PDA

Zobrazit normální verzi : AIM - žádost o práva



eriew
01-06-17, 19:29
Dobrý deň, ak si to čítate večer, tak dobrý večer.
Rozmýšlal som dlhšiu dobu o tom, že si podám žiadosť o práva na servery aim. Jelikož som to plánoval až o mesiac ale kedže som si uvedomil, že už to neni ako za starých čias, že sa žiadosť vybavovala mesiac max tak som sa rozhodol si podať tú žiadosť. Rád by som ešte spomenul, že v prvej časti sú nejaké omáčky dôležité k žiadosti a v druhej časti budú zase nejaké vysvetlenia, nejaké odpovede na otázky, ktoré by ste sa chceli spýtať atď.

Takže začnime:
Meno: Martin
Vek: 22
Nick na serveroch: Gambit.
SID: STEAM_0:0:60128169 (je to steam id cez ID finder, teda nie cez hru, ak nebude dobré tak sem hodím z hry)

Ako viete, dovolím si tvrdiť, že som tu na tomto portály urobil dosť roboty s cheatermi a nejak mi zachutilo, zase ich trocha pohuntit na serveroch a udržať tak fair-play na úrovni. Je tu síce veľa ľudí čo ma nemá veľmi v láske ale i tak som sa odhodlal si požiadať, už len z toho dôvodu, že chcem pomôcť s poriadkom na servery, čo pre mňa vždy bol cieľ jedna. To znamená že nemám zaujem si vypisovať s každým adminom: Ako sa máš?? atď. Ale to viac vysvetlím v druhej časti tohto threadu. Nepotrebujem ani nejaké videnie do AF, predsa len stačí mi ako vídím niektoré thready mimo AF aby som zistil čo sa tam deje. Čo sa týka hlásení, tak sa snažím byť aktívny ale žiaľ niekedy sa nikto zapatý neukáže. Kto by náhodou nevedel, že kto som tak určite niektorí kolegovia admini Vám to s radosťou povedia. :)
Budem rád, za každý názor, aj pro aj proti, ale žiaľ pokiaľ bude nejaká otázka ktorá bude zodpovedaná v druhej časti žiadosti, budem nútený ju prehliadnúť, ale i tak Vám za ňu ďakujem.

S pozdravom
....

Tak pustím sa do druhej časti a to sú nejaké konkrétne otázky ktoré by mohli v tej žiadosti od znieť:

Bany na kotelne:
Tak k tomuto napíšem len toľko, že nie som svetec a ten ban som už schytal ale zase musím napísať, že stále si myslím, že skôr než niekto dostane ban, mal by byť dôkaz (ak je samozrejme získateľný), v tom mojom žiaľ dôkaz nezaznel a namiesto skrátenia mi bolo povedané, že sila číseľ dokáže túto miestnych modrých viac ako naštvať. Ale ten nick som zatiaľ hodil za hlavu, lebo už bolo pochopené, že niektoré veci nie sú také ako sa na prvý pohľad zdajú.

Podpis:
Čo sa týka podpisu tak tým chcem poukázať na niektoré maličkosti ktoré ale verím, že už sa nestanú, samozrejme sú to moje názory, už mi to ani nepríde vtipné, preto podpis zmizol a dúfam, že admini nabudúce použijú hlavu skôr než niečo podniknú.

Názory:
Ďalší kameň úrazu by mohli by byť moje názory, často krát úplne bez servítku pred ústami. Preto chcem povedať, že to že si vyjadrím názor neberte prosím ako urážku. Niekedy tým chcem otvoriť oči zaslepeným ľuďom čo bezmyšlienkovite hodia do nejakej žiadosti pro a pri tom o tom človeku nevedia nič poriadne.

Bany ktoré by som dal:
Toto je tiež kapitola sama o sebe, bany ktoré by som dal a boli by v súlade s pravidlami, žiaľ nemôžem zaručiť, že kvôli niekomu zruším len kvôli tomu že mu to zmyseľ nedáva. Keď je to podložené pravidlami mám vo zvyku byť dosť arogantný. Samozrejme nechcem práva na JB takže myslím, že na aime to ani nemá čo vadiť. Mám plán, ktorý by som rád uskutočnil čo sa týka banov ale o ňom sa dozviete iba v prípade, že tie práva dostanem.

