PDA

Zobrazit normální verzi : žádost o unban Jazzin'



jazzin
30-04-11, 17:05
Ahoj, dnes jsem dostal neprávem ban na zdejším DM serveru.

nick: ShizzaP
steamID: STEAM_0:1:30917841
admin: InVitro
demo: http://www.sendspace.com/file/s9npwl

Prosím o vyjádření a případný unban. Díky :)

se srdečným pozdravem
Jazzin'

InVitro
30-04-11, 17:25
http://www.ulozto.cz/8828397/shizzap-dem
Ahoj, zde přiložím ještě moje demo . Tohle se jen tak nevidí aby si někdo natáčel demo z první osoby pro sicher kvůli případným komplikacím . Na tvém demu jsem nic zvláštního nevíděl, ale je rozdíl sledovat hráče z pohledu 3. osoby a z 1. osoby . U tebe mě trochu překvapila ta akce na konci toho mého dema jak si běžel schody a už na jistotu začal střílet do míst kde šli ty dvě Ct-čka a ještě předtím ta podezřelá akce na mostě . Měl jsem to složitější, ale tím nechci omlouvat, že jsem se netrefil a přestřelil, takže přijmi moji omluvu . Nikdo není dokonalý . :-) A tímto chci poprosít Kotla o tvůj unban . Sry Kotle a sry Shizzap . Doufám, že se z nás nestanou nepřátele kvůli této záležitosti a přeju HF a hodně fragů v dalším hraní tu na kotelně . ;-)

bones
30-04-11, 17:37
Aj mudry schybí :) Trochu skoda, ze si nemozme aspon vlastne bany editovat/unbanovat, ale dufajme, ze aj to kotel casom spravi, ak sa mu to podari prepojit.

jazzin
30-04-11, 17:44
Pro nepřátelství není ve světe cska místo, děláš tady práci navíc, nevděčnou, kterou málokdo ocení. Vážim si kvalitních adminů jako jsi Ty a přeju hodně zdaru =) Takhle brzkou odpověď jsem opravdu nečekal. Klobouk dolu a zas nahoru ;) mějte se pánové

InVitro
30-04-11, 17:52
Tak to jsem rád, že to takhle dobře dopadlo . Akorát musíš počkat na Kotla až přijde, říkal něco o tom, že se teď stěhuje, takže nemá moc času se sem dostat . Ale dočkáš se co nevidět určitě .

jazzin
14-05-11, 14:57
Mír, tak nějak pushuju svou žádost, po 14 dnech si říkám, že si po obědě střelim a ono prd, pořád banned ;) Kotel se stěhoval do Ruska?

Kotel
14-05-11, 16:41
Tohle mi uniklo, mas unban.

InVitro
14-05-11, 17:49
Epic