PDA

Zobrazit normální verzi : Humani



slide
29-07-12, 00:40
Viem ze to tu uz bolo ale ... chcem sa opytat ci sa bude rusit ta neviditelnost humanov pretoze uz je to tam s tymi humanmi neznesitelné že na každom rohu kempy human s cloakom .... nedal by sa zmenit tento skill na iny ? kotol ty si o tom hovoril ze by si to zrusil :) dakujem

ParadoXX
29-07-12, 17:11
tak nehraj s undeadem a ty humany v rohu zaregistruješ.

peta
31-07-12, 23:24
Měj bystřejší oko a rychlé reflexy a nebudeš s nimi mít problémy. Na humana je nejlepší (orc, elf, bm a crypt) jelikož jejich ultiny ti je prozradí a nebo taprvní možnost co jsem psal.

mawelast
03-08-12, 15:25
Vtom prave ta rasa spociva ;-)

einstein
13-08-12, 19:56
Já jsem hrál, hraju i budu hrát za humana nejdéle a používat cloak budu pořád. Koukni se, co má human za skilli : šance ,,zmrazit,, hráče (pouze na okamžik), více hp (HS ho skolí tak jako tak) a neviditelnost. Pak se koukni co mají ostatní rasy. Vyjde ti, že human bez neviditelnosti je ÚPLNĚ NA HO*NO. Byla by to ta nejslabší rasa. Navíc, když dlouho kempíš jako já a neskáčeš s undeadem jak děcko přes celou mapu, tak si zvykneš a uvidíš humana s cloakem přes celou mapu. Mě se už dlouho nestalo, že bych prošel okolo humana a nevšiml bych si ho. Závěr : Chce to hrát dlouho a vlastnit dobrý zrak.

slide
13-08-12, 21:23
Pokiaľ viem human nemal slúžiť na kempenie ale na to aby ste mali menšiu šancu že vás zasiahnu... podla mňa human sa ťažko triafa aj keď je nezakempený ... Tak čo tu riešiš?

Aizen
14-08-12, 00:00
Koukni se, co má human za skilli : šance ,,zmrazit,, hráče (pouze na okamžik), více hp (HS ho skolí tak jako tak) a neviditelnost. Pak se koukni co mají ostatní rasy. Vyjde ti, že human bez neviditelnosti je ÚPLNĚ NA HO*NO. Byla by to ta nejslabší rasa

Si deláš prdel ?? Human je jeden z najsilnejších class aj bez neviditeľnosti sam to mám odskúšané stačí mu periapt + rings(5) a je skoro nesmrteľný scóre som mal v pohode aj 30:2 aj keď som nemal do neviditeľnosti

Kazki
14-08-12, 00:15
160 hp je na humanovy k prdu... mask a claws a davas ani nevies jak.. aizen sranda ze som ta tam este nevidel -.-

Slunicko
14-08-12, 07:09
Hh slide takovy skill musis byt ze kouknes a vidis human ke hre proste patri obcas ho taky vemu ale v zivote sem s nim nekempil kupuju mask a health (nebo necklace) ved ty si 1 v topce a nadavas na postavy v tom modu tky nechapu ale kdyz kempi tk ze nehlidaji plant popripade hostagers tk se to banuje ale musi tam byt admin hh a tky docela dobre odvede praci campmeter akorat je k nicemu ze kdyz je treba uz 90% nekoho pak killnes a jedes dal jak kdyby si nekempil toto bych zmenil....

Kazki
14-08-12, 09:17
dat antikempr ako je na dm..

einstein
14-08-12, 16:33
scóre som mal v pohode aj 30:2 aj keď som nemal do neviditeľnosti

To seš fakt borec sarkasticky říkám......

Hele, když bych něco měnil, tak bych přital to, aby když budeš mít camp meter nad 25%, blikne nad tebou světélko. na ultimátku to tak je ale nesouvisí to s kempem a říkám vám, že když nad váma každejch 5 sec. blikne světýlko tak si fakt moc nezakempíš.

DelteN
14-08-12, 18:22
Mne humani nevadia len musiš poznat všetky kempi kde sa zakempia a pohoda :) ked poznáš kempi tak ta neprekvapia..

Aizen
14-08-12, 19:25
To seš fakt borec sarkasticky říkám......
Ďalší čo umí čítať s porozumením ...... ja nechcel rícť že som borec mám lepšie i horšie skóre samozrejme jen som odpovedal nato čo jeden písal že human je bez neviditeľnosti k hovnu.
Prepáč nevedel som že by tak jednoduchú vec mohol niekto nepochopiť.

einstein
15-08-12, 08:41
Prepáč nevedel som že by tak jednoduchú vec mohol niekto nepochopiť.

Vítej v mém světě :) Ne dělám si srandu, nechci a ani nebudu se s tebou hádat. Svoje názory jsem sem už napsal tak už nemam zapotřebí sem lézt.