaker
22-02-12, 23:07
Na dm bych bral dawewow

Kotel
22-02-12, 23:39
Ban ma jenom un1 (total master uber profi hrac un1 (http://forfairplay.com/STEAM_0:0:13343279)). Kdyby mel nekdo zajem o demo, tak ho sem hodim.

HoracioKeine
22-02-12, 23:49
MAGi je ted na tyden v autu, nebot jel na soustredko, hm tak na cely dm nam zbyli tak 3 admini? Kdyby vic tak me opravte....

Tak to asi ne....Teď nedávno jsem s ním hrál na DM..lépe řečeno včera. A ano uznávám. MAGi je dost dobrý hráč
Dawe wow to je taky aspoň hráč.

headmaker
22-02-12, 23:56
Tak to asi ne....Teď nedávno jsem s ním hrál na DM..lépe řečeno včera. A ano uznávám. MAGi je dost dobrý hráč
Dawe wow to je taky aspoň hráč.
Tak to asi male nedorozumeni... V pondeli jsem s nim hral a kecali jsem a on mi rekl, ze tu nebude na 1 tyden... Co vis mozna si vzal nota to ja fakt nevim.

lulol le lulel
23-02-12, 00:16
Napíšu tu můj objektivní, nestranný názor, protože se mi nelíbí, co se tu děje. Hraju na kotelně už několik let, ale co se tu začalo dít poslední měsíce mě velmi mrzí. Nezlob se, prosím, kotel, na mě, ale práva má každý 10 letý chlapec, který si koupil steam, aby dostal práva a mohl se cítit drsně při banovaní. Například Čipera, toto jsou jeho příspěvky ze starého fóra "ahoj muyete nejak zrychlí at se miny rychleji aktivujte než se aktivujte tak je pomě", "proč jste udělali aby chodily zm pres lidi a na opak? jste dementi vrattto! ", Panáček ani neodepíší a cpeto sem?! sereteme už vážně "," už mě to fakt sere chci vip nahradit! "," ty debile jeden porad hovno prostě mi děj nový vip ty srac zkurvený ! ". A teď si tady vyspamoval práva, děkujeme.

headmaker
23-02-12, 00:23
Napíšu tu můj objektivní, nestranný názor, protože se mi nelíbí, co se tu děje. Hraju na kotelny už několik let, ale co se tu začalo dít poslední měsíce mě velmi mrzí. Nezlob se, prosím, kotel, na mě, ale práva má každý 10 letý chlapec, který si koupil steam, aby dostal práva a mohl se cítit drsně při banovaní. Například Čipera, toto jsou jeho příspěvky ze starého fóra "ahoj muyete nejak zrychlí at se miny rychleji aktivujte než se aktivujte tak je pomě", "proč jste udělali aby chodily zm pres lidi a na opak? jste dementi vrattto! ", Panáček ani neodepíší a cpeto sem?! sereteme už vážně "," už mě to fakt sere chci vip nahradit! "," ty debile jeden porad hovno prostě mi děj nový vip ty srac zkurvený ! ". A teď si tady vyspamoval práva, děkujeme.
Hraješ tady několik let a neumíš skloňovat a ještě si tady komolíš jména. Hochu ty nepiš. Regnutý dneska po večerníčku....

Bezdak
23-02-12, 00:27
Napíšu tu můj objektivní, nestranný názor, protože se mi nelíbí, co se tu děje. Hraju na kotelny už několik let, ale co se tu začalo dít poslední měsíce mě velmi mrzí. Nezlob se, prosím, kotel, na mě, ale práva má každý 10 letý chlapec, který si koupil steam, aby dostal práva a mohl se cítit drsně při banovaní. Například Čipera, toto jsou jeho příspěvky ze starého fóra "ahoj muyete nejak zrychlí at se miny rychleji aktivujte než se aktivujte tak je pomě", "proč jste udělali aby chodily zm pres lidi a na opak? jste dementi vrattto! ", Panáček ani neodepíší a cpeto sem?! sereteme už vážně "," už mě to fakt sere chci vip nahradit! "," ty debile jeden porad hovno prostě mi děj nový vip ty srac zkurvený ! ". A teď si tady vyspamoval práva, děkujeme.