Môj druhy účet tu:
Keďže som si ešte spomenul na svoj druhý účet, tak chcem objasniť prečo naň nechodím, dôvod je ten, že po aviatikovom JB prepúštaní som si zmenil heslo na tom účte a žiaľ som zabudol na aké. Este som na ten učet chodil lebo som ho mal ulozene v prehliadači. Po pokazení notebooku som žial prišiel o ten účet že sa nan nedostanem. Vravite si že možem ešte cez mail si poslat heslo, ano mozem ale jelikoz som ten účet zakladal ako jednorázovku, tak som tam dal random mail, ktorý som odvtedy nepoužil preto ani naň neviem heslo.

To by bolo asi tak všetko čo by som chcel napísať, samozrejme ak som niečo zabudol tak rád odpoviem na otázku a ako je v prvej časti uvedené, ďakujem za každé pro aj proti :)

E: Ešte by som poprosil, tých čo mi dávajú pro alebo proti, napíšte i dôvod, lebo takto proti lebo si domyslí každý alebo pro len tak žial z toho nič ostatní nevyčítajú. Keď nie kvôli mne ale aspoň kvôli svojím kolegom to urobte. :)

E1: Podotýkam, že sa v tomto threade dištancujem od palčekovania, teda keď je nejaký dole/hore tak odomňa urcite nie.

wowz0r
01-06-17, 20:17
PROTI

např.
"Mám plán, ktorý by som rád uskutočnil čo sa týka banov ale o ňom sa dozviete iba v prípade, že tie práva dostanem."

dále historie banů, provokací, vysírání atd.

Britny
01-06-17, 20:19
Asi mi nějak chybí ten tvůj starý acc, kde si to byl prostě ty aka bykoz.. Nevím jak ostatní, ale v poslední době sis tu svými názory udělal dost odpůrců což víš moc dobře, protože ne všem se líbí když o nich píše někdo třeba pravdu.. Pamatuju si tě jako "detektiva" hledal si špínu na jiné uchazeče o práva :D a pro kotelnu si toho dost zarobil, ačkoliv se mi občas nelíbily tvé praktiky co se týče banování ohledně JB - což sám víš a bylo to už vyjasněno. Budeš se muset ale smířit s faktem, že ti budou dávat proti admini, co jsou tu kratší dobu než ty, sad sad sad..

Já s tebou rozhodně žádný problém nemám, na aimu každá pomoc je vítána a ještě je to takové + že si tu už byl dlouho adminem. Takže za mě PROč ne :happy:

_AnGeL_
01-06-17, 20:39
Je potreba brať do úvahy tvoje správanie, ale zas na druhú stranu si toho pre kotelnu dosť spravil. Ja som PRO. Aj keď by som tu rád na teba napísal nejaký hate, ale dnes ten deň asi nenastane.

eriew
01-06-17, 20:53
Rád by som niečo napísal:
Kedže pán Wowzor nemá ani trošku trpezlivosť na prekvapenia tak žial asi budem musiet výjsť s pravdou von. Nechcel som Vás tým zaťažovať, lebo keď práva nedostanem tak je to jedno aký plán to je. Plán čo chcem uskutočniť je dávať cheaterom s novým CSkom šancu, ale iba s novým. Prečo? Lebo dostať cheatera s novým CSkom je velmi jednoduche ale hlavne časovo to zaberá ani nie 3 sekundy. A keď si dojde po UB tak mu je povedané nech si kupi steam. Preto by som chcel týmto ludom dať ešte tú jednu šancu, lebo ak zapne znova tak stačia 3 sekundy a má znova ban že. A zároveň sa dá týchto ľudí čo dostali UBčka kontrolovať aby nemali to UB viac krát, tým, že ban nezmažem ale iba odbanujem.
Historia banov: mam len to čo som napísal a to sú bany za to, že sila čísel bola silnejšia. Inak som tu nikdy neporušil žiadne pravidlo.
Ale i tak ďakujem za názor za proti. Taktiež dakujem aj za pro a k angelovi, moje spravanie na servery a tu je rozdiel, aspoň myslím, chatlog si nevidím a mám slabú pamäť na toto. Ludia čo sú na servery nervozny majú priemne vystupovanie tu a naopak. Ale berem, budem sa snažiť si dávať odstup a aspoň trocha si tú servítku pred ústa dávať.

