PDA

Zobrazit normální verzi : práva na GunGame servery



sweet bitches
04-11-18, 01:16
Ahoj, Jmenuji se Adriana a chtěla bych touto cestou poprosit o práva na Gungame servery, jsem tam víc jak v práci :D jinak je mi 18 za pár dnů mi bude 19 nejvíce času věnuju právě hraní cska pracuju pro škodovku jako půl národa. děkuji za odpovědi ať už pro nebo proti :)





STEAM_0:0:423168635

Bager258
04-11-18, 02:14
Hlásiš niekomu ? Ako dlho hráš csko? Nick in-game a steam profil? (Nechce sa mi to na mobile hľadať, dik)

E: videl som že si si ma pridala na steam. Kľudne mi hlas a keď uvidím, že vieš tak nebudem proti :)

sweet bitches
04-11-18, 03:38
Hlásiš niekomu ? Ako dlho hráš csko? Nick in-game a steam profil? (Nechce sa mi to na mobile hľadať, dik)







ano hlásím docela často, chorykapitan, občas pelargosovi, pidda, seeya supermario a další, nick mám ten samej co tady akorat občas použiju jinej, jak dlouho? teď v kuse cca půl roku minimálně. Counter-Strike
60.0 hodin za poslední dva týdny / 176 hodin celkem. mám novej steam

hanba mi
04-11-18, 13:45
Dievca vidavam hrat aj d2, pani hlasenia su na tom ako?? za mna potvrdit nemozem bohuzial ani jedno. Ada, mozno jemne upravit ten chl (nie je to zle, ale tych dmntov a kktov by si mohla vypustit do buducna)...zatial nedavam ani pre a ani proti...uvidim ako si na tom s tymi hlaseniami, aktivita tam je. Za mna zatial vsetko.

e: tak chalani popotvrdzovali hlasenia, ziadost zrejme bude nejaku "chvilu" otvorena a budeme mat priestor sledovat ten chl ig. Drz aktivitu, nepolavuj v hlaseniach a videl by som to pozitivne.

Pelargos
04-11-18, 14:37
Mám na steame. Aktivita super, stretávam často, sem-tam mi hlási na steam, všetko bnd. Takže všetko v pohode, len ako píše zoli, chcelo by to trochu zlepšiť vyjadrovanie, resp. vedieť zachovať chladnú hlavu (už bol za to jeden baník) a bude to úplne super.

sweet bitches
04-11-18, 16:19
Mám na steame. Aktivita super, stretávam často, sem-tam mi hlási na steam, všetko bnd. Takže všetko v pohode, len ako píše zoli, chcelo by to trochu zlepšiť vyjadrovanie, resp. vedieť zachovať chladnú hlavu (už bol za to jeden baník) a bude to úplne super.






pracuju na tom, pracuju na svojem vyjádřocání, stydím se za to. sám víš že holka to nemaá jednoduché ikdyž to není omluva.

Zaooo
05-11-18, 07:42
Zdárek, potvrzuju hromadu hlášení na Steamu

valentino
05-11-18, 17:55
hlášení od ní dostávám každej den. zlepši chatlog a jinak nevidim důvod, proč bys ty práva nemohla dostat

SuperMario
06-11-18, 19:10
Jop, taky mi hlásí na steamu. Ve hře ji potkávám často, aktivita super. No v tom chatlogu, co jsem nakoukl, tak by určitě chtělo se vyvarovat některých slovíček a různých připomínek. Když se to zlepší, tak ty práva jsou reálný.

LeBaux
06-11-18, 23:20
Na GG skoro nechodia admini (okrem seba som tam stretol 1 za rok), tazke ano.
Aktivita ++

rEJKAc
07-11-18, 01:20
Ahoj hlášení tam je ale mám problém nejsem si jistý jestli jsi opravdu holka jestli ano omlouvám se jestli jsi kluk tak by ses měl jít léčit a jsem určitě proti, jedině jak to můžeš dokázat je komunikace jestli je to pro tebe tak velký problém tak to sorry ale nemáš co v Admin týmu dělat to za prvé a za druhé ten chatlog je taky strašný ale pořád mě vrtá hlavou proč nechceš mluvit jak psal admin seeya je to divné tady něco ze steamu krátce .
[Yesterday, 23:39]
akira3:
kdy uvidím tvoje vyjádření? :D

[Yesterday, 23:41]
rEJKAc:
Až name promluvíš ve hře

[Yesterday, 23:42]
akira3:
nemam ts

[Yesterday, 23:42]
rEJKAc:
ve hře

[Yesterday, 23:43]
akira3:
a nemam sluchatka s mikrofonem :D teda mam ale jsou zabalene :D

