PDA

Zobrazit normální verzi : Shrnutí co by se mělo udělat + větší hratelnost,zábava.



Kotlys
04-03-17, 10:51
1.červená barva pro zrádce

2.když někdo umře a odpojí se tak zmizí tělo a proto bych ho tam nechal kvůli prozkoumání těla atd.

3.prodloužení afk ze 40 sec na 1,30min(pro NEvip),u vip hráčů bych to prodloužil na 3 min = člověk má během hry potřebu si jít třeba na wc,udělat nějakou práci během hry,nebo-li ve hře někomu psát a většinou vás to vyhodí,potom vás docela nasere ta karma,kterou jste měli.

4.Návrh Leilla ,barvu jsem tu zmínil,karma 1000 ta je nechaná + ty boty by se mohly přidat do vip menu(buy) pro vip hráče,když už na tom dělá Kotel.

5.Odebrání mapy cs_italy2 ,jsou tam textury + nudná mapa,které hráče nebaví.

6.Jinak dodatek,teda všiml jsem si toho,když se tu přidaly ty nové mapy,tak to od té doby nehorázně padá ,za den mi to padlo tak 6x během pár hodin!!!!
Ještě bych přidal 4 server TTT ,kvůli lepší hratelnosti,hodně lidí si to oblíbilo toten mod je skvělej a chcu udělat proto první a poslední.

Děkuji za blízké změny :bye:

Burak1:Pořád se opakují ty stejné věci... :Jsem to jenom shrnul a vypsal ty nejlepší změny co se aktuálně dějí...atd...

Burak1
04-03-17, 12:37
Pořád se opakují ty stejné věci...

1. Ano
2. Pokud to půjde tak jo
3. Max na tu minutu a aj to pro všechny, jinak určitě ne
4. Ano, ale toto bude také asi pro všechny
5. Možná
6. S tím musí udělat něco kotel

Giussepe
04-03-17, 12:45
1. Ano
2. Pokud to lze, pak souhlasím.
3. Blbost. To, že ty si něco potřebuješ udělat je jen a pouze tvůj problém, tak se prostě odpoj a pak zase připoj. Představ si, že jsi poslední žijící zrádce a jen kvůli tomu, že ty se potřebuješ vysrat, tak bude celej server čekat.
4. klidně
5. nevím, nehrál jsem.
6. práce pro kotla, na hráčích možná tak je, aby se snažili vypozorovat, jakou to padání má příčinu.

Kotlys
04-03-17, 12:49
6. práce pro kotla, na hráčích možná tak je, aby se snažili vypozorovat, jakou to padání má příčinu.

To jsem tam snad psal ne ? napsal jsem tam ,že se to děje od té doby,jak přidal nové mapy,tudíž někde ta chyba musí být tam.

Giussepe
04-03-17, 12:52
Víš, "někde tam" je celkem široký pojem.

Kotlys
04-03-17, 12:59
Víš, "někde tam" je celkem široký pojem.

Široký pojem to není,než se přidaly ty mapy tak to nepadalo vůbec,tudíž když Kotel přidal těch 6 map tak mezi tím jak to přidal bude chyba a tu rozhodně najde hned,určitě někde u těch map s textury ,víc nepomůžu,vím ,že to dělá kvůli těm novým mapám.

3. Blbost. To, že ty si něco potřebuješ udělat je jen a pouze tvůj problém, tak se prostě odpoj a pak zase připoj. Představ si, že jsi poslední žijící zrádce a jen kvůli tomu, že ty se potřebuješ vysrat, tak bude celej server čekat.

