PDA

Zobrazit normální verzi : Knife



Larodar56
22-03-12, 22:56
Už se mi několikrát stává, že partička blbečků si vezme jenom nože a to na různých mapách. Na těch klasických mapách je to OK, ale na mapách jako je awp_india je to dost hloupé. Je to awp mapa, ale stejně víc než polovina jde nožema, kazí tím hru. Chtělo by to na takových mapách typu fy, awp, aim zrušit knife.

Kdyby někdo chtěl, tak dodám demo jak to tam asi průběžně vypadá, je to tam děsný a takhle je to pořád... : http://csko.cz/dema/upload/dir/knife.dem

Chmeldos
24-03-12, 01:55
Ale no tak laro zdravim te

ale mezi nima se objevuje i borec XD Chmeldos XD. Kterej ma v hlave hold to. ze ZBRAN nepotrebne, sundam te i s nozem musis brat ze je to ve Stylu nekoho takto potupit , ale beru tvuj navrh jako solidni, vezmu ho na vedomi s Fy,AWP, atd ok zdravim cc CEST PADLIM cc

Larodar56
25-03-12, 23:03
Že to děláte na klasických mapách je mi skoro ukradený, ale na této mapě - awp_india...

Kotel
25-03-12, 23:51
Me by nevadilo, ze mi nekdo dobrovolne zveda rank.

Aries
29-04-12, 16:54
Larodar56, ale na W3 Ultimate ľudia zabíjajú nožom len preto, lebo im to dá viacej EXP. Ale aj keď, na awp mapách je to hlúpe. na Fy mapkách to podľa mňa môže byť.

slide
02-05-12, 21:10
Kotel ako to myslis ze zdviha rank ? Larodar ja si myslim ze to neni potrebne ... to akoze nedas awpeckom hraca ktory sa oproti tebe rozbehne s knife? to mas vzdy tak neschopny team aby nedal niekolko hracou ktory pobehuju iba s nozami ? hmmm ... ja hram na War3 na kotelni uy dost dlho ale nic takeho ze som stretol partiu s nozom sa mi este nestalo..

J3ZUsSs*
10-05-12, 22:10
Ani ja sem nevidel particku s nožama v ruke :D .. ( možno si tam iba opekali ) :) ..