PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva na only dust2 servrech a old school



DUKe_CZ
31-08-18, 11:37
Zdravím vás ve spolek :bye:
Chtěl bych vás poprosit o práva na only dust2 servrech a na old school servru.
Je mi 32 let,pracuji jako kuchař a ve volném čase hraju csko a nebo si rád zajdu na pivko.Chodím často na vaše servry a znám i nějaké adminy.Byl jsem adminem asi 3-4 roky na servrech czt-tým a taky na zlinattacku.Takže zkušenosti mám.Csko hraju už od vydaní.Právě ted' marodím a ještě dlouho budu.Byl bych rád kdybych vám mohl pomáhat chytat cheatery a tím teda poprosit o práva.Budu moc rád za vaše odpovědi s pozdravem DUKe_CZ.

STEAM_0:0:47962583 89.177.219.210

Nick: DUKe_CZ

Přeji pohodový den

Bager258
31-08-18, 12:26
Ahoj, aktívny si a podľa chatlogu vidno, že aj slušný a nekonfliktný. Začni hlásiť cheaterov, adminov máš na steame tak stačí kludne aj tam oni ti potom potvrdia hlásenia no keď tak daj aj na forko čosi. Inak s tebou nemám problém a poznáme sa už dlhšie, ak uvidím hlásenia nemám problém. Pro alebo proti editnem neskôr.

E: dostávam veľa hlásení, všetko banned

DUKe_CZ
31-08-18, 13:00
Jasnačka, hned jak nějaký zapne a budu si 100pro jistý tak to hlasím do forka.Už jsem párkrát hlásil cheatery adminovi (DiE AcE) ale lepší bude když to hodím na to forko.Díky bager za kladnou odpověd'.

Operak
31-08-18, 19:17
Ahoj, z forka tě neznám, 0 příspěvků na účtě. Z ! si tě taky nevybavuju. Přidej si mě na steamu a nahlaš mi něco.

LeBaux
31-08-18, 20:08
Som zo zlina, a moj hlas sa da vykupit pivom (idealne zelenacova sopa).

DUKe_CZ
31-08-18, 20:14
Ahoj, okej přidám si tě Operak ale máš tam nějaký profil protože je vás na steamu vic :) Jj do forka jsem ještě nepsal protože se teprve v něm učim ale bager mi pomohl tak se postupně zaučuju :) A LeBaux určitě zajdem na kusa a klidně zelenáčova.Přidám si tě na steam jen jaký máš profil je vás tam taky víc.A nebo si přidejte vy mě.Já nick neměnim stále jsem DUKe_CZ a na profilu mám Duka.

Operak
01-09-18, 10:04
Ahoj, okej přidám si tě Operak ale máš tam nějaký profil protože je vás na steamu vic :) Jj do forka jsem ještě nepsal protože se teprve v něm učim ale bager mi pomohl tak se postupně zaučuju :) A LeBaux určitě zajdem na kusa a klidně zelenáčova.Přidám si tě na steam jen jaký máš profil je vás tam taky víc.A nebo si přidejte vy mě.Já nick neměnim stále jsem DUKe_CZ a na profilu mám Duka.

https://steamcommunity.com/id/operakJB/

rEJKAc
04-09-18, 08:57
Ahoj mám od tebe 0 hlášení zkus si mě taky přidat na steam rEJKAc a zkus víc hlásit.

DUKe_CZ
04-09-18, 10:40
rEJKAc žádost odeslána

Madunax
05-09-18, 04:17
Párkrát jsem tě zahlédl ve hře a nejsi nějak konfliktní hráč, což je +. Bohužel - je, že jsem od tebe nepostřehl žádné hlášení, takže zkus více hlásit jak na steamu, tak na fóru ať zjistíme jak na tom jsi s rozpoznávání cheatingu a potom postu svoje PRO/PROTI.

Zaooo
05-09-18, 06:53
Věk - PRO
Chování - PRO
Hlášení - PROTI

DUKe_CZ
05-09-18, 12:15
Díky za názory.Ok budu se snažit více :)

rEJKAc
07-09-18, 09:15
No zatím 0 hlášení škoda

DUKe_CZ
07-09-18, 11:32
Boužel vždy když je nějáký lump na servru tak je tam i admin.Takže nestihnu natočit demo.A když napíšu adminovi že je někde cheater tak mi to stejně k právům nepomůže.Je to škoda mám ted' času habaděj.