Je docela normální, že když je člověk mladší, tak toho v hlavě moc nemá, pak zestárne a je normální. Tak co je špatného na tom, že je admin, když už v tý hlavě něco má?

lulol le lulel
23-02-12, 00:43
Protože sem žil dlouhý čas na slovensku. Teď tady, ale, prosím, neřešme gramatiku, ta je mi ukradená, každý s podprumerní inteligenci tomu snad porozumí. A další věc... když jsem se na fóru rengul jen nedávno, přitom situaci sleduji už dlhší dobu, pak nemužu napsat nestranní názor? Někomu třeba muže příjt normálni, že třeba Ciper − který si vyspamoval práva a teď vyhrožuje steam hráčum, že pokud nevypnou WH, dostanou BAN − je adminem, ale někomu to připadať normálni nemusí, proto, prosím, respektuj názory jiných. Chápu ale, že ti je třeba 14 a chtěl si mě setřít.

Ciper
23-02-12, 10:03
Protože sem žil dlouhý čas na slovensku. Teď tady, ale, prosím, neřešme gramatiku, ta je mi ukradená, každý s podprumerní inteligenci tomu snad porozumí. A další věc... když jsem se na fóru rengul jen nedávno, přitom situaci sleduji už dlhší dobu, pak nemužu napsat nestranní názor? Někomu třeba muže příjt normálni, že třeba Ciper − který si vyspamoval práva a teď vyhrožuje steam hráčum, že pokud nevypnou WH, dostanou BAN − je adminem, ale někomu to připadať normálni nemusí, proto, prosím, respektuj názory jiných. Chápu ale, že ti je třeba 14 a chtěl si mě setřít.
Vůbec netuším proč to sem pořád tahate po 2 mesicích, to už mělo být vyřešený, ale nějaký stupidman se tu zas o mě otírá a ani neřekne co je zač, jestli vám to tolik vadí že jsem admin klidně mi práva odeberte, ale nebyl jsem to já kdo mi je dal po druhý, už mě to ale fakt sere todle, už několik mesíců melete jednu notu a nic jiného se tu neřeší, tak se zamyslete proč porád píšete to samé, nebo rovnou řekněte co chcete, nikam to nevede to sámé "Ciper dostal práva spamováním pm", spamoval jsem ok ale 3/4 z toho bylo že mi blblo csko..

Kotel
23-02-12, 10:25
Ciper − který si vyspamoval práva a teď vyhrožuje steam hráčum

Nevim, jestli jsi si toho vsiml jurobku nebo co tim presne myslis, ale prava si tu musel vyspamovat skoro kazdy. 1 post stacil jen u jednoho admina, jinak jsou to 5ti strankove debaty. Ale podle nicku a poctu postu mi je jasne, ze jenom papouskujes nekoho, komu lezes do riti a sam vis kulove. Opet bez argumentu.
Asi to nevite, ale sam jurobek mi musel napsat asi 100 zprav na icq a jeste lhat o veku, abych mu dal prava. Samozrejme moje blbost.

vydle
23-02-12, 10:48
zpravne jen tak dal. tahejte tu porad totalni picoviny ktery uz tedka nemaj vahu, prava polozi jeste tak 4 admini a muzete tu rovnou vsichni hrat s cheatama nemyslite? O to vam jde?

Kotel
23-02-12, 10:53
Tehle si nevsimej, jenom potrebujou bejt dulezity. Na ulici by si o ne kolo nikdo neoprel.

vydle
23-02-12, 10:59
mne jde jenom o to jak si tu kazdej porad stezuje na adminy tak tu ty admini skladaj prava jenze ty lidi jsou tak blby ze jim endochazi ze si tu kotelnu dosiraj samy. Muj nazor vic sem do toho psat nebudu vsechno uz si napsal v predchozich postech kotel.

Lynviy
23-02-12, 15:00
čichám tu že někdo chce práva

Ty už mám někde jinde ;). Ale chtěl jsem tu.

Trsak
23-02-12, 17:01
Nevim, jestli jsi si toho vsiml jurobku nebo co tim presne myslis, ale prava si tu musel vyspamovat skoro kazdy. 1 post stacil jen u jednoho admina, jinak jsou to 5ti strankove debaty. Ale podle nicku a poctu postu mi je jasne, ze jenom papouskujes nekoho, komu lezes do riti a sam vis kulove. Opet bez argumentu.
Asi to nevite, ale sam jurobek mi musel napsat asi 100 zprav na icq a jeste lhat o veku, abych mu dal prava. Samozrejme moje blbost.

