PDA

Zobrazit normální verzi : AIM - žádost o práva - PŘIJATÝ



Bager258
25-09-17, 14:18
Dobrý deň, zdravým všetkých ktorí to čítajú :)

Chcel by som požiadať o práva na AIM sekciou. Väčšinou hrávam DM FFA,D2 only a ak sú hráči tak War3FT. Poslednou dobou som začal znovu aktívne hrať po dlhšej pauze.
Niektorí ma poznáte ale tí čo nie tak aby ste o mne niečo vedeli, volám sa Michal, mám 18 rokov a som z Trenčína. Študujem elektrotechniku, posledný ročník. Moje záľuby sú hranie PC hier a to najmä H1Z1: King of the Kill, CS 1.6. ... CS:GO vôbec nehrám. Taktiež rád čítam knihy, chodím von, počúvam hudbu a hrám futbal.
Na kotelne som už nejaký ten piatok takže viem ako to tu chodí a väčšina ma pozná.
Momentálne hlásim cheaterov in-game pomocou ! alebo /cheater. Vždy niekto prišiel a keď nie písal som na steam napr. Cardoxon, Samčo, Maaaja. Cheaterov hlásim pokiaľ ich vidím, vždy začnem točiť potom volám admina aby som to mal 100% isté že je zapatý. Hlásiť budem určite aj na forku keď nikto nepríde na server.
Moja aktivita začína byť vyššia takže sa nemusíte báť, že nebudem aktívny. Nie každý deň to bude 5/6 hodín ale každý deň budem hrať.

SID: STEAM_0:1:103063304
nick: baGEr | ;258

Chatlog nech to nehladáte - http://www.csko.cz/chatlog/show?from=27-08-2017&to=24-09-2017&server=1&nick=&sid=STEAM_0%3A1%3A103063304&ip=&text=&submit_=Hledat&do=findForm-submit (sem tam padne nejaká nadávka ale to asi od každého)...

Bany som tu nemal nikdy.

Ďakujem za prečítanie a na každú otázku rád odpoviem. :happy:

^SeaBi
25-09-17, 14:19
Nezačal si tady hrát včéra nebo nějak tak ?

Bager258
25-09-17, 14:23
Nezačal si tady hrát včéra nebo nějak tak ?

nie, začal som hrať koncom minulého mesiaca

E: DM FFA 29-08-2017 14:48:07 STEAM_0:1:103063304 178.41.14.250 baGEr | ;258 [pripojen]

^SeaBi
25-09-17, 14:34
Podle CHL si toho tady teda moc nenahrál za ten měsíc, na někoho kdo si žádá o prává je ta akitivta teda hodně chabá, nevím jak to máš s hlášením. Zatím jsem bez vyjádření, zlepši si aktivitu a ukaž nám něaký ty hlášení a dám ti pro.

e:pro

Maaaaaaaaaaja
25-09-17, 16:58
Ježíš, pořád dokola. Jednou udělal pár zbrklostí a furt se to bude hrotit. Nevidím problém mu dát práva. PRO

Indian0
25-09-17, 22:22
Podle CHL si toho tady teda moc nenahrál za ten měsíc, na někoho kdo si žádá o prává je ta akitivta teda hodně chabá, nevím jak to máš s hlášením. Zatím jsem bez vyjádření, zlepši si aktivitu a ukaž nám něaký ty hlášení a dám ti pro.
Som rovakého názoru :)

DiEAcE
25-09-17, 22:46
Proste Pro.

mirecc
25-09-17, 23:08
tak isto ak v minulej žiadosti, pro

SEDA EMINENCE
26-09-17, 06:44
Komentář asi netřeba, PRO

_AnGeL_
29-09-17, 20:43
Pro

Burak1
29-09-17, 22:26
Jak i minule, tak i teď, pro. Myslím, že nyní bys už nemusel být tak zbrklý.

pweredbytvaroh
30-09-17, 23:21
proti, medaile

e. medaili jsem dostal, menim na pro

Cardoxon
30-09-17, 23:23
proti, už 2 roky čekám na medaile a furt nic

E: medaile obdržena, hráče takových kvalit jen tak nenajdete, jsem pro

Chemo
03-10-17, 12:21
Určite som za to, aby sa ti práva VRÁTILI. Aj keď neviem, či tieto naše vyjadrenia budú mať nejakú váhu, a či táto žiadosť neskončí ako tá predošlá, keďže o tom nerozhodujeme my (admini), ale, žiaľ, niekto iný.

