PDA

Zobrazit normální verzi : Voice mute na TTT?



metanol
31-01-17, 20:08
Môžem sa spýtať či sa už chystá konečne Voice mute na hráčov na serveroch TTT? je to niečo nemožné, je.nuté deti tam furt vreštia, riešia hovadiny, ešte horšie púšťajú hudbu. Fakt to veľa hráčom znepríjemňuje hru...

ĎAKUJEM za odpoveď.

Britny
31-01-17, 20:51
Já bych klidně brala, aby se do mute dalo muteall a pak třeba unmuteall - nebo samostatné příkazy. Je to lepší, jak je mutovat po jednom :happy:

Kotlys
31-01-17, 20:58
Britny tam musis komunikovat ,je to na houby kdyz musis dat vsem mute.Chce to na jednotlivce,protoze je to otresne :D

Nakladana Okurka
31-01-17, 21:04
Vždyť tam furt hraje nějaký admin skoro, admini, co by si museli někoho mutovat, tak v 95% porušují hráči pravidla a na to mají kick/slap/ban.
Jako přidat se to může, ale jestli někdo křičí kraviny tak by to admini pomocí svého /mute řešit neměli.

E: a taky nechapu proc to je v sekci hlášení cheaterů a stížnosti

Britny
31-01-17, 21:08
Přesunu to do sekce ohledně daného modu

Kotlys
31-01-17, 21:18
hrajou tam i nehrajou jako vsude,kdyz nejsou admini tak si delame co chceme a kdyz jsou tak jsme hodni to uz musite brat v potaz (i tak to je semnou :D).

Nakladana Okurka
31-01-17, 22:27
hrajou tam i nehrajou jako vsude,kdyz nejsou admini tak si delame co chceme a kdyz jsou tak jsme hodni to uz musite brat v potaz (i tak to je semnou :D).

A když si tam bude každý dělat co chce, jak to vyřeší mute? Neměli by se nad sebou zamyslet blbci, co to dělají? A double blbci, co se tím ještě veřejně chlubí?

Samco
31-01-17, 22:42
Tento problém je globálny. Neviem, či by tento nápad obstál. Chcelo by to iné riešenie. Najjednoduchšie by bolo zakázať používanie micu. To by bolo asi však užitočné len pre iné módy ako TTT.

metanol
31-01-17, 23:13
Britny: Ide o to že ten voice je tam dosť potrebný, na komunikáciu ohľadom hry... Ale keď to decká zneužívajú na to aby si vraveli čo dnes robili, aké majú známky, kedy pôjdu von a podobne, nebodaj púšťajú muziku do toho a iba to hnusne chrapčí, tak to ide na nervy...

Okurka a Samco: To že si tam niekedy večer pár normálnych hráčov robí hovadiny (ak to nikomu nevadí) je normálne a nevidím na tom nič zlé... A ajtak, to že sú tam blbci, sa dá prežiť, že robia hovadiny... Ale ten voice spam je extrémny proste...

Nakladana Okurka
01-02-17, 09:11
Já to chápu, ani jsem nikde nepsal, že s nápadem nesouhlasím.

Viděl bych dvě možnosti jak to řešit, ale mute mezi ně nepatří, protože to vyřeší problém jen pro tebe.

1. Buď můžete daného člověka seřvat jako malýho kluka a máte tak asi 70% šanci, že toho nechá. (Mluvím ze zkušenosti na JB)
2. Nahlásit daného hráče, dát ban a postupně tresty navyšovat (děláš píčoviny a kazis hru ostatním? -> ban na 3 dny, pak na týden, pak na měsíc) a podle mě ho to taky pak přestane bavit.

Je to fun mod, ale veřejně se přiznávat, že v nepřítomnosti admina dělá bordel a porušuje pravidla je na hlavu. O to víc když se jedná o věkově staršího hráče, od kterého bysme my jako admini měli čekat, že bude rozumnej.

Ale výjimka potvrzuje pravidlo a už dávno jsem si všiml, že věkově starší (16+) dělají mnohem větší bordel, než mladší (13-). Tak kde je chyba? V dětech, nebo v těch, co se považují za rozumný?

Kotlys
01-02-17, 12:12
A když si tam bude každý dělat co chce, jak to vyřeší mute? Neměli by se nad sebou zamyslet blbci, co to dělají? A double blbci, co se tím ještě veřejně chlubí?

Okurka ty si lel chlapec ,vyřešilo by to to že s kým chce mluvit a koho chce slyšet tak toho si nechá a ostatní si mutne co valí z cesty nebo pouští hudbu. Bylo by to lepší a nakoplo by to ještě víc hratelnost.

