PDA

Zobrazit normální verzi : jedlo na mc



itachi212
21-07-12, 20:42
Zdravím, prepáčte že otravujem ale práve som začal hrať mc a neviem kde mám nájsť nejaké jedlo. Neviete mi poradiť?

S pozdravom itachi212

znedlob
21-07-12, 21:39
U radnice jsem otevrel novou pekarnu. Kolem 22 tam budu, tak tam bud, neco ti dam.

E: Nebo najdi zvire a zab ho. V listech stromu muze byt jablko, tak jich muzes zkusit par znicit. (Listu)

BiA Fz
21-07-12, 22:45
trva to dlouho, ale nejlepsi mas okopat půdu, zasadit zrno (to sebereš když posekáč trávu, cca z každý pátý trávy vypadne jedno zrníčko) někde u vody do hlíny, až vyroste ze zrnka žlutavoučké obilí, dáš na minecraft stůl vedle sebe 3 obilí a z toho craftěním vznikne chlebíček, ten přidává potom 2 a 1/3 jídelních bodů a pěkně chřoupe :3 (víc než ten s tvrdou kůrkou od sedlyho :D :D ..)

znedlob
21-07-12, 22:54
trva to dlouho, ale nejlepsi mas okopat půdu, zasadit zrno (to sebereš když posekáč trávu, cca z každý pátý trávy vypadne jedno zrníčko) někde u vody do hlíny, až vyroste ze zrnka žlutavoučké obilí, dáš na minecraft stůl vedle sebe 3 obilí a z toho craftěním vznikne chlebíček, ten přidává potom 2 a 1/3 jídelních bodů a pěkně chřoupe :3 (víc než ten s tvrdou kůrkou od sedlyho :D :D ..)

Umri.
Mam tu toho ze nevim co s tim. :D

BiA Fz
21-07-12, 23:27
Umri.
Mam tu toho ze nevim co s tim. :D

ok, ale nepomuze ti to, prave jak toho mas moc tak uz je to stary a tvrdne to, pecivo se ma spotrebovat do 24 hodin od data vyroby!

znedlob
21-07-12, 23:42
Si byl v Penny a prect sis etiketu.