Madunax
07-09-18, 14:02
No zatím 0 hlášení škoda

Netlač na něho tolik :laughing1: on na tom serveru není cheater pokaždé, co se napojíš a myslím si, že mu potrvá minimálně měsíc, než nasbírá nějaké ty hlášení.

DUKe_CZ
07-09-18, 14:21
:) Díky a netlačí.Chápu ale zkušenosti s amx mám jen nám ukončili tak před 2-3 roky servry a tím pádem chci pomáhat vám.Ale je pochopitelné že jen tak někomu práva nelze dát :)

Pelargos
07-09-18, 15:18
Hlásenie cheaterov je jednou z podmienok pri zakladaní žiadosti a každý žiadateľ by si mal byť toho vedomý. Tvoj prvý príspevok bola žiadosť o práva, teda si na fóre nemal žiadne hlásenia a pravdepodobne ani adminom na steam, keďže to tu zatiaľ žiadny nepotvrdil. Každopádne ja to zas tak tragicky nevidím. Javíš sa ako vhodný kandidát a momentálne nevidím dôvod, prečo by si nemohol tie práva dostať. Ide len o to, aby sme vedeli posúdiť, či vieš rozoznať cheatera, preto sú tam tie hlásenia. Ale pri tvojom veku a skúsenostiach si myslím, že by si s tým nemal mať problém. Ono ani nemusíš, všetko hádzať na fórum, podstatné je, aby si aspoň informoval nejakého admina, že niekde je cheater. A ten admin aspoň posúdi, či máš pravdu alebo nie a tým pádom sa zistí, či skutočne vieš odhaliť cheaterov. Takže stačí ak presvedčíš pár adminov (napr. hláseniami na ich steam) o tom, že rozoznáš cheaterov a tvoja žiadosť by kľudne mohla byť vyriešená kladne. Na druhej strane ale musíš byť aj trpezlivý, keďže tu máš žiadosť len cca týždeň a vyriešenie žiadosti trvá aj 2-3 mesiace.

rEJKAc
07-09-18, 23:48
No myslím že za 4 dny by mohl dát 1 hlášení :) málo se snažil podle mě no ještě počkám možná někoho nahlásíš .

Toy
08-09-18, 06:41
No myslím že za 4 dny by mohl dát 1 hlášení :) málo se snažil podle mě no ještě počkám možná někoho nahlásíš .

Nezlob se na mě, ale tohle je hovadina,soudit podle hlášení za 4 dny . Jelikož nedostala žádost instalock, tak je tu určitá šance na práva. Sám moc dobře víš, že tu žádost tady bude mít xx měsíců, teprve tahle doba nám právě ukáže, jestli vydrží jeho aktivita, jestli bude hlásit apod.

Já osobně mu svoje pro / proti napíšu až po nějaké době, co tu ta žádost bude ležet. Čas ukáže jak se snaží a nesnaží.

Zaooo
08-09-18, 08:12
No myslím že za 4 dny by mohl dát 1 hlášení :) málo se snažil podle mě no ještě počkám možná někoho nahlásíš .

http://csko.cz/forum/showthread.php?65402-Cheater

SuperMario
08-09-18, 09:45
Ahoj, jsem podobného názoru jako kolegové...hlaš (steam, forum, ve hře pře ! nebo /cheat) a buď aktivní. Uvidím jak ti to půjde a po někaké době editnu. :happy:

DUKe_CZ
08-09-18, 13:52
Ok, díky za názory pánové.Zkušenosti mám ale chápu vaše obavy.Když potkám cheatera tak písnu nějakému adminovi protože když příjdu někam na servr a je tam tak už ho nějaký admin polapí a tím pádem nemám šanci natočit demo.Ale díky :)

rEJKAc
08-09-18, 22:15
No máš pravdu 5 den ani jedno hlášení myslím si že by 1 hlášení stejně nepomohlo ale tak zatím uvidíme taky mu dám buď PRO nebo PROTI po delší době no ale když jsem žádal já byl jsem aktivní a hlásil skoro každý den. tak by to mělo být pokud má někdo zájem no uvidíme jak se to pohne.