E:

Ahoj,prečo dávať niekomu unban kto porušil pravidlá nedáva mi to zmyseľ je to blbosť. Keď niekto cheatuje tak nech je zato potrestaný a nie dávať mu tu šance hrať znova s cheatmi. Ľudia si chcú normálne zahrať a príde cheater ktorý im kazí hru. Ony si tie cheaty stiahli keby ich nemali ban by nedostali. Mali si to uvedomiť vtedy keď to sťahovali. K žiadosti sa ti vyjadrovať nebudem keďže ťa nepoznám. Chcel som len poukázať na príspevok vyššie.

Za svoju ak to možem nazvat karierou tak karieru som dal neskutočne vela banov. Vela krat tí ludia dokázali prisahať na matku len aby dostali UB za svoju blbosť. A taktiež jeden z dovodov prečo sa UB za cheating nedava je to, že tým že ho admin točil tak musel do neho vynaložit urcity pocet minut ktore mu nikto nevráti. Tym že je tu tento systemik, tak praca na par minut je za par sekund hotová, preto mne napriklad to robit problem nebude ked mu dam UB, lebo viem, že ked ho znova niekto načape s cheatmi tak ten typek je nepoucitelny a na serveri zbytocny, ale su aj ludia ktorí pochopia že urobili blbosť a už nezapnú. Zároveň je to výstražní signál tomu, že cheaty pred adminom neskryje. Je to iba moja predstava v hlave ako som napísal, ak tie prava nedostanem tak je jedno či ju mám alebo nie. Ja nechcem aby to praktikovali všetci, niekto má výhrady, iný to uvítajú. Tak isto ako niekto banuje bugovanie na JB napr. tak mne to nepríde vec, za ktoru by mal byt potrestany clovek ( samozrejme myslím prejdenie stropom, nie bugnutie zbrane )

E: Máš pravdu aj ty a chápem tvoje myslenie, ale žial v tomto sa asi nezhodneme, ty máš na to názor, ja odlišný. No nevadí, o tom sa dá ešte potom podiskutovať. Ale teraz by som rád nejaké názory pro alebo proti.

F4Ke :-**
01-06-17, 21:30
Ahoj,prečo dávať niekomu unban kto porušil pravidlá nedáva mi to zmyseľ je to blbosť. Keď niekto cheatuje tak nech je zato potrestaný a nie dávať mu tu šance hrať znova s cheatmi. Ľudia si chcú normálne zahrať a príde cheater ktorý im kazí hru. Ony si tie cheaty stiahli keby ich nemali ban by nedostali. Mali si to uvedomiť vtedy keď to sťahovali. K žiadosti sa ti vyjadrovať nebudem keďže ťa nepoznám. Chcel som len poukázať na príspevok vyššie.


E:
Máš pravdu, že to je otázka pár sekund lenže prejde nejaký čas pokým zistíš, že je znova zapatý a dovtedy ako to zistiš kazí hru ostatným hráčom. Myslím si, že aj taký čo prisahajú na svoju matku tak klamú pretože vieš ako to je cez internet. Poviem ti príklad stretol som sa stým na rôznych hrách, že hráči ti sľubujú, že keď im požičiaš "nejakú vec" tak za chvílu ti to vrátia z 80 % klamú. Tak ako vieš, že neklamú aj pri csku. Proste keď zapol a chce ďalej hrať tak nech si kúpi originálnu hru aspoň si ju bude viac vážiť. Ps:Tých pár euro čo stojí to csko ho nemôže zabiť.

Nakladana Okurka
05-06-17, 23:59
Martina znam uz dlouho. Pro spoustu lidí je to konfliktní člověk, protože je upřímnej. Je jedno jestli se baví s playerem nebo s adminem, co si myslí řekne a proto ho spousta lidí nemůže vystát. Podle mě se kdysi unáhlil a kdyby nemel svoji hrdost tak má práva dodnes. Ani nevím jestli je potřeba se zabývat minulostí, všichni víme, že cheaty rozezná.
Jeho konflikty ohledně IP adresy v nicku atd. (Některé bany) jsou cílené a z 90% chtěl upozornit, že něco funguje špatně z těch 10% chtěl ostatní nasrat.
Nejsem pro ani proti, abych zase nedostal seřváno, že jsem jb atmyn, takže jen říkám, že tento chalan je osvědčený a vhodný kandidát.

pweredbytvaroh
06-06-17, 20:09
jsem pro

e. pro, protoze flame

Koprakek
06-06-17, 20:11
Také jsem pro.