[Yesterday, 23:43]
rEJKAc:
jj urcite

[Yesterday, 23:43]
akira3:
tak nic

[Yesterday, 23:44]
rEJKAc:
stejně když dostaneš práva musíš na TS a domluvit se
takže jestli chceš něco ojebat tak to nepůjde pokud je vše v pořádku tak jsem pro práva

[Yesterday, 23:45]
akira3:
na čem se musím domlouvat? neni potreba se na nicem domlouvat

[Yesterday, 23:46]
rEJKAc:
tak snad někdo ti musí vysvětlit věci kolem toho jak co používat atd...
:D
nemyslím sebe nějaký admin proste

[Yesterday, 23:46]
akira3:
mě nemusí nikdo nic vysvětlovat nejsem blbá a s modem umim

[Yesterday, 23:46]
rEJKAc:
ale budeš muset mluvit
:D
je to velký problém ? mluvit

[Yesterday, 23:47]
akira3:
stydim se

[Yesterday, 23:47]
rEJKAc:
urcite :D

[Yesterday, 23:47]
akira3:
nikdy jsem nebyla ani na rande s někým koho neznam osobne :D
neznáš mě, nesuď, pokud máš s něčím problém, máš se kde vyjádřit

[Yesterday, 23:48]
rEJKAc:
ja nemam problém to ty máš problém :D
Jako já nevěděl že to je takovéj velký problém napojit se na TS vysvětlit ti všechno atd... no vidím že to je asi velký problém

[Yesterday, 23:51]
akira3:
já problém nemám to ty jsi asi ten problem, chceš mě prudit? najdi si někoho jineho na to nejsem na to zvědavá

[Yesterday, 23:59]
rEJKAc:
já bych tě nikdy neprudil ale je to jedna z podmínek byt na ts a komunikovat

úterý 6. listopadu 2018

[0:06]
akira3:
není



Tady jde jasně vidět že komunikovat nechceš asi se něčeho bojíš jak říkám jestli si kluk beru to jako podvod na nás adminy a jsem proti pokud jsi ta za kterou se vydáváš jsem PRO. + se omluvím. hezký den.

hanba mi
07-11-18, 06:31
Rejo ty si uchyl hh, ze ked chces prava, musis na TS a domluvit se:taunt: ja sombol na TS tak 3x a som stale tu...berem to ako prank na fesandu a ne ako tvoju uchylacinu, lebo to by nebola najlepsia ukazka profesionality AT!

e: grakon :laughing1:

Grakon2702
07-11-18, 07:21
Zdravím. Žadatel není povinen vlastnit hlasové komunikační zařízení a není ani povinen uvádět své pravé pohlaví. Na správné spravování serveru je jedno, jaké má správce pohlaví a všechno se dá domluvit i textovou formou. Během jakéhokoliv pohovoru může žadatel komunikavat textovou formou zatímco druhý tou hlasovou.

sweet bitches
07-11-18, 08:15
zdravím. je mi líto že touto cestou musím reagovat na Rejkacovo obvinění. bohužel sám by se měl podívat na sebe jakým stylem odvádí svoji práci admina, určitě se najde nějaké demo kde je vidět že rejkac na to co má dělat kašle, při hraní na serveru byl Admin Rejkac přítomen když tam byl cheater, nic neudělal bylo mu to jedno, musela jsem já napsat nejmenovanému adminovi aby situaci vyřešil. nechci nikoho napadat nebo někoho urážet a už vůbec někomu škodit že svoji práci dělá špatně ale nejdříve by se měl podívat sám na sebe a pak soudit druhý, a až budu chtít jít na TS ty určitě nebudeš ten který můj hlas uslyší. pokud tento text nějak bude vadit prosím smažte ho a omlouvám se za tuhle reakci.

rEJKAc
07-11-18, 08:18
No jasné v pohodě však hlášení má s tím souhlasím ale pokud se někdo vydává za holku a je kluk tak to mě přijde hodně divné a kdo ví co čekat od takového člověka zneužití práv atd.. ale ok jako myslím si že by šanci dostat měl/a jen zlepšit ten slovník a určitě bych ti šanci dal . takže pokud slíbíš že se začneš chovat slušně tak jsem PRO.

rEJKAc
07-11-18, 08:22
Nechápu vůbec o čem tady píšeš ale beru to :)

sweet bitches
07-11-18, 08:47
rejkaci nevim o co ti jde. za svoje chovánú jsem byla jednou potrestána, omluvila jsem se a zapracovala jsem na tom, uvědomuju si člověk nemůže s tímhle slovníkem uspět ale pracuju na to a jde to. nechci se tu za něco omlouvat za to už padlo omluv dost, ponaučila jsem se, dostala pár rad od zkušenějších a ty mi přestaň už prosím psát a vydírat mě.