rEJKAc
08-09-18, 22:17
http://csko.cz/forum/showthread.php?65402-Cheater

DEMO je kde

valentino
17-09-18, 09:53
Ahoj,

jak sám píšeš, byl si adminem na dvou portálech a ze zkušeností bys měl vědět že je potřeba hlásit.. Podle chatlogu si za poslední měsíc nahlásil jednoho pomocí !, na forku máš nahlášenýho taky jednoho a to si ani nedodal demo.. Poptal jsem se adminů a těm si nenahlásil nic, až na bagra kterej mi potvrdil jedno hlášení.
Sice je ti přes 32, ale věk není všechno.. kdyby ti bylo 15 tak je většina adminů proti. A taky mám takovej pocit že sis ani nepřečetl co je potřeba k právům a hned sis podal žádost
Promiň ale momentálně si tě nedokážu představit jako admina, začni hlásit ať víme jestli bys byl pro portál přínos nebo ne

DUKe_CZ
19-09-18, 14:26
Ahoj, diky za tvůj názor ale asi to stejně vzdám :)

DiEAcE
25-09-18, 10:38
Zdravím,

Jakožto jediný admin s každodenní aktivitou na Oldu můžu potvrdit, že hlášení mi od něj chodí často a vše Banned. Sice je pravdou, že by mělo být i nějaké hlášení zde na fóru, ale za mě jsem určitě Pro. Zřídka tam sice zajde chory/rejko, ale absence adminů je na výše zmiňovaném serveru značná.

DiE

DUKe_CZ
25-09-18, 13:03
Ahoj, díky DiE za odpověd'.Ale asi to stejně neprojde.Měj pohodový den :happy:

rEJKAc
26-09-18, 09:28
Hráč slabá aktivita a kvůli absenci přece nemůžeme nabrat každého kdo si požádá o práva .jak to pak bude vypadat hráč musí prokázat aktivitu , měl by hlásit jak přes ! tak na forum a měl by rozpoznat cheatera 3 fakty . já osobně stále 0 hlášení a už to nějakou dobu je co jsem si tě přidal na Steam takže sorry ale já jsem PROTI.

LeBaux
26-09-18, 10:57
Ja par hlaseni od neho mam - duke na tvojom mieste by som to teraz neriesil, ak budes aktivny za 2 mesiace, napis sem zase.

DUKe_CZ
26-09-18, 13:12
Asi máš pravdu LeBaux.Snad budu mít na csko ještě čas.Ted' marodím a ještě budu.Ale potom uvidim.Když tak bych požádal znovu.Díky za odpovědi a přeji poklidný den.

rEJKAc
03-11-18, 18:57
2 krát mě psal na steam a 2 krát Banned dík, chce to víc hlášení a víc hraní pak možná svůj názor změním. za mě není nic ztracený.

DUKe_CZ
04-11-18, 16:49
Neni zač já taky dík.Hraju co to jde ale samožrějmě nemůžu být připojený všude.chodívám old,classic a na dusty tam kde bývá nejmíň lidí.Jinak se ta žádost nijak nepohnula.Založil sem i druhou žádost a zbytečně tak ji prosim někdo smažte.Díky

NarutoO
05-12-18, 00:53
Neni zač já taky dík.Hraju co to jde ale samožrějmě nemůžu být připojený všude.chodívám old,classic a na dusty tam kde bývá nejmíň lidí.Jinak se ta žádost nijak nepohnula.Založil sem i druhou žádost a zbytečně tak ji prosim někdo smažte.Díky

Určitě jsi mi něco nahlásil, známe se dlouho, ale teď si situaci nevybavím, takže ruku do ohně nedám :)

Seš v klidu týpek, nikdy jsem neviděl žádnou hádku z tvojí strany, nějaký větší konflikt.

Zkus mi psát na Steam, dám se online.

Narut.

DUKe_CZ
05-12-18, 11:38
Díky Naruto za vyjádření :) Snažim se hlásit co to jde.Převážně hlásím adminům nebo přes příkazy !admin... a /cheater.Čekám už tři měsíce a zatim nic :( Už jsem mohl mít polapených darebáku plný pytel.Tak budu čekat dál

Burak1
23-12-18, 16:01
Jak to vypadá s hlášeními?

