PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva na jail.



JustDoItNigga
05-10-18, 19:07
Ahoj
tímto bych chtěl požádat o práva na jail. Účinkuji zde pod nickem Just Do It Nigga ツ, svůj nick převážně neměním, mám zde nahráno už X hodin, mám X hlášení a mnoho zkušeností. Cca 90% svého hlášení mám u Kajsinka, což znamená, že zbylých 10% hlášení je zde na forku, nebo na steam jiným adminům, či hlášení přes vykřičník. Pravidla ovládám jako Jackie Chan kung-fu.
Poslední dobou je více a více hlášení z Jb, chtěl bych udržovat pořádek a hladký průběh hry. Jsem komunikativní, nejsem sice žádný svatoušek, ale snažím se být objektivní a nekonfliktní. :hypocrite:
Měl jsem tu možnost, si zkusit adminovat u jednoho nejmenovaného admina, kde jsem si dal už několik vlastních banů, takže už nějaký ty minimální zkušenosti mám.

Díky předem za všechny reakce.

STEAM_0:1:176162134

Jakuppp8
05-10-18, 20:07
No nevím nevím negře :D máš moje pro, ale piš si že si tě ohlídám. :whip::eek: a od Jackie Chana máš daleko :taunt:

JustDoItNigga
05-10-18, 20:30
No nevím nevím negře :D máš moje pro, ale piš si že si tě ohlídám. :whip::eek: a od Jackie Chana máš daleko :taunt:

Díky Ďáblíku, jojo, rád si s tebou zahraju.. :D

Fellow
05-10-18, 23:44
Ahoj, za mňa ani Ano ani Nie

KajSinek
06-10-18, 11:03
Zdravím,
ako i v predošlej žiadosti som PRO. U mňa má naozaj desiatky a desiatky zabanovaných hlásení. In-game s ním nemám žiaden problém. Taktiež mi dokázal, že by vedel banovať i svojich internetových "kamarátov" a nemám zatiaľ žiaden problém mu nedôverovať.

JustDoItNigga
06-10-18, 11:14
Zdravím,
ako i v predošlej žiadosti som PRO. U mňa má naozaj desiatky a desiatky zabanovaných hlásení. In-game s ním nemám žiaden problém. Taktiež mi dokázal, že by vedel banovať i svojich internetových "kamarátov" a nemám zatiaľ žiaden problém mu nedôverovať.

Děkuju Kajsi :wub: I tobě Fellowe :happy:

Deda z Depa
07-10-18, 20:28
Ahoj myslím, že už nadešel jeho čas PRO hlášení má a mod ovládá

Operak
08-10-18, 08:27
Skoro rok od poslední žádosti. Tak uvidíme... PRO

Grakon2702
10-10-18, 09:28
Ahoj. Máš možnost hlásit na Steamu i mně. Pokud si dobře vzpomínám, ve tvojí minulé žádosti jsem byl proti kvůli tomu, že jsi hlásil samé prkotiny, za které bys i banoval. Rád bych věděl, jak se to od poslední žádosti u tebe změnilo. Pak bych tady vyjádřl svůj souhlas či nesouhlas.

JustDoItNigga
10-10-18, 15:47
Děkuju Opěráku a Dědku, i tobě Grakone, každopádně budu se ti snažit hlásit pokud budeš online, pokud nebudeš, tak budu jako vždy hlásit Kajsinkovi, ale pamatuju si, že tobě jsem doposud hlásil jenom ty extrémní případy, posledně například ten klučina s WH či tehdy ten s AB. :D

KajSinek
10-10-18, 22:48
Ahoj. Máš možnost hlásit na Steamu i mně. Pokud si dobře vzpomínám, ve tvojí minulé žádosti jsem byl proti kvůli tomu, že jsi hlásil samé prkotiny, za které bys i banoval. Rád bych věděl, jak se to od poslední žádosti u tebe změnilo. Pak bych tady vyjádřl svůj souhlas či nesouhlas.

Zdravím,
možno sa ešte nájdu taký admini, ale napíšem to sem už teraz. Nemám proti tebe nič, len tentokrát sa ťa to týka Grakon. Trošku mi nesedí to, že hlásenia na forku má, ktoré si vieš pozrieť. Hlásenia som potvrdil ja i Deda. V minulej žiadosti si nebol proti vôbec, len si aj tam žiadal, aby ti hlásil. Ak je dôvera v tom ako hlásil časom na forku a v adminoch, ktorý hlásenia potvrdia, tak sa zbytočne z môjho pohľadu tlačí na hráča, aby počas žiadosti ešte každému osobitne hlásil kvôli Pro na žiadosti. Je rozdiel, či hráč nemá hlásenia vôbec a žiadajú od neho pre mňa za mňa aj 10 adminov, aby mu hlásili, tak nech si vyberie 2-3, nahlási im a oni to potvrdia. Ja si myslím, že to úplne stačí, čo je aj v tomto prípade. Alebo to má dopadnúť tak, žeby točil 45 min dema, aby mal hlásenia pre všetkých adminov, inak nebudú Pro?