Del!k98
05-10-17, 17:28
PRo ako v minulej žiadosti

Britny
06-10-17, 19:49
Co sem tak pochopila, tak minulá žádost ti byla zamítnuta skrz nízkou aktivitu, nevím jak to máš ted, ale dost lidí tu xx měsíců čeká na práva a když ti nebyly dány, tak si to zle nesl, ale snad ses poučil a ted to bude o mnohem lepší, za mě jako vždy PRO

Samco
07-10-17, 17:33
Po dlhšom výpadku, si mal radšej nejaký čas ešte počkať a stabilizovať prípadnú aktivitu. Zbrklý už určite nie si, v tom vidím pozitívny posun. Hlásiš, cheaty rozoznáš.

Veľmi nemilo prekvapený som ostal po minulej žiadosti, keď som videl aké slová tu padali aj z tvojej strany na adresu náborára. V tomto si veľmi sklamal. Treba si uvedomiť, že je nestranný a vždy má posledné slovo práve on (nech je to hocikto) a hoc aj keď je tu od adminov 20 pro a 0 proti. Tie kladné názory adminov neboli všetky i tak nestranné v porovnaní s inými žiadateľmi.

Ak by toto všetko nenastalo ( a držal si si naďalej aktivitu - to je teraz ale menej podstatné), dnes by si bol v mojich očiach zafixovaný ako perfektný adept. Veľmi ma to však sklamalo a teraz ma začne asi nenávidieť množstvo ľudí z tejto komunity. Bohužiaľ ja sa na toto nemôžem pozerať cez "ružové okuliare".

PROTI

Ak aj teraz bude žiadosť vyriešená s negatívnym výsledkom, tak to bude pochopiteľné a plným právom z náborárovej strany. Ostatní by to mali preto rešpektovať.

Okrem iného, na konte máš aj nejaké VAC bany. Nedávno boli kvôli tomu odobrané práva 2 aktívnym adminom, ktorí tu v tom čase dokonca mali väčšiu chuť do hry než napríklad ty. Preto aj z tohto hľadiska by bolo prijatie veľmi neférové.

Spomeniem to ešte raz - toto celé nemuselo nastať...

Chemo
08-10-17, 00:06
Treba si uvedomiť, že je nestranný a vždy má posledné slovo práve on (nech je to hocikto) a hoc aj keď je tu od adminov 20 pro a 0 proti.

:zeman3:

Ak aj teraz bude žiadosť vyriešená s negatívnym výsledkom, tak to bude pochopiteľné a plným právom z náborárovej strany. Ostatní by to mali preto rešpektovať.

Tak ako teda ? Je nestranný a zároveň rozhoduje podľa nálady, alebo podľa sympatií? Trochu to vysvetli, lebo :sorryjako::sorryjako:, ale nejak tomu nerozumiem...

A ešte niečo také menšie mi napadlo... Nevidel, resp. nepočul som, aby Mišo nejak verejne na Pepa nadával. Takže k tomu asi toľko, ale bol by som zvedavý, ako by si sa tváril ty, keby že čakáš (už teraz štandardnú dobu - 3 a viac mesiacov) pol roka na práva, s tvojím prijatím súhlasí takmer celý portál a aj tak dostaneš proti bez možnosti vyjadrenia, za dôvod, ktorý je nanajvýš, s prepáčením, smiešny. Nechcem zachádzať do detailov, že nebol aktívny týždeň dozadu (pred uzavretím), lebo sa mu pokazil komp alebo čo, nechcem z jeho žiadosti urobiť nejaký flejm list, ale tak čo je pravda, si povedzme rovno surovo. Nebolo to nestranné rozhodnutie. Za tým si stojím, môžeš si hovoriť, že je to môj kamík, kľudne, no tak to nie je, nevysedávame spolu na TS, ale viem, čo je v ňom a viem, aký je, keďže ho nepoznám len z pohľadu admina, ale aj z pohľadu hráča (hral som s ním totiž asi rok pred tým, ako som dostal práva).

