PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o práva na jailbreaku.



BaNNe1D
12-11-18, 22:21
Dobrý deň.
Túto tému chcem zariadiť ohľadom práv na jailbreaku.

Mám 18rokov... Hrávam kotolňu 5rokov... Nahlasujem hráčov, ktorý nemajú mikrofony a demencia CT. Alebo neschopnosť.
Skúšam aj vymyslieť nové atrakcie, nech sa hráči zabávajú. A nie aby odchádzali zo serveru.
Som dobrý človek, rád vysvetlím a pomôžem hráčom, ktorý to potrebujú, hlavne tým hráčom, ktorý sú nový. A čo ešte nepoznajú nič.
Už som veľa krát, takto pomohol. A teší ma to, ked môžem pomôcť.
Spoznal som veľa ludí a ešte spoznám. Lebo Counter-Strike 1.6 je najlepšia hra, ktorú mohli vymyslieť.
Česť tomu, kto to vymyslel. Mňa táto hra naučila rozmýšlať a chápať, ludí okolo seba.
Chcem len to najlepší. Pro nás všetkých. Aby si hráči užili server a nie, aby mali nervy.
Chcem vidieť na serveroch radosť. Nie smútok a nervy.
Ďakujem.


Moje meno ve hre je "BaNNeD". STEAM_0:0:240683522

KajSinek
12-11-18, 22:35
Zdravím,
túto žiadosť v takomto stave beriem ako totálny troll. V tom prípade bez akýchkoľvek iných argumentov, ktoré asi ani nemusím pridávať som PROTI.

E: Žiadosť už je upravená a celkom slušne napísaná z môjho pohľadu. Ale stále musím byť proti ako u každého kandidáta, ktorý má nulové, či minimum hlásení. Na steame ma máš, tak mi môžeš tam hlásiť. Prípadne odosielanie dem na forko alebo potvrdenie hlásení od ostatných adminov. Na základe hlásení si môžem overiť tvoju znalosť v pravidlách.
+ aktivita
+ čistý bl

Ja budem taký aktívnejší pravdepodobne od tohto víkendu, keďže tento týždeň mám náročný.

Keďže hraješ zväčša na serveroch mini serveroch, čo nie je problém, ale problém je, že ťa tak dobre nepoznám. Začnem si ťa trošku viac všímať. Takže dávam ti PROTI. (to neznamená, že to nemôžeš zmeniť)

BaNNe1D
12-11-18, 22:52
Ahoj Kajsinku, ďakujem za vyjadrenie. :happy:

LeBaux
12-11-18, 23:55
Len tak mimochodom, nas novy system hlaseni uklada historiu vsetkych hlaseni cez /cheater alebo !.

Operak
13-11-18, 06:41
Já nevím Banned... U tebe je to 50 na 50... Přidej si mě na steamu, hlas, budu si tě všímat na serveru pak editnu.


E: Proti, podle mě na práva zatím nemáš.

BaNNe1D
13-11-18, 10:41
Ďakujem za vyjadrenie. Posnažím sa čo najviac hlásiť. :hypocrite:



E: Operák neviem, ako to môžeš hodnotiť, že na to nemám, ked ani na serveroch sa neobjavuješ a dalšia vec, ked ti napíšem, aby si prišiel na server "hráča" skontrolovať, alebo zabanovať, tak nemáš čas. Potom ako ma chceš spoznať? A ked ten čas máš, beztak si mňa nevšímaš. Ale ďakujem za vyjadrenie. :)

Folowed
13-11-18, 18:41
Parkrat sem te videl u T ale to je co si vybavuju všechno. zatim PROTI

Jakuppp8
13-11-18, 20:15
Zatím PROTI. Začnu si tě víc všímat a uvidíme..

BaNNe1D
14-11-18, 14:08
Ďakujem za vyjadrenie všetkým.
A pokúsim sa čo najviac hlásiť a ukazovať sa na serveroch. :happy:

znedlob
19-11-18, 11:02
Zlepši aktivitu na fóru, víc hlášení, klidně nahraj demo a dej to sem do příslušné sekce. Zatím Proti.