Jinak nevím co furt máš okuro,to že napíši že to dělám i já bez přítomnosti admina tak neznamená ,že to dělám furt ,navíc starší prostě dělají bordel ,protože se tak baví i admini se prostě tak odreagují tak nebuď furt vymletý.
Jenom narážíš furt na hádky atd, protože nic jiného neznáš. Běž se hádat s mamkou nebo s taťkou tady to nemá žádný smysl.

Nihilia
01-02-17, 13:20
Hráč by si nevybíral s kým chce a nechce mluvit. Prostě by dostal mute na mikrofon a tím by to pro něj haslo. Automaticky by se mu to "odmutovalo" až u nové mapy.

Banovat za to mně příjde zase blbost, protože hraje normálně a chce hrát, jen mele kraviny do mikrofonu. Tohle by prostě vyřešilo mute mikrofonu.

Zorvna takový Kotlicek, RED a jim podobní toho mikrofonu zneužívají maximálně. 70% toho, co vykládají je úplně mimo hru. Prostě mají možnost mluvit, tak melou a melou...nesmysly.

Kotlys
01-02-17, 14:12
Zorvna takový Kotlicek, RED a jim podobní toho mikrofonu zneužívají maximálně. 70% toho, co vykládají je úplně mimo hru. Prostě mají možnost mluvit, tak melou a melou...nesmysly.

Nihilia já melu kraviny jen nekdy,vic melu o hre protoze mam takovou taktiku a vychází mi to (v te hre jde o to aby si nejvíc oblbnul hru=takhle vyhravam)

a jeste jedna vec ,nihilia staci mi rict a jsem vklidu a vzdycky to tam bylo,jeste kdyz nic nereknete tak vam to moje mluveni vyhovuje a aspon matu takhle hru a delam ostatnim vyhody ci nevyhody.

metanol
01-02-17, 19:05
Offtopic edit: Dnes som dve mapy počúval ako radili 3 decká 4tému decku ako má nainštalovať TeamSpeak... aspoň dúfam že keď sa im to podarí nainštalovať (možno tak do týždňa) tak tam odpália kecať.

Nakladana Okurka
01-02-17, 19:46
Okurka ty si lel chlapec ,vyřešilo by to to že s kým chce mluvit a koho chce slyšet tak toho si nechá a ostatní si mutne co valí z cesty nebo pouští hudbu. Bylo by to lepší a nakoplo by to ještě víc hratelnost.

Jinak nevím co furt máš okuro,to že napíši že to dělám i já bez přítomnosti admina tak neznamená ,že to dělám furt ,navíc starší prostě dělají bordel ,protože se tak baví i admini se prostě tak odreagují tak nebuď furt vymletý.
Jenom narážíš furt na hádky atd, protože nic jiného neznáš. Běž se hádat s mamkou nebo s taťkou tady to nemá žádný smysl.

Ty ses úplně mimo, reaguješ jako malý uražený děcko. Já jsem narážel na to, že ty co si nejvíc stěžují tak dělají největší blbosti. Napíšeš tady, že v nepřítomnosti admina porušujete pravidla a budeš se tu hájit takovejma nesmyslama.
Místo toho, aby jsi držel hubu a krok, nebo se aspoň pokusil tomu serveru nějak pomoct, tak to posíláš ještě víc do záhuby a kvůli takovým jako ty se pak porušují pravidla.
A zas a znovu říkám, že mutnuti hráče vyřeší problém pro vás ale nevyřeší to problém obecně.
Možná kdyby šlo přidat pro admina mute na voice, nebo tak.

Nihilia
02-02-17, 08:34
A zas a znovu říkám, že mutnuti hráče vyřeší problém pro vás ale nevyřeší to problém obecně.

Jak to myslíš touhle větou? Já se bavím celou dobu o tom, že když by dal admin mute na mikrofon například hráči "xxx" tak kdyby hráč "xxx" začal mluvit, tak ho neuslyší celý server, nejen admin.
Snad si už rozumíme.

Kotlys
02-02-17, 13:47
Ty ses úplně mimo, reaguješ jako malý uražený děcko. Já jsem narážel na to, že ty co si nejvíc stěžují tak dělají největší blbosti. Napíšeš tady, že v nepřítomnosti admina porušujete pravidla a budeš se tu hájit takovejma nesmyslama.
Místo toho, aby jsi držel hubu a krok, nebo se aspoň pokusil tomu serveru nějak pomoct, tak to posíláš ještě víc do záhuby a kvůli takovým jako ty se pak porušují pravidla.
A zas a znovu říkám, že mutnuti hráče vyřeší problém pro vás ale nevyřeší to problém obecně.
Možná kdyby šlo přidat pro admina mute na voice, nebo tak.