NarutoO
24-11-17, 15:28
Pro.

DajMen
24-11-17, 19:46
Mě hlasí celkem často,zatím bez failu. Já jsem PRO

matis
14-12-17, 16:12
Aktivny na AIM serveroch...ja by som mu toho triala dal... PRO

LeBaux
14-12-17, 16:16
Nizku aktivitu ma 90% adminov a novych je treba jak nikdy. 100x sa to tu riesilo, mohol mat triala uz 2 mesiace. Zobrat prava trva 2 minuty.

Ales
14-12-17, 16:40
Je aktivní, nehlásí mi faily, hraje to dlouho . Jsem PRO

Indian0
14-12-17, 17:52
Tiež som ZA prijatie.

kono159
20-12-17, 16:26
hrasju tu dlho, cheaty pozna, aktivitu tiez, za mna pro

Troppe
23-12-17, 14:47
Aktivitu má, hlášení jsem viděl, hraje tu dlouho. Pro.

Detektor
24-12-17, 16:16
Nebol som tu vtedy keď bol admin ale poznám ho asi odkedy som začal hrať na kotelne a pohode týpek. Myslím , že sa od tej doby poučil ,dozrel a riešil by situácie oveľa lepšie ako keď bol admin prvýkrát. Už to skúša veľmi dlho ja som určite za prijatie :) A stále hráva , hlási a nerobí blbosti... Dúfam ,že sa ti to už podarí kamo ;)

Pelargos
25-12-17, 19:56
Aktivita v hre aj na fore. Hlasenia su. Cheaty rozozna. Kedze bol admin, prostredie aj ludi pozna. Spravanie je v pohode, nepostrehol som ziadne problemy. Co bolo, bolo. Takze toho triala by mohol dostat, Pro.

Nihilia
27-12-17, 09:46
Admina tu dělal a že dal pár failů je jeho hloupost, ale už to je snad rok zpátky, tak se určitě poučil a konečně to už není ten 15ti letý usmrkánek :-)

PRO

Idea
14-01-18, 16:54
V poslednej dobe som bol na pár jeho hláseniach, čiže aktivita a hlásenia tam sú, som PRO aj keď toto je skôr už o rozhodnutí náborára.-

Bager258
23-01-18, 08:25
Ospravedlňujem sa za moju neaktivitu. Mal som toho tento mesiac veľa v škole a aj v robote, bol som tam skoro stále. Dúfam že to chápete. Aktivita stúpne koncom mesiaca.

Kratos
04-04-18, 13:13
Trochu mu to tu oprášim. Je to vpohode týpek, snaží sa.
Snáď to už dostane som PRO.

anakin_pok
04-04-18, 21:17
Potkávám ho na serverech docela často, vyrovnaný člověk. Minulost je pryč. Nabral rozum a zkušenosti. Jsem PRO.

Zaooo
05-04-18, 05:44
Aktivní na servrech aj webu. Taky PRO

Bager258
25-04-18, 11:55
7 mesiacov, len sa pripomínam. Už to tu je nejaký ten piatok.

