PDA

Zobrazit normální verzi : Zetresko



soilwork
11-03-12, 20:35
Zase se nic neřeší?Zetresko dostane sto free killů,poté napíše na forum a vy s nim takhle vyjebáte?Ano,byl vožralej a neměl psát hovna ale on muže napsat milion krát že dostal Fk a nikdo to neřeší.Co do je do prdele?Jako sorry ale každej free kill by se měl vždy ve hře vyřešit pokud je to opravdu FK.CFH.

soilwork
11-03-12, 20:45
Bezďák:Ty tvoje debilní připomínky si příště odpust :)

Bezdak
11-03-12, 20:51
Jestli sis nevšiml, já se vyjadřoval k jeho chování na foru a ne ve hře. Ještě mi řekni, že se tu choval normálně..

EDIT: Máš to ve špatný sekci ty chytrolíne.

soilwork
11-03-12, 21:20
Jsem psal vole,jseš slepej?Psal jsem že neměl psát hovn tak se uklidni a budu si to dávat do jaký sekce budu chtít,to je moje věc.Psal jsem že se tak neměl chovat tak si to příště přečti pořádně a pak piš..

Nu^
11-03-12, 21:21
Taky nevím proč velký Zet dostal na JB ban.
Kvůli pravdě co tam písal =) kdybi velký Zet hrál 24 hodin v kuse deathrun tak tam přestanete chodit!
Protože by to vyhrával s tím jeho super bunnyhopem. A vy by ste si nezahrály =)

unban mu dejte.

soilwork
11-03-12, 21:25
JJ,Zetresko jede hodně dobře DR ale Traged je lepší... =D)

mrkvicka
11-03-12, 22:08
Taky nevím proč velký Zet dostal na JB ban.
Kvůli pravdě co tam písal =) kdybi velký Zet hrál 24 hodin v kuse deathrun tak tam přestanete chodit!
Protože by to vyhrával s tím jeho super bunnyhopem. A vy by ste si nezahrály =)

unban mu dejte.

fail... ani nevieš prečo dostal ban a píšeš tu ... radčej nepíš nič

Svacinar
11-03-12, 22:10
Pokračuj a dopadneš jak včera gramatYk RastaFarian.

Kdyby sem na forum Zetresko (aka bestbunnyhoperintheworld) psal normálně a nehrál si na ožralýho, možná by se s ním jednalo jinak.

ZEUS
11-03-12, 22:16
Příště si to dej do jiný sekce a ne do hlášení chyb. Zetresko má ban na forum, tuším do zítra 22 hodin.

Nu^
12-03-12, 00:30
fail... ani nevieš prečo dostal ban a píšeš tu ... radčej nepíš nič

Vím za co to dostal. Za spam na JB že spamoval FK ale ten byl NEprávem protože těch FK na něho bylo dost =P
Prostě admin si nepohlídal ty freekilly =/ kdybych byl admin já tak si na toto dávám pozor =)
Tak radči ty nepísej už nic =P

mrkvicka
12-03-12, 08:00
Vím za co to dostal. Za spam na JB že spamoval FK ale ten byl NEprávem protože těch FK na něho bylo dost =P
Prostě admin si nepohlídal ty freekilly =/ kdybych byl admin já tak si na toto dávám pozor =)
Tak radči ty nepísej už nic =P

konečne si to prečital za čo dostal ban.Ty radčej admin nebud.On vobec ozrali nebol , pretoze on je taky furt.Normalneho som ho videl len vtedy ked prisiel kotol na server (jb).Inak furt sa smeje a robi blbosti napriek tomu ze da Fk si ani nevsimne a hraje dalej.Mas dokaz ze dostava 1000x FK? ak ano sem s nim.Ak nie radcej ani neodpisuj

Charon35
12-03-12, 12:56
Soilwork, ešte jedno obvinenie bez dôkazov a navrhujem týždený ban na fórum.

ZEUS
12-03-12, 13:39
Souhlas.

Bezdak
12-03-12, 20:16
Jinak to že dostal několik FK ho neopravňuje na to aby spamoval.

Meda Pu xD
30-03-12, 15:28
Proc se takoveto thready nemazou kdyz uz to treba neplati nebo jsou stare . nepochopim :)

Charon35
30-03-12, 20:41
Proc se takoveto thready nemazou kdyz uz to treba neplati nebo jsou stare . nepochopim :)

Aby bolo aj po čase vidno, aký bol.

btw a prečo ty píšeš do 2 týždne starého vlákna? ...

Meda Pu xD
30-03-12, 21:10
Aby bolo aj po čase vidno, aký bol.

btw a prečo ty píšeš do 2 týždne starého vlákna? ...

Promin, nahanim prispevky stve me jak mam porad "Novacek"

Charon35
30-03-12, 21:59
Promin, nahanim prispevky stve me jak mam porad "Novacek"

Lepšie je byť "nováčik" a sem tam niečo múdre napísať, ako byť "pro" (alebo ako to je) a všade písať blbosti. Už na to nejeden doplatil a všetci si ho doberali.