PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o práva na JailBreake



f.noize
22-05-18, 18:35
Nick v hre ➔ f.noize
Steam ID ➔ STEAM_0:1:27186527
Steam profil ➔ http://steamcommunity.com/id/rostmow/

Informácie o mne
➔ Volám sa Marko a mam 17 rokov. Moje záľuby sú hranie hier a upravovanie obrázkov cez photoshop. Študujem na SOŠ Polygrafická.

Informácie o csku
➔ Hrám hlavne JailBreak ale aj iné serveri. JailBreak som začal hrať pred 4-5 rokmi a mal som prestávku rok a pol. Začal som hrať ako non-steam a po cca roku som si kúpil csko na steame. Csko hrávam skoro každý deň pretože je to jedna z mojich obľúbených hier takže som celkom dosť aktívny

■ Ak by boli nejaké otázky rád na nich odpoviem.

Grakon2702
22-05-18, 20:08
Ahoj, jsem proti. Důvodem je tvé nevhodné chování , které lze vypozorovat z chatlogu. Mám na mysli občasný spam nesmyslů, občasné urážení hráčů, občasné používání vulgarity a tak samo celkový způsob vyjadřování, který se na admina prostě nehodí.

f.noize
22-05-18, 21:27
Chápem snažím sa to obmedziť a ďakujem za názor aspoň viem čo zlepšovať.

Jakuppp8
23-05-18, 18:11
Čao, zatím jsem proti viz. Grakon a nedokážu si tě představit jako admina.

Fellow
08-06-18, 11:02
eAko povedali kolegovia pred mnou tak si ta nedokážem predstaviť ako admina, a tvoje správanie veľmi často nezodpovedá správaniu aké by mal mal mať človek žiadajúci o práva.
Tým pádom za mňa je to NE

KajSinek
20-06-18, 19:27
Zdravím,
poznám ťa a si človek, ktorý sa rád zabáva a to presne v hre ide, ale na steame mám od teba hlásenie strašne málo i na forku 0. Chl sa snažíš strážiť už. I tak predsa som k PROTI. Ak ma presvedčíš, časom k inému rozhodnutiu, tak budem iba rád. Momentálne nie.

Operak
13-07-18, 12:22
Proti viz. kolegové

Samco
21-07-18, 20:07
Nie