^SeaBi
25-04-18, 14:20
pro

Chemo
26-04-18, 00:29
Asi sa ti boja dať práva, čo ti poviem, :D no okrem toho, že si nesadol Saintpepovi, nevidím žiadny iný pádny dôvod na to, aby si práva nedostal. :taunt:

KajSinek
30-04-18, 19:30
Zdravím,
síce to nie je moja sekcia, ale vyjadrím sa sem. Dávam ti aj moje maličké PRO na základe toho, že sa žiaden problém s tebou už dosť dlhší čas nevyskytol a určite si sa poučil. Hlásenia ti boli potvrdené a aktivita tam je. Na aime sa zíde admin vždy a mohla by sa ti dať šanca. :happy:

B!g 5m0k3
30-04-18, 22:05
Ešte ste mi neodobrali možnosť sa vyjadriť sem, tak to využijem. :doge:

Minulá žiadosť
založená: 28-05-16
uzatvorená: 08-12-16

Dôvod:

Ak by som mal hľadať dôvody prečo ti to nedať tak je lock v deň založenia žiadosti, bohužiaľ dôvody prečo ti to dať za tú dobu neprevýšili tie zlé. Aktivita na serveru je slabá. Proti

Neviem aké boli dôvody prečo ti to vtedy neudelil, ale pochybujem o tom, že sa niečo zmenilo ako sám napísal. Ak by ti to nemali problém udeliť, tak by si už práva dávno mal. Momentálne robím nábor na CSGO tak chápem prečo sa čaká 2-3 mesiace, ale nechápem prečo sa čaká viac ako pól roka. Na to v akej situácií sa nachádza Kotelna je nábor zbytočne dlhý.

Indian0
30-04-18, 22:51
Mišo ide na rekord :D

Eust.
01-05-18, 12:27
The neverending story. :-D Někdo mi tu naznačoval, že nový nábor by se chtěl jako první zabývat nejstaršíma žádostma, hm? Tak už mu to dejte, nemá práva jen kvůli tomu, že tu panuje stejná zaujatost z Pepeho strany, jako byla proti Daronovi. Nevím proč, ale to snad musí každého třískat do očí záchodovým zvonem, jak se věci mají, jen slepej to nevidí.

Pro.

Zoid
02-05-18, 12:03
Zrovna ty si tu dost dlouho na to, aby sis pamatoval, co tu předváděl za komedie... na druhou stranu už je to fakt docela dlouho...

Grakon2702
02-05-18, 12:06
V pravidlech o žádosti o práva je psané, že po zamítnutí žádosti si musí hráč počkat minimálně půl roku na to, aby si mohl podat další žádost. Myslím si, že všechny žádosti by měly trvat nejdéle právě ten půl rok. To pak ztrácí smysl takhle dlouho čekat. Proč se ta žádost neuzavřela rovnou dejme tomu po třech měsících s tím, že by bylo dotyčnému sděleno, ať to zkusí třeba za rok?

Eust.
02-05-18, 12:40
Zrovna ty si tu dost dlouho na to, aby sis pamatoval, co tu předváděl za komedie... na druhou stranu už je to fakt docela dlouho...

Já si pamatuju daleko starší záležitosti, ale nevěřím tomu, že by dokázal dělat to, co dělal kdysi (min 3-4 roky zpět?). Za tu dobu, aspoň podle mého názoru, člověk dokáže pobrat nějakej ten rozum a trochu mentálně vyzrát, dokázali to jiní, proč by to nedokázal on. Bylo mladý ucho, co dělalo jednu botu za druhou, ale jak říkám, časem prostě člověk z toho stádia přejde, vyzraje a má úplně jinou mentalitu. Viděl jsem to tak u sebe, viděl jsem to tak u ostatních. Jediná výjimka, která prostě nikdy nedospěje a bude to kretén navždy, je Jurob. Ale to já jen tak mimo téma. Já jsem prostě pro, aby toho triala dostal a dokázal, že na to má. Nevidím jedinej důvod, proč být v tuhle chvíli proti. Jestli máš nějaký rozumný argument, kterým bys vyvrátil ty moje, tak prosím. Minulost z člověka prostě nesmažeme, to je fakt, ale neustále to předhazovat a poukazovat na to, i když už je doba úplně jinde, to mi přijde dost úsměvné. :-) Přece jen, každý máme nějakou minulost, viď Zoide. :-D

Burak1
06-05-18, 15:55
Pro.