Bager258
23-12-18, 16:03
Jak to vypadá s hlášeními?

čo si pamätám hlásenia tak bez failu, poslednou dobou celkom dosť otravný na steame...

Burak1
24-12-18, 13:17
Začni nahlašovat ještě na fórum.

DUKe_CZ
24-12-18, 13:29
Čau, budu se snažit ale poznám za ty roky rokoucí cheatera.Tak vždy napišu nějakému adminovi a nebo přes příkaz !admin.Jinak si myslim že co jsem hlásil tak vždy byl někdo zapnutý.Díky za vyjádření :)

SEDA EMINENCE
24-12-18, 13:37
A mě bys mohl taky něco nahlásit :D když už mě máš na steamu nevím jak dlouho :P :D

DUKe_CZ
24-12-18, 13:47
Mohl co? :D Promiň se tedy polepšim :)

rEJKAc
04-01-19, 02:21
Od 03-11-18, 18:57 Žádná změna ani jedno hlášení na víc . na STEAMU škoda.

DUKe_CZ
04-01-19, 12:47
Čau rejkac, třeba včera jsem hlásil pelargosovi a borec byl zapnutý.Mám víc adminů na steamu tak píšu vždy tomu na koho narazim dřiv.Myslim si že hlášení u různých adminů mám už celkem dost.Včera borec byl jasný!Poznám už za ty roky ;) Budu čekat dál na práva snad se brzy dočkám.Pohodový den

Bager258
04-01-19, 13:39
Čau rejkac, třeba včera jsem hlásil pelargosovi a borec byl zapnutý.Mám víc adminů na steamu tak píšu vždy tomu na koho narazim dřiv.Myslim si že hlášení u různých adminů mám už celkem dost.Včera borec byl jasný!Poznám už za ty roky ;) Budu čekat dál na práva snad se brzy dočkám.Pohodový den

Nikde nie je napísané, že aj po takom čase tie práva musíš dostať. Tu išlo skôr Rejkačovi o to aby od teba videl hlásenia. 1 hlásenie za deň je málo... keď som napr. ja žiadal o práva tak som denne nahlásil niekoľko cheaterov či na steame, v hre alebo na forku. Proste sa musíš viac snažiť, aby bola tá snaha vidieť.

SuperMario
04-01-19, 14:50
Ja bych uvital nejaky hlaseni i na foru. Ty 3 hlaseni, ktery tu mas, tak jsou otresny (nejsem si jistej, jestli vubec ses schopnej natocit a nahrat demo na forum).

DUKe_CZ
04-01-19, 14:53
Dobrý, díky za odpovědi :D

rEJKAc
05-01-19, 05:00
Čau jak napsal kolega Bager258 i já když jsem žádal o práva taky jsem hlásil co to dalo byl jsem aktivní a ty cheatery jsem na serverech vyhledával protože mě to bavilo a chtěl jsem to dělat
opravdu jsem o ty práva stál a makal jsem co to šlo abych dokázal Adminum že opravdu mám o to velký zájem. tohle jsem já

No u tebe nevidím prostě dost Aktivity od té doby co jsem tu napsal že mám od tebe 2 hlášení tím to skončilo a pokud je to u tebe dost tak ok
ty už víš že máš dost nahlášený a jak si napsal nahoře : Budu čekat dál na práva snad se brzy dočkám.Pohodový den
Tak snad se dočkáš no můj konečný verdikt je že ti musím dát PROTI důvod nevidím Aktivitu. jaka by měla byt.

Bager258
05-01-19, 10:14
Po dlhšom zvažovaní som prišiel k názoru, že si sa tu ešte poriadne nezorientoval, si zbrkly, unáhlený a nevieš čo je treba na to aby si bol adminom, aktivita, hlásenia, v podstate huntenie cheaterov. Dal by som tomu ešte čas. Musíš viac hlásiť, a to všade nie len jednému adminovi, aj ostatní musia vidieť snahu a že vieš rozoznať cheaterov.

Momentálne som proti.

DUKe_CZ
05-01-19, 11:38
V pohodě :) Díky

Burak1
08-02-19, 17:30
Proti.