PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva na Aim



yoint
15-12-17, 03:58
Zdravím všechny známe i neznáme tváře já jsem yoint.

Je mi 26 let. Pocházím z malebného kraje na severozápadě Čech kde louky hnijí, místo ovoce roste kriminalita a tváře místních obyvatel září "nadšením" že zrovna vás vidí.

Jsem už životem ošlehaný lovec cheaterů (já to WH vycítím i na míle daleko). Hraji to už od offline časů hraní HL1 v PC hernách. Byl jsem admin už na pár portálech a i zde v řadách adminů potkávám tváře bývalých kolegů či teamových spoluhráčů z dřívější doby.

Bany zde na kotelně aktivní žádné, bývalé jeden za WH(unbanned) a možná něco málo za kecy ? kdysi dávno asi. Jsem zde členem od roku 2011.

Mám velkého pejska jménem Chearlie je to Francouz je černej, krásnej a hlavně úplně pitomej. Častěji hlásím skrze steam nebo chat tady na fóru samotné fórum trošku zanedbávám. Nechápejte to špatně teď jsem byl dlouhou dobu bez netu. No příběh černej jako všichni krtci ale už mám konečně něco stabilního a můžu hrát jupí. V případě potřeby jsem svými magickým schopnostmi způsobilý i založit vlákno do fóra což ale většinou není třeba, cheateři mě tak otráví že jsem schopen napsat komukoliv kdykoliv jen abych mohl hrát v klidu... případně můžu aktivitu zvýšit.

Ve volném čase se nejraději věnuji tesařině/truhlařině, poslechu hudby a tvorbě 2D grafiky(loga, wallpapery, fotomontáže).

Tímto vláknem bych chtěl požádat o již zmíněná práva na skupinu AIM serverů (vyjma W3,etc... to už pro mě není csko)

Předem děkuji za Vámi pokládané otázky, případně pro i proti, konstruktivní kritika je vždy vítána.

SID: STEAM_0:1:36528080

https://www.imgup.cz/images/2017/12/15/charlie.jpg

SEDA EMINENCE
15-12-17, 06:48
Pejsek.pěkný,ale.zkus.dodat.i.SID.

yoint
15-12-17, 11:44
sorry na tom jsem zapomněl už je nahoře:-)

Bee
15-12-17, 13:25
Žádost se mi líbí , přidej si mě na steamu a něco mi nahlaš.


Pocházím z malebného kraje na severozápadě Čech kde louky hnijí, místo ovoce roste kriminalita a tváře místních obyvatel září "nadšením" že zrovna vás vidí. Tak to koukám že pocházíme ze stejného kraje :-D


sorry na tom jsem zapoměl už je nahoře Málem mi něco vypálilo oči :D hehe

LeBaux
15-12-17, 20:44
Yointa stratavam roky po roznych portaloch.
Nekonfliktny pohodak, za mna urcite ano.

fnyy
16-12-17, 11:09
I když nejsem admin,jen napíšu že ho znám nějakých 10 let.Cheat pozná,skill má,věk má,občas i tu debilitu nějakou :D Ale nic přehnaného :) Pic

Maaaaaaaaaaja
18-12-17, 20:14
Taky ho znám dlouho už i z minulého portálu, kde taky adminoval, pokud se nepletu. Pohodovej týpek, i když na cwčkach občas raploval, co pamatuju. :D Jsem PRO.

wowz0r
18-12-17, 20:26
Znám roky. Adminoval se mnou na soe.cz. Ví co a jak. Pro.

DajMen
19-12-17, 10:39
Já jsem PRO

Pelargos
25-12-17, 21:33
V hre aktivny, vystupovanie v pohode, hlasi mi na steam. Pro.

yoint
26-12-17, 13:56
čau všem a díky moc za podporu mojí žádosti (jsem rád že na mě oldschooleři nezapomněli) aktuálně nejvíc hlásím Pelargosovi ten vždy aktivně moje udání prověří a následně zabanuje... jen nás(mě) trápí to dítě s dynamikou (Player je KRAL)...

hanba mi
26-12-17, 20:50
Verim usudku Pavla ci Maja, tak preco nie??? Mimochodom yoint, nabor je tu casovo narocny, tak si drz aktivitu, hlas a snad ti to Pepo "schvali" v rozumnom case. Za mna OK.

Samco
18-02-18, 16:50
Nulová aktivita ako v hre, tak aj na fóre + bez hlásení.

PROTI

Burak1
06-03-18, 16:29
Žádná aktivita ani na fóru, ani ve hře. Žádost proto nemůže být dále řešena.