PDA

Zobrazit normální verzi : JailBreak 3



Smrtka
23-07-12, 23:00
Ahoj Chtěl bych se zeptat zda-li bude někdy JB3, protože ty 2 jsou většinou plné a je dobré hrát hrát JB když je tam mín hráču. Samozřejmě jen pokud to nebude příliš náročné. Děkuji.

TobiStejskal
23-07-12, 23:17
Je to plné pouze o letních prázdninách jinak při školním roku je volno pravidelně :)

TobiStejskal
23-07-12, 23:18
Takže bych možná přidal JB3 jenom o prázdninách ;)

Kuzli
23-07-12, 23:57
Eště další JB na krk...

Qip
24-07-12, 00:02
No, když může být sto zombie serverů, tak proč ne 3. na JB, ale zase na druhou stranu jak psal Kuzli, víc JB, víc práce.

TobiStejskal
24-07-12, 00:10
Podle mého návrhu by se na začátků školního roku jb 3 vymazal.

TobiStejskal
24-07-12, 00:24
Ok byl to jenom návrch. Já stejně nemám moc času hrát jb o prazdninách. Rači by měli zrušit jb 2 o prazdninách , aby lidi víc chodili ven :DDDD

TobiStejskal
24-07-12, 00:36
:D

SeveRo
24-07-12, 09:38
No, když může být sto zombie serverů, tak proč ne 3. na JB, ale zase na druhou stranu jak psal Kuzli, víc JB, víc práce.
Protože se zombie serverama není tolik starosti jako s JB serverama.Pak se taky podívej kolik musí chodit adminu na JB a kolik chodí na zombie.

Kuzli
24-07-12, 10:23
Už jenom kolik by jich tam mělo chodit teď a kolik jich tam chodí.

Charon35
24-07-12, 16:24
Už jenom kolik by jich tam mělo chodit teď a kolik jich tam chodí.

Viac než si myslíte. heh

cYtronka
24-07-12, 18:36
Načo další jb, neoplatí sa to vôbec si myslím .. Cez prázdniny sú vačšinou všetci doma (závislaci :D ) .. a hrajkajú sa .. tak sú plné servery, ako náhle začne škola, jb3 bude polozprázdny, ak nie prázdny... Moj osobný názor :) ..

H M
25-07-12, 13:01
kup si VIP když máš problém se dostat na server:)

Kuzli
25-07-12, 14:45
Až bude šk. rok, tak bude poloprázdnej i druhej server, né-li ten první.

3k a Jerry
25-07-12, 15:01
Ted jsem tam pár dní nebyl, ale nepřipadalo mě že je tam stále plný počet lidí.

Charon35
25-07-12, 18:04
S VIP sa dá dostať aj teraz cez leto, keď je špička. Po prázdninách by to bolo prázdne.

Kunder
30-07-12, 13:02
proč ? je hodně lidí co nemají VIP na JB 1,2 .. nestojí hodně a navíc je to výhodné.. Kup si ho a nebudeš už měsíc řešit sloty a navíc už JB 2 byla menší chyba ..

Prasacko
30-07-12, 13:08
Teraz JB3 určite nie... možno časom keď sa naberú nejaký admini a na JB bude chodiť viac ľudí cez školský rok tak možno.

E: Ja som sa bez VIP pripojil v pohode aj keď je plný server hodil som si tam server info dával som refresh a vždy sa tam utvoril voľný slot... Neviem ako je to nastavené ale každú chvíľu sa tam urobí jedno miesto a bez VIP sa tam dá pripojiť.

rexix.
30-07-12, 13:20
Zase je větší sranda když je 14T a 4CT než když je 7CT a 24T

LappenSorc <---------
30-07-12, 13:47
Dobrý napad, ale jak tak kukám na stránke full niesu .. je tam voľných cca 5 slotou :thumbup:

Tupelko
30-07-12, 13:58
O prazdninách by to nebol špatnej napad :-)

