PDA

Zobrazit normální verzi : Zmena vizuálnych parametrov zbrani v nákupnom menu, pre vaše upravené zbrane a modely



Military
16-12-17, 13:15
Pardon že už moc neprispievam a asi už ani nebudem. Noha je zdravá a zas chodím na 16 hodinové fušky do práce....

O čo v tomto ide? Ak mate napríklad server offline alebo online a mate upravené že príkladne MP5 nestojí 1500 dolárov ale po novom 1000. Môžete si upraviť aj hodnotu akú vidíte v nákupnom menu. Príkladne mate teraz napísané že ju môžete kúpiť za 1500 dolárov a môžete ju v skutočnosti kúpiť, keď už máte 1000 dolárov. Čo vám iste bude vadiť, ako aj ostatným, nepravdivé informácie o nákupu zbraní. O tomto netreba moc písať aj ten najmenej skúsený užívateľ zvládne perfektne upravovať svoje nákupné menu. Avšak pre istotu, máte nižšie popis k veciam, čo ktorá robí. V menu kde upravujete zbrane pre nákupné menu, máte aj nejaké tie základy k rozšíreniu menu o nové zbrane a vybavenie, ktoré vaše módy obsahujú navyše. Príkladne aj G36. RPG, Revolver a tak...

Pridané chýbajúce neskôr: Jeden my napísal že nevie kde to nájde. Tieto informácie ktoré môžete meniť mate v csku1.6 - Counter-Strike1.6/cstrike/resources a tam mate textový súbor. Už som ho videl pomenovaný 3 rôznymi názvami, takže si ich otvorte a pozrite. Máte v ňom nie len zbrane, ale aj omnoho viac.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zameriam sa teraz na, príkladne MP5:

"CStrike_MP5Price" ": $1500"
Hodnotu v dolároch keď zmeníte, zmeníte aj hodnotu zapísanú v nákupnom menu. Je to však len taký detail do nákupného menu, ak dáte 0 dolárov tak to vám bude len písať že stoji 0 dolárov, ale nekúpite ju za toľko, pretože zmeníte len hodnotu ako keby na obrázku v nákupnom menu, dúfam či chápe každý :).

"CStrike_MP5Origin" ": Germany"
Menením tohto textu vám výrazne pomôže nahradiť nepravdivú informáciu o vašej zbrani ktorú kupujete. Ak nemáte MP5 ale ste nahradili s modelmi, príkladne M4A1. Tak zmeníte, zbraň nebola vyrobená v Germany (Nemecko) ale v USA (Amerika)

"CStrike_MP5Calibre" ": 9MM PARABELLUM"
Zobrazuje aký druh munície zbraň strieľa. Keďže sme použili miesto modelu MP5, model M4A1. Tak určite M4 nestrieľa 9mm náboje. Zmeníme v nákupnom menu tuto informáciu. Príkladne štandardné strelivo do M4A1 "5.56 NATO".

"CStrike_MP5ClipCapacity" ": 30 ROUNDS"
Zobrazuje koľko ma zbraň nábojov na zásobník. Príkladne teraz máte že táto M4A1 ma vylepšené zásobníky o externe náboje, čiže nemá 30 nábojov ale v hre máte s vašim módom 40 v zásobníku. Tak dáte ": 40 ROUNDS".

"CStrike_MP5RateOfFire" ": 800 RPM"
Hodnota ktorá vám napovedá pri kúpe zbrane, koľko nábojov zbraň vystrelí bez nabíjania za minútu. Ale keďže M4A1 ma o dosť nižšiu rýchlosť streľby ste príkladne módom, znížili rýchlosť streľby na rovnakú ako má M4A1. Rýchlosť streľby M4a1 je 685rpm. Takže dáte pravdivú informáciu o aktuálnej rýchlosti streľby zbrane ": 685 RPM".

"CStrike_MP5WeightEmpty" ": 3.42KG"
Informácia o tom, koľko váži zbraň bez nábojov, MP5. Keďže ste použili model M4A1 a ma plus príkladne granátomet. Bude váha vyššia ako u M4A1. Váha M4A1 3.22KG + granátomet napríklad 0.65KG, takže výsledná váha ": 3.87KG" čo je len troška menej ako u zbrane AUG.

"CStrike_MP5ProjectileWeight" ": 8 GRAMS"
Zobrazuje váhu jedného náboja v zbrani a sčíta všetky dokopy. Keďže máme nie MP5 ale M4A1 a už aj zmenení názov nábojov nemôže vážiť, ako 9mm náboj. Náboj M4A1 ma hodnotu váhy projektilu 4Grams. Takže dáme ": 4 GRAMS".

"CStrike_MP5MuzzleVelocity" ": 1132 FEET/SECOND"
Informácia o tom, akú vzdialenosť náboj preletí za sekundu v metroch. M4A1 ma však až 2900M/SEK takže vypočítate rozdiel a v svojom móde nastavíte rýchlosť streli a napíšete do nákupného menu reálnu informáciu ": 2900 FEET/SECOND".

"CStrike_MP5MuzzleEnergy" ": 637 JOULES"
Informácia o tom, akú energiu majú projektily. Táto hodnota je dôležitá najmä v tom či ma nepriateľ vestu, alebo nie. Ak je hodnota joule vysoká nepriestrelná vesta stráca význam. Avšak ak do vás strieľa 9mm pištoľ. Uberie strelec viac do ruku a nohy ako do hrude. Ak ide o Príklad M4A1 cez helmu za 1000dolárov vás trafí do hs ostanú 1HP(+-)4HP. Ak bez vesty, zabije vás to. Ak vás trafí MP5 do hs aj 2 krát, prežijete s celkom dosť HP aj keď s vesty veľa padne.
M4A1 má 1570JOULES takže keďže sme nahradili MP5 s M4A1, nastavíme ešte ": 1570 JOULES". Hodíte si miesto MP5 nejaký svoj obrázok M4A1. Zapneme hru a v menu uvidíte, miesto MP5 tam máte M4A1 s granátometom a aj podobnými hodnotami ako u klasickej M4A1.