Jako nevím, ale dřív sice nestačilo, že hráč do své žádosti napsal 1 příspěvek, ale 2 - ještě poděkoval. To dneska tam každej píše chujoviny a je to zaspamovaný, příjde mi to jak za komunistů, jak o tom, kdo žádá o práva vyhledáváte vše možné :D. Neříkej že 1 post stašil jen u jednoho - ani nepoděkoval? Ten je ale nevychovanej. Já tam měl 2 posty - žádost a poděkování a to mělo i více lidí.

Což mi připomíná dálší věc, admin tu je za dementa. Všichni si z něj dělaj prdel a podle tvého postu soudím, že i ty. Píšeš tu, že tě všichni admini spamujou, ale jako fakt nevím kde to bereš. A kdo může za to, že hráči tu mají z adminnů, jak si sám řekl, fackovací pánáky? Ty! Protože jen ty jim můžeš říct: Dobře, když vás někdo bude provokovat, dejte mu ban. Ale to by sis to nejdřív musel uvědomit jako. Sorry ale když vidím na serveru hráče, kteří mají nicky na úrážku určitejch adminnů a nikomu to nevadí, tak to je už moc :D.

Takže zatímco všechno svádíš na "jurobka" tak ty sám docílíš toho, že všichni admini, co jsou alespoň trochu normální a chtějí respekt odejdou.

Kotel
23-02-12, 17:11
Pokud jsi nebanoval nekoho, kdo te umyslne urazel, tak za to ja fakt nemuzu. V pravidlech je to jasne napsane a povoleni snad davat nemusim.

Trsak
23-02-12, 17:12
Uvedu ti 1 příklad za všechny:
Přišel jsem na furien, tam byl hráč "Ciper je lama". Co udělá Ciper? Neřeší to.

Jako nesnaž se vykrucovat, každej ví, že admini jsou tu hráčům pro srandu.

Kotel
23-02-12, 17:17
Tak to napisu teda jeste jednou. V pravidlech je napsane, ze provokace se tresta. Pokud to nekdo neresi a nevim o tom, jak to muzu resit ja?

Trsak
23-02-12, 17:19
Sice je chyba adminnů, že si to nepohlídají, ale tak máš s tím něco udělat. Kotelna už má totiž pověst místa, kde si můžeš dělat prdel z adminnů :).

Bezdak
23-02-12, 17:26
Trsak fail, nick Ciper je lama měl cýper, sem s nim hrál dneska na pubu a měl ho tam :D

Kotel
23-02-12, 17:28
Ahahaha

Trsak
23-02-12, 17:29
Těch nicků bylo víc a měli je i ns hráči.
Děkuji tímto admin teamu za urchlení práce. Nemusíme je urážet, budou se urážet samy! Ach bože, kam to spěje tento portál..

AnnoyingGreg
23-02-12, 17:30
Trsák, ty si raději hlídej vlastní svědomí. Dokud ti nesebral Kotel práva, protože si tvrdohlavě tvrdil jak tam to WH nebo co to bylo vidíš, tak si ani nepípnul. Měl si možnost s tim něco udělat během našich odchodů.. byla snaha něco na TS řešit s Kotlem a i když málo, něco se tam vyřikalo. Napsat aspon: "kdyby tam to WH nebylo tak sem se asi splet.." ale ostuda s jakou si o práva přišel, tak jsem červenej až na zadnici. Takže tu ted s křížkem po funuse ničemu nepomůžeš těmahle kecama.

Trsak
23-02-12, 17:32
Trsák, ty si raději hlídej vlastní svědomí. Dokud ti nesebral Kotel práva, protože si tvrdohlavě tvrdil jak tam to WH nebo co to bylo vidíš, tak si ani nepípnul. Měl si možnost s tim něco udělat během našich odchodů.. byla snaha něco na TS řešit s Kotlem a i když málo, něco se tam vyřikalo. Napsat aspon: "kdyby tam to WH nebylo tak sem se asi splet.." ale ostuda s jakou si o práva přišel, tak jsem červenej až na zadnici. Takže tu ted s křížkem po funuse ničemu nepomůžeš těmahle kecama.

Myslíš během vašich odchodů, to bylo to jak všichni dojatě napsali topic a záveř byl, že to nevadí, že je adminnů ještě stejně dost? :D

A to WH tam bylo víš, jen bylo neprůkazné demo, to se ti snažím vysvětlit. Ale to ty nikdy nepochopíš...

