PDA

Zobrazit normální verzi : JB - žádost o práva



ALKATRAS
08-03-18, 23:02
Zdravím vás moje meno je Lukáš mám 21 rokou csko hrám asi cca 3 roky z toho rok a pol mám steam .
Na JailBreak chodím pomerne často moja aktivita je večšia a možno aj na fóre sa to zlepšilo...
Týmto by som chcel pomoct komunite hráčom ktorí nepoznajú pravidla tým by som chcel ukázat správnu cestu ako na to.
Viem že moje správanie pred tým nebolo moc ukážkové ale to sa už dúfam zmenilo k lepšiemu...
Moje hlásenia sú najviac cez steam.
Tuto dokladám moj steam ID STEAM_0:0:200843211
V hre ma možete naist pod nickom ALKATRAZ
Ďakujem za vyjadrenie za pozitívne alebo negatívne.. :hypocrite::hypocrite:

KajSinek
08-03-18, 23:48
Takže...nechal si si locknúť žiadosť a o 4 mesiace je tu ďalšia. Na forku si niečo hlásil, ale na iný účet. Mohol by si ho sem poskytnúť? Do hry hlásiš, ale ty by si najradšej zabanoval všetkých pod 15 rokov aj to nebanovateľné v iných prípadoch. Zatiaľ som PROTI

ALKATRAS
09-03-18, 05:54
Ini učet ??? Keby som si jo pametal ty ho pošlem ale zabududol na udaje na prihlasenie takže asi tolko co sa tyka druhebo uctu

A je to tvoj nŕzor co si myslis neberem ty ho ale mýliš sa v tomto ....ale dakujem za vyjadrenie

Burak1
27-03-18, 20:04
Může někdo potvrdit hlášení? Aktivita dobrá, mně kdysi taky něco hlásil, chování se určitě zlepšilo. Momentálně nejsem ani pro, ani proti. Pokud ostatní potvrdí hlášení, můžu uvažovat i o pro.

ALKATRAS
27-03-18, 20:07
Ďakujem za odpoveď :)

Deda z Depa
27-03-18, 21:48
Hlášení můžu potvrdit hlásí mi každý den minimálně 1 přestupek. Své vyjádření ještě editnu

Grakon2702
27-03-18, 22:09
Ahoj, nejsem si tak po tvém včerejším výstupu vůči mne úplně jistý, zda bys dokázal řešit věci s chladnou hlavou. Nepřipadá mi úplně normální někoho "zhejtit" za to, že se pozdraví s jinými hráči, kteří přijdou na server. Ono říct obyčejné "Ahoj, macko" do mikrofonu zabere cca půl sekundy a nemůže to taky nikoho obtěžovat vzhledem k tomu, že si vždycky počkám, až nikdo nebude mluvit a ještě k tomu trávím většinu času u CT. Nevím, jestli jsi vstal špatnou nohou z postele, já se jen snažím na serveru nahodit přátelskou atmosféru a tys to tam začal řešit, jakože co si to vůbec dovoluji do hry mluvit. Paradoxem bylo to, že sis sám těmahle kecama narušoval svoje vlastní simonování.

Toto je jen jedna situace, která mě z tvé strany opravdu zarazila. Jinak s tebou nemám žádný jiný problém. Aktivní jsi, pravidla znáš a podle všeho dokonce i pravidelně hlásíš. Vzhledem k tomu, že to vypadá spíše na osobnější spor, nebudu zde vyjadřovat svůj verdikt. Každopádně toto by mělo sloužit jako zpráva tobě a ostatním kolegům, kteří se budou snažit posoudit tvůj možný budoucí přínos pro server.

ALKATRAS
28-03-18, 05:13
Dedo dakujem....a grakone tebe sa ospravedlnujem za ten vystup......kazdy obcas spravi mensiu chybu.....kadzy sme ini ��

A ano som si vedomi ze som moc na grakona viletel ale ospravedlnenie prislo vo forme sukrojem sparavi a aj tu cize sa chcem ospravedlni za moj vystuo grakovi a uz sa to nebude opakovat ..

Grakon2702
28-03-18, 06:25
Ano, vyřešili jsme si to i v PM. Kromě této jedné události vím, že jsi v pohodě, ovšem zdržím se svého kladného hlasu stejně, jako to bylo u byBeeho. U něho byl kdysi taktéž jeden výstup, který mě nutil dát proti. Potom jsem ho sledoval a nakonec změnil své proti na pro. Dokázal mi, že se jednalo o vysoce ojedinělou situaci. Snad tak samo u mne dopadneš i ty. ☺️

Nihilia
28-03-18, 07:06
Jen podle toho co tady čtu, tak nejsi asi úplně klidný člověk. Někdo ti napíše proti nebo něco na tvoji osobu a hnedka začnes nadávat.

A jen tak mimo téma. Admin by měl alespoň trochu umět vystupovat a tvoje gramatika je...každý ať si tam dosadí co chce. Bylo by potřeba se nad tím trochu zamyslet.

ALKATRAS
28-03-18, 07:47
To ty poviem iba v sukromnej sprave ....ale to co tam napisal grakom je iba bohuzial kvoli zmene casu na niekoho to ma efekt a na niekho nie

Vysvetlenie poskitnem kazdemu adminovi v sukromnej sprave......nechcem to tu pisat ...je mi to neprijemne dakujem za pochopenie ...bud na steam alebo na forku poskitnem odpoved

Operak
28-03-18, 17:50
O tvojem chování jsem ti psal už předtím. Někdo napsal nějakou blbost, která nebyla ani mířená na tebe a vyjel si na něj. Vím jaký je důvod, ale bohužel s tím nic udělat nemůžeme a mrzí mě to, ale když by jsi jednal v afektu kvuli této věci mohl by jsi jako admin udělat víc škody než úžitku. Musím být stále PROTI.

Samco
30-03-18, 09:45
Nevidím tu prakticky žiaden posun od minulej žiadosti. Je to pochopiteľné, keďže nebola dodržaná ani doba medzi podaniami žiadostí. Keď tu tak čítam ešte aj predchádzajúce príspevky, nemyslím si, že by si bol momentálne vhodný kandidát.

ALKATRAS
26-04-18, 09:11
Zdravíčko poprosil by som nejake vyjadrenie aspon k spešlovi ďakujem ����

Operak
26-04-18, 13:44
Zdravíčko poprosil by som nejake vyjadrenie aspon k spešlovi ďakujem ����

Kdo si počká,ten se dočká.

ALKATRAS
26-04-18, 16:36
Jasne jasne chapen :)

Burak1
27-04-18, 15:23
Proti.

Důvod: Proti od spousty adminů, ne úplně nejlepší chování (nedávno), nedodržená délka mezi žádostmi.