Kuzli
30-07-12, 16:28
Měním názor. Jak je normální všední den, tak hned od rána se to začne zaplňovat. A to, že sem tam třeba od 7 nejdéle od 8 hodin, né-li dřív. Nebyl bych proti, kdyby byl JB3. Přece jenom taky mam rád, když je míň T i CT (je větší sranda a lidi to chápou), než když je na serveru narváno. Ty co jsou mrtvý, jenom celou dobu nadávaj, ať to simon urychlí, a ať už je konec a zbytek živích si to užívá. Klidně bych byl dozorem na JB3. Vůbec by mi to nevadilo. Myslím, že teď na prázdniny by to bylo přínosem. Na JB3 by byli převážně jenom ty, který to baví ikdyž sou mrtvý. Ne jako ty hráči, když dostanou oprávněný kill a po zbytek mapy spamujou FK, CHCI VD a nic jinýho. SEM PRO

EDIT: Přece jenom většině je 15- a nemůžou si dovolit poslat sms na VIP! ;)

grifin
30-07-12, 17:04
Kuzli a nazor jsi zmenil protoze by to byla moznost byt admin jak jsi psal ze by jsi na to dohlizel a nebo jen tak:)

Kotel
30-07-12, 17:29
EDIT: Přece jenom většině je 15- a nemůžou si dovolit poslat sms na VIP! ;)
http://csko.cz/?UPD=98

Kuzli
30-07-12, 17:32
Kuzli a nazor jsi zmenil protoze by to byla moznost byt admin jak jsi psal ze by jsi na to dohlizel a nebo jen tak:)

Milí grifine, samozřejmě, že bych se o admina snažil. Ale kvůli tobě to neudělám, aby si ty a plno dalších lidí veřilo tomu, že mi nejde jenom o práva. Samozřejmě, že když mi jeden hráč napsal, jestli chci být furt admin, a že se o to snažim už dost dlouho a "možná" bude JB3, tak sem ty práva chtěl dostat. Ale snažit se o to nebudu. Stačí spešl, abych dohlížel na CT. To bohatě stačí, aby byl klid na serveru.

grifin
30-07-12, 17:38
Me je to jedno klidne si o prava pozadej ja budu jenom rad ze nas tam bude vic aspon si lidi nebudou furt stezovat ze se flakame jenom me to prekvapilo ze jsi najednou tak obratil ze nejdriv to nechces a pak ze jsi pro

Kuzli
30-07-12, 17:47
De o to, že se fakt připojim cca v 7 hodin ráno a v 8 hodin už je server poloplnej (to ty neznáš, protože tam tak brzo ráno nejsi). Člověk je u CT, snaží se udělat srandu(ikdyž právě vstal, neni ani pořádně při smyslech, ale přesto se snaží). 3/4 z T teamu tě jenom hlásí, jakej si mentál atd., ať to urychlíš, že je to nebaví atd. Jenže de o jejich demenci, že to nedokážou pochopit, ani si přečíst pravidla. Tim narážim na to, že na JB3 by chodili (většinou) jenom ti rozumní, chápající, beroucí srandu hráči. Ti nenormální si myslím, že by tam moc nepochodili a šli na buď JB1, nebo JB2. Doufám že mě chápeš.

grifin
30-07-12, 19:24
no to chapu ale jak bys to chtel udelat aby tam meli jenom pristup ty co chapu srandu:)

RastaFarian
30-07-12, 19:55
Tim narážim na to, že na JB3 by chodili (většinou) jenom ti rozumní, chápající, beroucí srandu hráči. Ti nenormální si myslím, že by tam moc nepochodili a šli na buď JB1, nebo JB2. Doufám že mě chápeš.
Snad si vážně nemyslíš, že by tam chodili jen ti zkušenější hráči JB a že by ti "nenormální" nezapadli? ..

Baltazar
30-07-12, 19:59
Nebyl to špatný nápad založit JB3 ;) :D

mrkev
30-07-12, 20:03
Blbosť..už nechajte konečne kotla pracovať na niečom inom .. stále sa tu riešia tie jb sračky.Som proti aby bol jb3..Ja sa teším skvor na basebuilder ktorý dokonči kotel :*

Shinigami
30-07-12, 20:17
Už dávnejšie som písal, že by bolo dobré dať sloty na 20. JB 3 by sa spravil na prázdniny, potom by sa vypol. A na prázdniny zapínal. Ale ako Mrkva píše teším sa na BB.