AnnoyingGreg
23-02-12, 17:38
Jsem tu jeden z nejstarších hráčů, za ten čas co jsem tu strávil si zasloužilo napsat důvody proč opouštim post admina. To zase ty ale nepochopíš, protože ses pak na všechno vyflák a dotčeně odešel. Kdyby tam to WH bylo, nepřišels o práva. Za tu dobu cos byl modrej už si mohl vědět jak správně a průkazně nahrát cheatera.

Trsak
23-02-12, 17:40
Ne, demo nenehrával já, ale Sváča. Došlo mezi náma k nedorozumění - byli jsme tam cca 4 a já přišel až poslední, pak někdo z nich napsal, ať mu dáme ban. Tak jsem mu dal teda ban a myslel jsem, že za tu dobu co tam byli ostatní někdo demo točil, ale mýlil jsem se. A jako sorry, ale cheaterovi dávat ub fakt nebudu.

AnnoyingGreg
23-02-12, 17:44
Tolik "myslel jsem" a nakonec si to nevymyslel. Fakt se na tyhle kecy vyser, protože tim ted ničemu nepomůžeš.

tyger103
23-02-12, 17:44
A proč se hádate tady? Můžete si psát PMkou,to,co s tématem nesouvisí.

grEy
23-02-12, 17:44
http://img.mediacentrum.sk/gallery/370/240616.jpg

Trsak
23-02-12, 17:45
Tolik "myslel jsem" a nakonec si to nevymyslel. Fakt se na tyhle kecy vyser, protože tim ted ničemu nepomůžeš.

Já nevím, ale ty jsi začal s těma sračkama.

Edit: Děkuji grEyovi za šťavnatý obrázek.

headmaker
23-02-12, 17:45
Ne, demo nenehrával já, ale Sváča. Došlo mezi náma k nedorozumění - byli jsme tam cca 4 a já přišel až poslední, pak někdo z nich napsal, ať mu dáme ban. Tak jsem mu dal teda ban a myslel jsem, že za tu dobu co tam byli ostatní někdo demo točil, ale mýlil jsem se. A jako sorry, ale cheaterovi dávat ub fakt nebudu.
Trsáku, tobě asi neporozumím. Ty mě píšeš, že nedokážu přiznat chybu a co teď děláš? Děláš to, za co jsi na mě nadával. Hele promiň ale přijde mi to pěkně SPROSTÝ od tebe.

Charon35
23-02-12, 17:51
Jako nevím, ale dřív sice nestačilo, že hráč do své žádosti napsal 1 příspěvek, ale 2 - ještě poděkoval. To dneska tam každej píše chujoviny a je to zaspamovaný, příjde mi to jak za komunistů, jak o tom, kdo žádá o práva vyhledáváte vše možné :D. Neříkej že 1 post stašil jen u jednoho - ani nepoděkoval? Ten je ale nevychovanej. Já tam měl 2 posty - žádost a poděkování a to mělo i více lidí.

Aha, takže lepšie by bolo, aby nič nepísal, k ničomu sa nevyjadril a len dostal hneď práva. Načo vôbec zistiť, že má 5 banov, hneď mu ich dajme. Potom vás zabanuje na serveri a zas sa budete všetci sťažovať, že aký tupý je admin tím, keď banuje to čo nemá. Trochu sa zaciklujete, nemyslíte?! Tak či tak by ste tu vytvárali vlákna o tom, aký sú admini dmnti. (teraz nemyslím priamo tento thread)
http://29.media.tumblr.com/tumblr_lky9b3sM101qa3pxdo1_500.jpg

NemiKD
23-02-12, 17:54
Mám vás plný zuby. Příspěvky v tomto threadu nemají hlavu ani patu. Admin je admin, zná pravidla a vytahovat na někoho jak se choval před rokem, to je ubohost. Jak má admin dělat svoji práci dobře, když mu to akorát děláte čím dál těžší? Každý si tu vylévá srdíčko, ale nikdy si nevzpomene na to co on neudělal dobře. Admin je admin, je to člověk a člověk se učí tím, co dělá a hlavně z chyb co při své činnosti udělá. Admin je člověk co se snaží svoji práci udělat dobře, ale někdy prostě nejde vyhovět lidem tak, jak by to on chtěl, máme dané směrnice a ty máme používat u svého rozhodnutí, nikdy se nedá udělat něco na 100% když jde o spor mezi lidmi, vždycky tu bude někdo, kdo bude nadávat.

