PDA

Zobrazit normální verzi : Mezdery



Prasacko
14-04-12, 12:38
Takže Jailbreak má byť o tom pokiaľ viem "pobavit veznov" .... Lenže niektore "múdre" CTčka robia to že ked sme zoradeni v boxe na zadnej stene a mame mezery tak povie nejake meno hraca a povie: Máš tu medzeru, niektore T to pochopia ze to maju doplnit a on ich zabije a Tí chytrejsi ostanu stat... potom zacne pocitat do 3 a kruto nanich mierit zbranou...oni sa zlaknu a doplnia medzeru.... CT sa zacne smiat a zabije ich... Tak toto je pobavenie T! to je uplna demencia.

Kuzli
14-04-12, 13:04
Taky mi to příde jako hrozná hovadina.

RastaFarian
14-04-12, 14:15
I agree.

DarkAspecT
14-04-12, 15:01
Ano,podle mě taky dělá to známy Hectssssss,ale ono většina lidí včetně mě:D,podle mě je to jen nahánění fragů...

Gejzik
14-04-12, 17:19
Tak ja to nerobim ale aj ked maju pobavit T ale zas toto je podla mna lepsie ako ked da nahodu otazku reakciu s vyhodou.

Drban
14-04-12, 17:23
Náhoda už je zakázaná ne ?

Gejzik
14-04-12, 19:48
Drban je uz zakazana ale ked tam nie je spesl a admin co by im to povedal tak ich davaju.

kokos
14-04-12, 23:36
kdyz ti zakaze se hybat a neda ti zadny jiny prikaz tvuj problem a hects je zrovna jeden z tech lidi co nejakou zabavu dokazou vymyslet, a samozrejme nejde jit na atrakci ci cokoliv jineho s 20 T(sebevrazda pro ct), ten pocet se nejak zredukovat musi a jak sem rekl tvoje chyba kdyz si nedas pozor

RastaFarian
15-04-12, 00:02
Ale musí se uvážit fakt, že s 20 lidmi atrakci nejspíše neutáhneš, tak je musíš nějak nachytat (leda jim dáváš do kolečka poslední reakce, což každého dokáže naštvat) a zrovna tohle je jeden z celkem obstojných způsobů, jak se pár vězňů zbavit. Ale to, co někteří u CT dělají je pozoruhodné, párkrát se mi stalo, že dozorce, který v tu chvíli byl simon se kvůli tomu začal smát, aneb, jak málo stačí k lidskému štěstí. :)
Teehee

Charon35
15-04-12, 00:17
To je len na hráčovi. Niekto sa na tom pobaví, ten kto sa nechá nachytať asi nie. To isté platí pri všetkých iných veciach. Mňa nebaví posledná reakcia keď umrem. Keď umreš ty, je super.:happy:

RastaFarian
15-04-12, 00:23
Ale mě vážně nepřijde tak vtipné, když hráč doplní mezeru, aniž by ji měl doplňovat. Asi mám trochu jiný smysl pro humor. :D
Teehee

Drban
15-04-12, 13:28
to je každýho věc jak si naloží se simonem jestli bude někdo vtipkař palec nahoru , ale když je CT blb tak palec dolů

Psycho :P
15-04-12, 15:59
to je to isté ako posledná reakcia stoupnout si, posledná reakcia postaviť sa, posledná reakcia nič... Nikto si pri tom neuvedomuje, že keď stojím a mám sa postaviť, teoreticky si musím čupnúť a potom sa postaviť, inak je to nesplniteľný príkaz...

Charon35
15-04-12, 18:31
to je to isté ako posledná reakcia stoupnout si, posledná reakcia postaviť sa, posledná reakcia nič... Nikto si pri tom neuvedomuje, že keď stojím a mám sa postaviť, teoreticky si musím čupnúť a potom sa postaviť, inak je to nesplniteľný príkaz...

Teoreticky si nemusím čupnúť, lebo už stojím, čiže príkaz je splnený. Neriešte zas niečo čo funguje od začiatku!!!!!!!!!!

Gejzik
15-04-12, 19:06
Tak ale keď si v boxe a na chvilicku ides AFK a pocujes uz len ze tam mas medzeru tak automaticky ju doplnis.