Fellow
07-11-18, 09:46
No jasné v pohodě však hlášení má s tím souhlasím ale pokud se někdo vydává za holku a je kluk tak to mě přijde hodně divné a kdo ví co čekat od takového člověka zneužití práv atd.. ale ok jako myslím si že by šanci dostat měl/a jen zlepšit ten slovník a určitě bych ti šanci dal . takže pokud slíbíš že se začneš chovat slušně tak jsem PRO.

Tady jde jasně vidět že komunikovat nechceš asi se něčeho bojíš jak říkám jestli si kluk beru to jako podvod na nás adminy a jsem proti pokud jsi ta za kterou se vydáváš jsem PRO. + se omluvím. hezký den.

Dosť rýchla zmena názoru ne?

E. čo sa týka mňa, nie je to síce moja sekcia ale viem o koho sa jedná, za mňa PRO

Toy
07-11-18, 16:03
Ahoj hlášení tam je ale mám problém nejsem si jistý jestli jsi opravdu holka jestli ano omlouvám se jestli jsi kluk tak by ses měl jít léčit a jsem určitě proti, jedině jak to můžeš dokázat je komunikace jestli je to pro tebe tak velký problém tak to sorry ale nemáš co v Admin týmu dělat to za prvé a za druhé ten chatlog je taky strašný ale pořád mě vrtá hlavou proč nechceš mluvit jak psal admin seeya je to divné tady něco ze steamu krátce .
[Yesterday, 23:39]
akira3:
kdy uvidím tvoje vyjádření? :D

[Yesterday, 23:41]
rEJKAc:
Až name promluvíš ve hře

[Yesterday, 23:42]
akira3:
nemam ts

[Yesterday, 23:42]
rEJKAc:
ve hře

[Yesterday, 23:43]
akira3:
a nemam sluchatka s mikrofonem :D teda mam ale jsou zabalene :D

[Yesterday, 23:43]
rEJKAc:
jj urcite

[Yesterday, 23:43]
akira3:
tak nic

[Yesterday, 23:44]
rEJKAc:
stejně když dostaneš práva musíš na TS a domluvit se
takže jestli chceš něco ojebat tak to nepůjde pokud je vše v pořádku tak jsem pro práva

[Yesterday, 23:45]
akira3:
na čem se musím domlouvat? neni potreba se na nicem domlouvat

[Yesterday, 23:46]
rEJKAc:
tak snad někdo ti musí vysvětlit věci kolem toho jak co používat atd...
:D
nemyslím sebe nějaký admin proste

[Yesterday, 23:46]
akira3:
mě nemusí nikdo nic vysvětlovat nejsem blbá a s modem umim

[Yesterday, 23:46]
rEJKAc:
ale budeš muset mluvit
:D
je to velký problém ? mluvit

[Yesterday, 23:47]
akira3:
stydim se

[Yesterday, 23:47]
rEJKAc:
urcite :D

[Yesterday, 23:47]
akira3:
nikdy jsem nebyla ani na rande s někým koho neznam osobne :D
neznáš mě, nesuď, pokud máš s něčím problém, máš se kde vyjádřit

[Yesterday, 23:48]
rEJKAc:
ja nemam problém to ty máš problém :D
Jako já nevěděl že to je takovéj velký problém napojit se na TS vysvětlit ti všechno atd... no vidím že to je asi velký problém

[Yesterday, 23:51]
akira3:
já problém nemám to ty jsi asi ten problem, chceš mě prudit? najdi si někoho jineho na to nejsem na to zvědavá

[Yesterday, 23:59]
rEJKAc:
já bych tě nikdy neprudil ale je to jedna z podmínek byt na ts a komunikovat

úterý 6. listopadu 2018

[0:06]
akira3:
není



Tady jde jasně vidět že komunikovat nechceš asi se něčeho bojíš jak říkám jestli si kluk beru to jako podvod na nás adminy a jsem proti pokud jsi ta za kterou se vydáváš jsem PRO. + se omluvím. hezký den.