Přestaňte spamovat forum, zamyslete se jaké to je dělat admina, každý kdyby si to jednou promyslel tak nikdy nemůže napsat něco takového jako vy píšete v tomto threadu. Nikdo z vás admina nedělal, neví jaké to je a takový člověk tu soudí práci někoho jiného? Nastudujte si práci každého admina a pak teprve hledejte chyby v tom, co dělá. Kotelna byla před třemi roky jeden server a skill na kotelně nikdy nebyl jinačí ba bylo to občas i horší. Za to, kdo na kotelně hraje nikdo nemůže, ten server je bez hesla a napojit se na něj může každý.

Kotel řídí chod serverů a upravuje to, snaží se mít servery co nejlepší a bere ohledy na hráče, snaží se vám dát to nejlepší co může a nemůže nikdy v životě stíhat všechno co stíhal kdysi, když měl jeden server na kterém adminovalo 6 lidí. Admin je těžká práce, řídit lidi je težká práce a řešit topic s kravinama mu moc nepomáhá, tak než někdo napíšete nějakou kravinu, tak se zamyslete, to, co vy jste tu stihli na foru vytahat, je fakt pěkný humus.

Trsak
23-02-12, 17:55
Aha, takže lepšie by bolo, aby nič nepísal, k ničomu sa nevyjadril a len dostal hneď práva. Načo vôbec zistiť, že má 5 banov, hneď mu ich dajme. Potom vás zabanuje na serveri a zas sa budete všetci sťažovať, že aký tupý je admin tím, keď banuje to čo nemá. Trochu sa zaciklujete, nemyslíte?! Tak či tak by ste tu vytvárali vlákna o tom, aký sú admini dmnti. (teraz nemyslím priamo tento thread)
http://29.media.tumblr.com/tumblr_lky9b3sM101qa3pxdo1_500.jpg

Jako já nevím, dřív to tak nebylo a admini byli vážně kvalitní :).

No nebudu to tu už řešit, stejně dojdeme k názoru, že vše je vlastně v pořádku, a jediný komu jebe jsou všichni co jsi stěžujou.

grEy
23-02-12, 17:55
Tak ako napisal Charon. Prepacte za vyraz, ale niektori z vas si fakt seru do huby. Dalsi priklad:
Admin riesi urazky na jeho osobu a provokaciu, banuje aj najmensiu urazky = Admin zneuziva prava a povysuje sa nad ostatnych hracov
Admin neriesi urazky na jeho osobu a provokaciu, snazi sa to ignorovat = Admin je fackovaci panak a hraci si z neho robia posmech
EDIT: Takto je to teda podla vas a vy si tym protirecite. Podla mna je normalne, ze admin banuje hraca, ktory ho uraza alebo provokuje. Avsak vy hovorite, ze admin sa v takychto pripadoch povysuje. Nie ze by sa povysoval, podaktori z vas len nevedia najst spinu na niektorych adminov.

Trsak
23-02-12, 17:56
Trsáku, tobě asi neporozumím. Ty mě píšeš, že nedokážu přiznat chybu a co teď děláš? Děláš to, za co jsi na mě nadával. Hele promiň ale přijde mi to pěkně SPROSTÝ od tebe.

Dobře, řeknu ti to: Psal jsem ti to, protože jsem tě jako kámoše nechtěl naštvat, ale prostě na admina nejseš a nikdy nebudeš protože si tak něják, ehm, mentál. Měl jsem čas tě poznat za ten cca rok.

headmaker
23-02-12, 17:59
Dobře, řeknu ti to: Psal jsem ti to, protože jsem tě jako kámoše nechtěl naštvat, ale prostě na admina nejseš a nikdy nebudeš protože si tak něják, ehm, mentál. Měl jsem čas tě poznat za ten cca rok.
Rok mě neznáš a ten měsíc,co jsme spolu hráli a já byl na ns o mě chceš tvrdit, že jsem mentál? Můžeš říct BYL ale ne JSEM. Tohle bych bral.

Trsak
23-02-12, 18:00
Rok mě neznáš a ten měsíc,co jsme spolu hráli a já byl na ns o mě chceš tvrdit, že jsem mentál? Můžeš říct BYL ale ne JSEM. Tohle bych bral.