E: Bývalý admin, se kterým jsem nikdy problém neměl. - Důvod mého pro.

Burak1
06-06-17, 21:19
Také jsem pro.

E: Bývalý admin, se kterým jsem nikdy problém neměl. - Důvod mého pro.

eriew
10-06-17, 14:24
Ďakujem za tie pro čo som dostal ale i tak musím vytknúť že by sa hodilo aj na pro niečo napísať. Nechcem byť egoista alebo nejaký nevdačník ale keď už proti musí byť odôvodnené tak by sa hodilo odôvodniť aj pro. Pomohlo by to ľuďom urobiť si názor a zároveň by sa dalo poopraviť chybičky vo výrokoch o danom cloveku.
PS: Písané z mobilu, teda možno mi autocorrect opravil​ na slovo čo som napísať nechcel.

Samco
11-06-17, 22:10
Teraz už si presne nespomínam ako to bolo pri položení tvojich práv. Každopádne viem, že vážna vec to nebola a vykonal si tu kedysi veľký kus roboty. Si typ človeka - čo na srdci to na jazyku. Je to ale v rámci normy.
Nevidím preto dôvod aby ti práva neboli navrátené.

PRO

E: Áno, už sme si to vydiskutovali a presne som si spomenul o čo išlo.

Idea
11-06-17, 23:48
Pre adminov: http://csko.cz/forum/showthread.php?43836-Anketa

Pre adminov aj plebs: http://csko.cz/forum/showthread.php?43792-Karadak-(z%E1kaz-k-CT)-gt-because

PRO

DiEAcE
12-06-17, 01:33
Tady Martina poznam z kotelny od r. 2012 a neni to konfliktni clovek, byt uz si rad obcas uvedomele zahraval s rozpacitymi nazory adminu, zda-li vlastne porusil zdejsi pravidla, nebo ne.

Za me mu davam urcite Pro, neni to zadny sokol, co ted vysel zakladku a ma to v hlave v poradku.

Pokud se trochu uvedomime, tak zde schazi sila takovych adminu a vzhledem k tomu, ze se tu berou takove individua, jako jsou napr. Operaci, tak nevidim jediny duvod, proc mu ty prava nedat.

eriew
12-06-17, 08:39
...
Samčovi som to pripomenul, takže to nebolo treba, povedal som mu o tom tak ako to je v tých 2 témach čo si hodil.
Vec za ktorú som vtedy dal ban, je vec, ktorá sa o 12 hodín neskor banuje bežne. Neberem ohľady na čas, pre mňa pravidlá platia 24 hodín denne 7 dní v týždni. A to som aj písal v žiadosti, že som dosť arogantný keď sa jedná o ban ktorý je pravidlami podložený. Ale samozrejme keď dám ban za wallhack a vy mi poviete ne to neni wallhack tak samozrejme sa ospravedlnujem a okamžite ban ruším. Keďže to veľa ludí naštvalo a ešte dokonca ľudí čo sú veľmi aktívny ale iba v písaní tuto na forku tak som dal šancu slobodnej voľby v AFku. Pre mňa bola smola že i keď som tam mal 3 násobok ludi čo chceli aby som tie práva stále mal tak šéf tam zaškrtol, že nech o tie práva prídem (čo je slovo viac ako tuto ostatných - bez urážky) tak som tie práva položil. Taktiež som si okamžite zobral aj developerske práva na TSku. A teraz si na JB nežiadam, tam má každý svoje pravidlá evidentne, že sa tam banuje útek zo servera keď to niekomu proste padne atď.

A die dakujem ti za tvoje pro. Idea aj tebe by som podakoval ale žial zatial tam proti ani pro neni.

LeBaux
12-06-17, 14:49
Z toho čo tu je napísané som pochopil, že because je extra pyšný na to, že je arogantný. Takých adminov tu nie je treba (už je nás tu dosť). Na kotelni je najdôležitejšia vlastnosť pre admina tolerancia a trpezlivosť... Keby banujem striktne podla pravidiel, tak napríklad D2 by bol za 15 minút prázdny. Plus mi vadia tie dve tváre - tuto v žiadosti pokorný človek, ale keď mal práva choval sa k hráčom jak fašista. Na druhú stranu si myslím, že toto bude taký ten typ človeka čo bude flejmiť v každom topicu, takže pokiaľ chcete pridať extra benzín do flame wars, bude to dobrá voľba.