Pevně doufám, že tohle hovno je nějákej blbej pokus o vtip. Pokud není, tak po nás (resp. po mně) určitě nemůžeš očekávat to, že tě tu budou brát ostatní lidi aspoň trochu seriozně, ať už to jsou admini nebo hráči. Když si tu tak přečtu tvoje posty, tak mi zůstává rozum stát)
Ale abych nebyl úplně OT

Ve hře jsem tě potkal už několikrát. Mám podobnej názor jako ostatní, trochu zlepšit chatlog. Hlášení si taky nevybavuju, tím ale neříkám to, že je nemáš, jelikož ti to ostatní potvrzujou.
Zatím nebudu psát pro ani proti, potenciál tam je. Tak uvidíme, co s tím udělá nějákej čas.

sweet bitches
07-11-18, 16:20
Je to rejkacuv výplod fantazie. Nemam co schovávat ale nebudu delat něco co on bude požadovat ve formě vydirani. Me samotné se tohle jednání od nej nelibi. Je to nechutný a nelidský. A to ze jsem holka nemeni na tom nic ze se musi chovat takhle. Nevybavujes protoze te nemam na steamu. Klidne si me přidej protoze nevim jak tam jsi

Pelargos
07-11-18, 16:34
Nechcel som ale vidím, že asi musím. Aby sa to zas nemuselo presúvať do AF alebo mazať, tak to skúsim objasniť, hlavne pre nezainteresovaných a ostatných členov AT. V podstate ide o to, že tu vznikli určité pochybnosti, na základe prepojenia sociálnych sietí, profilov a niektorých webov, čo spôsobilo, že siempre akira nemusí byť holka. Nebudem to rozoberať dopodrobna ale na základe tohto celého sú tu isté obavy (možno neopodstatnené), že žiadateľ nás môže klamať, môže to byť úplne niekto iný, prípadne existujú obavy, že práva by mohli byť zneužité, prípadne prístup do AF by mohli mať napr. aj cudzie osoby. (Viem, že toto môže nastať aj u každého iného žiadateľa). Rejky to trochu zle odprezentoval ale každopádne skutočne nevieme, či ide o holku alebo kluka, čo je v podstate jedno, pretože ako písal Grakon nerobíme nejaké rozdiely a zároveň táto žiadosť je v celku pozitívna, až na ten viackrát spomínaný chatlog.
Možno by bolo len vhodné, keby žiadateľka uviedla aspoň dôvod zmeny chlapčenského nicku (pržák) na fóre, prípadne, či to nie je účet zdedený po niekom bratovi/priateľovi prípadne, či aj nehrá na bratovom/priateľovom steame a pod.

sweet bitches
07-11-18, 16:43
Uz jsem tohleto zminivala. Ucet byl založeny mojim bratrem ktereh kvuli narozeni dvojčat nema čas hrat proto mi hi přenechal. Uz jsem to uváděla kdyz jsem zadala o zmenu jmena.

sweet bitches
07-11-18, 16:46
Pokud s tim budete mit i nadale problem. Nemam zase problem ja s tim, abych se toho vzdala.

Pelargos
07-11-18, 16:51
Ucet byl založeny mojim bratrem.

Týmto sa to teda vysvetlilo, môžme teda pokračovať ďalej normálne v nábore.

sweet bitches
07-11-18, 16:53
Nevim kdo presne mi to jmeno měnil ale mam pocit ze operak už si to nepamatuju. Omlouvám se za to jak pisu ale jsem v praci takze tak :)





Tak potvrdit zmenu jmena může samco. On mi jmeno měnil.

LeBaux
07-11-18, 21:09
Rejkac to napisal trochu debilne, ale tiez mi pride tento clovek trochu zvlastny. Je mi uplne jedno ci je f/m, ale ked klame, tak ju/ho netreba.
Zmena nicku z muzkeho, a 1 rocny steam, kde su vsetci friends ludia z kotelny? Divne.
Ked je problem "prehovorit vo hre" tak som proti.

hanba mi
07-11-18, 21:33
Vo svetle novych informacii (tymto sorka rejo) by som rad poprosil ziadatela/ku o prehovorenie ig/ts...mne je tiez jedno, co je f/m, ale zavadzanie je predsa len pod uroven.

sweet bitches
07-11-18, 22:23
tak jeden tady nahodí blbost a vy se toho chytnete? máte s tím problém? já nemám problém jít na server s TS. ale lezou mi na nervy tyhle vaše řeči, TÍMTO UKONČUJI SVOJI ŽÁDOST O PRÁVA neboť mě už nebaví číst tyhle nesmysly. smažte to. jde vidět inteligence lidí tady na kotelně. děkuju těm co hlasovali pro i proti, děkuju za váš názor cenním si ho.

