PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o admin práva na AIM servery



JaNkSi
15-09-18, 12:09
ahojte.. volám sa Ján Kubica a chcel by som sa pridať do admin teamu.

Nick na serveroch: JaNkSi
Vek: 28 rokov
Steam ID: STEAM_0:0:446286740
Odohraná doba: niečo cez 7 dní najviac na dust_2 only.

Niečo o mne:
Som Jano mám 28 rokov a v práci vyrábam papierové sáčky na balenie pečiva v obchodoch. Okrem toho pracujem ako strelmajster. Vo volnom čase si rád zahrám CSko na týchto serveroch. Včil znova hrám po cca. 1,5 ročnej prestávke asi 3 mesiace. Predtým som robil admina asi rok na bývalom Slovenskom portáli gamers.sk pod nickom JoHnY. Práva žiadam hlavne na servery: dust_2 only, classic, mega pub... Hlavne v nočných hodinách sa na serveroch vyskytuje zvýšený počet cheaterov a keďže sú týždne, že hrávam väčšinou v noci mohol by som to banovať. Veľmi rád sa pridám do admin teamu.

S pozdravom Jano alebo JaNkSi.

Operak
15-09-18, 14:47
Na serveru jsem tě neviděl, hlášení 0, forko 0, první připojení za poslední měsíc 5.9 (napojení pres steam dnes). PROTI

JaNkSi
15-09-18, 15:40
Original hru mam. Som na servery cez steam pod nickom J0HnY a na NS som JaNkSi... Skoro stale hram na NS, lebo tam mam rezervovany nick a cakam az to kotel prehodi na moj steam.

hanba mi
15-09-18, 16:49
Na sereroch ta stretavam a vnimam, par slapov si odo mna aj dostal (no defus/no plant). + u mna je vek ale
...daj tomu este cas...zatial to kladne nevidim

Bager258
15-09-18, 16:53
Pár krat som ta stretol no nepostrehol som žiadne hlásenia. Trosku sa tu zorientuj a hlas cheaterov. Btw kotel ti tak skoro asi neprehodi tu rezerváciu, treba mu napísať keď ho uvidis na forku alebo mi pošli PM a skúsim mu napísať na steam. Vek je fajn len to ostatne je dosť mínus. Zatiaľ som proti ale ak začneš viac hlásiť a trosku sa tu orientovať tak nebudem mat problém zmeniť názor.

JaNkSi
15-09-18, 18:06
Cheaterov som hlásil tuším troch. Problém je v tom, že koľkokrát nestihnem u dotyčného natočiť demo a už má ban. Tým ale pochvala všetkým adminom :-)

Koprakek
21-10-18, 11:09
Ahoj, zlepši zde aktivitu.

Pelargos
21-10-18, 14:39
V hre sa pohybuje často, bohužiaľ iba na NS. Na steame nehrá vôbec a aj tam má len mňa a kapitána, takže nejaké hlásenia adminom asi nefungujú. Ja som na začiatku niečo zachytil aj na fóre sa niečo objavilo ale v poslednej dobe neregistrujem hlásenia a tak ako píše Kopr, upadla aktivita na fóre. Nejaké iné problémy som nezachytil ale zatiaľ to ružovo nevidím.

JaNkSi
30-10-18, 19:10
Čaute, nieje pravda že nehlásim cheaterov. Cheaterov vždy hlásim tomu adminovi, ktorý je práve aktívny v hre alebo v chate. To že sa niekomu zdá že hlásim málo je skôr tým že tu práve niesu admini... Dôvod hrania na NS viď vyššie. Viac menej najaktívnejší z adminov je kapitán... aspoň mne to tak príde. Je pravda že nehrám koľkokrát pár dní, ale žeby upadla moja aktivita si nemyslím.... toľko odomňa zatial.

valentino
30-10-18, 19:17
Hlášení můžu potvrdit, zatím ale nejsem pro ani proti

Bager258
10-12-18, 15:00
Mesiac neaktívny in-game,žiadne hlásenia. Proti.

Pelargos
10-12-18, 15:18
Mesiac neaktívny in-game,žiadne hlásenia. Proti.

Aktívny je ale na NS: VALVE_0:0:1137860217 ale to je tak všetko.

JaNkSi
10-12-18, 15:59
Za 2 mesiace nikto nevie prehodit VIP z NS na STEAM. Takže preto som stále aktívny na NS. Hlásení mám podľa mňa dosť (síce je pravda, že v poslednej dobe hrávam pomenej) ale účelom tých hlásení je to aby som dokázal, že viem rozoznať cheaty a nie každému adminovi nahlasovať xy cheaterov. To by sme tu riešili túto žiadosť asi 2 roky nakoľko aj podľa banlistu na d2 only nebolo moc cheaterov v poslednej dobe.

JaNkSi
10-12-18, 16:57
Moje hlásenia :
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=254944
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=258131
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=260357
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=260718

+ hlásenia in game (neviem presne koľko ale minimálne 5).
1 krát som sa mýlil.
1 krát som nedodal demo.
Aby si aj ostatní admini, ktorým nehlásim urobili prehľad.

LeBaux
10-12-18, 17:26
Odkedy mame na hlasenia discord, je tam 1 hlasenie. Za mna malo, ale nie som inak zasadne proti.
Vzdy hlas cez ! alebo /cheater.
Alebo hlas 2/3 adminom ktory su ochotni to s tebou riesit osobne (ja nebyvam online).

Burak1
23-12-18, 17:05
Proti.