Nakladana Okurka
12-06-17, 16:05
Z toho čo tu je napísané som pochopil, že because je extra pyšný na to, že je arogantný. Takých adminov tu nie je treba (už je nás tu dosť). Na kotelni je najdôležitejšia vlastnosť pre admina tolerancia a trpezlivosť... Keby banujem striktne podla pravidiel, tak napríklad D2 by bol za 15 minút prázdny. Plus mi vadia tie dve tváre - tuto v žiadosti pokorný človek, ale keď mal práva choval sa k hráčom jak fašista. Na druhú stranu si myslím, že toto bude taký ten typ človeka čo bude flejmiť v každom topicu, takže pokiaľ chcete pridať extra benzín do flame wars, bude to dobrá voľba.

Napsal jsi o tom jak moc ti bude vadit, že nekdo bude v topicách psat upřímně jak to vidí. To, že tu rozdal už stovky banu za cheaty jsi pro jistotu přehlédl.
Podle mě je nejdulezitejsi vlastnosti admina rozeznani cheatu, ale jestli jsi nad to nadřadil to, že by se někdo mohl případně v budoucnu dotknout něčího (nejen tvého) ega, tak to gj.

eriew
12-06-17, 16:36
Na jednej strane som rád za to proti, dakujem ti za to, na druhej strane sa musím trocha obrániť. Hovoríš mi o diktátorskom, fašistickom a neviem akom správaní, pri tom som v živote ani mapu nezmenil ako sa mi chcelo, vždy som dal vote a keď už tam bolo ano tak som spustil rockthevote cez amx menu, teda tam bol vyber máp aké si hrači nominovali zatial čo to sa o niektorých adminoch (aj tebe) povedať nedalo, čo si dojdu a hned si hodia mapu podla svojho vyberu bez toho že by hocičo povedali, že by vobec dali amx_vote. Keď tak myslím, že to ešte v chatlogu je, lebo to bolo tak do 2-3 týždnov. Je to banalita ale ide o ten princíp, že len tak zmeniť mapu na to čo ty chceš a potom prísť do žiadosti o práva povedať, že ja by som si robil s právami čo chcem a nutil by som napríklad ľudí hrať to co chcem je trocha blbosť. Teraz mi stavím sa že budete vyčítať, že som išiel trocha do agresívnejšej polohy ale zase nebudem tu čítať niečo ohľadom zneužívania práv od ľudí čo to bežne robia, to zase po mne nechcite.
Nedošiel som sem kydať na niekoho, preto poprosím aby sa tu nestal z toho flejm, len som si povedal názor takže ďalej sa k tejto téme vyjadrovať už nebudem.

Toleranciu myslím, že mám dosť vysokú, tolerujem každého do určitej medzi, hráčom na serveroch nič nepíšem (sám od seba) ani nenadávam na plant atď., jedine v obrane ale to tiež v 99% napíšem: "neotravuj" a potom ho už ignorujem. trpezlivost mám tak tiež, keďže veľa krát točím hráča dokým nemám isté časy. To čo ostatným na ban stačí tak mne veľa krat nestačí, preto to točím aj ďalšie 4 kolá. Ak myslíš že som banoval ľudí za to, že stáli na mieste 10 sekund tak žial musím ta sklamať. To tvoje "striktné" dodržiavanie pravidiel je u mna iba to, že nehladím na čas keď dávam ban. To znamená, že dám týpkovi ban dajme tomu za nadávky aj o 3tej ráno, proste to čo by každý bežne zabanoval o 15:00 tak ja to banujem aj o 3:00. A ak to je zle tak prepáčte ale lepšie to nebude.

