PDA

Zobrazit normální verzi : Změna na mc.



Operak
19-06-18, 22:05
O_O

Latins
20-06-18, 07:50
V čem by byla ta změna?

Operak
20-06-18, 13:08
Kompletně předělané pluginy, změna lidí co to nastavují, protože já na to nemám čas kvuli Nostale projektu a Azrealix se v tom vyzná jako já v nastavení cs serverů.

teecko
20-06-18, 18:28
Ten svět je rozjebanej takže reset určo pro.. a chcem jiného admina co na to bude jebákovat :gabe:

aviatik
20-06-18, 20:37
Silné déjŕ vu :D Ak som túto situáciu na Kotelna MC nezažil minimálne šesťkrát, tak ani raz.

Protip: Najprv je dobré zamerať sa na to, aby správne fungovalo základné nastavenie survivalu a esenciálne pluginy, pred tým než začnete vrážať čas do vecí ako PvP/SkyBlock, o ktoré aj tak nikto nemá záujem.

Zoyer
20-06-18, 22:23
Ten svět je rozjebanej takže reset určo pro.. a chcem jiného admina co na to bude jebákovat :gabe:
Stejně tak jako bude ten svět rozjebanej za 2 měsíce po restartu

teecko
20-06-18, 23:32
Neni rozjebanej hráčema, ale tím, jak se generoval .. část se nejspíš generovala podle jiné verze než zbytek ( pokud se pletu klidně mě opravte ), protože toto neni normální
https://i.imgur.com/CZYHBNH.jpg

Operak
21-06-18, 08:18
OKey, domluvíme se s lidma co by to měli dělat, ať to udělají. Já tam budu občas koukat, jestli si nedělají úplně co chtějí.

Operak
29-06-18, 00:03
Aviatik/Vojta, přidejte si mě na steamu.

aviatik
11-07-18, 20:33
Aviatik/Vojta, přidejte si mě na steamu.
Nechodím na Steam, napíš mi PM tu ak sa chceš porozprávať, sem sa chodím pozrieť aspoň sporadicky xd

Asiimovíček
15-07-18, 08:53
Pokud se bude resetovat mapa, tak by jsem si chtěl vyžádat už i zde přes fórum save z aktuálního světa dokud se to nevyresetuje xdd, jak opice píšu Operákovi přes steam a jediná jeho odpověď, že nemá čas...
Tak pokud sem někdo může dát ten save ke stažení, byl bych rád xd