PDA

Zobrazit normální verzi : JB - Žiadosť o práva - PRIJATÝ



LukosSenpai
05-04-18, 15:35
Ahojte
Chcel by som požiadať o práva na JB

Meno v hre: Lukos Slow Snail ^^
Steam ID: STEAM_0:1:78698805
Steam Profil: https://steamcommunity.com/id/LukosSenpai/

Dovod: Hlavný dôvod je samozrejme riešiť problémových hráčov a poradiť tým čo nevedia alebo sa nestretli s týmto módom.Skúsenosti s týmto módom
mám a za tú dobu pochytené aj správanie tých "vyšších".

Niečo o sebe: Mám 19. Študujem na Strednej priemyslenej škole v Trnave obor mechatronika.Myslím že som zodpovedný
a dokážem pracovať v kolektíve.
Counter Strike hrávam už približne 8/9 rokov a konkrétne JB asi 6 rokov.Moja história banov je že posledný ban bol ešte na NS pred pár rokmi(4/5).
Hlásim hlavne adminom cez steam vždy keď je treba (Deda,Kajsinek hlavne).
K mojím ostatým záľubám patrí šport, hlavne futbal a veci okolo IT

A prečo ja?
Hlavne výpomoc admin teamu a myslím si že za tú dobu by som mohol býť napomocný.



Za všetky názory budem vďačný :happy:

Operak
05-04-18, 15:51
Absolutně tě neznám. Přidej si mě na steamu.

LukosSenpai
05-04-18, 15:58
Absolutně tě neznám. Přidej si mě na steamu.

Máš to tam :)

Latins
05-04-18, 16:24
Lukos Slow Snail ^^

Na Kotelně se vyskytuje už doopravdy dlouho. Já ho určitě ze serverů znám. I teď jsem ho zahlédl někdy na tom serveru...

Momentálně se ještě nevyjadřuji. Jenom jsem chtěl informovat, že takovýhle člověk tady není prvně.
Přidej si mě zase na Steamu.

Grakon2702
05-04-18, 16:27
Zdravím, potvrzuji Latinsova slova. Je to oldschoolový hráč, u kterého jsem ani myslím nezažil žádné problémy. Svůj verdikt vyjádřím později, jedná se pouze o informativní příspěvek.

Deda z Depa
05-04-18, 19:29
Nevím jak ho nemůžeš znát operaku. Lukos je zkušený hráč. Mod ovládá věci řeší s klidnou hlavou. Umí lidem poradit. Čistý jak dětská prdelka. Nevidím důvod proč ho nezkusit PRO

KajSinek
12-05-18, 14:20
Zdravím,
aktivita je taká rôzna. Z hry si ťa spomínam, ale na forku žiadne hlásenia a na steame asi 2 - 3 hlásenia od 27.1.2018, čo chat ešte nechal. Moja dôvera k tebe nie je nejak veľka a ako admina si ťa zatiaľ neviem predstaviť. Zatiaľ som PROTI. Ak ma presvedčíš o opaku, tak svoje vyjadrenie rád zmením.
E: Mením svoje PROTI na PRO ;-)

Nuuu,da!!
13-06-18, 06:09
Lukose si opravdu pamatuji již z dob mých začátků, vždy na mě působil jako klidný a vyrovnaný člověk, co řeší problémy s klidnou hlavou. Pravidla taktéž ovládá, myslím si, že jediným minusovým bodem je nedostatek hlášení. Za mě i přes to hlášení se jedná o velice dobrého kandidáta, PRO

LukosSenpai
13-06-18, 16:41
Lukose si opravdu pamatuji již z dob mých začátků, vždy na mě působil jako klidný a vyrovnaný člověk, co řeší problémy s klidnou hlavou. Pravidla taktéž ovládá, myslím si, že jediným minusovým bodem je nedostatek hlášení. Za mě i přes to hlášení se jedná o velice dobrého kandidáta, PRO


Ďakujem Nuuu.da :)

Indian0
14-06-18, 18:07
Ty si zaslúžiš toho admina už len za to jak dlho tu hráš. Na aktivite zapracuj. Já byť JB admin tak ti šancu dám.