Čo sa týka mojho "flejmovania" tak stojím si za názorom, nie za človekom. To znamená, že ak napíše týpek dneska blbost tak jasné, že mi príde ten názor blbosť, ale ak zajtra napíše niečo na čo mám podobný názor, tak ten názor veľmi rád podporím.
E: Neviem či si to čítal ale napísal som taktiež že sa pokúsim držať stranou čo sa týka nejakého písania na forku. :)

E1: Nedá mi to ešte musím napísať niečo k tým "dvom" tváram. Keď si kukneš moju prvú žiadosť tak to bola taká istá žiadosť ako táto, pokorná (možno iba trocha som nevedel rozlíšiť čo po mne ludia chcú vtedy), teda viem napísať slušne aj neslušne a viem kde to použiť. Ak je niekto neustály dement a furt píše hovadiny, alebo furt dostáva bany za to isté tak tam žial slušnosť nepomože. Ale keď dojde niekto u koho to vidím, že je slušný tak prečo mám byť k nemu hulvát?

Hapalicek
18-06-17, 21:57
Brý večer,

Pod nátlakem a výhružkami ze strany jednoho nejmenovaného Maďara se prej musím také vyjádřit.

Frajer toho udělal pro kotelnu celkem ranec, s jeho chováním a vyjadřováním jsem nikdy problém neměl.

Nevim kolik je teďkon aktivních adminů na AIMu, ale určitě se jim hodí pomoc od někoho zkušeného(Pokud teda nehraje CSko stejně jako LoLko)

Sice celkem nesouhlasím s názorem o banování a unbanech uvedeném v žádosti, ale to už je čistě tvoje věc.

Já jsem PRO

Kratos
30-06-17, 16:29
Je skúsený, aktívny, hlási, každá pomoc na aim sa hodí. Ja som Pro.

Chemo
13-07-17, 05:46
Popravde, nedočítal som ani jeden príspevok dokonca. Som určite Za, s becausom som nikdy nemal problém a stále som sa s ním zhodol v názoroch. Nikdy nechcel zle, aspoň ja som to tak vnímal. Takže som za global práva (ako aj mal global)...

eriew
14-07-17, 11:58
Ďakujem všetkým 3 za ich názory.
Len poopravím chemistryho: Nemal som global, mal som AIM, JB, Knife. Ale teraz žiadam len na aim.

kono159
16-07-17, 11:11
je to vajcak, namiesto toho aby sa ucil hra dotu, som za aby dostal tie prava, aspon nieco uzitocne bude robit :D

eriew
17-07-17, 11:43
je to vajcak, namiesto toho aby sa ucil hra dotu, som za aby dostal tie prava, aspon nieco uzitocne bude robit :D

https://hydra-media.cursecdn.com/dota2.gamepedia.com/4/42/Visa_thanks_03.mp3

Gregyy
08-08-17, 16:06
Jsem určitě PRO
Práva měl a nebyl žádný problém. Ať už na Aim, nebo + jb, kde nějaký čas tráví a hlásí mi často.
Jako admin tady udělal už práce hodně, tak proč v tom nepokračovat.

eriew
08-08-17, 22:12
Jsem určitě PRO
Práva měl a nebyl žádný problém. Ať už na Aim, nebo + jb, kde nějaký čas tráví a hlásí mi často.
Jako admin tady udělal už práce hodně, tak proč v tom nepokračovat.

https://dota2.gamepedia.com/media/dota2.gamepedia.com/c/cd/Wisp_Thanks.mp3
alebo inak povedané:
https://dota2.gamepedia.com/media/dota2.gamepedia.com/d/d0/Invo_thanks_03.mp3

Indian0
08-08-17, 23:47
Bol a myslím, že aj bude prínos. Čo na srdci, to na jazyku. (hoci niekedy to treba podať jemnejšie) A zíde sa admin, ktorý bude rozumieť aj maďarskej komunite tu na Kotelni. :yay: Máš moje ZA
PS: Because > Gambit

eriew
02-09-17, 18:32
Dobrý deň
Chcel by som požiadať o nejaké vyjadrenia ešte alebo rovno o verdikt ak by mohol byť. Predsa len je to tu už 3 mesiace, mám poňatie o tom že sú tu ľudia, ktorí čakajú dlhšie, ale predsa len dovod prečo som žiadal bol hlavne aby som pomohol počas prázdnin (to ale neznamená, že o práva záujem nemám) a bol som tu už nejaký čas admin, to znamená, že 94% o mne už viete. Samozrejme som stále pripravený odpovedať na všetko čo mi naservírujete.

