PDA

Zobrazit normální verzi : Nová mapa pro server Classic ??



Whopper
29-06-17, 11:53
Nazdar, :cool:

Nebyla by přidána mapa de_cache (Tedy mapa z CS:GO)
http://gamebanana.com/maps/download/187626

díky :happy:

wowz0r
21-07-17, 13:12
Osobně bych byl pro zařazení, ale nejsem si jist, jestli na Classic. Přece jen to není klasická mapa, na druhou stranu většina hráčů hrajících dnes 1.6 hraje i GO, tudíž je to pro ně "klasická" mapa. Možná bych to tam na zkoušku dal.

Grakon2702
21-07-17, 13:17
Na internetu je spoustu klasických csgo map předělaných do cs 1.6 verze. Mám sice takové tušení, že to není předělané ručně (mappeři ví, o čem mluvím) a pro hráče by to znamenalo bugy a možná menší fps, ale napadla mě jedna věc. Co takhle udělat server s názvem "csgo classic", kde by se hrály mapy z csgo, ale nastavení by bylo jako na classicu 1.6?

T60
11-02-18, 14:32
to by byla rozhodně lepší volba, než tlačit CSGO mapy na CS16 classic server - cache spoustu lidí nechce hrát, takže se třeba odpojují atd., no a když je potřebných 15 hlasů z 20ti pro spustění hlasování, dost často chybí jen několik halsů pro změnu mapy ... za mě tam tahle mapa ROZHODNĚ NEPATŘÍ a bylo by lepší ji dát na jiný server, classic je přece server s klasikami cs1.6 a ne klasikami z jiných her

no a k těm fps - na T spawnu mám okolo 20 fps, což rozhodně není dobře zpracovaná mapa - v jiných mapách mívám fps 50 - 60 (s maximem nastaveným na 60)

mrkuba
06-03-18, 10:29
Chlapci, ten cache na clasic opravdu nepatří. I kamoši říkají že tam spíše čekali mapy jako aztec a dust, které tam chybí a byl bych pro zařazení do rotace. Všichni jsme oldschool players. Verim ze 1.6 hraje spoustu starých hráčů co to hrali jako pubertaci a ted si to večer zapnou po práci. Prosím o zařazení map de dust a de aztec. Doufám že se zde někdo z vedení vyjádří jaký je na to názor. Jinak, díky za server který dnes ještě běží a chodí tam hráči :)

piju_RUM
06-03-18, 16:24
Cache na classic? To jako vážně? Ta mapa patří do GO a ne do 1.6ky a i v GO se jí já osobně vyhýbám takže nechápu co by měla dělat na classic serveru....

Pelargos
06-03-18, 16:43
Parkrat som tu mapu zazil (css_cache) a prave naopak server bol plny a dost hracov ju oblubuje, urcite by som ju nedaval prec. Co sa tyka aztec alebo dust1 osobne by mi nevadilo keby sa pridali ale kazdy chce nieco ine, takze moc by som neexperimentoval. Kto chce hrat aztec alebo dust1, kludne moze zvolit OldSchool alebo Mega Pub server, ktore patria medzi najstarsie a obsahuju aj tieto mapy.