rEJKAc
07-11-18, 23:13
No třeba jsem se blbě vyjádřil to je pravda ale všimněte si jak vždy utíká z boje ? ale v pohodě já sem chci jen hodit něco od hráče z kotelny. co mě psal na STEAM

rejkac - vsem adminum jsem nadavala .-)
ze te pri zadost siemry akiry nechali ve stichu a jeli do tebe
siempra akira je muz - za a) blondyka krehka v 18 nechodi na nocni do skodovky. za b) ucet bratra je vysmech, v 19cti si zalozis svuj fcb ucet i ucet jinde. jsme digitalni doba. za c) kdyz jsem ji poslala link na ten turnaj - hned klikla zucastni se - a objevil se siemra akira - chlapec (fcb ucet) za d) psala mi vrela ze se zucastni , ja byla rada ze nebudu samotna zena - ale dalsi den napsala - radeji se zucastnim jen online, zkus zda to jde... a za d) nenech se jinymi adminy zesmesnit, jediny jdes po pravde, a samozrejme, ze je jedno zda je admin/adminka jakehokoliv genderu - zena /muz!! ale podavat prihlasku za zensky rod a byt pritom chlapec - (coz kyberneticky prostor nabizi) - je minimalne schizofrenie, porucha osobnosti ci neznalost genderu vlastniho, neni prizpusobily hrat natoz sefovat. BUD V KLIKU - JE TO HOCH :-)



Myslíte si že je to v pohodě ?

sweet bitches
07-11-18, 23:21
asi jsi se špatně podíval chlapečku :D :D :D nebo fakt neumíš číst, neutíkám nikam, nebudu se tady hádat s nikým kdo na svoje roky má iq 5ti letého děcka, jsi zakomplexovanej a měl bys už od toho internetu odsednout nedělá ti to dobře protože o mojem životě víš totální prd, neznáš mě, nevíš o mě absolutně nic a soudíš mě jen na základu své doměnky která je nepravdivá, narozdíl od tebe mám svědomí čisté a nechám tě at si svoje ego jdeš honit nad nějakou holkou která ti na to skočí pošle ti to o co ti jde, ale mě fakt na tohle nedostaneš ani ty, ani nikdo odsud. jsem zcela normální a orientaci mám takovou jakou mám, kluk teda fakt nejsem a už ti to tady nemíním vyvracet.

rEJKAc
07-11-18, 23:24
Pevně doufám, že tohle hovno je nějákej blbej pokus o vtip. Pokud není, tak po nás (resp. po mně) určitě nemůžeš očekávat to, že tě tu budou brát ostatní lidi aspoň trochu seriozně, ať už to jsou admini nebo hráči. Když si tu tak přečtu tvoje posty, tak mi zůstává rozum stát)
Ale abych nebyl úplně OT

Ve hře jsem tě potkal už několikrát. Mám podobnej názor jako ostatní, trochu zlepšit chatlog. Hlášení si taky nevybavuju, tím ale neříkám to, že je nemáš, jelikož ti to ostatní potvrzujou.
Zatím nebudu psát pro ani proti, potenciál tam je. Tak uvidíme, co s tím udělá nějákej čas.



Jsem snad jediný který vidí tu pravdu nebo co ? však z vás všech dělá jen blázny jak psal Hanba mi tak ať promluví na TS a vidíš co napsala ? náhoda nechápu hoši že se necháte opít rohlíkem

.

rEJKAc
07-11-18, 23:28
asi jsi se špatně podíval chlapečku :D :D :D nebo fakt neumíš číst, neutíkám nikam, nebudu se tady hádat s nikým kdo na svoje roky má iq 5ti letého děcka, jsi zakomplexovanej a měl bys už od toho internetu odsednout nedělá ti to dobře protože o mojem životě víš totální prd, neznáš mě, nevíš o mě absolutně nic a soudíš mě jen na základu své doměnky která je nepravdivá, narozdíl od tebe mám svědomí čisté a nechám tě at si svoje ego jdeš honit nad nějakou holkou která ti na to skočí pošle ti to o co ti jde, ale mě fakt na tohle nedostaneš ani ty, ani nikdo odsud. jsem zcela normální a orientaci mám takovou jakou mám, kluk teda fakt nejsem a už ti to tady nemíním vyvracet.

Za.1 Nejsem chlapeček ale chlap
Za.2 Věk tak prvně jsem chlapeček a pak na svůj věk pohoda
Za.3 Zakomplexovaný já ? proč prosím tě vůči komu tobě třeba? nevidím důvod jen chci aby vše bylo v pohodě nenechám se podvádět.
Za.4 Jsem došel z práce právě jak odsednout?
Za.5 O tvém životě vím jen že ti je dost málo a určitě si nezažila víc jak já.
Za.6 Můj brain mě říká že moje domněnka je pravdivá
Za.7 Ego honit ok tak teda nad manželkou
Za.8 Pošle ti to co chceš tady je ten bod kdy jsem viděl tvoje Fotky na STEAMU a psal jsem ti jasně aby jsi ty FOTKY dala pod zámek nebo snad ne ?
Za.9 Upřímně já proti tobě fakt nic nemám ale pokud se někdo vydává za holku a je kluk tak to nemůže byt normální člověk já se nechci hádat nebo si furt psát o blbostech každý normální člověk by na to TS šel a objasnil to vyber si daty Admina a jdi na TS promluv a v pohodě já nechápu že je v tom tak moc velký problém jak říkám mě rohlíkem neopiješ zbytek Adminu třeba ano ale mě ne kluku. už nebudu reagovat na tvoje Zprávy ahoj. PROTI