BaNNe1D
19-11-18, 13:53
Ďakujem za vyjadrenie a ohľadom toho hlásenia, tak hlásim čo najviac. Ale poslednú dobú čo som si všimol, tak dosť ľudom skončil ban k CT, tak zasa bude viac hlásenia. :)
A posnažím čo najviac chodiť zo serveru na server, aby som mohol hlásiť. :) A na fórum sa už zbieha tá aktivita, ale teraz som nemal moc času, lebo práca.
Ale budem sa pokúšať čo najviac chodievať na fórum a hlásiť. :)

znedlob
19-11-18, 13:58
To že někdo dostal ban neznamená, že po jeho skončení bude zase dělat problémy. Ban má hráče napravit, určuje jim hranice. Doporučuji nahlašovat opravdu jen vážné případy pro začátek. Ty lehčí hlaš na steamu adminům.

BaNNe1D
19-11-18, 14:38
Ja viem, že to neznamená, že budú mať zasa "BAN", ale ktorý sa nepoučia, tak nič inačí nezbíva. Ktorý hráči sa uvedomili, tak ich chválim. Však ja nahlasujem, takých hráču, ktorý nemajú miktofony, neschopnosť, tak tiež demencia a ešte niektoré. naprk. bugovanie zbraní, hráč "T" ktorý spustí atrakciu a niekoho to zabije s "T" a taktiež prezdradovanie polohy, spam "ked hráč spamuje jednu vetu, alebo jedno slovo do četu" a ešte, ked niekto si dá meno hráča, ktorý ho mal prvý to meno.

The Frisco
05-12-18, 15:59
Já jsem pro. Věk 18 let, když jsem s ním na serveru, tak je všechno v pohodě. Jestli se chová jinak v nepřítomnosti admina, to neumím posoudit. Špehování na ns pod jiným nickem nemám zapotřebí.

BaNNe1D
05-12-18, 16:05
Ďakujem Frisco :happy:

LukosSenpai
09-12-18, 12:32
Tiež pro u mňa veľa hlásení a aktívny cez týžden doobeda je tiež čo je velke +.
A správanie má vždy vhodné

BaNNe1D
09-12-18, 12:43
Ďakujem Lukáš :rolleyes: :happy:

DeadJoy
09-12-18, 14:06
Ahoj. Hlášení má u mě víc jak kdokoliv jiný. Aktivní je snad furt. Nicméně ještě se Ti plně nevyjádřím, dokud si nebudu jistý uplně. Brzo to zjistím. :happy:

BaNNe1D
09-12-18, 14:11
Dobre a dakujem DeadJoy :happy:

Spasitel222
23-12-18, 09:40
Má hlásenie keď som tam sa správa pohode ja s nim nemám problém ja som za.

BaNNe1D
23-12-18, 10:38
Ďakujem Spasitel :rolleyes:

Grakon2702
03-01-19, 04:02
Zdravím. Mám otázku. Je tohle tvůj jedinný účet na fóru?

BaNNe1D
05-01-19, 15:30
Ano jediný.

Grakon2702
05-01-19, 17:04
A čí je v tom případě tahle žádost o práva? http://csko.cz/forum/showthread.php?61699-Jailbreak (http://csko.cz/forum/showthread.php?61699-Jailbreak&highlight=240683522)

BaNNe1D
05-01-19, 17:26
Potvrdzujem bola to moja žiadosť, ale bolo to pred dvoma rokmy. A myslím, že za tie dva roky som sa dosť zmenil. Už viac chápem hre, pravidlám.
Vtedy som bol ešte hyperaktívny dosť, ale som s toho vyrostel. A od toho "Trop" neviem ani meno ani heslo, inak by som ho používal. Ale tento čo mám, tak si ho udržím čo najdlhšie.

Grakon2702
05-01-19, 17:35
Proč jsi tedy v příspěvku 24 lhal? Mimochodem bylo to před jedním rokem, ne před dvěma.

BaNNe1D
05-01-19, 17:40
Ale to je minulosť, áno porobil som tam nejaké chyby, ale som sa zmenil a nechcem myslieť na minulosť, ale na prítomnosť. A nehnevaj sa, ale aj som zabudol na ten účet "Trop".:sorryjako:

Grakon2702
05-01-19, 17:45
Nejde mi ani tak o minulost, jde mi o tvou důvěryhodnost, kterou jsem si chtěl otestovat. Moc mě to teda nenadchlo.