Charon35
31-07-12, 19:04
Už dávnejšie som písal, že by bolo dobré dať sloty na 20. JB 3 by sa spravil na prázdniny, potom by sa vypol. A na prázdniny zapínal. Ale ako Mrkva píše teším sa na BB.

Trochu zbytočné podľa mňa. Prplat sa s JB celý rok. Aj tak je dosť, že sa kotel otravuje stále s nejakými somarinami, len aby sa to "dostalo na 100% úroveň" (alebo ako to napísať). Bohužiaľ sa vždy nájde niekto, komu ani to nevyhovuje.

3k a Jerry
31-07-12, 19:14
Já bych to zkusil ted někdy koukám že je tam po 30 na obou možná když tu budou volná místa přes prázdniny tak tu budou pokračovat i ve školním roce.

Bezdak
02-08-12, 18:58
Já bych udělal třetí jb s tim že na všech jb by bylo 20 slotů, neznam nikoho koho by to bavilo více v 30 lidech než třeba v 15.

3k a Jerry
02-08-12, 19:08
Já jsem rači když je 30 lidí na serveru a myslím že nejsem sám.
Jinak jak se tu dohadujete jestli budou chodit ti lepší na jb3, tak je to tak že většínou všichni přepínají a hledají místo u CT.

Toreto
02-08-12, 19:09
Naozaj je to príjemnejšie,keď je tam okolo 15-20 ludí :) Aspon premna.To,ale záleži od každého rozne..

Charon35
02-08-12, 21:00
Ved to. POLOplný :D

Ja som ranker na JB. Mne sa tiež páči, keď môžem zabiť viac CT. Takže mi nejak nevadí 30 slotov. Ale ako píšem, kvôli 3 týždňom, neviem či by sa to kotlovi chcelo robiť.

Prasacko
03-08-12, 23:09
No, asi tak nech sa k tomu vyjadrí Kotel ale aj tak pochybujem že na to má čas.... stále sa "sere" s JB a teraz je to tam celkom fajn tak uvidíme.

mrkev
03-08-12, 23:40
Já bych udělal třetí jb s tim že na všech jb by bylo 20 slotů, neznam nikoho koho by to bavilo více v 30 lidech než třeba v 15.

wtf?

Leryx
04-08-12, 10:49
3. JailBreak, to nám ještě scházelo...

Kazki
04-08-12, 11:45
Ok byl to jenom návrch. Já stejně nemám moc času hrát jb o prazdninách. Rači by měli zrušit jb 2 o prazdninách , aby lidi víc chodili ven :DDDD

zrusit jb2 a pridat jb3? wtf?
alebo by jb3 bol v gayshites style :D:D

SeveRo
04-08-12, 16:53
alebo by jb3 bol v gayshites style :D:D

Gayshites tu vůbec ani netahej.Kotelna má svoje JB servery udělane podle sebe,tak jako gayshites.

Celenka
04-08-12, 18:32
hrál jsem teď pár dní na 2 jiných serverech JB a dost mě zklamaly jejich pravidla, myslím, že tady to tak nechat a podle stylu GS v žádném případě neudělat ani fun mod.

3k a Jerry
04-08-12, 20:50
Řekl bych že máme nejlšpí JB server v Cz aj Sk. Takže hlavně nechat všchno tak jak je.

Prasacko
04-08-12, 21:56
jj Puky presne:D:D:D:D:D::D Fail gayhovna uz o nich nechcem ani pocut

Milk
05-08-12, 00:33
Upřímě kotelna má svůj styl jb a gayshites svuj, mi se líbí od kotelny víc no. :D GS to má přeplácané a prostě divné :D

Celenka
05-08-12, 00:36
No hlavně tvůrci pravidel na GS (JB) si je asi podle mě nešli vyzkoušet hrát.

Kuzli
09-08-12, 15:22
Kotelna - Jailbreak csko.cz:27041 30/31 jail_crime 11:50
Kotelna - Jailbreak 2 csko.cz:27042 27/28 jail_crime 35:47
Kotelna - Jailbreak 3 csko.cz:27065 19/28 jail_warden 31:50

A vy ste se báli, že to plpný nebude :D

Lynviy
09-08-12, 19:22
Na GS sem dostal ban, kdyz sem rekl adminovi do oci, co si o nem myslim :D.