Za prečítanie ďakujem.

a Indiano: https://dota2.gamepedia.com/media/dota2.gamepedia.com/c/c4/Odest_thanks_02.mp3

hanba mi
15-09-17, 21:24
Pretoze nie je "diplomatico" nemoze byt opat admin???
u mna HEJ...Pepo to aj tak isto rozhodne tak, ako sa patri.

Giussepe
16-09-17, 12:55
Většina stížností a problémů spjatých s tebou bylo JB. Pokud se dobře pamatuju, tak na AIMu s tebou žádné problémy nebyly.

Jsem jeden z adminů, co k tobě měli největší výhrady a při hlasování jsem bez přemýšlení hlasoval pro sebrání práv. Nicméně, i když ti stále plně nevěřím, tak i přes to všechno jsem pro, ale pouze pod podmínkou, že máš navždy zapovězeny práva na jailbreak.

eriew
23-09-17, 22:45
Dobrý deň, vidím že sa další dvaja nabrali a moja žiadosť furt trčí, zatial čo tu je zatial najdlhsie (ak nepočítam toho bastra, ktorý si ju dosral). Prepáčte mi moju trúfalosť ale pokial som nepresvedčil Vás doteraz, že tie práva mám šancu dostať, tak pochybujem že to bude potom lepšie (pre menej chápavých: štátnice, bakalarka, operácia nohy, niekolko skusok, aktivita pojde o 85% dole). Čo som sa tak dozvedel, dovod prečo to tu ešte trčí je ten, že som bol obvinený z prezerania AFka cez adminov účet (ako som sa dozvedel tak už teraz bývaleho admina, kedže stratil práva). Dozvedel som sa že jeho IP sa zhodovala s mojou. Ako urobil som nejaké veci ale toto nie, toto proste som neurobil. Na unihocovu úroveň som sa neznížil, taktiež som si s tým adminom nič ohladom forka nikdy nepísal. Kludne by som dal za to obe ruky do ohňa, že som si cez burtonov účet nikdy nič nepozrel, ba čo viac nikdy som na ňom ani nebol. To čo som vedel z AFka, nebolo kvoli tomu že by som si tie vaše blbosti tam čítal, povedčine mi to nejaký admin zrekapituloval do 2-3 viet, nič viac som ani nepotreboval vedieť. Iba čo sa rieši, kto sa vyjadril, ako sa vyjadril (kladne/záporne) a to je všetko. Stačilo sa len spýtať, buď som sa dozvedel čo som chcel alebo mi ten človek povedal, toto ti nepoviem a mne to bolo dalej jedno. Viac ako toto obvinenie ma sere to, že Burton kvoli tomu prišiel o práva, zatial čo absolútne nič neurobil. Čo sa týka tej totožnej IP adresy, viem to vysvetliť ale iba v prípade ak nejaké predpoklady budú správne, inak som ani nevedel že s ním vobec mám ip spoločnú. Preto to ani neni v prvom poste, lebo som nevedel, že vobec z toho som bol obvinený a že to schytal jeden z najlepších adminov čo tam boli.

btw: ďakujem za tie pro ale nedá mi a musím povedať, že za to čo som na JB spravil sa ospravedlnovat nemienim, taktiež ti nemožem slúbiť to čo tam píšeš, banoval som to čo sa bežne banuje o 11 doobeda alebo o 3 poobede. Bol to party mod, niektorí to videli tak, že ulohou je zabaviť tečka, čo nemam nič proti tomu, ale ja som to videl tak, že taktiež má simon simonovať, nedávať len tak VD a potom ich zabíjať, nenadržovať keď sa nejaký človek stane hladaným, a nedostane kill zatial čo nejaký druhý randomák ten kill dostane, alebo keď týpek nemá ani mikrák len napíše máte party, taktiež ulohou tečiek bolo robit vzburu a keď ju niekto urobil, na dalsie kolo dostal automaticky kill. Pre mna proste pravidlá platia 24 hodín denne ale to už som písal v prvom poste + 90% čo som takto zabanoval, dostalo potom ban od admina nezavisle na mne za to isté za čo som zabanoval ja ako je napr. daxer, sexypsycho atd.,. Je to už mimo misu, predsa len si žiadam niekde inde.