Fellow
14-06-18, 18:17
Ahoj, my dvaja sa poznáme strašne dlho ešte za čias [Argos Shimano].
Nikdy som s tebou problém nemal.
Si človek ktorý si tie práva zaslúži ako povedal Indiano len za to ako dlho tu hráš.
+znalosť módu
+dokážeš hráčov zabaviť
+riešiš veci s chladnou hlavou
+dokážeš aj pomôcť nováčikom
Zvýš aktivitu ak sa to dá, lebo aktívny si ale zdá sa mi že nie dosť.
ale napriek tej aktivite máš u mňa 100%-tné PRO.

LukosSenpai
14-06-18, 18:17
Ty si zaslúžiš toho admina už len za to jak dlho tu hráš. Na aktivite zapracuj. Já byť JB admin tak ti šancu dám.

Aktivita bola v poslednej dobe menšia len kvoli maturite čiže teraz som znova často online :)

DeadJoy
14-06-18, 21:43
Ahoj, Lukose znám dlouho. Hrál tu ještě když jsem byl já malý pívo (což jsem i teď :D).. Je pořád stejný, klidný, hraje JB už dekádu, mod zná jako svoje boty, pomáhá ostatním s pravidlama, snaží se. Zkus mi něco nahlásit ale i tak PRO.

LukosSenpai
14-06-18, 23:01
Ahoj, Lukose znám dlouho. Hrál tu ještě když jsem byl já malý pívo (což jsem i teď :D).. Je pořád stejný, klidný, hraje JB už dekádu, mod zná jako svoje boty, pomáhá ostatním s pravidlama, snaží se. Zkus mi něco nahlásit ale i tak PRO.

Ďakujem Deadjoy,
No len najprv príjmi tu žiadosť na steame ;) :D

CernaSmrt
15-06-18, 13:19
Slow Snail tu hraje už hraje delší dobu jak píšou kolegové, ale moc jsem tě neviděl na serverech zkus mi něco nahlásit a dám ti svoje pro. (Nevím jestli mě máš na steamu, ale mám takový pocit že mě tam máš).

Jakuppp8
15-06-18, 14:53
Zvyš hlášení.. jinak jsem PRO. :) (můžeš si mě přidat na stýmu)

The Frisco
15-06-18, 14:58
Hraješ tady dlouho, to je tu zmíněno několikrát, ale jak jsi na tom s celkovou aktivitou? Hádám, že jsi měl asi nějakou větší pauzu a teď zase hraješ. Jak dlouho? Ve hře tě nějak nevídám.

LukosSenpai
15-06-18, 15:16
Hraješ tady dlouho, to je tu zmíněno několikrát, ale jak jsi na tom s celkovou aktivitou? Hádám, že jsi měl asi nějakou větší pauzu a teď zase hraješ. Jak dlouho? Ve hře tě nějak nevídám.

Tak pauza bola dosť dávno momentálne som na JB väčšinu času len beriem hlásení mám menej ale snažím sa to zlepšiť aj na forko hlásenia

Koprakek
19-06-18, 14:09
Nejsem proti.

Toy
27-06-18, 12:20
"Znám" už mraky let, jsem PRO.

LukosSenpai
27-06-18, 19:02
ďakujem Toy :)

Grakon2702
28-06-18, 15:06
Zdravím. Jsi oldschoolový hráč, takže hru určitě moc dobře znáš. Nějaká hlášení tu na fóru taky máš a nepamatuju si na žádný konflikt, u kterého bys figuroval. Na druhou stranu to je tak všechno, co o tobě vím. Nevím, jaký si mám u tebe udělat obrázek, protože se na serveru i na fóru moc neprojevuješ. To samozřejmě není nic špatného. Jen bych chtěl být v tomhle ohledu více opatrnější. Jsem pro, ale navrhuji spešla na delší dobu.

