PDA

Zobrazit normální verzi : Lol ... Mc ban



PwneD
07-06-12, 16:29
Dostal sem unban za 1x1 sloupy...O dva dny dostanu na tri dny ban a to sem ani nehral na Minecraftu ...... Ja vam to povim takhle Neschopni admini tady....

PwneD
07-06-12, 16:34
aspon napiste za co som to dostal

ZombieBot
07-06-12, 17:20
Nick na serveru?

Nixvan
07-06-12, 18:27
Koprix znám ho volám s ním

ZombieBot
07-06-12, 18:30
Tebe jsem banoval já. Zničil jsi FantoZelovi nějakou chajdu či co to bylo, ve které byli zvířata a ty si následně zabil. Ještě taky Nixwera jsem banoval. Za to stejné.
To, že tam neni reska, neznamená, že se to bude ničit a rozkrádat.

BiA Fz
07-06-12, 19:12
Já ti to povim takhle. Prostě jdeš a narazíš na bečící objekt postavenej z hlíny. Kolem roste asi 8 kousků obilí. Jen trochu toho obilí sebereš, protože asi nemáš moc potřebu, nenapadne tě zasadit nový. Prohrabeš se dovnitř a tam přímo proti sobě vidíš-2 nebo 3 černý a 2 nebo 3 bílý ovce, crafttable a truhlu - PRIVATE- FantoZel. Seš buď natolik hloupej, že si myslíš, že to tam vygenerovala mapa a neumíš ani chovat ovce, prostě je zabiješ.. nebo spíš takovej hajzl, že se s kamarádem u toho popadáš za břicho, jak ničíš cizí práci.

Kdyby sis odved nějaký ovce, nutně si je potřeboval, a nechal tam aspoň jeden pár na množení, kdybys za sebou zase zasypal tu díru, ani bych nic nepoznal. Ale ty si natolik stupidní a drzej a ještě k tomu přijdeš nadávat adminům za to, že máš ban.

Kdyby to bylo na mě, dal bych ti permanentní zákaz na všechny servery a vůbec se s tebou nebavil.
Mrzí mě, že sem na tebe musel vyplýtvat svuj jubilejní příspěvěk číslo 1000.


aspon napiste za co som to dostal
->
Koukam, že si toho provedl tolik, že si to už ani nepamatuješ.

Omluv se za
Neschopni admini tady.... a táhni. Beru to jako že si to udělal z hlouposti, takže nejsem ani proti POUZE třídennímu banu, protože kdybych se dozvěděl, žes to udělal schválně, museli by mě už jiný modi cenzurovat.

Nixvan
07-06-12, 20:08
Bia tak to dej ban i mě protože sem tam byl s ním děkuji.

BiA Fz
07-06-12, 20:21
Bia tak to dej ban i mě protože sem tam byl s ním děkuji.
Tenhle tvuj post prostě neni na místě, tak se k němu nebudu vyjadřovat...

Nixvan
07-06-12, 20:30
Já sem tam byl s ním u těch 3 černých ovcí.. Vzali sme si je na farmu takže si zasloužím taky ban

PwneD
07-06-12, 20:44
ja sem si ukradnul 2 ovce, ktore sem nezabil mam je v ohradce ja mu je muzu vratit ... mne to nevadi

Nixvan
07-06-12, 20:48
Klidne vám dam 6 ovci barvu jakou chcete je mi to jedno

BiA Fz
07-06-12, 21:25
Asi ste to nepochopili. Ovcí mam 30 a skoro všech barev, tohle bylo takový nevýznamný výletní místo pro mě. Jde o princip, to je jedna věc. Ale když sem si v úvodu přečetl tohle
Ja vam to povim takhle Neschopni admini tady.... tak to mě fakt vytočilo. ZombieBot je perfektni admin stačí napsat cokoliv a hned jde a pomáhá, řeší.
Když někdo poruší pravidla, přijde slušně, s dotazem nebo omluvou a nebude si otvírat hubu na adminy. Pak budu v klidu a třeba budu i pro zrušení výměnou za omluvu. Takovýhle vyjadřování je nepřípustný.

susa-troubky
08-06-12, 06:42
Bia tak to dej ban i mě protože sem tam byl s ním děkuji.

ty to asi nechapes...vubec to neni o tom banu ale je to o tom abysme se tam k sobe chovaly slusne...bany na 3 dny neresi vubec nic...to jen admini doufaji ze vam dojde ze takhle se to proste delat nema. nevim co z toho mate kdyz jdete k nekomu a tam jim to rozbijete a ukradnete ovce. kdybyste prisly za nekym a slusne ho poprosily jestli by vam nejake nedal tak verim ze by s tim nemel problem protoze rozmnozit nejaky zvire ve hre je snad to nejjednodussi. A obarvit je na barvu jakou potrebujete je taky hracka.

Nixvan
08-06-12, 14:12
Aha ok , s pwnedem si popovídám řeknu mu at si dá facku , prijde se omluvit sorry bro.