PDA

Zobrazit normální verzi : Remake by Sedly



znedlob
20-03-11, 15:56
Trochu poupravená verze kotelna movie.
Jde jenom o coloring.


http://www.youtube.com/watch?v=KA0ZIr-jvzQ

morbe
20-03-11, 16:43
nevidíš jak je to low?
ještě ripnuty z YT aby audio chrčelo pri par kbps, aspon to si mohl nahradit

znedlob
20-03-11, 17:06
oouuu...a je to v pič************ xD.

dEEEEEEEEEEL
20-03-11, 19:15
trochu poupravená verze kotelna movie.
Jde jenom o coloring.


http://www.youtube.com/watch?v=ka0zir-jvzq

:d :d :d :d :d

hopik
20-03-11, 19:54
jde jenom o coloring..-> hrozná kvalita hudby, hrozný intro.. pak nevim proč to je bílý, bolí mě z toho oči.. za další nevim co tam dělaj nějaký nesmyslný vlny při kterejch neni nic vidět, pak to je sice zopáklý ale vůbec neni poznat kdo vůbec koho zabil.. coloring.. radši to nech jak to v csku má bejt protože to zesvětlení co tam vidim je horší.. dej do moviečka juroba co má ban za wh.. jasný.. lol.. a ještě mi přijde low fps v celym movie..

znedlob
20-03-11, 20:11
jde jenom o coloring..-> hrozná kvalita hudby, hrozný intro.. pak nevim proč to je bílý, bolí mě z toho oči.. za další nevim co tam dělaj nějaký nesmyslný vlny při kterejch neni nic vidět, pak to je sice zopáklý ale vůbec neni poznat kdo vůbec koho zabil.. coloring.. radši to nech jak to v csku má bejt protože to zesvětlení co tam vidim je horší.. dej do moviečka juroba co má ban za wh.. jasný.. lol.. a ještě mi přijde low fps v celym movie..


Ty vole to dělal Darwin...proč myslíš že tam je remake =D

morbe
20-03-11, 20:25
remake ale znamena, ze by ti dal zdrojak od toho, ne ze ty to ripnes z YT a predelas jako jeden celej klip nesmyslnyma barvama - ,, coloringem ,,

znedlob
20-03-11, 20:34
remake ale znamena, ze by ti dal zdrojak od toho, ne ze ty to ripnes z YT a predelas jako jeden celej klip nesmyslnyma barvama - ,, coloringem ,,

To ale nebylo možné =D.
Byla to práce na 5 minut se nediv =D.............................Radši to jdu smazat.

foxik
20-03-11, 20:40
Juro je pán. Inak z tej bielej gule na začiatku kde píše "DarwinCZ", som myslel že som slepý.

Karl0s
20-03-11, 20:48
To ale nebylo možné =D.
Byla to práce na 5 minut se nediv =D.............................Radši to jdu smazat.

dobrej nápad , příště se rozmysli jestli sem budeš zase cpát pětiminutový práce.. , pak se nediv že tě tu každej má za trotla n.1

znedlob
20-03-11, 20:50
dobrej nápad , příště se rozmysli jestli sem budeš zase cpát pětiminutový práce.. , pak se nediv že tě tu každej má za trotla n.1

Za to,že se mi občas něco nepovede?
Sorry ale v tom případě je poslanecká sněmovna banda trotlů.

Karl0s
20-03-11, 20:56
Za to,že se mi občas něco nepovede?
Sorry ale v tom případě je poslanecká sněmovna banda trotlů.

ty tu jedeš trapas od trapasu
a neomlouvej se , to nebyla výčitka , jen rada

znedlob
20-03-11, 20:59
ty tu jedeš trapas od trapasu
a neomlouvej se , to nebyla výčitka , jen rada

Jo aha.

BAWSON
20-03-11, 21:48
obcas? se prober uz... se smaz celej a bude klid.

foxik
20-03-11, 22:14
Jur0b3zj3dl4