Latins
28-06-18, 16:10
Co je pro tebe delší doba Grakone?
(Tento post budu ještě několikrát editovat)

Grakon2702
28-06-18, 16:27
To už je v režii náborářů. Já osobně bych to viděl nanejvýš na půl roku. Nemyslím to nijak zle, jen je občas lepší si delší dobu něco ověřovat, než pak řešit podobné věci, jak to bylo např. s Unnem, Jeremym nebo Svatem.

LukosSenpai
28-06-18, 19:05
To už je v režii náborářů. Já osobně bych to viděl nanejvýš na půl roku. Nemyslím to nijak zle, jen je občas lepší si delší dobu něco ověřovat, než pak řešit podobné věci, jak to bylo např. s Unnem, Jeremym nebo Svatem.

Neviem čo presne s týmito dotyčnými bolo za problém , ale áno chápem že je ťažké nájsť dôveru v niekoho od koho nevieš čo môžeš čakať ale tak myslím že ak by bol so mnou nejaký problém tak odobratie práv je asi ten najmenší problém. A myslím že za tú dobu akú takú predstavu o mne musíš mať

Fellow
29-06-18, 12:01
Súhlasím s tým čo napísal Grakon , má pravdu ...ale myslím si že u Lukosa sa to nestane to čo sa stalo u tých vyššie spomenutých.

Mr.N0b0dy
02-07-18, 02:12
Hraje tady už hoooodně dlouho, jestli začal po delší době, tak v tom extra problém nevidím. Pravidla ovládá a problém snad nikdy nebyl. Grakone neměl si to náhodou podobně? Vrátil ses po nějaké době a taky si dostal práva, nebo si to pletu s nějakou jinou žádostí? Každopádně malé pro od neaktivního admina:)

LukosSenpai
02-07-18, 13:25
Hraje tady už hoooodně dlouho, jestli začal po delší době, tak v tom extra problém nevidím. Pravidla ovládá a problém snad nikdy nebyl. Grakone neměl si to náhodou podobně? Vrátil ses po nějaké době a taky si dostal práva, nebo si to pletu s nějakou jinou žádostí? Každopádně malé pro od neaktivního admina:)


ďakujem Nobody :)

Grakon2702
02-07-18, 15:01
Tak teda ještě jednou. Nemám problém s jeho pauzou, ale s tím, že ho moc dobře neznám. Vím jen, že je to bezproblémový oldschoolový hráč, ale to je všechno. Neznám jeho skutečný projev a nevím, co od něj mohu očekávat, a proto jsem čistě jen z opatrnosti navrhl delší dobu na spešla.

CernaSmrt
13-07-18, 22:11
Máte někdo od něj nějaký hlášení ze steamu ? Jelikož mi zatím nic nenapsal. (Jen abych byl v obraze).

E: U mě taky zatím nemá nic nahlášenýho, ale při tom je aktivní (12.7.2018)

Fellow
13-07-18, 23:09
Nerád to síce hovorím ale nehlásil nič aspoň mne nie.

Chemo
31-07-18, 03:34
Som za prijatie. Nechávam na naborárovi, nech sa rozhodne podľa toho, aká bude aktivita. Poznám ho dlho. Ešte z čias mojich začiatkov.

Leilloo
31-07-18, 18:24
Stara skola JB..Poznam ta zo serveru ziaden problem a mod ovladas nevidim tu nic preco by som nedal PRO.

LukosSenpai
31-07-18, 23:15
Ďakujem za všetky vyjadrenia :)

Operak
01-08-18, 14:10
Po tom co jsem si tě začal trochu všímat, tak jsem Pro(ti) .. za to senpai :wall:

Samco
23-09-18, 15:56
OK

Burak1
22-10-18, 21:12
Nahozeny práva.