PDA

Zobrazit normální verzi : CL_flush entity packet



Giussepe
06-06-12, 20:28
Mám problém a už si fakt nevím rady. Když hraju normálně na pubu, tak všechno v pohodě. Ale jakmile si jdu zahrát nějaký mix, tak mě to prostě začne lagovat, vpravo hore mě to píše cl_flush entity packet a vůbec se nedá hrát. Přitom raty mám nastavený, všechny nepotřebný programy taky povypínaný, zkoušel jsem i třeba jestli to není TSkem tak jsem zkoušel vypnout TSko ale ani to nepomohlo.
Jako je to hovadina ale jak jsem vypozoroval tak se mi to stává na zaheslovaných servrech, ale to snad na to nemůže mít žadnej vliv ne?

No, každopádně za každou radu, která by pomohla budu vděčnej.

Lynviy
06-06-12, 20:39
Tohle píše, když ti unikají datové pakety. A nebo když máš slabé spojení se serverem.

Giussepe
06-06-12, 21:20
Toho jsem si vědom, jen prostě nechápu, proč mi to dělá jen když hraju gather a jak by se to dalo spravit. Na normálním pubu hraju bez problémů.

DelteN
09-11-12, 20:18
Aj mne sa to niekedy stáva a tiež som nevedel prečo, ale jak som to začal pozorovať tak mne to robí väčšinou keď mam slabé pripojenie na internet...
Napr. 1 ta palička :D nvm ako to povedať proste sa mi to stáva keď nemám signál

akka~
09-11-12, 20:36
No mě teda taky, ale já jsem vypl Tsko, lagy přestaly a fps se zvýšilo a to zmizlo a vše pohoda. V tém případu nevím.

Acid
09-11-12, 20:41
Me se to stava naopak na kotelna serverech..Me to vždycky vyřešil reconnect

akka~
10-11-12, 08:34
Mě napadlo, že když hrajeme a sekne se nám to tak server přestane nahrávat nějaké data a potom to napíše cl_flush entity. Nevím, možná je to blbost.

ivoros
10-11-12, 09:15
Co máš za antivirus? Mě vždycky, jak jsem hrál dýl jak 15 minut (kterýkoliv server), tak mi antivirus (avast...) začal lagovat komp nehorázným způsobem. Pomohl jen restart => Od toho jsou v nabídce antiviru tlačítka "Herní režim" :D, ale zas je pravda, že slabé připojení v tom hraje taky velkou roli....
(PS: Pokud máš AVG, jsi úplně v ***** )

Ra.One
10-11-12, 09:15
Zkus tohle je to rada přímo od Valve, tak ti to snad pomůže. https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=6819-QJLN-1999

514Pro
10-11-12, 12:30
Flush packet entity skoro vzdy znamena problem s pripojenim, mix server muze mit povoleny vysoky raty, TSko s kvalitnim pluginem klidne tlaci Xdesitek kB za sekundu obousmerne a jeste muzes mit slabe spojeni do zahranici ci na jine servery, kam tvuj ISP nema zrovna nejlepsi pripojeni.
Zkus tracert na kotelnu a pak na ten mix server, uvidis, zda po ceste mas nejake vypadky nebo to jde buhvi kudy nebo jestli na nejakem hopu ti hodne naroste ping.