Bezdak
15-04-12, 19:15
Tak jako uprostřed hry jít afk, jako to neni chyba simona ale tvoje lol.

grifin
15-04-12, 21:13
tak ja taky davam obcas ty reakce a taky se u toho bavim hlavne kdyz zabiju nekoho koho znam to je nejlepsi treba bezdaka:D

Psycho :P
16-04-12, 15:42
:DDDD grifin, podobne :D haha :D

Prasacko
16-04-12, 18:54
:DDD Dobre ty Hagrid :D a ked mna zabijes ta jak sa smejes:DDD .... ale toto ze mas tu mezderu je podla mna dost blbost a strata casu ked to hovori kazdemu po jednom....

grifin
16-04-12, 19:41
jj to je no ale co nadelas no kazdej ma jinej zpusob jak zabavit Tcka ale tebe taky rad zabiju to se neboj :D

Zoid
16-04-12, 21:29
Zrovna Hectsss to za CT docela umí :) a ty mezery jsou v pořádku, většině hráčů se to stane 1 a pak si dají pozor :D

Charon35
16-04-12, 21:57
Zrovna Hectsss to za CT docela umí :) a ty mezery jsou v pořádku, většině hráčů se to stane 1 a pak si dají pozor :D

Nj. Aj som ho chcel navrhnúť na Spešl, ale niekedy sa nervuje, že mám pocit, že mu praskne hlava.

cYtronka
16-04-12, 22:01
Ešte jedno nechápem. Nedávno keď som hrala a mali sme pustiť klávesnicu, a ja som hodila spray logo tak ma zabili.. a pokial viem, nikdy sa za to nezabíjalo :D taký malinký dotaz :D

AnnoyingGreg
16-04-12, 22:16
Kde je defaultně nastaveno spray logo? Klávesnice. Ale tohle je v pravidlech, stačí číst.

cYtronka
16-04-12, 22:17
Viem, ale nikdy sa za to nezabíjalo pokiaľ viem:))

AnnoyingGreg
16-04-12, 22:19
Záleží na náladě simona a jak moc tě chtěji CT oddělat. Já si myslim, že je to neškodný něco někam naSPRAYovat. Ale jsou lidi který bych za to asi rád zabil. :D

Facened
16-04-12, 22:52
Už dávno to neni tak že CT majú pobaviť T oni (ct) ako keby si spravia čo chcú reakcie,box a pp a stále to čo je prenich najlepšie a najrýchlejšie.

Gejzik
17-04-12, 07:56
Už dávno to neni tak že CT majú pobaviť T oni (ct) ako keby si spravia čo chcú reakcie,box a pp a stále to čo je prenich najlepšie a najrýchlejšie.

SUHLAS a oni skôr nie žeby bavili T ale oni daju take smiešne hry a zabavaju sa CT a nie T.

Hectsssssssss
17-04-12, 19:32
Jsem Hetssssss speslu se nebranim rad bych to hlidal bo jak nekdy vidim ty deti . :D

Gejzik
17-04-12, 20:58
Jsem Hetssssss speslu se nebranim rad bych to hlidal bo jak nekdy vidim ty deti . :D

Viem že sa to sem nepíše ale som za pretože Hectssssss ma funkcni MIC nevidel som ho zeby mal lagy alebo mu lagoval MIC a je dobry ako za T tak aj za CT (za CT je lepsi :D ).

Hectsssssssss
17-04-12, 21:43
Joo diky aspon budu dohliizet na poradek . Pravidla umim perfekt a nekdy jak vidim ty CT je mi na .... :( takze diky moc pokud schvalite . Jsem na JB celej VECER a pres den jsem tam asik 5 hodin takze muzu dohlizet na poradek skoro porad. a Diky moc GEJZIKU za tvuj hlas :)

Charon35
17-04-12, 21:47
Toto nie je výberové konanie na Spešl. To už sa zrušilo (prihlasky k spesl). Musia na to prísť sami admini.

zaludex
18-04-12, 08:43
On taky o spešl neprosí . On jak mu pár adminů řeklo že by to mohl dostat tak je natěšenej a netrpělivej :drool: že hecte :mml:

Hectsssssssss
18-04-12, 20:20
presne tak Zaludex :D

Prasacko
19-04-12, 21:57
JJ som sa za aby ste dali Hectssss spesl, ale ako pisal charon toto nieje vyberove konanie takze asi sa tie medzery doriesili. Poprosim lock

*NPSM*P!!!!n3r
19-04-12, 22:58
Taky bych rád dal Hectssovi spešl... Je to spolehlivý hráč, pravidla umí.. u spešl CT by byl jen posilou :)

hfsaa
21-04-12, 20:59
no jo hectssssss sa dá ale nieje to na nás ale na adminoch... ohľadom tých medzier : robím to aj ja ale nie veľmi často , buď poviem že budete automaticky doplňovat medzeri , alebo poviem že v boxe pri zadnej stene ale na čiare (aká je mapa) pustite klávesnicu ...

bodkociarka
21-04-12, 22:42
Podľa mňa to je tiež nevýhoda pre začiatočníkov na Jaile ktorý ju doplnia, ale musia sa to naučiť, všetci sme tak začínali a CT sa len potrebuje zbaviť prebytočných T :)