Damon
09-08-12, 20:49
LOL? JB 3? Jako by nám nestačily jen ty 2 a ještě 3.

Prasacko
09-08-12, 21:06
LOL? JB 3? Jako by nám nestačily jen ty 2 a ještě 3.

Keby si videl kolko ludi tam chodi:)

Qip
10-08-12, 02:00
Lidi tam chodí, ale admini nestíhají. Alespoň podle mě. Tím jim samozdřejmě nic nezazlívám, jsou to jen lidi a nemůžou být všude, jen to podle mě bylo lepší předtím. Je plno? Kup si vip, skoro nic to nestojí a tím líp pro Kotla. Celkově mluvím ze zkušenosti, byl jsem chvíli na JB2, dostal jsem FK. Tupelko to hned vyřešil, takže jsem VD dostal, ale kdyby tam nebyl nemám ho. A takto se to několikrát opakovalo, (Průměrný věk CT hráčů nám nějak klesá, v poslední době tam lezou zakomplexovaní kidi, co zabijejí za nepatrné pohnutí se u zadní stěny, jen aby si nahnaly své "fragy") jenže Tupelko už tam nebyl,(je více JB, nemůžete být všude) a oni si prostě nepřiznaj, že dali FK. No a zkuste se nenaštvat, když tam na vás nějaké děcko začne řvát, že jste měl jít v čupu a nečtete pravidla, přitom řekne "jděte přímo a bez zdržování"

Můj názor.

3k a Jerry
10-08-12, 11:14
Když vidím že je tam nějak zakomplexovanec který ti dá hned hlavu za to že si na setinu pustil Ctrl tak mu dám přesun.
To sáme když řekne pust klavesnici neuteče ešte ani půl sekundy a nebo to ještě říká a napálí ti hlavu.

Tupelko
10-08-12, 11:19
Sorry chtěl jsem tam zůstat ale psal mi punischer ,že je někde bordel..

3k a Jerry
10-08-12, 11:27
Jinak když uvidí aj hráči ze spešlem že tam někdo mastí hlavy za hlouposti tak přesouvejte.

Kuzli
10-08-12, 11:28
Dobře pane Jerry. Jinak Qipe. Je čím dál víc spešlu kvůli 3 JB. Zkus se zeptat, třeba ho dostaneš taky.

Milk
10-08-12, 12:32
Když vidím že je tam nějak zakomplexovanec který ti dá hned hlavu za to že si na setinu pustil Ctrl tak mu dám přesun.
To sáme když řekne pust klavesnici neuteče ešte ani půl sekundy a nebo to ještě říká a napálí ti hlavu.
Přímo, dokuď neutíkají, tak je nezabíjím.

Shinigami
10-08-12, 12:59
Ja začal dávať zákazy, keď niekto zabíja za blbosti. Už sa mi stalo že sa ma CT opýtal "Mali mať pustenú klávesnicu?" Ja mu poviem "áno, ale nechaj ho" bam zabije ho. Zákaz na 3 dny, dôvod: frager. Pritom ich upozorňujem stále nech nezabíjajú za blbosti a oni to úplne ignorujú (keď som simon). Už nehovorím ani pustite klávesnicu, páč v tých celách toho moc nespravia, ale CT ich aj tak zabíjajú, ako keby to je automatické.

Kuzli
10-08-12, 22:01
Já když sem simon, tak CTčkům zakážu zabíjet a hraju si po svém. Když třeba sou na čáře, T boxuje ikdyž sem mu to zakázal, tak mu řeknu neboxuj a on přestane. Půlka hráčů na serveru na mě nadávaj, že mu nadržuju, ale já je posílám do řitě. Jinak začínám si všímat, že čím dál víc lidí přestává zabíjet za ty trolloviny.

Celenka
10-08-12, 22:50
Dal bych pravidlo, že se smí zabíjet, jen po domluvě se simonem, krom jednoznačných útěků pryč a přímých ůtoků na CT

Kuzli
10-08-12, 23:39
Myslim, že to tam je ne?

