PDA

Zobrazit normální verzi : Prosím reser!!!



Kloucek
08-05-17, 20:48
Ahoj, dneska jsem se chtěl rozkecat o tom, jak si postavím dobrou kempu, např. HS kemp a na začatku kola mi do ní vleze nějakej šašek s 13K HP a dá mně jak nic a já se nemám šanci ubránit... PROSÍM RESET, PROTOŽE UŽ CELKEM ČASTO POTKÁVÁM TLUSTÝHO FATTYHO!!! Vadí mi jak si postavím proti ZM co mají 3 až 7K HP kemp a vleze mi do ní 13K HP ZM...... A takových ZM už od začátku roku 2017 přibilo max. 20 což znamená, že nováčci se nemají šanci ubránit...

Samco
08-05-17, 20:51
Ak zarátam aj seba, tak momentálne tam behajú 3-5 aktívne. To je bežná rutina.

Kloucek
08-05-17, 20:58
Já bych dal reset z důvodu, že např. Party :P měl před asi 2 měsícama 8K HP (něco kolem toho) a těd je full za ZM a CT stejně jako JaHuu, Tlustej Fatty a ještě na nějaké 2 jsem narazil, ale už si nevzpomínám....

Troppe
11-05-17, 10:15
Ale kámo snaž se trošku. Každý z nás takhle začínal. Když jsem začínal na BB já, bylo tam strašně moc hráčů s full statama (Likan, Does, Beat, Machec, Zerox, Zyxel, Maxtr a mnoho dalších). Zkus se naučit nějakou novou base (třeba z yt), kam se nikdo nedostane a máš vyhráno. Stačí zapojit svoji představivost a vymyslíš i kemp, který vypadá snadno a lehce se staví, ale dostat se do něj je obtížné. Sám jsem zkoušel nové a nové kempy a pak mi vyšel jeden primitivní, který mi v začátcích neskutečně pomohl. Nyní už ho ale nikdo nestaví.

Edit: Jinak pochybuju, že by reset pomohl. Celkově na ZM serverech hraje málo lidí.

method__maan
11-05-17, 13:38
Reset bych dal až se přidají min. 4 nové mapy (na které se čeká kdo ví jak dlouho) a bude s tím souhlasit víc jak polovina hráčů, jinak to asi nemá vůbec smysl o.O

nikt0
11-05-17, 14:41
Reset a ani 10 hračou nemá full staty. A šak už tam z tích max (army,razer,vila,) nehrá nikto. Da sa ubraniť proťi 13k skúšal som to sam. Nepoviem keby že si sam v kempe a pride 13k so štitom toho nedaš

Kelxd
17-05-17, 12:26
O tom ten mód je.
Problém je v tom že niektorý doslova závisláci ani nie do mesiaca boli full od resetu z roku 2015 cca.