E: Kedže som pre "vybranú časť uživateľov" nedočkavé hovado tak to napíšem tie prvé vety inak: Podla mojho názoru nemá zmysel aby táto žiadosť bola zbytočne dlho otvorená, ked viem že sa mi tu budú kopit proti kvoli aktivite, ktorá mi určite klesne z dovodov vyššie uvedených. Nič nové sa podla mna už nedozviete, staré viete, čím dlhšie tu bude tá žiadosť, tým budem menším prínosom pre kotelnu. Čí už bude verdikt záporný alebo kladný akceptujem ho.

Indian0
08-12-17, 19:14
Máš ešte záujem o práva? Tvoja aktivita nie že je slabá, ale nulová. Neaktívnych adminov je tu dosť :)

Troppe
23-12-17, 14:58
Nulová aktivita, proti.

Samco
25-12-17, 16:36
Udelenie práv momentálne nemá zmysel, z dôvodu nulovej aktivity.

eriew
15-02-18, 12:32
Tak ako nehnevajte sa na mňa, ale keď som videl že týpci čo si žiadali 2 mesiace po mne mali práva do 2 týždnov tak to trocha oslabí ducha. Nepríde mi to vobec fér. Taktiež keď som si žiadal o práva a cez prázdniny som hlásil cez ! a došli admini, ktorých som v láske nemal ani oni mna ale sem mi neprišli napísať pro lebo som nebol ich kamík a nemohli napísať proti lebo na to nemali argument. To ma ale nesralo lebo i tak je zbytočné pro/proti ktoré som tu dostal, kedže hlavné slovo má naborár, ktorý tu bol 500x ale nemohol sem napísať proti nesplnaš podmienky ba čo viac už to musia normálne písať moderátori. To už by mohli rovno aj moderátori naberať, pepovi by sa uľahčila práca. Ja som ochotný mať aktivitu aj mám o práva stále záujem aj keď nehrám mesiac/2 (obrazne povedané) csko ale furt si kukám forum. Svoje som si odohral aj povedal, ak chcete dať proti kvoli aktivite tak brániť vám nemožem ale musíte sa pozreť aj z tej strany, že čo by ste robili na mojom mieste. Ak tie práva dostanem nebudem neaktívny i keď mám školské povinnosti (minulý semester to bolo nemožné byť aktivny z dovodu zasúpaných 12 predmetov na jeden semester), to som nebol ani pred tým ako som sa ich vzdal, vtedy ma to tiež nebavilo chvilkovo ale chodil som aspon na hlasenia. Ľudí to prestane ešte aj baviť po tom ako tam pobehuje ten týpek čo ho nedokáže nikto zabanovať a keď volám aby prišiel niekto mu dať slaye a hrať tak tieto hlásenia sú zanedbané, lebo nie každého baví chodiť kvoli tardovi na server.
A troppe: Som rád, že v časoch keď som bol aktívny si sral na túto žiadosť ale ako náhle som prestal byť tak si sem zašúpal proti kvoli aktivite. To už si sem písať nemusel ale i tak ďakujem za to.

Ďakujem za dočítanie. Poprosil by som aby ďalší príspevok bol verdikt je mi jedno aký. Lebo nehnevajte sa ale tato žiadosť je otvorená viac ako pol roka. To už si možem rovno založiť ďalšiu.

Zaooo
15-02-18, 12:57
Já tě na serveru občas potkám. Ale jestli hraješ CSko jen kvůli právům, tak je to smutné

wowz0r
15-02-18, 13:51
Pokud máš vyšší IQ než kapusta, měla by ti absence finálního rozhodnutí napovědět, jak na tom jsi.

E: 8,5 měsíce and counting, to je hádám nový rekord. cg

Burak1
14-04-18, 22:36
Proti.

Důvod: Nízká aktivita, proti od spousty adminů.

Britny
16-04-18, 00:27
Nevím zda má stále zájem o práva, jaká je jeho aktivita po těch xxxxx měsících, ale s tímto rozhodnutím určitě nesouhlasím. Dostal pro od dost adminů, jen byl problém s čekací lhůtou a kdyby nábor probíhal, jak ted, určitě by je dostal.

Práva si nechal odebrat z důvodu JB, o který ani zájem nemá/neměl.. A teoreticky před těmi x lety co se to stalo, si je ani odebírat nemusel kompletně + měl globala.

Po těch x měsíců čekání se nedivím, že se jeho aktivita snížila, ale jak říkám, dala bych mu šanci (pokud má zájem)..