PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unban



DrV
08-03-11, 12:16
Dnes v 11:07 sem dostal ban od admina the.NUBIQNATOR (nub) na serveru Classic, že prej za WH :D. Jestli nesnese, že ho dávám, když nehraji přes steam, tak by admina dělat neměl. Nikdy sem cheaty nepoužil a dost mě uráží, že na takovým skvělím serveru, kde se dá bez problémů hrát a hraji tu už dost dlouho, mě někdo dá ban za cheaty který ani nemám a ani mi to moc nešlo, tak nevím proč sem ho dostal

nick: DrV
ip: 212.96.186.183

Weito
08-03-11, 18:36
K tomu se chci přiklonit že jeden hárč měl problém , zavolal si GM,ADMIN, prostě někomu s administratorstvi, a daný hráč DrV byl hned zabanován , bez sledování .

Pokud maji tak skvělé styky s hráčemi , že řeknou dej mu ban a on ho dá .

Měl by být svého postu zbaven

Kotel
09-03-11, 15:50
Tady je demo:
http://csko.cz/dema/classic/classic-1103081051-cs_assault_lol.dem
Admin te sledoval nekolik kol.
Ted nemuzu posoudit, zda je to wh ci ne, az se dostanu ke sluchatkum. Bez sluchatek to wh je.

DrV
09-03-11, 20:50
Demo shlídnu, ale pokud usoudíš že to je WH i se sluchátkama, tak máš špatný sluchátka :D Svoje sluchátka si nemůžu vynachválit, slyším tam všecko.
Jak říkám, cheaty sem nikdy nepoužil, pokud bude verdikt jinej, zklamete mě :(

Kotel
09-03-11, 21:15
Vsichni hraci byli slyset. Ban jsem zrusil.

DrV
09-03-11, 21:31
Moc děkuji, jsem rád, že rozumní admini ještě nevymřeli:) Alespon nemusím hledat jinej server, tento mi vyhovuje nejlíp, servery konkurence sotjí za prd, tím myslím třeba Fakahedu. Tady jsou alespon hráči v pohodě.
Přeji hodně fragů a úspěchu nejen ve hře.
Lovu zdar.

znedlob
09-03-11, 22:11
Alespon nemusím hledat jinej server, tento mi vyhovuje nejlíp, servery konkurence sotjí za prd, tím myslím třeba Fakahedu

Jenom detail.
Fakaheda je Game Server Hosting a ne Herní servery.
Na FH je plno serverů.Až od těch nejvíc lame (GS) Az po ty nej (CSS).
To je vše co jsem chtěl dodat.