PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o spešla na JB



MiniHideN
15-01-18, 15:16
Dobrý den,
touto žádostí bych si chtěl zkusit požádat o spešla na Jailbreak servery.

Jmenuji se David, je mi 17 let a studuji 2. rokem gymnázium. Hraji závodně stolní tenis, ale ani to mě nezastaví a na Kotelně jsem téměř každý den. Občas si zahraji i nějakou jinou hru, jako je třeba Fortnite.
Na Kotelně hraji už nějakým rokem a vystřídal jsem snad všechny módy a nakonec jsem zůstal u Jailbreaku, a proto také žádám o spešla. Nikdy jsem admina nedělal, a tak dá se říci, že ani s AMX příkazy téměř žádné zkušenosti nemám, ale to bych se naučil, tak jako každý. Nejvíce hlásím Dědovi a Grakonovi, někdy více, někdy zase méně, něco je i zde na fóru, ale s tím hlášením se určitě polepším. Nějaký konflikt s adminem jsem tu snad nikdy neměl. Můj chatlog se zdá být podle mě v pořádku, ale i ten bych měl zlepšit, protože mi někdy nějaké to slůvko unikne. Co se týče trestního rejstříku, tak jsem před rokem dostal permu za cheaty (ano, byl jsem to já a uvědomuji si to, že z velké části mé žádosti budou na tenhle ban [i moji historii banů] admini nejvíce poukazovat), jinak v minulosti jsem dělával občas kraviny na JB, a tak jsem měl pár banů (ty poslední 3 jména nejsou moje bany, v té době jsem snad ani CSko ještě nehrál a ty dva bany se jménem pK^ a [Volum3]- P!x3L^ , tak to vůbec netuším). Ale můžu za sebe zaručit, že od té doby jsem se dost polepšil, i když to je sotva rok. ,,Myslím si, že každý by měl dostat šanci."

Nick ve hře: KuChTiK

Steam profil: http://steamcommunity.com/id/kuchtik/

SID: STEAM_0:1:93861708

Budu rád za každé Pro nebo Proti

S pozdravem KuChTiK

The Frisco
15-01-18, 16:42
,,Myslím si, že každý by měl dostat šanci."

Jenže ty jsi těch šancí promarnil už několik. Dostal jsi ban za cheating a nějak ses z toho nepoučil, když jsi o rok později dostal další. Kromě dvou banů za cheaty tu máš navíc dalších 20-30 banů. To musíš přece sám vědět, že takový hráč nemůže trestat ostatní hráče. Vlastně bys měl být rád, že tu ještě hraješ.. na adminování bych ani nemyslel.

KajSinek
15-01-18, 17:23
PROTI viz. Frisco.
Taktiež ak by si nevedel. Spešla nedostaneš taktiež. Spešl je už fuč pre všetkých hráčov.

Nihilia
17-01-18, 12:07
Dojít si požádat o práva s takovou historií chce velkou kuráž, což se částečně cení, protože si jdeš za svým, ale dávám PROTI.

Operak
17-01-18, 18:20
Nedokážu si tě představit jako admina Kuchtiku. Proti

MiniHideN
20-01-18, 13:08
Děkuji všem za vyjádření. Nicméně počkám na vyjádření i ostatních adminů, v případě pokud tu bude hodně ,,PROTI", tak to můžete locknout.
Jinak dotaz, je nějaká šance, že v budoucnu bych měl šanci získat práva, nebo už není možnost s mou historií ? :)

Leilloo
20-01-18, 13:32
Vzdy je niaka sanca ale v tomto pripade asi velmi mala :) Proti

Koprakek
07-02-18, 18:46
Nesplňuješ podmínky pro přijetí.