PDA

Zobrazit normální verzi : COD - nove mapy



Kazki
24-08-12, 20:08
Cus Kotle, chcem sa ta spytat ci nepridas nove mapy :D je ich tam moc malo :) ak tak tak daj widlakof, dust, aztec2, change_inferno, dinaunion, cbble a huntic :D nech sa nehra furt to iste dookola :) a da sa nastavit aby mapy vyberalo samo? aby sa nevotovali ale aby sa za sebou striedali :) a este ze aky je max lvl??
Edit: vsimol som si ze prikaz /binds nefacha.. no aspon mne.. este by sa hodili aj fy a awp mapy :-) Kotel a planujes tam dat aj vip vyhody???

SeveRo
24-08-12, 20:17
Jsem pro přidání map,ale proti,aby jsme pro mapy nehlasovali.

Spon.erko
11-09-12, 19:25
Taky jsem to sem chtěl napsat ,že se hraje jen aztec ,dust2 ,nuke ,inferno a kabul ...Tyto mapy jsou sice dobré ,ale po chvilce omrzí pořád do kola non-stop .Také bych byl pro přidání nových map a ještě bych navrhl mapu dust2_2006 a nějaké mapy ,kde nemají přednost pouze snipeři ,aby např commando neměl šanci ...Třeba aztec same longy nebo assault_lol taky jen mapa pro snipery to je celkem na nic ...Když někdo umí s awp ostatní nemaj žádnou šanci třeba na aztecu ...Já s awp moc neumim a na aztecu jsem měl 43 ku 4 za snipera.Sice je ten sniper už trošku ubranej ,ale i tak je celkem OP :D

A jinak max je 200 lvl :D

Milk
11-09-12, 19:31
A VIP výhody už tam máš - větší expy, jinak sem pro přidání nových map, vždycky, jak se připojím tak jsou tam ty samé

Kazki
11-09-12, 19:50
A VIP výhody už tam máš - větší expy, jinak sem pro přidání nových map, vždycky, jak se připojím tak jsou tam ty samé

Milku postol som to 24.8. ked server zacinal...

Spon.erko
11-09-12, 20:32
Já jsem toto téma "obnovil" nechtěl jsem zbytečně zakládat nové .Ty mapy tam stále jsou tak jsem si říkal ,že nemá cenu dělat new téma .

Kotel
12-09-12, 12:46
Nejake jsem pridal.

Spon.erko
12-09-12, 13:26
Snad se budou taky obcas hrat a nebude to jako do ted .Porad to same je uz nuda :D