PDA

Zobrazit normální verzi : Demence - Vezeň



1tomaskon
17-10-18, 20:40
Ahoj. Rád bych alespoň upozornil na toto drzé děcko. Od dob nové mapy neposlouchal příkaz simona (tedy mě). Šel si hrát a pouštěl hudbu. Tak jsem ho aspoň poprosil ať vypne tu hudbu, jelikož narušovala simonování. NE. Tak jsem ho zabil. Od té doby mě asi 4 kola po sobě zabíjel. Ubral mi na 7 HP, chtěl dát spartu, ale nešla. Tak to udělal dalši kolo. Myslel jsem že to natáčím, ale nedal jsem pojmenování dema, tak nic nenatáčelo... Tak jsem zapl nahrávání a ukázal alespoň konzolu. Pak jsem se ho na to ptal, ale asi už urřitě tušil, ýe ho natáčím, tak mlel o něčem, aby to pošpinilo mě. Pokud někdo z hráčů, co byli s námi na serveru sledují tuto diskuzi, ať se zapojí, rád bych, aby toto deme*tní dítě mělo alespoň nějaký postich. Příště si alespoň dám větší pozor na natáčení. No třeba to postačí ;) Dík, YGY.

Vězeň シ STEAM_0:1:208159137 83.208.86.17 CZ

DEM: http://csko.cz/dema?UPD=JpufeDOZ

Grakon2702
20-10-18, 14:20
Ahoj, na demu není nic banovatelného. To, co se stalo před jeho nahráváním, nemohu brát v potaz, protože na to nejsou důkazy. Pokud jde o vaši konverzaci, tak nevím, jestli to víš, ale když natáčiš demo, tak tvůj voice se tam neuloží. Z vaši konverzace jsem tedy poznal prd. Co se týče té konzole, tak v demu se uloží pouze záznam, který byl vygenerován během nahrávání dema. To, co bylo před nahráváním, v demu není.

KajSinek
01-11-18, 14:32
Zdravím,
súhlasím s grakonom a toto tu leží od 17.10, tak by sa to mohlo už aj uzavrieť.