PDA

Zobrazit normální verzi : Furien - žádost o práva



F4Ke :-**
11-09-17, 15:44
Ahoj,
touto žiadosťou by som chcel požiadať o vrátenie práv na furien sekciu.
V mojej predchádzajúcej žiadosti o práva nájdete všetko potrebné o mne. http://csko.cz/forum/showthread.php?53585-Furien-PRIJAT%DD
Práva mi boli odobraté z dôvodu vac banu na steame. Veľa ľuďom som už vysvetľoval, ako to bolo (kto ešte nevie, tak mi napíšte buď na
steame alebo na fórum). Viem, že od odobratia práv ešte neubehlo pól roka a budete sa ma pýtať,
že prečo som požiadal tak skoro. Odpoveď je tá, že určite tu táto žiadosť bude niekoľko mesiacov.
Rád by som sa opäť vrátil do admin teamu a znovu pomáhal ako kedysi. Viem, že mám malú šancu sa vrátiť, ale chcem to aspoň skúsiť.
Za každý názor vám budem vďačný.

Steam ID: STEAM_0:0:210470514
Steam profil: http://steamcommunity.com/profiles/76561198381206756/

wowz0r
11-09-17, 17:08
http://csko.cz/forum/showthread.php?57368-cipko-fake-VAC&p=453265&viewfull=1#post453265

DiEAcE
11-09-17, 18:42
Je asi zbytecne vypisovat duvody, ale svoji sanci si uz promrhal.

F4Ke :-**
12-09-17, 19:29
DiEAcE ďakujem za tvoj názor. Chcem sa len spýtať, že aké dôvody okrem VAC banu ? :/
Myslím si, že moju úlohu admina som si plnil na 100%.

wowz0r
12-09-17, 19:59
Co to je za módu, že si furt žádá o práva někdo s VACem a ještě mu lidi dávají pro?

NE!

F4Ke :-**
12-09-17, 20:23
Wowzor je to tvoj názor keby nemal rezervovaný server VAC ochranu (to som bohužiaľ nevedel, že tam je VAC ochrana) tak by som žiaden VAC ban nemal.

wowz0r
12-09-17, 20:27
Wowzor je to tvoj názor keby nemal rezervovaný server VAC ochranu (to som bohužiaľ nevedel, že tam je VAC ochrana) tak by som žiaden VAC ban nemal.

přepíšu to tak, aby tomu rozuměl každý...

Wowzor je to tvoj názor keby na tom serveru nebyl admin (to som bohužial nevedel, že tam admin je) tak by som žiaden ban nedostal.

F4Ke :-**
12-09-17, 20:43
Tak mi prosím vysvetli čo by som z toho mal keby som cheatoval ? Keby chcem cheatovať nechodil by som na steam nemyslíš ? Keby chcem byť cheater, tak by som tam mohol behať celý deň pretože mám dynamickú ip adresu, ale bohužiaľ nie som cheater a nikdy som ani nebol nepotrebujem si stým dosahovať ego na servery :). A prečo by som si práve sťahoval radar hack na furien keď sa tam radar dá kúpiť?
A pár adminov ti tu dosvedčí, že som na rezerv chodil s cheatmi skúšať veci.

wowz0r
12-09-17, 20:48
VAC ban = VAC ban. Je mi u recta, kdes k němu přišel.

_AnGeL_
13-09-17, 11:07
1. otázka: Prečo si si stiahol cheaty na steam?
2. otázka: Vedel si, že za to dostaneš VAC?
3. otázka: Naplnilo ťa to nejakou radosťou?

Inak som PROTI. Len by ma zaujímali odpovede na tie otázky.

Hapalicek
13-09-17, 11:24
Zdar,

Byl jsem PRO odebrání práv a jsem rozhodně PROTI abys je dostal zpátky.

pweredbytvaroh
13-09-17, 11:47
proti

F4Ke :-**
13-09-17, 14:40
Ďakujem za vyjadrenia a Angel tu máš odpovede.
1.- Nestiahol som ich na steam ale na plochu nedal som to do žiadneho súboru.
2.- Ja osobne som nevedel, že na rezerve môžem dostať VAC ban. Dozvedel som sa to až keď som ten VAC ban na tom rezerve dostal.
3.- Tejto otázke som trošku nepochopil. Nudil som sa tak som chcel natočiť video na rezerve bol som tam sám. A vyhodilo mi error takže z toho natáčania nič nebolo pretože to nefungovalo.

Unnmend
17-09-17, 22:12
Čau, škoda toho VAC banu, bola to tvoja blbosť že si išiel na steame skúšať hacky na rezerv (alebo kde si k nemu prišiel to je úplne jedno).Neviem či bol dobý nápad žiadať o navrátenie práv tak skoro, kedže ten vac ban je ešte pomerne čerstvý. To máš ako keby tu máš permu , proste si počkáš ešte dlhú dobu.

F4Ke :-**
20-09-17, 15:25
ahoj,
ďakujem za tvoj názor a viem, že to bola moja blbosť čo už no :/

FizzyBubble
20-09-17, 21:28
Ahoj,prečo dávať niekomu práva kto porušil pravidlá nedáva mi to zmyseľ je to blbosť. Keď niekto cheatuje tak nech je zato potrestaný a nie dávať mu tu šance hrať znova s cheatmi. Ľudia si chcú normálne zahrať a príde cheater ktorý im kazí hru. Ony si tie cheaty stiahli keby ich nemali ban by nedostali. Mali si to uvedomiť vtedy keď to sťahovali. K žiadosti sa ti vyjadrovať nebudem keďže ťa nepoznám. Chcel som len poukázať na príspevok vyššie.

F4Ke :-**
21-09-17, 16:06
Čau bublina je v tom jeden rozdiel. Žiadnemu hráčovi som nekazil hru s cheatmi. Pretože si myslím, že je dosť veľký rozdiel cheatovať na servery a cheatovať niekde na rezerve kde si sám. Tam nekazíš hru nikomu.

Jeremy
23-11-17, 11:48
Ahoj, som Proti. Viem, že si si robotu robil dobre okrem kradnutia mojich banov... :D ale druhú šancu ti tu už nikto nedá a ako vidíš nikoho nezaujíma kde to bolo. Proste si to nemal spraviť. Ako napísal DiEAcE, svoju šancu si si presral.

Burak1
06-03-18, 16:00
Já osobně proti tobě nic nemám, každopádně spousta adminů by tě zpět jako admina určitě nechtělo, na základě tohoto admin nemůžeš být a tím pádem ti musím dát proti.

F4Ke :-**
06-03-18, 16:08
Ďakujem Burak

Burak1
14-04-18, 22:33
Proti.

Důvod: Velké množství proti od adminů, nedávný vac při adminování.