PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o pravomoce (o5)



Tečka
13-11-18, 19:51
Ahoj komunito, jak je již z umístění threadu zřejmé, žádám o pravomoce na herní server Furien.

Velká většina zde ví co jsem zač a jak dlouho zde otravuji.. ZDE (http://csko.cz/forum/showthread.php?58593-Furien-%9E%E1dost-o-pr%E1va) předchozí žádost, kterou jsem nechal locknout, neb čekání 9 měsíců je opravdu dlouhá doba, a za tu dobu jsem vystřídal asi 4 pracovní pozice v jedné brigádě tudíž na CSKO nezbyl čas, teď mám trošku času navíc a tím pádem mě opět chytlo paření této zastaralé a mrtvé hry..
Jelikož jsem zde ostřílený bot a mám tu něco odehraného a nahlášeného tak vidím problém jen v aktivitě, kterou postupně zvyšuju a vždy když mám čas a zrovna nejsem někde s přítelkyní tak se zde zastavím a minimálně každý den úspěšně nahlásím nějakýho bota, který porušuje pravidla serveru. (doufám že jsem si teď šplhnul u grakona a ten číting nebude moc velkej problém a překousne ho)


Závěrem Vám chci říct, že ten číting už je taky nějaká doba zpátky a pocelou tu dobu jsem sekal dobrotu a tuším, že žádnej banán nepřistál (max. VZ)
Jen doufám, že to tu nepoleží 9 měsíců jako za starých časů a pokud bude pro náboráře problém překousnout ten škraloup na této mrtvé hře tak ať to locknou hned jak tento příspěvek postnu..
Dle mě jsem velkej přínos s bohatýma zkušenostma, a takytrochou skillu. :)

Grakon2702
13-11-18, 20:36
Ahoj, nesplňuješ podmínky pro přijetí.

Troppe
13-11-18, 20:51
Pro, pro, pro.

Hapalicek
13-11-18, 21:21
Nope

CMBR
14-11-18, 02:58
Ahoj, nesplňuješ podmínky pro přijetí.

Ahoj, na tebe je vždy spoleh.

E.: pro btw

Bager258
14-11-18, 06:17
Myslím si, že od čítingu ubehlo už dosť času aby si to chalan uvedomil a poučil sa. Výnimky boli, sú a aj budú. Pro.

Indian0
15-11-18, 15:53
Pripomína mi Unihoca. (http://csko.cz/forum/showthread.php?63829-Diskusia-N%E1bor-ex-cheaterov)

Darongodx
15-11-18, 18:42
pro
Zo všetkých furien žiadateľov mu najviac dôverujem v rozoznaní cheatov. Výhodou je, že nepozná len klasické cheaty, ktoré sa využívajú na aim serveroch ako ab, wh, ale aj hns cheaty. Chovanie možno nebolo/nie je príkladné, ale to hráčom na furiene len prospeje. Síce som dal pro aj fakeovi a offmanovi, ale tečka má moju najväčšiu podporu. Kedže vieme, že na furiene sa admini nie vždy vyjadria do žiadosti o UB, tak by sa hodil niekto, kto sa nebojí vyjadriť svoj názor a to je práve Tečka.

wowz0r
15-11-18, 22:42
Ani ne

Tečka
19-11-18, 12:07
Děkuju všem za vyjádření, hlavně Grakonovi, který mě každým svým postem ohledně pravidel posouvá dál..

Baj d wej k Indianovi, Unihoca jsem neměl možnost poznat zkus mi popsat do PM, nebo klidně sem, čím jsem si tohle přirovnání zasloužil.

Zoid
23-11-18, 16:53
Haha, tohle je troll žádost doufám...

Dimitri19
03-12-18, 18:38
Súhlasím s Daronom , za mňa najskúsenejší kandidát, čo sa týka aktuálnej trojice (fejk,off,tečka), škoda toho cheatingu ,ale pevne verím ,že sa z toho poučil.

Burak1
24-12-18, 13:14
Proti.