sweet bitches
07-11-18, 23:28
napsala jsem že nemám problém s tím abych promluvila na TS, a přečti si to ještě jednou, napsala jsem že se na to můžu vykašlat jen proto protože jste zakomplexovaní kvůli holkám a vaše nedůvěra mi nevadí, vadí mi ty scény okolo toho

Zoid
08-11-18, 13:13
Já bych se chtěl zeptat, hombre, jak dlouho se jede z Boleslavi do Karviný? Díky

sweet bitches
08-11-18, 14:06
Nevim ješte jsem nejela a nepojedu

Zoid
08-11-18, 14:32
Teda, za 8 let z tebe udělali slušnou předělávku, hombre

2010
https://snag.gy/W1Ss02.jpg

2018
https://snag.gy/1DU94W.jpg

LeBaux
08-11-18, 14:34
> napsala jsem že nemám problém s tím abych promluvila na TS
Viacekrat si roznymi sposobmi napisala, ze to problem je.

> jste zakomplexovaní kvůli holkám a vaše nedůvěra mi nevadí
Nie sme, ked si vsimnes nabor je vzdy celkom... rigorozny. Nedoverujeme nikomu a preverujeme kazdeho, pretoze nechceme kretenov v time.

> vaše nedůvěra mi nevadí, vadí mi ty scény okolo toho
jediny kto tu robi sceny si ty, ved si precitaj co tu pustas do eteru.

> lezou mi na nervy tyhle vaše řeči, TÍMTO UKONČUJI SVOJI ŽÁDOST O PRÁVA neboť mě už nebaví číst tyhle nesmysly. smažte to. jde vidět inteligence lidí tady na kotelně. děkuju těm co hlasovali pro i proti, děkuju za váš názor cenním si ho.
Jake reci? Vacsina adminov sa k tebe chova ferovo a nikto ti tu nenadava ani nepise nic zle. Porovnaj si to s tym, co pises ty:

> asi jsi se špatně podíval chlapečku :D :D :D nebo fakt neumíš číst, neutíkám nikam, nebudu se tady hádat s nikým kdo na svoje roky má iq 5ti letého děcka, jsi zakomplexovanej a měl bys už od toho internetu odsednout
Tym ze zacnes urazat ludi si nikdy nepomozes, ani tu, ani v zivote. Je to skoda, lebo aktivitu mas dobru. Bohuzial nezvladas konfrontaciu, to je celkom basic skill admina. Skus si poziadat o rok, zlepsi chovanie a vytiahni sluchatka zo sacku do tej doby.

sweet bitches
08-11-18, 14:41
Teda, za 8 let z tebe udělali slušnou předělávku, hombre

2010
https://snag.gy/W1Ss02.jpg

2018
https://snag.gy/1DU94W.jpg



Napis si teda komu tomu kdo prejmenovaval tenhle profil a pak ti to asi tak dojde je to jedno a to same dookola proboha. Nebo sjed nize kde jsem podepisovala pelargosovi cti vse a ne jen neco

sweet bitches
08-11-18, 14:43
Nenapsala jsem konkretne nikoho. Ano ze rejkac mi je nepříjemnej od zacatku, tak tim se netajím. Nic vic

Zoid
08-11-18, 14:48
Podle mě bys prostě měla říct, že jsi předělávka. Pak, když tě tady nevezmou, tak můžeš říct, že jsou tu všichni zkurvený rasisti, náckové a tomiovci a že je budeš žalovat.

sweet bitches
08-11-18, 14:51
Tvůj názor. Vrať se o pár řádků níž a přečti si to poradne. Pak něco sem dávej kduz uz je to psano nekolikrat

sweet bitches
08-11-18, 15:14
Nevím jestli vám to už nepřijde divné ze se pořád obhajuju. Na veškerou vaši reakci mám reálnou odpověď a proč? Protoze opravdu nejsem ti za co mě mate vy. Ale dobře se už bavim nad vaší snahou. Až si zapnu mikrofon to bude ve steamu omluv. Ale na to já nejsem zvědavá :)

