PDA

Zobrazit normální verzi : příkazy ft



Slunicko
24-07-12, 20:40
Dobrý den/večer,chtěl jsem se jen zeptat/oznámit že nefungují na ft příkazy jako /me /hp a na konci kola tabulka s nejdrsnějším hráčem a s největším killerem se mi vůbec neobjevuje.. nevím či to tak mám jenom já ale když jdu na jíný server kotelny de to vše bez problému ta se chci zeptat jestly to tak mají i ostatní hráči a když ne jestly by se to dalo opravit předem děkuji.

Slunicko
26-07-12, 21:41
Stale to nefacha zrejme jste tento thread nevideli nebo yoshow musel opet huntit...

peta
26-07-12, 22:00
No nevím kde je chyba mě to funguje.. není někde u tebe třeba chyba? :)

PS: pěkně si hrál na tom aztecu.. :)

Kotel
26-07-12, 22:02
/me, /hp i stats me funguji na obou serverech

Slunicko
26-07-12, 22:06
Peto diky taky slabsi fraghunter :D jakej mas nick?
A kotle ja teda nvm me to nefunguje /me a /hp mi vzdy vypise jenom toho prvnihho kdo me zabil na mape dneska jsem to moc nepotreboval ale obcas mi to stve ale je divne ze na ostatnich serverech mi to de i war3ft 2 to de a na 1 ne tk nvm skusim udelat neco s pc no...
edit: ja to ke hre nepotrebuji ale tak kdyz to tam ma byt i ty stats tak bych to tam tky chtel :D zejtra to skusim vsechno reinstalovat a uvidime..

Kotel
26-07-12, 22:29
Takze /me a /hp ti funguje. tak to asi blokuje admin esp. Zkusim ho upravit.

Slunicko
26-07-12, 22:34
Ok diky ale nemusite to delat jestly to je hodne prace nebo tk neco..ja to vydrzim i bez toho..dnes uz hrat nebudu a zitra to skusim nak postelovat...

apach29
26-07-12, 22:36
Nejde ty staty vypnout nejakym prikazem? Me to naopak dost stve.

Kotel
26-07-12, 22:40
Nejde. Jeste si nikdo nestezoval, ze by ho stvalo, kdyz vidi, koho trefil.

apach29
26-07-12, 23:08
no me to vadi, ale hlavne jsem myslel ty staty, kolik kulek bylo vystrelenych, kolik z toho do hlavy, bricha, hohou, rukou a cela ta tabulka potapana :)

peta
27-07-12, 00:08
Já byl ten CT s nickem "peta" co tam dával čočku za orca s tím awem + HEčkem.. ale to byl ještě pro laming nemám v poslední dny nějak moc skill asi špatná nálada dost ovlivňuje můj skill.. :(


Peto diky taky slabsi fraghunter :D jakej mas nick?
A kotle ja teda nvm me to nefunguje /me a /hp mi vzdy vypise jenom toho prvnihho kdo me zabil na mape dneska jsem to moc nepotreboval ale obcas mi to stve ale je divne ze na ostatnich serverech mi to de i war3ft 2 to de a na 1 ne tk nvm skusim udelat neco s pc no...
edit: ja to ke hre nepotrebuji ale tak kdyz to tam ma byt i ty stats tak bych to tam tky chtel :D zejtra to skusim vsechno reinstalovat a uvidime..

Slunicko
27-07-12, 08:45
Tk to sry nevidel jsem te ja na score moc nekoukam stejne ti je ti k nicemu ja hraju pro zabavu ale kdyz se dari tk se dari tak jestly apach jeste neco nepotrebuje domluvit tk muzete lock

peta
27-07-12, 08:53
Když tak mi pak pisni PMku a můžeme někdy zahrát, jináč souhlas už se to může zamknout. :)