BaNNe1D
05-01-19, 17:54
Dúfam, že sa mi tá žiadosť nezhorší. :entneho: A Ďakujem za vyjadrenie. :smile:

Toy
05-02-19, 15:37
https://csko.cz/forum/showthread.php?67086-Zneu%9E%EDv%E1n%ED-Micu-u-CT-spamov%E1n%ED-hudby

hh

Grakon2702
05-02-19, 15:37
Proti. (https://csko.cz/forum/showthread.php?67086-Zneužívání-Micu-u-CT-spamování-hudby)

BaNNe1D
05-02-19, 15:45
Toy, ako vidím, že som si to už celé dokašlal. Ako som sa snažil a všetko už je fuč. Moja chyba, nemusel som púšťat pesníčky. Ale trošku som chcel rozveseliť hráču, ale iba takto sem si to pohoršil. :wal:




A tebe Grakon by som sa mal ospravedlniť, veril si a ja som ťa sklamal.
A Ďakujem máš právo byť PROTI.

Bager258
05-02-19, 15:58
Toy, ako vidím, že som si to už celé dokašlal. Ako som sa snažil a všetko už je fuč. Moja chyba, nemusel som púšťat pesníčky. Ale trošku som chcel rozveseliť hráču, ale iba takto sem si to pohoršil. :wal:


A tebe Grakon by som sa mal ospravedlniť, veril si a ja som ťa sklamal.
A Ďakujem máš právo byť PROTI.

Poslednou dobou hrám sem tam na JB a ver mi, že púšťanie hudby nič nerozveseli ale len zhorší. Nič cez to nie je počuť. Som proti.

BaNNe1D
05-02-19, 16:06
Poslednou dobou hrám sem tam na JB a ver mi, že púšťanie hudby nič nerozveseli ale len zhorší. Nič cez to nie je počuť. Som proti.

Ďakujem za vyjadrenie.

Folowed
05-02-19, 16:57
Timhle sis to asi zaželezobetonoval.
PS: když už víme že práva na aim nedostane můžou se vyjádřit Jb admini :tongue:

E: frisco mě je pouštění hudby fuk já sem byl proti už před tím ale zavřel si vrátka u puntičkářů.

The Frisco
05-02-19, 17:12
Počkat, takže ono se tu přijalo do admin teamu několik cheaterů s permou na kotelně, ale víc vám teď vadí pouštění hudby, za které nedostal ani zákaz k ct. Nevím no

E: Neříkám, že se má tolerovat všechno, ale tohle je úplná blbost. Kdyby byli všichni na serveru zgrakonovatělí a občas se tam něco nedělo, tak je to ještě víc mrtvé než teď.

Grakon2702
05-02-19, 17:30
Počkat, takže ono se tu přijalo do admin teamu několik cheaterů s permou na kotelně, ale víc vám teď vadí pouštění hudby, za které nedostal ani zákaz k ct. Nevím no

To, že se přijalo do AT několik lidí s banem za cheating ještě neznamená, že se má teď u všech tolerovat všechno.

Nakladana Okurka
05-02-19, 21:33
Cus sem pro
Plusy:
Absurdní důvody k proti od ostatních

BaNNe1D
05-02-19, 21:56
Spravil som chybu a mrzí ma to, ale ako hovorí Frisco, "sa přijalo do admin teamu několik cheaterů s permou na kotelně" mám záujem o práva, tvrde som pracoval a zlepšoval. Ten čas čo som bol furt vehre, tak viacej friscka a další adminu som spoznal a som rád, že som ich spoznal sú to super chalani a aj dosť mi pomohli. :happy: A oni mňa spoznali, aký som. :wink:
A Ďakujem Frisco vážim si toho, nesklamem ťa. Ja ked niečo slúbim, tak dodržím. Aj ked práva nedostanem, budem sa snažiť a požiadam znova.
A inak Folowed dakujem za vyjadrenie, tebe sa moc nevyjadrím. PS: Nezabudni ja to nevzdám aj ked som spravil chybu, budem sa snažiť čo najviac.



E:Ďakujem Okurko, vážim si toho. :happy:

Nuuu,da!!
05-02-19, 22:30
Koukám že jsem se ještě nevyjádřil, PRO i přes jeho hudební problémy.

BaNNe1D
05-02-19, 22:36
Koukám že jsem se ještě nevyjádřil, PRO i přes jeho hudební problémy.

Ďakujem za vyjadrenie Nudo :eek:

CernaSmrt
08-02-19, 18:42
Pokud Banneda uvidím u CT tak nejsem proti zatím jsem tě potkal vždy u T.

BaNNe1D
09-02-19, 07:44
Ďakujem za vyjadrenie Čerňoch :yay: A posnažím sa byť u CT, ked bude príležitosť. :rolleyes:

Samco
16-02-19, 22:32
Nie