PDA

Zobrazit normální verzi : Smazání levelů na nicku unnamed



SirValecekLuis
20-10-17, 22:01
Dobrý den,prosím o smazání levelů na nicku unnamed,je tam level 39,jelikož Kotel nereaguje na PM tak to píšu zde na forum aby se to vyřešilo.

Děkuji předem :)

Samco
21-10-17, 00:46
S tým môže pohnúť jedine Kotel. Pred časom som taktiež posielal PM s týmto problémom. Nepomôžem si, ale vzhľadom k vysokému počtu hráčov, ktorí kopírujú nicky na ktorých sú nahrané vysoké levely, by bol podľa mňa vhodný kompletný reset štatistík tohto módu.

SirValecekLuis
21-10-17, 16:28
Je mě to jedno,byl bych i PRO reset Sh.. Ale ten problém by se oddálil max na 2 měsíce.
Takže to není řešení.Zablokoval bych expy na nicku Unnamed

Dannyko
24-10-17, 19:02
Najlepšie by bolo keby sa ten nick zabanoval skôr pernamentne.
Lebo reset lvlu nepomôže stále naň budú chodiť a expiť toho hráča.
Toto je asi jediné riešenie inak sa s tým nedá nič spraviť.

Samco
24-10-17, 23:06
Samotný nick sa zabanovať nedá. To by sa potom zrejme dotýkalo aj ostatných sekcií. Je to niečo ako s nickom Player. Pravidelný reset XP na týchto nickoch je ideálnym riešením.

backpase
30-10-17, 03:03
Pokojne dajte reset ale po resete by malo byť na serveri zas niečo nové.. či už schopnosti, viac LV a podobne.. a ako bolo už vyššie uvedené, tak či tak potrvá krátku dobu pokým sa tam naexpia hráči na max a potom tu bude rovnaký problém

killer-savage
16-01-18, 18:28
Jak kotlova masina utiahne viac ako 40 levelov tak dajte nejake navrhy na nove hera. Moze byt aj reset.

radim5275
17-01-18, 14:38
Navrhoval bych, ikdyž už tam nehraju, aby se přidal nějaky hero s % šanci na stun nea, vim že už to tam je, ale aby to bylo třeba 5% šance na stun když neo střílí na vás, protože ve většině případech nejde neo trefit a spoléhá se jen na stungun a když je to na dálku tk ho třeba nestihne sejmout frieza, bud jumpne, nebo se unstunne.

SamiiikSVK
17-01-18, 19:51
Ja by som bol rád Keby bol reset lebo to sa nedá hrať vôbec proti 40 lvl a nové veci pridať