Žádná blbost Giussepe: za 1: -je tam daný čas ,který když vyprší tak je další kolo,takže nikdo nečeká,jen ten kdo zbytečně kempí hru za zrádce(to se tam většinou stává)
za 2: -dal bych to na 1:30 pro evip i vip ,podle mě ideální,kvůli tomu ,psaní ve hře,když píšeš ve hře a přitom stojíš tak už ti to odpočítává a stane se ,že na to zapomeneš a než uděláš nějaký pohyb tak tě to vyhodí a maximální karma bude pryč ,připojíš se a zase 500 karmy jak vůl a někdo takový se odpojí a půjde kvůli tomu hrát něco jiného.
-nebo kvůli wc,internetu,jídlu a takových malých věcí.

Myslím že blbost to není když jsem napsal o tom tolik,hlavně tu jde o tu karmu a lidi se nechcou kvůli ní odpojit,proto bych to prodloužil :bye:

ZeMi7
04-03-17, 15:13
3 je blbost.

Kazí to hru ostatním. Extrémně v tomtu modu je potřeba furt hrát. Pokud je CT/zrádce afk, tak hra postrádá smysl.
Na záchod si můžeš dojít když jsi mrtvý.
Nechal bych to klidně 30 sec pro neVIP a 45/60 sec pro VIP

Giussepe
04-03-17, 15:21
Myslím že blbost to není když jsem napsal o tom tolik,hlavně tu jde o tu karmu a lidi se nechcou kvůli ní odpojit,proto bych to prodloužil :bye:

wat? To, že se o něčem rozepíšeš, neznamená, že to je něco smysluplného.

Když, je někdo 40 sekund neaktivní, tak prostě nemá na serveru, co dělat, protože stejně nehraje. A netvrď mi, že když píšeš do chatu nějakou zprávu, tak že ji píšeš 40 sekund. Když jdu na server, tak tam jdu s vědomím, že si jdu zahrát. A ne že se pripojím a mezitím si skočím na hajzl, pujdu vyvenčit psa, okopat zahrádku a já nevím co ještě. Prostě hráč, který se 40 sekund nepohne z místa pro mě není aktivní hráč a na serveru nemá co pohledávat a kick je zcela na místě. :bye:

^SeaBi
04-03-17, 15:35
Zbytečnej thread, když už je tady o tom mraky...
k třetímu bodu... rozhodně neprodlužovat , už tak to je dost času.

Kotlys
04-03-17, 15:51
těch 40 secund je prostě málo,když si z někým potřebuješ napsat dýl tak to trvá tolik,
navíc když si afk na ostatním servrech,tak tě to hodí na ttt server,kvůli hratelnosti,ted už bych to dal na minutu aspoň,protože ten server je dosti hratelný, z těmito body ještě více in server. :D

jinak Seabi zbytečnej thread to není ,protože ty ostatní thready ,tam vám ani oči nelezou a navíc 2,3,5,6 bod se neřeší nikde něž tady ,tak nerozumím tvojemu příspěvku,ale já to chápu ,být admin,tak je jasné ,že se takhle vyjadřujete s prominutím "hloupě" + už to jde vidět to Ego jak ho máte hore. Jenže mínus v tom ,že se neumíte do toho modu v cítit a vidíte jen mínusy ,ale už nevidíte ty plusy co to k tomu přináší

Třeba už k tomu afk ,když to bude třeba dýl na minutu nebo 1:30,tak se ten hráč třeba probere a začne hrát ,zalíbí se mu to a takhle se zajišťuje víc lidí(když už bude vip menu)tak víc peněz pro Kotla a taky lepší jméno cska.cz,já tomu říkám kotelny,protože jsem tu hrával ještě dávno jak se to jmenovalo kotelna.cz :D

a ne ,že na mě vytáhnete ,že zase nevidím mínusy atd. samozdřejmě ,že má všechno + nebo - jako atomy,ale já tomu aspoň dodávám nejlepší cesty k lepšímu jménu kotelny,modu ttt + mrtě lepší hratelnosti a dalších x věcí.

jinak Zemi máš pravdu,ale o pár secund by tomu neuškodilo.