Ne jsi, to se pozná z vyjadřování na TSku, z toho jak hraješ a jak píšeš 100 žádostí o admina ročně. Tak asi když jsme se na tom an tsku shodli všichni, tak na tom něco bude

headmaker
23-02-12, 18:03
Ne jsi, to se pozná z vyjadřování na TSku, z toho jak hraješ a jak píšeš 100 žádostí o admina ročně. Tak asi když jsme se na tom an tsku shodli všichni, tak na tom něco bude

Jo aha tak 3 lidi, kteří mě nenávidí se PŘEKVAPIVĚ shodnou že jsem mentál? Asi ti alík posílal tu nahrávku. Nepochopíš joke.

Trsak
23-02-12, 18:04
Jo aha tak 3 lidi, kteří mě nenávidí se PŘEKVAPIVĚ shodnou že jsem mentál? Asi ti alík posílal tu nahrávku. Nepochopíš joke.

viz pm

NemiKD
23-02-12, 18:04
Pište si do PMek tohle jsou fakt kraviny, který si máte řešit mimo.

Svacinar
23-02-12, 18:15
Mám vás plný zuby.
Já tebe taky.

Přestaňte spamovat forum, zamyslete se jaké to je dělat admina, každý kdyby si to jednou promyslel tak nikdy nemůže napsat něco takového jako vy píšete v tomto threadu. Nikdo z vás admina nedělal, neví jaké to je a takový člověk tu soudí práci někoho jiného?
Trsak, Apach i já jsme tu adminovali. Každej jinak dlouho, ale zažil jsem toho tady dost. Dělal jsem tu i moda, tak taky přemejšlej ty, než něco napíšeš. Můžu se tě zeptat, kolik jsi kokrétně TY dal za tu dobu, co jsi tady teď admin, banů? Tipuju jednociferný číšlo. K čemu tady teda potom jsi, hm?
Nikdy nikdo nebude spokojenej, to je jasný. Jedni chtějí tvrdé tresty za každou prkotinu, jiní jsou více tolerantní a tak jim přijde jako blbost banovat každou maličkost. Ovšem to, že se současnýho admin teamu maj všichni prdel, to je neskutečný a neuvěřitelný. Starším adminům ještě trochu respektu a úcty k nim zůstalo, ale jinak je to fakt špatný. A pokud si myslíte, že to vyřešíte tím, že najednou začnete banovat přísněji, tak na to už je pozdě. Lidi vás začnou pičovat proč je banujete za něco, za co ještě před 2 týdnama ban neměli.

OT: Gregu ty prosimtě nevytahuj starou záležitost s Trsakem, o tom si můžem pokecat na steamu, klidně ti to vysvětlim.

NemiKD
23-02-12, 18:31
Já tebe taky.

Trsak, Apach i já jsme tu adminovali. Každej jinak dlouho, ale zažil jsem toho tady dost. Dělal jsem tu i moda, tak taky přemejšlej ty, než něco napíšeš. Můžu se tě zeptat, kolik jsi kokrétně TY dal za tu dobu, co jsi tady teď admin, banů? Tipuju jednociferný číšlo. K čemu tady teda potom jsi, hm?
Nikdy nikdo nebude spokojenej, to je jasný. Jedni chtějí tvrdé tresty za každou prkotinu, jiní jsou více tolerantní a tak jim přijde jako blbost banovat každou maličkost. Ovšem to, že se současnýho admin teamu maj všichni prdel, to je neskutečný a neuvěřitelný. Starším adminům ještě trochu respektu a úcty k nim zůstalo, ale jinak je to fakt špatný. A pokud si myslíte, že to vyřešíte tím, že najednou začnete banovat přísněji, tak na to už je pozdě. Lidi vás začnou pičovat proč je banujete za něco, za co ještě před 2 týdnama ban neměli.

OT: Gregu ty prosimtě nevytahuj starou záležitost s Trsakem, o tom si můžem pokecat na steamu, klidně ti to vysvětlim.

Kde má kdo z admin týmu srandu? Já tu na foru moc srandy nevidim, to je kidání špíny, ne "prdel". Nepotřebuju mít na kontě 15415645656456488912332 banů k čemu to je? Počet banů k čemu to je? práce admina se nesoudí podle počtu banů, nebo jo?

