PDA

Zobrazit normální verzi : Návrhy ako zlepšiť JB



Psycho :P
31-03-12, 12:35
Zdravím,

mám tu pár návrhov pre zlepšenie Jailbreaku :

1. Do /weapons pridať AWP, Scout a Gulomet
2. Pri prestrelke so scoutmi simon vyberie Nz,Z(ľubovoľne)
3. Založiť niečo ako Teamspeak pre CT, väzni budú počuť len simona, simon môžeš zapnúť mikrák CTčku aby ho počuli väzni.. Teamspeak- Ostatné CTčka by mohli komunikovať len medzi sebou (T by ich nepočuli)
4.Označenie simona- Simonova postava sa zhoduje s postavami ostatných CT... Vyznačiť simona farbou alebo for fun urobiť špecial simon postavy (Super Mário,Kung fu Panda, Shrek atď. xD )
5. Do simon menu pridať niečo ako "Ding"... Po spustení sa ozve signál "Ding"... Pomôže to napr. na začatie nejakej atrakcie.. (Začnete na Ding)
6. Vymyslieť niečo ako môd "kresliť"... Simon by v menu(alebo po príkaze /paint) mal ponuku hráčov, ktorým by tento mód chcel zapnúť... Tí by potom pohybmi rukami kreslili po stenách... Mohla by to byť ako hra.. Kto nakreslí krajšie ... vyhrá....
7. Pridať ďalšie tipy duelov- RPG, Armagedon, Snow...
8. Namiesto Sparty vymyslieť nový mód...

grEy
31-03-12, 12:38
To su uzasne navrhy. Rovno urobime z jailbreaku vojnu super maria s kung fu pandou v malovani, ding... a to awp do menu pre ct je super napad, ked polovica ct s awp nevie trafit ani slona z jedneho metra.

Bezdak
31-03-12, 12:40
Nevim, já bych momentálně JB moc neřešil pokud tam neni závažnej problém. Chudák Kotel furt musí řešit tenhle sranda mod a nemůže se věnovat jiným serverům, který to potřebují víc jak JB.

Psycho :P
31-03-12, 12:47
grEy ??? a načo sú tam tmpčka a brokády keď si ich nikto neberie ??? hm ?

grEy
31-03-12, 13:01
To ja neviem, ja som to menu nerobil. Takze namiesto pridania awp navrhujem zrusenie tmp a tychto podobnych zbrani...

Kuzli
31-03-12, 13:01
1,2,7 myslim ze je to dobrej napad. Ale ostatni urcite ne. Hlavne ty postavy a toalovani. Vydel sem jiny postavy simona na jinym jb serverech a je to hrozny. Komedie. A pokud se nemylim sparta uz neni ne?

Psycho :P
31-03-12, 13:06
Áno, ale úplne ju odstrániť zo simon menu, myslím.... Podľa mňa by sa najviac zišiel ten TeamSpeak pre ct

Larodar56
31-03-12, 13:26
1. - Souhlasím.
2. - Nesouhlasím, tohle bych dal spíše na duely ať si hráč vybere jestli chce jít nz scout nebo awp.
3. - CTčka se můžou domluvit a na team speak si zajít, anebo si postačí s team chatem...
4. - Zbytečnost.
5. - To už by byly lepší stopky, které se už navrhovali...
6. - Kravina, lepší by bylo kdyby Simon mohl vyresetovat hráčům spray loga.
7. - Duelů je dost, netřeba přidávat další.
8. - Sparta byla oblíbená na obou stranách, nevím proč se zrušila, ale když už jiný mod, tak naháněčku.

Kuzli
31-03-12, 14:17
Laro ale zase nahanecka by byla na pul dne. Jedine ze by ct byly rychli, jako T s drogama, aby to utokalo rychleji.

Meda Pu xD
31-03-12, 14:29
S 1, asi souhlasi kazdy co hraje JB taky by to bylo dobre , jen kvuli tomu ze na mape je treba jen 1 awp a vezme ho nejakej chudak co s nim ani neumi

Gejzik
05-04-12, 11:55
1,7,8 suhlasim 1 to AWP je good napad lebo
7 duelov je sice dost ale aj tak je to dobry napad az na to USP to sa mi nehodi ale ten armagedon to je haluz xD
8 To suhlasim