Niko97971
04-03-17, 16:01
1. ano
2. ano
3. 1 minuta pre neVIP a 1:40 pre VIP stačí, 3 minuty je veľa
4. ano
5. odstrániť

^SeaBi
04-03-17, 18:37
Mě spíš příjde hloupý, že když tady burak1 napíše, že se na tom dělá, tak ty vezmeš všechny svoje posty, co si tu psal v sekci TTT, tak si je ještě jednou nasral do jednoho velkýho.

Tvůj první bod (řeší se tady (http://csko.cz/forum/showthread.php?54348-Navrh))
Tvůj druhý bod (řeší se tady (http://csko.cz/forum/showthread.php?54348-Navrh&p=441178&viewfull=1#post441178))
Tvůj třetí bod (Největší bullshit co si navrhl)
Tvůj čtvrtý bod (řeší se tady (http://csko.cz/forum/showthread.php?54348-Navrh))
Tvůj pátý bod (řeší se tady (http://csko.cz/forum/showthread.php?54577-P%26%23345%3Bid%E1n%ED-map-odebran%ED-mapy-ttt_littlehouse&p=441525&viewfull=1#post441525))
Tvůj šestý bod (Problém o kterým ví všichni + přidat 4 TTT)
Jinak seš moc hodnej, že ti záleží na blahu KOTELNY :-)
#EGOUP
E: řeší se to jenom tady... já vím, že je to shrnutí ale je to zbytečný, burák si to všechno pročte a ví co bude dělat aby to vylepšil

E:udělal bych ještě ,aby nemizely mrtvoly když se hráč odpojí,ještě něco jsem zapoměl ,dodám později :D

Kotlys
04-03-17, 19:21
Njn si chytrý,jen si stačí přečíst jak se jmenuje název tohohle threadu a nepsal by si tu hlouposti :)Shrnutí co by se mělo udělat + větší hratelnost,zábava.

1.shrnutý bod at to je vše v jednom threadu
2.se řeší jenom tady,takže +
3.bullshit to není,i ty nejmenší drobnůstky zlepší server a pro mě to není bullshit,o 20 sec bych to prostě prodloužil a u vip bych to nechal tak.Je to úplně v pořádku.
4.shrhnutí Leillového threadu+boty pro vip buy menu
5.tu mapu mi tam přesunul burák ,tak proto to tam je,jinak to smažu a bude to jen v totom threadu.
6.problém sice víte,ale nenapíšete ho sem,tak ho musím dopsat já aspoň at ví hráči,další admini a ať to trochu popožene.(+4 server TTT)

Takže si to pročti a už chápeš ,že to je shrnutí co by se mělo udělat??!Je to lepší,když to je pohromadě v bodech,a čím dřív tím líp a uvidíš ty malé změny jak to po pár kol hraní ucitíš na rypáku a zlepší to i tvoji hratelnost modu.

E: ^SeaBi: řeší se to jenom tady... já vím, že je to shrnutí ale je to zbytečný, burák si to všechno pročte a ví co bude dělat aby to vylepšil

Burak1
04-03-17, 22:50
My jsme to mysleli tak, že všechny návrhy co tu padly mám už zapsané. Potom ty dobré návrhy, které někteří další admini odsouhlasí, posílám kotlovi, ten vybere ty úplně nejlepší a přidá na server. Všechno co tu je navržené už mám dávno zapsané (kromě té dvojky teda).

Tento thread není o ničem, jen je možná trochu zbytečný. Každopádně hádky jsou zbytečné, nic se tím threadem nepokazilo. Btw k těm změnám, co jsou tu vypsané, pracuje se na tom.

Leilloo
04-03-17, 22:54
Vsetkym nam snad ide o zlepsenie chodu servera co sa tu vyjadrujeme,nehadajme sa o to co je zbytocne a co ne hlavne..Ano vacsinu co Kotlicek spomenul v tomto poste uz bolo spomenute ale len to zhrnul a dal si tu namahu to spravit prehladnejsie...Ja osobne si vazim aj takuto snahu...