Svacinar
23-02-12, 18:33
Kde má kdo z admin týmu srandu? Já tu na foru moc srandy nevidim, to je kidání špíny, ne "prdel". Nepotřebuju mít na kontě 15415645656456488912332 banů k čemu to je? Počet banů k čemu to je? práce admina se nesoudí podle počtu banů, nebo jo?

Aha, tak podle čeho? Hm, zamyslim se...že by podle toho do kolika postů napíše jakej je to skiller a pak jeden obohatí svým dojemnym příběhem jak se propracoval na vrchol? Ahaaaa, my mistake :) Já měl teda vždycky za to, že admini mají dávat bany, asi se ty časy změnily.

NemiKD
23-02-12, 18:35
Aha, tak podle čeho? Hm, zamyslim se...že by podle toho do kolika postů napíše jakej je to skiller a pak jeden obohatí svým dojemnym příběhem jak se propracoval na vrchol? Ahaaaa, my mistake :) Já měl teda vždycky za to, že admini mají dávat bany, asi se ty časy změnily.

Já to dělám tak, napojim se na server a hráče pozdravim, pozdraví mě, když kempí na střeše dám upozornění, když nadávaj dám upozornění a zatim se mi mockrát nestalo, že by toho nenechali, proč potom teda dávat ban?

Svacinar
23-02-12, 18:37
Já to dělám tak, napojim se na server, a hráče pozdravim, pozdraví mě, když kempí na střeše dám upozornění, když nadávaj dám upozornění a zatim se mi mockrát nestalo, že by toho nenechali, proč potom teda dávat ban?

Aha. Ale to jsou právě ty prkotiny o kterých mluvím. Řeší se tu nárůst playerů s wh etc. a ty tu mluvíš o kempu na střeše, omyl. Bavíme se o cheatech. Pořád ale nikde nevidím číslo vyjadřující počet tvých banů, hm?

NemiKD
23-02-12, 18:39
Aha. Ale to jsou právě ty prkotiny o kterých mluvím. Řeší se tu nárůst playerů s wh etc. a ty tu mluvíš o kempu na střeše, omyl. Bavíme se o cheatech. Pořád ale nikde nevidím číslo vyjadřující počet tvých banů, hm?

Bany jsem dal čtyři, za nadávky na admina ten dostal bawson, pak jeden ban za WH a další bany jsem dal za kemp a zdržování. Nevidim důvod v každém hledat cheatera a toho koho vy považujete za cheatera já docela dobře znám a když na ně podivám nevidim nic zvláštního a za wh se nebanuje podle dvou podezřelých situací z 20ti minutového dema nebo za jeden haluz na středu.

Trsak
23-02-12, 18:42
Bany jsem dal čtyři, za nadávky na admina ten dostal bawson, pak jeden ban za WH a další bany jsem dal za kemp a zdržování. Nevidim důvod v každém hledat cheatera a toho koho vy považujete za cheatera já docela dobře znám a když na ně podivám nevidim nic zvláštního a za wh se nebanuje podle dvou podezřelých situací z 20ti minutového dema nebo za jeden haluz na středu.

Děkujeme, že jsi nám vše vysvětlil. Toto jsme opravdu netušili.

ZombieBot
23-02-12, 21:59
Bany jsem dal čtyři, za nadávky na admina ten dostal bawson, pak jeden ban za WH a další bany jsem dal za kemp a zdržování. Nevidim důvod v každém hledat cheatera a toho koho vy považujete za cheatera já docela dobře znám a když na ně podivám nevidim nic zvláštního a za wh se nebanuje podle dvou podezřelých situací z 20ti minutového dema nebo za jeden haluz na středu.

Tím jako narážíš na mě? Dal jsem snad ban? Ne.

Kotel
23-02-12, 22:36
Tys dal ban za haluz na stredu?

NemiKD
23-02-12, 22:54
Tys dal ban za haluz na stredu?
Zombiebot to spatne pochopil, byl to priklad, vysvetlili jsme si to pres Pm :)

ZombieBot
23-02-12, 23:22
Tys dal ban za haluz na stredu?

Ježiši ne, to jsme jen nedávno řešili jednoho borce. Píšu, že jsem nedal ban. :D

hatlos
24-02-12, 00:18
Mimochodem na kotelnu chodí mnohem víc lepších hráčů, dřív sem nechodil nikdo, skoro nikdo.