Ty píšeš zase z cesty ,celou dobu se snažím pomáhat a dávat do toho lepší + viz moje příspěvky a tady se řeší prostě mute na voice nic víc ,další obecné problémy jsou v pohodě a hraje se vklídu.
Já to hraju narozdíl od tebe a nic víc tomu skoro už nechybí ,nejvíc tomu chybí mute na voice+ve hře jsem poradil x lidem,tak vím co píšu a ne neposílám nic do záhuby ,spíš naopak.
Takže píšeš celou dobu z cesty.Tvůj směr je JB a Bohnice nic víc u tebe nevidím.
A už nereaguj na ten můj příspěvek ,prostě si to přečti,uvědom si,že děláš chyby a jdi si na jb komentovat. Prostě vždycky musím na to něco napsat,už nechcu,aby to pokračovalo ,ale u tebe to furt vidím tu dmnci,viz třeba žádost o ub u dexera.To mi bohatě stačilo a to jak si do mě narážel ,když mě vůbec ve hře nevidíš hrát.Si pako.

Nakladana Okurka
02-02-17, 15:11
Ty píšeš zase z cesty ,celou dobu se snažím pomáhat a dávat do toho lepší + viz moje příspěvky a tady se řeší prostě mute na voice nic víc ,další obecné problémy jsou v pohodě a hraje se vklídu.
Já to hraju narozdíl od tebe a nic víc tomu skoro už nechybí ,nejvíc tomu chybí mute na voice+ve hře jsem poradil x lidem,tak vím co píšu a ne neposílám nic do záhuby ,spíš naopak.
Takže píšeš celou dobu z cesty.Tvůj směr je JB a Bohnice nic víc u tebe nevidím.
A už nereaguj na ten můj příspěvek ,prostě si to přečti,uvědom si,že děláš chyby a jdi si na jb komentovat. Prostě vždycky musím na to něco napsat,už nechcu,aby to pokračovalo ,ale u tebe to furt vidím tu dmnci,viz třeba žádost o ub u dexera.To mi bohatě stačilo a to jak si do mě narážel ,když mě vůbec ve hře nevidíš hrát.Si pako.

Já bych nereagoval, ale sršíš demencí tak musím. Na TTT mam práva, tvoje příspěvky jsou z 70% žádost o UB. Říkáš tu o tom, jak se snažíš pomáhat, ale kdyby včera na server nepřišel mirecc a ty jsi nezačal bejt hodnej, tak dostaneš ban ode mě (byl jsem tam pod jiným Nickem). Nesnažiš se pomahat, povysujes se nad ostatní a hlavně se tady vůbec nedrzis temy a odvádíš konverzaci úplně jinam, protože ti dochází argumenty.
Kdyby jsi viděl, co jsem jako spešl musel na JailBreaku každý den řešit, tak bys asi i věděl, že jsem tam toho pro hráče fakt neudělal málo.
Celou dobu narážím na to, že si tu stezujes a chceš mermomocí mute, ale sám jsi ten, kvůli kterýmu by se to mělo přidat.

Jinak si Nihi rozumíme, já jsem chtěl rict, že /mute pro jednotlivé hráče nevyřeší globální problém, který se řeší v tomto thread

Kotlys
02-02-17, 16:03
Napíšu ti to v bodech jakej ubožáček si
1.Já bych nereagoval, ale sršíš demencí tak musím. =srším dmnci tak musím už takhle první věta dokazuje,že si pod čarou a sám sebe nazýváš dmntem+mi to hraje do karty ,že mám pravdu a musíš na ní odpovědět a poukázat na to jakej jseš furt lepší,ale nejseš
2.tvoje příspěvky jsou z 70% žádost o UB.=dmnce ,lež
3.Říkáš tu o tom, jak se snažíš pomáhat, ale kdyby včera na server nepřišel mirecc a ty jsi nezačal bejt hodnej, tak dostaneš ban ode mě (byl jsem tam pod jiným Nickem).=to že tam hraješ 5 minut kvůli mě ,aby si mě mohl dostat je ubohost a z 5 minut nemůžeš soudit jak tam hraju,jinak prostě hraju jak uznám za vhodné,je to moje věc,radím jen jak to jde nebo nechám adminy.
4.Nesnažiš se pomahat, povysujes se nad ostatní a hlavně se tady vůbec nedrzis temy a odvádíš konverzaci úplně jinam, protože ti dochází argumenty.=to jak se chovám a jak se chovají druzí to ti může být víš kde,jinak se furt držím téma,jen jsem musel bliží info ,protože co ty vyplodíš stojí za to.
5.Kdyby jsi viděl, co jsem jako spešl musel na JailBreaku každý den řešit, tak bys asi i věděl, že jsem tam toho pro hráče fakt neudělal málo.=to je jediné co ti věřím,víc nic,vytáhni hlavu z prdele.