Grakon2702
11-10-18, 05:33
Tak to jsem si ho asi s někým spletl. Omlouvám se. Od jeho poslední žádosti založené před více jak deseti měsíci tu má na fóru jen pět hlášení, ale uznávám, že máš pravdu. V tom případě mi žadatel nic hlásit nemusí.

Folowed
19-10-18, 21:51
Yo
spešl na delší dobu

Pelargos
21-10-18, 13:52
Dal by som mu šancu, tak či tak bude začínať ako spešl a bude mať možnosť sa ukázať. (v prípade, že bude prijatý).

JustDoItNigga
24-10-18, 10:44
Díky chlapi !! :happy:

Spasitel222
25-10-18, 23:41
pro

DeadJoy
02-11-18, 10:50
Tobě jsem to již říkal na serveru Niggo. Zatím ani pro ani proti. Něco mi nahlaš a uvidíme. :happy:

PRO

JustDoItNigga
02-11-18, 12:20
Děkujiu Spáso :rolleyes:



Nemám tě přidaného na steamu a nemám steam level, jestli chceš hlášení, přidej si mě prosím na steam.

E: už jsi třetí admin, co po mně chce hlášení i přesto, že mi minimálně dva admini hlášení potvrdili + forko. Já si to hlášení nemůžu vycucat z prstů. Vypadá to, jako kdyby jste po mně chtěli, abych záměrně chodil z jednoho serveru na druhý a vyhledával hráče, kteří neznají pravidla.

E2: Děkuju DeadJoyi

LukosSenpai
02-11-18, 19:59
Pro pre matikára

The Frisco
02-11-18, 22:25
máš moje požehnání

JustDoItNigga
02-11-18, 23:46
dziękuję klucí :teehee:

JustDoItNigga
25-11-18, 21:43
Zdravíčko, poslední týden se mi rapidně snižuje aktivita, je to z důvodů špatného poskytovatele internetu, a jelikož mám tak špatnej upload a download. Tak né že se jenom snižuje moje chuť na veškeré hraní ale také mě to asi po 5 minutách po připojení na server samo vyhodí za vysoký ping. Tím ale nechci říci, že se na to úplně vyprdnu, budu se snažit to co nejdříve vyřešit a i nadále se budu snažit alespoň minimálně chodit na server.
https://i.imgur.com/w0GRG4X.png?1
Toť vše, přeji příjemný zbytek večera.

Nuuu,da!!
13-12-18, 18:19
Hej Ouško! jsem PRO.

KajSinek
23-12-18, 15:38
Zdravím,
môžem potvrdiť ďalšie množstvo hlásení bez akéhokoľvek failu.

JustDoItNigga
23-12-18, 17:21
Děkuju pánové.

Deda z Depa
28-12-18, 17:19
Hlásí jak drak myslím si že tu vážně není o čem mluvit je natolik zkušený že bych mu klidně dal hned práva tak nevím proč se tu čeká kvůli speslovi.... hlavně jak se říkalo že se to alespoň drobet urychlí když na to nebude pepa jen sám.... No sliby chyby
Peace
Poprosil buraka aby to nesmazal je to můj názor díky:*

Leilloo
29-12-18, 23:31
V pohode chalan :) Pro

JustDoItNigga
30-12-18, 15:36
Děkuju za podporu Dědo :wub:

I tobě pěkně děkuju Leillo :happy:

Smooke
19-01-19, 19:51
Kua to už bude v řiti. Chcete mezi nás brát černou hubu?!?!?!?!?

Samozřejmě jsem pro, protože ho mám rád (obrazně řečeno) :happy:

JustDoItNigga
20-01-19, 19:42
Děkuju ty tlamo jedna. :hypocrite:

JustDoItNigga
01-02-19, 00:04
Prosím o konečný verdikt.

Operak
01-02-19, 08:01
Prosím o konečný verdikt.

Poseres sinto takhle. Počkej si a nebud nedockavej

Troppe
01-02-19, 11:11
Pro.

Toy
01-02-19, 15:39
Prosím o konečný verdikt.

Hlavně to moc nebumpuj a nechtěj po nikom verdikt v "normálním" čase. Jinak si tady podřežeš větev, ukazatel kvality budoucího admina se asi podle zdejších parametrů bere hlavně podle toho, kolik měsíců je schopnej vydržet než se mu udělí práva.

K žádosti jako takový asi ani nemám co říct, ale klidně PRO, na JB to už je aj tak všechno jedno :-D

JustDoItNigga
01-02-19, 18:33
Děkuju za radu Operáku.
Děkuju za Pro Troppe a i tobě děkuju Toyko.:thumsup4:

Samco
16-02-19, 22:11
Pokrok v hláseniach je registrovaný, čo je plusom. Udelenie práv (aj len tých spešl), si vyžaduje istú dávku zodpovednosti, ktorá tu stále pokrivkáva a doposiaľ neprišlo ku bodu, v ktorom by prijatie nevyvolávalo pocit neistoty tohto dôležitého faktoru na oboch stranách. Pokiaľ je to potrebné kompetne upresniť, máme na mysli celkové vystupovanie na serveroch (predovšetkým) a fóre. Vravieť, že je potrebné na tom zapracovať nie je správne, malo by to ísť prirodzene samé od seba. Momentálne preto nie je možné žiadosť kladne uzavrieť.

NIE