Na kotelně nikdy moc skillerů nebylo a moc jich nebude.

Prostě ty jsi takovej megaskerečpapinovokovičovský pičus že to nemá hranice. Ty ani nevíš co píšeš trotlotaliáne.

Já jsem tady práva po mých 5 vyfailovaných žádostí wsudu nedostal. Byl jsem dost nezkušený, malý neuměl jsem psát s diakritikou. Naučil jsem se to. Jsem toho názoru že admin může mít klidně 13 let když má zkušenosti. Asi tak jak já. Když udělal červenokabátník jb tak jsem byl prostě jak malý capárt. Každý zažil nějakou radost a já z toho tu radost měl. Admini mě prosili abych chodil k cétéčkám. Pár hráču mě uznávalo i když jsem byl malej a blbej tak mi říkali že jsem byl nejlepší simon. Tu hru jsem totiž pochopil tak že to není o tom aby se tam člověk vynervoval, ale proto aby se pobavil. Užil si každé debilní kolo. Ať už se jednalo o nějakého slabšího hráče který tomu nerozuměl nebo někoho jako byl Kar0s, Greg, grEy, BUBEN, Sváča, Luccy, BAWSON, MARTiii, dTr, Ridik, Rixie. Vždy jsem se ty lidi snažil bavit a né je nasrat. Choval jsem se ke každému s úctou a respektem ať to byl nezkušený hráč nebo ultrahightskiller. Teď si myslím že už to není JailBreak ten co to byl. Je to přesně to co si z toho udělali. Vždy to bylo o posloucháni simona. To, že simon na začátku kola dá otázku a zabije půlku lidí si myslím že to ty lidi fakt nasere. Nedávno asi před 6 týdnama jsem na 20 minut naštívil JailBreak. Nestačil jsem se divit co z toho módu hráči udělali. Žádná šance přežit vůbec nic! Za 5 odehraných kol jsmem vždy skončil v kleci, když simon dal otázku typu: Hlavní město Slovenka? všichni měli bindy úplně nespravedlivé vůči hráčům co se to snaží hrát poctivě. Tady to už nemá cenu dál rozepisovat. Otevři oči červenokabátníku. Buď to začni urychleně řešit nebo ten stroj vypni. Jestli s tím něco dělat chceš začni tím že odebereš práva hráči NemiKD. Nebudu to tady rozepisovat jaký to je kokot to, už všichni víme. Myslím si že csko.cz šlo rapidňe dolů co se týče kvality. Ti admini co ti tady pobanovali tucet cheaterů odešli. Teďka to ale bude tak že už ani banovat nebudou. Prostě to je jen modrej kabátek nic víc.

Takže to vidím na 6 definitivní odchod by sedly. Rád jsem tady strávil dobré i špatné chvíle. Poznal jsem tu supr lidi.

Tak doufám že se Kotelna dostane zase do starých kolejí a bude vše oukééj ;) Přeji Kotelně mnoho úspěchů. Taky Kotlovi pevné nervy. Dej to do kupy ať je z toho zase Kotelna!

Byl jsem tady s vámi tady rád. Byla to dobrá zkušenost.

Ahoj všichni a mnoho úspěchů přeje..


SudBezHowééén :bye:

Kotel
24-02-12, 00:25
Ted uz to bude jenom horsi. Holt musite odejit, sbohem.

Svacinar
24-02-12, 00:30
Ted uz to bude jenom horsi. Holt musite odejit, sbohem.

Vtipný jak máš všechny v píči. Nevážíš si starejch userů, všechno je ti u prdele...jen tak dál :)

Kotel
24-02-12, 00:39
Dneska jsem hral na classicu 4 hodiny. Zadnej cheater, zadny flashe od vlastnich. Spousta steam hracu. Mel jsem co delat, abych mel nejaky skore, coz driv problem nebyl. Admini online. Proste pohoda. Podle toho, co tu pisete, tam snad ani nehrajete.
Takze od ted vas mam kompletne v pici a konecne budete mit realny duvod si na neco stezovat. Ted budete namitat, ze v 9 rano jste tam videli cheatera. To popirat samozrejme nemuzu. Mladsi adminy, co by tam byli porad, odmitate.
Nikdo jste tu nedal jediny navrh, co by to mel zlepsit. Jenom urazky. Snaha byla.