Kotel
11-08-12, 00:57
V pravidlech je, ze za poruseni zakazu muzou zabit, ale je tam po dohode se simonem. Simon můze zabit hrace, kdyz se pohne o milimetr nebo povyskoci. Pridal jsem do pravidel, ze prekliknuti se toleruje, ale porad je na simonovi, jak situaci vyhodnoti.

Kuzli
11-08-12, 01:15
Ale stejně je tam napsáno MŮŽE

Milk
11-08-12, 01:20
A mi furt přijde, že CT na JB většinou zapomínaj, že se jich nemají zbavit co nejrychleji. Chci říct že každé ctčko hlídá jenom to, aby někdo malinko porušil pravidla a měl hned frag, Zabíjet se může po dohodě se simonem, jinak nesmí ctčka zabíjet. :hypocrite:

Kuzli
11-08-12, 03:50
však to tak je

DelteN
14-08-12, 22:25
LoL ked je maloa adminou na JB 1,2,3.. mohli by ste aj mne dat prava :D

Charon35
14-08-12, 23:12
LoL ked je maloa adminou na JB 1,2,3.. mohli by ste aj mne dat prava :D

Nie je málo.

mrkev
14-08-12, 23:55
Ja začal dávať zákazy, keď niekto zabíja za blbosti. Už sa mi stalo že sa ma CT opýtal "Mali mať pustenú klávesnicu?" Ja mu poviem "áno, ale nechaj ho" bam zabije ho. Zákaz na 3 dny, dôvod: frager. Pritom ich upozorňujem stále nech nezabíjajú za blbosti a oni to úplne ignorujú (keď som simon). Už nehovorím ani pustite klávesnicu, páč v tých celách toho moc nespravia, ale CT ich aj tak zabíjajú, ako keby to je automatické.


Konečne normalne riešenie..

Kalerab
15-08-12, 00:20
Nedalo by sa zaviest pravidlo ze si v celach mozu robit vazni co chcu? Alebo nieco podobne, pretoze je podla mna nezmysel ze si niekto v cele skace na mieste alebo boxuje len tak a dostane za to kill, jak uz Shini pisal v tych celach toho moc nespravia a ani simona to nijak nevyrusuje a neobmedzuje...

Charon35
15-08-12, 00:22
Nedalo by sa zaviest pravidlo ze si v celach mozu robit vazni co chcu? Alebo nieco podobne, pretoze je podla mna nezmysel ze si niekto v cele skace na mieste alebo boxuje len tak a dostane za to kill, jak uz Shini pisal v tych celach toho moc nespravia a ani simona to nijak nevyrusuje a neobmedzuje...
Máte málo pravidiel? Ja vám môžem vymyslieť ešte zopár desiatok... Chcete to zjednodušiť, ale pritom vymýšľate toho ešte viac a viac, takže sa to len komplikuje.

Milk
15-08-12, 00:26
Ne!, hlavně už žádná pravidla!!! Kalerab, to zase vydržíš zůstat v klidu v cele, já už chcu to začít, jako to dělá shinigami - nemít puštěnou klávesnici a CTčka nemají povoleno zabíjet (krom pokus o útěk).

H M
15-08-12, 00:40
Nedalo by sa zaviest pravidlo ze si v celach mozu robit vazni co chcu? Alebo nieco podobne, pretoze je podla mna nezmysel ze si niekto v cele skace na mieste alebo boxuje len tak a dostane za to kill, jak uz Shini pisal v tych celach toho moc nespravia a ani simona to nijak nevyrusuje a neobmedzuje...

jsem pro

nejaký borec simon rekne "zakazuju stat" tak cupim v cele jak idiot nez on si rozmysli co udela a otevre cely ,tak me upadne ruka.

Shinigami
15-08-12, 01:05
nejaký borec simon rekne "zakazuju stat" tak cupim v cele jak idiot nez on si rozmysli co udela a otevre cely ,tak me upadne ruka.

Tak na toto som mega alergický, toto keď počujem tak sa musím silno ovládať nech mu nedám zákaz za takú blbosť.

Aizen
15-08-12, 01:23
Príkaz mať pustenú klávesnicu dávam iba keď je mapa jb_snow alebo iné kde je šachta ktorá nevedie do zbrojky aby nik neušiel inak nato nieje duvod.