1.Ano stale som za..
2.Jasne preco nie.
3.Vela krat to aj mna nastve ked ma to vykopne lenze musime hladat aj na ostatnych hracov.Kola bezia velmi rychlo,nemozes ostat dlho stat inak toho zradca vyuzije takze 40 sec by som nechal aspon hraci musia hrat a nie nieco ine robit ked uz su na servery.Takze za mna nechat tak ako je.
4.Stale trvam na svojom az na tu karmu,to mate pravdu.
5.Mapa mi osobne nevadi,vadia mi tie textury a hlavne plavanie v texture v tej vode.Ked sa doladia veci na tej mape tak snou nemam ziadny problem.
6.To tu je uz dlhsie to padanie.
7.Ten 4 TTT to je na vas ale zatial som len raz ci dva krat videl ze by boli zaplnene vsetky 3 TTT.Vacsinou je len 1 a 2 plna a na 3 je vzdy miesto..Toto je najmenej podstatne z toho vsetkeho..

MrSlissi
18-03-17, 10:34
Já bych třeba navrhoval udělat ttt-mini, kde by bylo maximálně třeba 11 hráčů. Někdy je větší sranda hrát v menším počtu.

metanol
21-03-17, 00:33
3. bod určite není bullshit, ja by som to kľudne predĺžil na 1.30 MIN. keď už je raz zrádce AFK tak je to jedno či ho kickne alebo či afkuje. Dovtedy sa môže ešte vrátiť ku kompu.

briliant53
21-03-17, 10:04
Tiež by som chcel predĺžiť afk sekci lebo aj keď som zrádca a potrebujem niečo urobiť tak tiež to nedokážem za 40sec tak aspoň na tu 1.40sec. Chcel by som aby tam bola aj nejáka nová guna pre zradcov alebo detektívov.

Burak1
21-03-17, 21:48
Nevím, jestli by bylo dobré prodlužovat to, spíš bych to nechal tak jak to je. Když už, tak MAX! na minutu.

Leilloo
22-03-17, 22:50
Tiež by som chcel predĺžiť afk sekci lebo aj keď som zrádca a potrebujem niečo urobiť tak tiež to nedokážem za 40sec tak aspoň na tu 1.40sec. Chcel by som aby tam bola aj nejáka nová guna pre zradcov alebo detektívov.

Je to brane ako fun server a tak by som to aj nechal,netahal by som tam ziadne zbrane typu m4,ak47 ak myslis toto pre zradcu. A detektiv ma vsetko potrebne na odhalovanie zradcu takze jemu by som tam nic nedaval takto je fajn ako je :)

Nihilia
24-03-17, 13:44
Já bych hlavně ocenil, kdyby si všichni přečetli pravidla a přestali jen tak 4fun hitovat.

Spousta lidí se touhle zálibou baví a krátí si tak dlouhou chvíli když jsou nevinní, je to ale velmi obtěžující a poté za to padají zbytečné tresty.

Kotlys
26-03-17, 17:00
Nihillia tvůj komentář je teda hodně z cesty, navíc tady to nepatří ani k tomu tématu.

Dalo by se to ovlivnit tím, že místo 3 hodin trestu budete dávat delší tresty, tím to vyřešíte jinak tadyk, že to postneš nijak nedocílíš.

Nihilia
26-03-17, 20:47
Ale je to k tématu, protože se tady řeší přídávání zbraní jako je AK47,M4A1 a dalších zbytečnosti a než se začne řešit tohle, tak v první řadě budu řešit "randomáky", protože tahle věc nejvíce obtěžuje ostatní.

Kotlys
26-03-17, 21:06
tohle se řeší jenom bänánama, pokud to chceš vyřešit, tak odstraňte pravidlo hitování a nahradtě ho něčím lepším nebo prostě jiným způsobem

a nebo rozdávat delší bany a ten kdo to poruší víckrát tak i na několik dnů a pak i permu, udělal bych to jak na jb modu