Nakladana Okurka
03-02-17, 07:15
Píšeš prostě sracku za sračkou, tvoje argumenty jsou vesměs to samé: "já jsem nejlepší". Zbytek mi uz piš do pm, jinak se to může přejmenovat na "Kotlickuv sranídohubysmus"

eriew
03-02-17, 13:51
Viete o tom že keď sa napojíte na nejaký server, potom hneď stlačíte tlačítko "Esc" v lavom hornom rohu klavesnice a uvidite rozsirenu ponuku o "Resume game" (alebo niečo podobné) , potom je tam "Disconnect" a nakoniec "PlayerList" tak kliknite na ten "PlayerList" a tam si môžete mutovať koho chcete a ba dokonca je tam ponuka aj mutnúť všetkých a je to na voice. :)

Ešte si to editnem: Ba čo viac, myslím , že si to aj pamätá ľudí čo ste si mutli, teda keď sa niekto odpojí a potom niekde ho stretnete zase tak ho máte automaticky mute na mik.

^nismo
03-02-17, 14:04
Viete o tom že keď sa napojíte na nejaký server, potom hneď stlačíte tlačítko "Esc" v lavom hornom rohu klavesnice a uvidite rozsirenu ponuku o "Resume game" (alebo niečo podobné) , potom je tam "Disconnect" a nakoniec "PlayerList" tak kliknite na ten "PlayerList" a tam si môžete mutovať koho chcete a ba dokonca je tam ponuka aj mutnúť všetkých a je to na voice. :)

Ešte si to editnem: Ba čo viac, myslím , že si to aj pamätá ľudí čo ste si mutli, teda keď sa niekto odpojí a potom niekde ho stretnete zase tak ho máte automaticky mute na mik.

Složité..
voice_enable 0 :--)

Kotlys
03-02-17, 19:16
Píšeš prostě sracku za sračkou, tvoje argumenty jsou vesměs to samé: "já jsem nejlepší". Zbytek mi uz piš do pm, jinak se to může přejmenovat na "Kotlickuv sranídohubysmus"
Já to vidím jednodušeji ,já nepíšu nikde že jsem nejlepší,jen mám pravdu.To ,že si povrchní ,který neumí přiznat chybu a hloupě sestavuje "hádkující" pohádku o tom že se umíš hádat lípe to je tvoje.
Si prostě hlína do ,které každý zaseje co chce a vyroste to jak ten dotyčný bude chtít :) Bye ty pmko.

Niko97971
03-02-17, 20:14
Viete o tom že keď sa napojíte na nejaký server, potom hneď stlačíte tlačítko "Esc" v lavom hornom rohu klavesnice a uvidite rozsirenu ponuku o "Resume game" (alebo niečo podobné) , potom je tam "Disconnect" a nakoniec "PlayerList" tak kliknite na ten "PlayerList" a tam si môžete mutovať koho chcete a ba dokonca je tam ponuka aj mutnúť všetkých a je to na voice. :)

Ešte si to editnem: Ba čo viac, myslím , že si to aj pamätá ľudí čo ste si mutli, teda keď sa niekto odpojí a potom niekde ho stretnete zase tak ho máte automaticky mute na mik.

Nefunguje to.

Složité..
voice_enable 0 :--)
Mute jednotlivo, nie všetkých :--)

eriew
03-02-17, 21:36
Nefunguje to.

Mute jednotlivo, nie všetkých :--)

Tak to potom je nejak inak nastavený server. Lebo na oldschoole to využívam dosť často, a pomáha to. Dokonca sa mi raz stalo, že som si nejakého dementa mutol na oldschoole a keď som raz išiel na JB tak ten týpek bol simon a nepočul som ho vôbec vyprávať, potom som zistil, že ho mám furt mutnutého.

A kotlicek: K tebe len toto:

https://www.youtube.com/watch?v=Yy8MUnlT9Oo

LegendarniKecup
13-07-17, 23:27
mě se to líbí :D