Britny
27-11-18, 02:15
Hele když sem zde začínala a žádala sama o práva, tak běžně probíhalo na tsku "ověřování" Tehdy sem tam byla s Charonem a bylo to součástí náboru. Absolutně sem s tím osobně neměla problém, proč taky? Jednou sem chtěla být součástí AT a neměla jsem co skrývat. Vím, že ted už se to nedělá, ale pokud jsou zde nějaké pochybnosti ze strany adminů, tak prostě klidně můžeš na ts jít semnou jako holkou, jestli se tě nějak dotklo, tam být s klukama. Ale je pravda, že to vyjadřování by taky chtělo trošku zmírnit.

rEJKAc
27-11-18, 11:27
Dobrý nápad ale s toho nic nebude protože to je nemocný chlapec :)

sweet bitches
27-11-18, 15:02
Nemocbej si akorat ty. To ty jsi zaujatej. Jdi se léčit a nevšímej si me. Už to locknete. Stejne uz o to neman zajem

SEDA EMINENCE
27-11-18, 15:07
Jako nestranný člověk, co tě vůbec nezná, můžu k této žádosti říct asi tolik:

1) Po přečtení tvého prvního příspěvku v této žádosti: Toto nemohla psát holka (zpravidla bývají ženy preciznější a pečlivější než muži, mají tendenci věci více rozvádět atd., ale to není důležité).
2) To jak se bráníš jakémukoliv "odhalení totožnosti", nedává této žádosti a celkově pro tvou osobu mnoho důvěry. Působí to spíše dojmem, že něco skrýváš, a že lžeš. Což se k funkci admina/adminky příliš nehodí.

Takže bych asi tuto žádost uzavřela, snažila se vyřešit nesrovnalosti -ať už jsi jakéhokoliv pohlaví- (způsoby Ti byly navrženy), a po nějakém čase (pokud budeš mít o práva ještě zájem), požádat znova.

sweet bitches
27-11-18, 15:14
Na servery obcas chodim i s mikrofonem. Jenze rejkac momentalne aktivni neni. Takze to nemuze vedet. Moc toho nenapovidam ani realne natoz tady. Na prrcizbost se tady prece nehraje ne? Nepotrebuju nikomu nic uz dokazovat. Ale tvuj nazor dava smysl. Ale porad je to jen nazor. Nemam a ani uz mít zajem nebudu. Kolikrat byl nahlasenej ode me cheater a většina adminu ani poradne nerozezná. Takze to nebudu resit. Jak jsem napsala. Locknere to. Dik :)

Indian0
27-11-18, 20:45
Keď už tebou spomínaní admini nevedia rozoznať cheatera, tak aspoň vedia rozoznať svoje pohlavie.
Ako admina, adminku či čo si vlastne zač, si ťa neviem predstaviť. Pekný zvyšok dňa prajem :)

sweet bitches
28-11-18, 01:21
Keď už tebou spomínaní admini nevedia rozoznať cheatera, tak aspoň vedia rozoznať svoje pohlavie.
Ako admina, adminku či čo si vlastne zač, si ťa neviem predstaviť. Pekný zvyšok dňa prajem :)





promin asi jsem to nenapsala správně, není jich moc ale pár už jich tady bylo. omlouvám se jestli jsem urazila zrovna tebe, neznám tě, neviděla jsem tě hrát(asi) a ty jsi zase neviděl hrát mě. nesuď člověka dokud ho neznáš, vymstí se ti to :) neber to že bych ti něco přála to ne. řekl jsi svůj názor, děkuji ti za něj.

plejerplejer
30-11-18, 23:54
K žádostem o přijetí se vyjadřuju velmi výjimečně, ale tentokrát se vyjádřím. Je mi úplně jedno, jestli jsi kluk, holka, marťan nebo pes. Nicméně na mě působíš naprosto nedůvěryhodně, neseriózně a nemáš na to, abys jednoduše a bez blbostí vyřešil/a/o naprostou maličkost. To se pak projevuje i v řešení situací ve hře - dá se předpokládat pěkný cirkus kolem naprosto běžných věcí a to pro admina není dobrá vizitka. Vzhledem k tomu, že už jsi žádost stejně stáhl/a/o, tak se to asi může locknout. Dobrého už z toho nevzejde nic. Have a nice day :shifty:

Edit: Děkuji, lepší důkaz toho, že jsem tě vystihl jsi podat nemohl/a/o. Tvá reakce pod mým příspěvkem do slova a do písmene potvrzuje moje hodnocení - je útočná, agresivní a urážlivá. Každý admin (čili i moje maličkost) je tu od toho, aby zájemce zhodnotil zda ano, či ne a tento názor - pokud chce - napsal. Tvá reakce na můj naprosto neútočný příspěvek jen potvrzuje mé hodnocení, že neumíš zachovat klidnou hlavu. Hraju pod několika nicky podle nálady a potřeby, čili chápu, že si nevybavuješ, že bys se mnou hrál/a/o, nicméně já tě hodnotím nejen na základě tvých reakcí ve hře, ale zejména na základě přístupu k tak banální věci, jako je reakce na něčí (nepodstatné jestli správný,nebo nesprávný) názor - IMHO absolutní propadák. Bez zbytečných poznámek o honění ega, nebo o tom, že bys byl/a/o k smíchu. Já tě se tě nesnažím urazit, jen slušně píšu svůj názor.
No stress - Carpe Diem:wink:

sweet bitches
01-12-18, 11:42
Nevybavuju se že bych s tebou hrála. Nicméně nic o mě nevíš a soudíš. Jak víš že jsem nedůvěryhodná? To jsi vyčetl z hvězd? Bavím se nad některými vašimi odpovědi fakt. Jak můžeš soudit když nevíš. Jasně pochopila jsem to. Stáli AT je nejlepší a adept/ka jsou povl protože nic neumi. Jdi si vyhonit ego jinam protože je tvoje odpověď dosti k smíchu. Ty víš jestli umim s modem? Ty víš jestli dokážu zachovat klidnou hlavu? Nic Nevíš. Nepište uz blbosti protože většina z vas tady nemá snad ani základku

Indian0
01-12-18, 12:06
Nicméně nic o mě nevíš a soudíš.

Nepište uz blbosti protože většina z vas tady nemá snad ani základku

Sama/sám si serieš do huby. Odpoviem ti slovami klasika:


Bavím se nad některými vašimi odpovědi fakt.


Nechaj to už tak a užívaj deň.

rEJKAc
01-12-18, 21:44
Málem ti to chlapče prošlo ale bohužel jsem tady já. příště zkus něco lepšího

sweet bitches
01-12-18, 21:55
:D :D :D :D ty jsi vševěd? :D

rEJKAc
02-12-18, 21:59
Přesně :) chlapče

Bee
03-12-18, 00:25
Nikde jsem neviděl kolik se platí za vstup, tak se mi pak někdo ozvěte kolik dlužím. Obsazení hlavní role jste trefili perfektně, zaslouží nominace. Dávám 9/10.

sweet bitches
03-12-18, 01:57
měl by ses dát už vyšetřit :D protože ikdyž jsem už odhalila na serverech svoji totožnost pořád budeš psát bludy :D rejko smiř se s tím že jsi oklamal sám sebe :D

rEJKAc
03-12-18, 16:23
Vůbec netuším o čem tu píšeš co jsi odhalil kdy

sweet bitches
03-12-18, 17:57
jdi se zase uložit do zimního spánku a nevylejzej dokud nebudeš moudřejší, už mě to ale unavuje číst ty tvoje nesmyslný kecy. radši už neodpovídej.

Toy
03-12-18, 18:05
už to někdo lockněte, ať je klid)

sweet bitches
03-12-18, 23:34
jo no :D

Bee
04-12-18, 19:38
Nevím jestli ti to dochází, ale tak 20 postů zpět jsi si nechal/a zavřít žádost a stále se sem chodíš denně vyjadřovat a kontrolovat svoji žádost. Ty asi nebudeš v pořádku či ?

btw. nezapomeň mi napsat že o tobě nic nevím, stačí mi vidět jakej si dement

sweet bitches
04-12-18, 23:49
chodí emaily třeba :D a aspoň se jdu pobavit nad některejma lidma co sem píšou :D neměl bys hned urážet, admin by to přeci dělat neměl a měl zachovat chladnou hlavu ne? aspoň jde vidět demence u některých lidí.

hofy
05-12-18, 00:39
Na žádost siempre akira uzavírám. Asi se i shodneme, že nemá smysl nechávat to dále otevřené, všechno už dobře shrnul plejerplejer (http://csko.cz/forum/showthread.php?66034-pr%E1va-na-GunGame-servery&p=518513&viewfull=1#post518513). Mimochodem překvapilo mě, že ta seriozní nabídka od Britny (http://csko.cz/forum/showthread.php?66034-pr%E1va-na-GunGame-servery&p=518170&viewfull=1#post518170) zůstala bez reakce, zatímco na každý jiný příspěvek nebyl problém sepsat útočnou reakci. Při důvodném podezření se pohovor přes TS opravdu koná, tak tomu bylo vždy a jeden čas se i ověřoval OP (samozřejmě nikdy nebyl vyžadován celý).